Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 3014 ] [ 3013 ] [ 3012 ] [ 3011 ] [ 3010 ] < 3009 > [ 3008 ] [ 3007 ] [ 3006 ] [ 3005 ] [ 3004 ] [ >> ]

Zsu (hősnév: Novci2001. július 30., 12:33:23
***ilsj
Lexx a mindentudó ez ügyben, de két dolgot tudok elképzelni: Egy, hogy valaki olyan "jótét lélek" látogatja, aki újabban itt garázdálkodik a HK-ban és az a hobbija, hogy más hoséhez betör, volt már rá több példa. A másik, hogy valamiért még nem kerültek le a HÁH listájáról, és ott a gondozók lelkesen látogatják.
***Duch
Szerintem Tiggr is biztos! ***Tiggr!!!! Erosítsd meg léci!
***Mojzi válaszra se méltat. :(((( Sebaj...
Üdv
Zs

ilsj (hősnév: Pimpam2001. július 30., 11:45:10
Sziasztok!

***Mindenkinek
Egy költői kérdés! adoptáltam két hőst, és rémülten látom, hogy valaki látogatja őket!!! Ez miként lehet??? Az én hőseimet én szeretném gondozni, azt hiszem ezzel mindenki egyetért!Szóval, akkor most mi is van???? Nem teljes az adopálás, vagy valaki "segítőkész" akar lenni - abból kösz nem kérek.

Várom a tippeket és javaslatokat!!!

Sziasztok ilsj


Duch (hősnév: Valka2001. július 30., 10:48:16
***Zsu, Aguti, Anett,... HŐSTALIsok!!!

Na akkor remélem olvassátok a Oasztalt, mert én sajna nem fogok most emilezgetni!
Szóval asztal már foglalva van, és íme amiről én tudok:
1 sgy, 2 Duch, 3 Zsu, 4 Karma, 5 Éjjeli macska, 6 Mojzi, 7 dog, 8 Anett, 9 Aguti, 10 Gyima, 11 Pozsy
(még nem biztos)12 Tünde, 13 Patuska, 14 Adrienn, 15 Tiggr, 16 Boszi, 17 Detti, 18 Eszter2
(plusz emberek nélkül)
Aki ezek közül biztosan jön emilezzen, aki biztosan nem az is!
Egy-két kivételtől eltekintve eddig erre senki se vette a fáradtságot, pedig én elég sokat melóztam már ezen a Hőstalin.

Minden jót!

Valka, a magányos

Mojzi  2001. július 30., 10:42:33
Sziasztok!

**Döci:
Nem voltam Maiden koncerten, de mesélték, hogy jó volt.

**Hernyó:
Egyelőre sehogy, de már dolgozunk rajta.

**Globe:
2 hét után törlődik a megválaszolatlan kézkérés.

**Kova&Doris:
A "hamarosan" fogalma elég tágan értelmezhető, ezért használtuk ezt a szót. :) Egyébként reményeink szerint ősszel.
A Hősnyavajgón jelenleg nincsen megválaszolatlan levél. Ha nem kaptál választ az azért lehet, mert rosszul írtad be az e-mail címedet.

**Zolika:
A ma született bárányoknak (izé... hősembereknek) ajánlom elolvasásra a Hősemberek Kődexét. Aztán ha utána is van kérdésed, akkor a GYIK/FAQ elolvasásába is belekezdhetsz.

**ilsj:
A nagy pénzfelhalmozás elkerülésére a legalacsonyabb kamat a kölcsönöknél 23%

**macska:
Mi a bocsi? Nem jössz a talira?

Mojzi

Zsu (hősnév: Novci2001. július 30., 10:02:22
Hali Mindenki
SZIIIIAAAAA TIIIIIIIGGRRRRR!
Ezt már meghallottad?! Mi történt a füleddel a szabi alatt Kedvesem?!

***Duch
sgy szabin van, nem tudom, hogy mennyire tud netezni, szóval tied a pálya... :)
***Blacky
Ha magánban sértegetsz valakit, ahhoz nem sok közöm van, valószínuleg meg sem tudom, de ez itt eléggé nyilvános fórum, szóval jobb lesz, ha odafigyelsz kicsit.
***Mojzi
Hajrá! 6. már nem is rossz :)
Kellemes hogutát kívánok
Zs

Aguti (hősnév: Aguti2001. július 30., 09:45:39
Sziasztok!
Ismét vagyok, de ezt a két heti kerekaszt lemaradásom
már nem olvasom végig:)
Megyek a ládákhoz:)) Válaszok folyamatban,
puszi mindenkinek!!!
Aguti

Duch (hősnév: Valka2001. július 30., 09:18:06
***Anett
Nem gond. Nellit kihúztam.

***Tiggr olvasgass! (ímhol lentebb!) Akkor te tuti vagy?
***s.gy. írogatnál emilt a résztvevőknek?
***Htali
Hogy el ne tévedjetek a (beton) dzsungelben, íme az info! :-)
aug.4. (szombat) 14.00, Crazy Jungle Cafe (kávézó és étterem), Bp. VI. ker. Jókai u.30. (a Nyugati pályaudvartól nem messze a körúttal párhuzamos utca), Tel: (06-1)-302-4003, asztalfoglalás ősember jeligére! (Igen a nagy asztalnál az a sok vidám ember a dzsungel sűrűjében mulatozva, na az az! :-) )
A Nyugatihoz a 2-es metró visz, minden metró megállónál Bp. térkép van!

Valka, leendő lovag

Tiggr (hősnév: Tigrishaj2001. július 30., 08:30:15
Halihóóó!

Nohát, lejárt a szabi megint! Azt nem hinném, hogy ma megint ki tudnék sírni egy hetet, úgyhogy erősen úgy néz ki, hogy visszatértem!

HTali: Amit múltkor írtam, hogy 9 és 5 között kéne valamikor tartani, rám már nem érvényes, mert úgy néz ki, hogy péntek du. felmegyek Pestre (Sziget), szombaton irány a Htali, aztán újra Sziget és csak Vasárnap reggel indulok haza! Tényleg, írja meg valaki, hogy hogy áll ez az "ügy"! Előre is köszi!

Na, megyek dolgozni! :( De utálom a hétfőt!

Üdv: Tiggr

Pre-Duck (hősnév: Pre-Duck2001. július 30., 08:03:06
Helló Hőslányok!

Jó kiállású hőslányt keresek, akivel szívesen összeházasodnék.
Pénzproblémák nem lesznek, bölcsességgel sincs gond... :)
Várom kedves leveleiteket!

Üdv!
Pre-Duck

Döci (hősnév: Döci a hős2001. július 30., 00:28:55
Helló Néktek!
***Mojzi
Hallottam már a Maidnemről,de még nem hallottam őket:))!Különben voltál a Maiden koncerten tavaly?Fergeteges buli volt!
***éjjeli macska
Az "akcióban"-t a nevedre értettem,mármint,hogy már odanyomom az "éjjeli" jelzőt is!
***libby
Az én,Iron Maiden nevű hősöm is társra vágyik,bár igaz,a Te Lorádnál öregebb valamivel,DE nagyon jó kondiban van ám:)!
***Xena W.P.
Tényleg régen voltál már itt!A nettel már nekem is meggyűlt a bajom jónéhányszor.
***Karma
Még nem hallottam róluk!Milyen fajta metalt játszanak(hacsak nem a Kozsó a pédaképük):)))
***Zelei Botond
Miután megházasodtatok és tele van a buksza,megjelenik majd egy olyan gomb,mellyel elintézheted eme problémádat!(bár,amint látom,Mojzi az utóbbi időben elemében van)
***Mindenki és a Többiek
Hallgassatok musicilistikusificust és szevasztok(-ot):)))!

Döci lovag


Hernyó (hősnév: Narkó2001. július 29., 22:36:22
Hogyan lehet gyereket csinálni ez nem igaz !
A jó ************************************** életbe !

Turcsi (hősnév: Freedie Jr.2001. július 29., 22:24:15
Kedves hősleányzók!Az én kedves aranyos hősöm oly magányos!
Kérlek írjatok neki néhány kedves szót!bölcs.:55
7okg
1és fél hónapos(tiszta olyan mint az igazi Freddie P. Jr.)!!

Kitten (hősnév: Angi cica2001. július 29., 21:22:37
VALAKIIIIIIII!!!!!!!!
Léccives.....
:-(((((((((((

libby (hősnév: Lora Moretti2001. július 29., 21:16:52
***MINDENKI
Lora Moretti nevu hosnom mai napon elerte a 100 bolcsesseget. Ha kedves, rendes huseges hosfiu vagy, kerlek irjal.
udv libby

Szabó Klaudia (hősnév: Klaudia kisasszony2001. július 29., 20:52:39
EGY GYEREKET SZERETNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EGY GYEREKET SZERETNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KÉRLEK ÍRJATOK A szaboklaudia@mailbox -RA!!!!!!!!!!!!!

Szabó Klaudia (hősnév: Klaudia kisasszony2001. július 29., 20:51:02
Kérlek a szaboklaudia@mailbox -hoz írjatok. Egy gyereket szeretnék.....
Kérlek.....Hogy lehet csinálni?

Anett (hősnév: Josephine2001. július 29., 20:38:56

***Mylady
De sajnálom hogy nem tudsz eljőnni! Majd ird meg nekem légyszi emilbe hogy mikor mükszik az a képes bemutatód, mert eddig azt sem tudtam megnézni.

***Wica
Mi van veled ???? Meg kaptad az utolsó emilem ??????

***Htali
***Nelli sem tud jőnni, kőzbejőtt neki egy vizsga, de az ugye nem baj, ha én nem egyedül jővők ?? Na most azért egy századot sem fogok elhozni. max. még 2 ember.

Anett

Voldemort Nagyúr (hősnév: Tonet2001. július 29., 20:38:14
Kedves HŐSNŐK!!!
Az én ártatlan hősömnek feleséget keresek: akárki jöhet akinek hősnője van, szőkék előnyben.
elérhettek emailben: phanax@freemail.hu tehenlepeny@hab.hu
vagy mobilon: max emailben adom meg a számot
GYERTEK LÁNYOK

Globe (hősnév: Zsiga Biga2001. július 29., 19:53:42
Hi!
Van 1 problémám felseggül kértem egy csajt de már rég és nem válaszol hogyan lehetne "lemondani"? Még valami viszoint kéne egy feleség. Írjatok.
Köszi
Globe (gismo@cracker.hu)

csont (hősnév: Kaka Matyi2001. július 29., 19:03:33
Nnnya! Hol lehet olyan táncot tanulni, hogy valami új feladatot aggyon valaki? A hősöm má naon unatkozik, és én is és tanulásvágya van a drágámnak, me így csak a napot lopja, azzán nem lesz asse!!! Felkérem a tisztelt mindenkit, hogy intézkeggyék a ügy érdekibe, me beperelem mindenhol. Uff

Kova&Doris (hősnév: Kova2001. július 29., 18:40:41
Kedves hőstársaim!

A hamarosan a hősemberképzősök fogalma szerint 1 év?
Mert körülbelül azóta nincsenek új leckék, és így halál unalmas a HK. Kérem a kedves hősisteneket, és hősistenőket, hogy intézkedjenek! Azért ide írok, mert a hősnyaviba írt levelemre nem válaszoltatok!!! Üdvözlettel:

Kova&Doris

Blacky (hősnév: Blackthorne2001. július 29., 18:35:54
SEVASTOOK!
Az én pici hősöm feleséget keres.A barlangom tágas,jól berendezett,több csemete is vígan elélhet benne.Rézbőrű lányok nagy előnyben 100 bölcsi alatt is!
***Kex
Miért?
***Zsozsó
Én szívesen,de sürget az idő.
***zolika
Próbáld meg a 'segítség!valaki segítsen gombot',ha van.Tőlem kérhetsz,vagy Zapucitól.
***ilsj
Nem lehet a kamatot 23 % -ra lenyomni.Ezt inkább ***Mojzitól kérd!
***Mindenki
Hőslányok!Kérlek írjatok!Lehetőleg hőspostával,mert néha nem tudom megnézni az ímélemet(e-mail kiejtve)Puszyka!Pussssssssssssssz!
SEVASTOK!

Kex (hősnév: coax2001. július 29., 18:01:07
Ciao! Én most jöttem a világra! Az eddig civilizációban lefojtatott életemet kell most feladnom! Segítsetek!

Zsozsó (hősnév: Endeke2001. július 29., 17:31:12
Halli!!

Ki akar dumálni???

Dungeon (hősnév: Donki2001. július 29., 16:50:07
Nézzétek meg ezeket: Donki, Sub-zero, Sámán, Gizdás, Lemonka, Dungeon !!!!! Állatok mi?:))

alfi (hősnév: cleos hugos2001. július 29., 15:19:03
Szasz mindenkinek!
***zolika:meg kell tanitanod hosod vadaszni, de addig sajnos eheznie kell, de ne felj ha ugyes vagy kihuzza.
***Zoli:masoknak csak akkor faraghatsz bunkot, ha erre egy masik hos megker.
***ilsj:szerintem ez a minimum, habar lehet, hogy tevedek.
***Mojzi: sajna nem megy a Szigetre elmenni, se a Hostalira, de lehet, hogy majd maskor, pl: nem nyaron!
Na egyenlore ennyi> Na pa

oli (hősnév: proman2001. július 29., 13:48:09
bocs az előzőért elnéztem a kaját.

oli (hősnév: proman2001. július 29., 13:46:03
szasztok mindenkinek ki szeretném jelenteni van egy olyan gyerek akinek van SHARK nevü hősembere és az segít ad kajá piját!!!!!!

zolika (hősnév: hamed2001. július 29., 13:38:02
sziasztok
nincs pénzem hogy tudok kaját szerezni??
ma születtem
köszi a segitséget


hamed:-))

Zoli (hősnév: Drakulácska2001. július 29., 10:41:20
Hogyan lehet másnak bunkot késziteni????

Zoli (hősnév: Drakulácska2001. július 29., 10:35:31
Ki akar hozzám jönni feleségül??

ilsj (hősnév: Pimpam2001. július 29., 08:44:48
Sziasztok !

Valaki segítsen. Kölcsön akarok akarok adni, de nálam a kamat 23%. Én nem kérnék kamatot, de nem ttudom beállíttani 0-ra. Aki tud segítsen.

Köszzönöm ilsj

macska (hősnév: Zelda2001. július 29., 03:27:58
Miaú!

***Mojzi
Nézd meg a 26.17.17-es Myladynek szóló beszólásodat:-))
Na,ugye:-))

Többieknek majd legközelebb,bocsi.

Pussz.

macska

Mojzi  2001. július 28., 22:34:23
Sziasztok!

**Zelei Botond:
Ha az esküvő alkalmával elmulasztottad, akkor a Hősnyavajgón kérhetsz.

**Bobo:
0-nál nem hal meg, csak -7-nél. VAgyis 7 nap éhezés után. De hiába van max vize, ha enni nem tud.

**Karma:
Tavaly és tavaly előtt láttam. Tényleg érdemes megnézni. Persze most is ott leszek.
Én Döcinek az Iron Majdnem zenekart ajánlom. Maiden számokat játszanak.

**Dokesz:
Valszeg nem kell nekik a pénz, csak sokan kipróbálják ezt is.

**Krisie:
Írj a Hősnyavajgóra!

**Blasboy:
Lesz ilyen Hőshírek rovat a főoldalon.

**amonserrano:
Ilyenkor a progi az utolsó látogatás napját írja halál napjaként. Persze nem jó, de mindegy. A hősnyavajgó egy hét alatt feltámasztja.

**Wica:
Megcsinálhatjuk azt, hogy a pénzes hősöddel írsz a Nyavajgóba, hogy XY hősnek szeretnél rendelni egy képet.

**Házastársat keresők!
Csomó hirdetést látok itt, de úgy látom csak írtok és nem olvastok. Valaki feleséget keres, alatta 5 beírással egy lány meg férjet. Nyissátok ki a szemeteket!

**Megint kicsit más:
Ki megy a Szigetre? És ki megy onnét a Hőstalira? Akár együtt is mehetnénk.

Mojzi


Eszti (hősnév: Zöldszemű Szörny2001. július 28., 21:45:36
Ugyanis nem tudok neki írni, mert nem tudok freemailről hotmailre írni! Valószinűleg most lelépek a netről de a Freemail címemre írhatsz! Írj!

Eszti (hősnév: Zöldszemű Szörny2001. július 28., 21:41:56
Van itt valaki? Legfőképpen egy valószinüleg srác aki azt mondta (az e-mail címemre írt) hogy az ő hősének a neve Wulfgang? Jelentkezz!

Zelei Botond (hősnév: Gyilok2001. július 28., 21:24:34
Sziasztok!Hogyan kell esküvői fényképet kérni?
Sürgős lenne ez a dolog

Bobo (hősnév: Harakiri2001. július 28., 21:13:59
Akkor meghal egy ösember ha a kaja 0,de az innivaló a magszimumon van ?

Zolcsi (hősnév: Crodo2001. július 28., 21:04:09
Sziasztok'
Még mindig szivesen leveleznék bármelyikőtökkel'
Várom leveleiteket'
Nagyon szeretnék beszélni Nellivel mert nagyon tetszik a neve'
Üdvözlettel:Zolcsi

Forgi (hősnév: Dr Sámán2001. július 28., 20:57:44
FELESÉGET AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Romeo (hősnév: Rapptyle2001. július 28., 20:53:10
Feleséget keresek hősemberemnek!

robinson (hősnév: Lecso132001. július 28., 20:46:36
Halli mindenki!
Feleséget keresek, én fehér börű, barna hajú, kék szemű hős vagyok.
Minden Hőslány érdeklődését szeretettel várom.
Kösssziiiii!
:-)

Szöszike (hősnév: A.SEX.VI2001. július 28., 20:10:06
Szutykos
Most született az új hősnőm.Csinos kislány, csak még nem szobatiszta. Majd még megyek enni,inni kérni hozzád.(VICC)

Szöszike (hősnév: NZozó2001. július 28., 19:51:11
Sziasztok!
Szutykos köszi a kaját! Sokat javult a kedvünk tőle!
Az én hősöm olthatatlan tudásvágyban szenvedne, csak kár hogy ilyen elfoglalt ember ez a sámán! Öreg hiba.

Karma (hősnév: kodama2001. július 28., 19:31:26
***Mottix!

Azt mondtad csinálsz nekem(kodama-nak) egy kiscsajt. Megszületett már?

***Duch!

Ha te pedig kitalálod mit jelent a hősöm neve (vagy mindkét hősömé)
akkor én hívlak meg valamire:)

Karma(és ez sem a fogalomra utal)

Karma (hősnév: kodama2001. július 28., 19:24:58
***Pozsi,Duch,Mojzi!

Köszönöm a segítségeket,és a jótanácsokat :)

***Bárki

Ha akartok egy jót szórakozni nézzétek meg a szigeten Mambo Kurt-ot! Haláli pofa...

***Döci

...neked pedig ajánlom a Tanzwut-ot ajánlom: Metal Hammer színpad 18 óra nem emlékszem melyik nap.Jó szórakozást!

***Kasperem

Nem tudok okosabbat. Nekem azt mondták Myladyt kérdezzem. Próbálkozz te is nála. :)

Karma

(Duch. Olyan ismerős a Valka név de nem jut eszembe honnan és ezért megőrül..*,463?...ök)

Dokesz (hősnév: Gránit Maca2001. július 28., 18:59:55
Kellemes 7végét!

Gyügyüke (hősnév: Gyügyüke2001. július 28., 18:49:37
HALLI MINDENKINEK!

ELVEHETŐ HŐSLÁNYOK VÁRNAK A HŐSFIUKRA NEVÜK: Gyügyüke ,Garatfej ,Gigantikus és fiuk is vannak Sajtly És Sajtlykám.
REMÉLEM MEGNÉZITEK ŐKET.
Sziasztok

Cinke (hősnév: Fidelke2001. július 28., 11:51:07
Bocs, most van az első hősöm, és tanitgatom, de sajnos van egy kis problémám.
A hősöm nagyon peches és szinte minden másnap ellopják...ha van bunkoja, akkor is balfogást követ el...Ez sajnos a kedvét eléggé lehuzta. Nem tudnátok segiteni hogy hogyan lehet jobb kedvre deriteni? Levelet is küldhettek!
Köszi

Dokesz (hősnév: Kan Trópus, a Pite2001. július 28., 11:24:35
Kölcsönkérök!

Ha kell a pénz, akkor meg miért nem kell?
Unalmamban (nem lévén új küldetések és tanulnivalók) azzal mulatom magam, hogy kölcsönadok a pillanatnyi pénzzavarban szenvedöknek. A negyedrészük az, aki fel is veszi. Ha nem kell neki, akkor mi a sunyinak kérte???
Akkor arról még nem beszéltem, aki felveszi a kölcsönt, aztán meg hagyja jobblétre szenderedni a höst.

[ << ] [ 3014 ] [ 3013 ] [ 3012 ] [ 3011 ] [ 3010 ] < 3009 > [ 3008 ] [ 3007 ] [ 3006 ] [ 3005 ] [ 3004 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved