| [ << ] [ 3010 ] [ 3009 ] [ 3008 ] [ 3007 ] [ 3006 ] < 3005 > [ 3004 ] [ 3003 ] [ 3002 ] [ 3001 ] [ 3000 ] [ >> ] |
| Qkac17 (hősnév: qkac17) | 2001. augusztus 5., 22:22:11 |
| Aki akar egy férjet magának jöjjön hozzám de lehetőleg néger legyen mert az enyém is az, Szóval várom az jelentkezésed!!!!!!!! Csók qkac17!!!!!!!!! | |
| Katapa (hősnév: Kisbutus) | 2001. augusztus 5., 22:03:15 |
| ***Ayala!!! Ha még áll az ajánlatod, akkor Burnyhez vagy Dublőrhöz még ma éjfél után hozzámehetnél, vagy Kisbutushoz esetleg Toldihoz később, pár nap múlva. Írj a kerekasztalba ok? Na hi!!! :) Katpa és a hősöcskéi :) | |
| Katapa (hősnév: Bendegúz) | 2001. augusztus 5., 21:59:47 |
| ***kodama bocs inkább Tolditól kérjél kaját!!! | |
| Katapa (hősnév: Johika) | 2001. augusztus 5., 21:44:03 |
| ***kodama ha megvan szólj | |
| Katapa (hősnév: Buerny) | 2001. augusztus 5., 21:40:01 |
| ***kodama ha rákattintasz a Segítség!!!!!!!!!!! gombra, akkor névre (Buerny) kérhetsz tőlem kaját, és én adok ingyen 3 adagot! | |
| kasper (hősnév: géb) | 2001. augusztus 5., 21:35:31 |
| "Haliho KARMA" na hogy telt a hétvége! remélem jól érezted magad a talin. én sajna meloztam.Mikor lehet bunkot késziteni!látom hogy kaja nélül vagy ezt hogy sikerült elérned. szio KASPER. | |
| Karma (hősnév: kodama) | 2001. augusztus 5., 21:16:00 |
| ***Mottő Készíts nekem egy bunkót,bár nem tudom ,hogy tudod eljuttatni. Éhen fogok halni!!! ***Htalisok! Jó arcok vagytok.Kár,hogy ojan korán el kellett mennem. Tényleg készültek fotók?Kíváncsian várom őket. ***Mojzi A hősök is ünnepelnek? PL:állítanak karácsonyfát, van szülinapi tortájuk, és rendezhetnek bulit? Miért nincs hangjuk? Ha lesz gyerekük ,előbb-utóbb felnő,vagy az ősei megöregszenek?.... (ma ilyen kérdezős kedvem van:) ) Hajnal | |
| Katapa (hősnév: Bora) | 2001. augusztus 5., 20:53:37 |
| Sziasztok!!! Könyi ma éjfél után vagy holnap amikor 100 lesz a hőseim bölcsessége, házasodjon velük valaki össze!!! Korban tudásban és küldetések sikerében hozzám hasonló fiúk-lányok ide!!! Katapa :)Amelyiknek most lesz 100 a bölcsessége: Buerny, Bora, Johika, Dublőr!!! | |
| Mr Slowhand (hősnév: Mr Slowhand) | 2001. augusztus 5., 20:10:39 |
| ***Flame Szívesen, ha tudok, bármikor szívesen segítek Üdv, Mr Slowhand | |
| Lilla (hősnév: Szuper nő) | 2001. augusztus 5., 19:33:36 |
| Örökbe szeretném adni a hősöm. Ha valakit érdekel, írjon!!!!! | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. augusztus 5., 18:26:17 |
| ***Mojzi Remélem olvasod a emileidet is, mert küldtem, válaszolj ha tucc! (Sürgős lenne) Valka, a Hétfői Szigetes :) | |
| Orsika (hősnév: Cilavirág) | 2001. augusztus 5., 17:56:47 |
| Akar esetleg somebody frigyre lépni a hősömmel (Cilavirág)? Márcsak azért is, mert Ő már borzasztó bölcs (csakúgy, mint a gazdája) :))) Várom az ajánlatokat akár a cilavirag@yahoo.com címemre (is)! Üdv minden kedves jelöltnek (meg a többieknek is, of course) :))) | |
| Kiki (hősnév: Gábriell) | 2001. augusztus 5., 16:03:24 |
| ÚJDONSÜLT HÁZASOK!!! Gábriell&Maláta!!! SOK BOLDOGSÁGOT NEKIK!!! | |
| Flame (hősnév: Jeti) | 2001. augusztus 5., 15:13:27 |
| ****Mr.Slowhand Köszönöm! Így fogok tenni:)) ****Szigetesek Hát, nemtom...ez a Sziget alapjában véve nem rossz ötlet, de hát ez is olyan, amilyenné tesszük...Nem azok miatt van rossz híre, akik normálisan szórakoznak ott:) Az ismerőseim közül többen is jártak/járnak oda, de amíg kint vannak, tudat alatt is szorul a gyomrom... ****HősTali Ugyan én nem voltam ott, de azért a beszámolók, képek, ilyesmik érdekelnek:)) Üdv: Flame | |
| ZSÚ (hősnév: cica-mica huss) | 2001. augusztus 5., 14:44:53 |
| KEDVES KÉSZÍTŐK!!!!!!!!!!!SZERINTEM MINDEN HŐS AMIKOR SZÜLETIK AKKOR KAPJON 2 BUZNYÁKOT!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Kiki (hősnév: Gábriell) | 2001. augusztus 5., 14:33:54 |
| FIGYELEM!!! 234 bölcsességű,54 kg sulyú,okos,erős,bátor,helyes,kedves,fehérbőrű, barna hajú,kék szemű,Gábriell nevű,nagyon magányos özvegy férfi várja kedvesét!!!Hőslányok ide!!! | |
| Mojzi | 2001. augusztus 5., 02:01:32 |
| Halihó!
Én sem vagyok normális, hogy ilyenkor a Szigetről Internetezek. Na mindegy. A Hőstali nekem is tetszett, kiváncsian várom a képeket. :) **Valka: Kint leszek hétfőn is. Mojzi | |
| Zolee Taylor (hősnév: Jua Monte) | 2001. augusztus 4., 23:28:47 |
| Sziasztok lányok, szeretném ha írnátok Jua Monte-nak mert szeretne házasodni és ismerkedni, meg már 100-as a bölcseség e, és én is szeretném azt meg ismerni aki ír Jua Monte-nak, és még azt szeretném kérni hogy azza hőslánynak a gazdája 18 év körüli legyen, és ha fel akar keresni az majd meg talál a TREFORTon, és ha még a hősemberképzőn kivül írhat a zoleetaylor@freemail.hu ra, csak ennyi. | |
| Katapa (hősnév: Dublőr) | 2001. augusztus 4., 22:31:43 |
| Sziasztok. Jó ha tudjátok, hogy én bármiben segítek bárkinek, csak írjátok föl ezt a hat nevet, és vészesetben vegyétek elő noteszeteket, melyben máris ott tündöklik a hat segítő név: Buerny, Johika, Bora, Dublőr, Kisbutus, és Toldi. Pussz. | |
| Katapa (hősnév: Toldi) | 2001. augusztus 4., 22:18:40 |
| *****!!!!!FIGYELEM HÁZASSÁGHIRDETÉS!!!!!***** SZIASZTOK!!!!! VAN NÉHÁNY HŐSÖM, AKIK CCA. MÁSFÉL NAPON BELÜL ÉRETTEKKÉ VÁLLNAK A HÁZASSÁGKÖTÉSHEZ, SZÓVAL JELENTKEZZEN AZ, AKI SZINTÉN ÍGY VAN EZZEL!!!!! TEHÁT HŐSEIM: BUERNY (FIÚ), JOHIKA (LÁNY), BORA (LÁNY), DUBLŐR (FIÚ), KISBUTUS (FIÚ), ÉS TOLDI (FIÚ)!!!!! MINDEGYIKÜKNEK VAN ELÉG KAJÁJA, INNIVALÓJA, JÓ A KEDVÜK, A FIÚK SÁRMOSAK INTELLIGENSEK ÉS KEDVESEK, A LÁNYOK PEDIG OKOSAK, GYÖNYÖRŰEK, ÉS REMEKÜL VEZETIK A HÁZTARTÁST!!!!! MINDEGYIKÜK ÁPOLT, RENDES, ÉS NAGYON MEGÉRTŐ, PERSZE EZEK MELLETT AZ ÖSSZES HŐS ÉS HŐSNŐ VÁGYIK EGY HOZZÁ TÖKÉLETESEN ILLŐ RENDES, ÁPOLT, ARANYOS KIS PÁRRA-HÁZASTÁRSRA!!!! DE MIVEL KÖZÜLÜK MÉG CSAK BORA ÉS TOLDI TUD ÍRNI, EZÉRT VÁROM IDE A KEREKASZTALBA IS AZ ÉRDEKLŐDŐKET, ÉS A KATAPA@FREEMAIL.HU E-MAIL CÍMRE IS!!!!! FIÚK LÁNYOK ÍRJATOK!!!!! JÓ LENNE, HA PONT A 100. NAPJUKON HÁZASODNÁNAK!!!!! KÉRLEK BENNETEKET ÍRJATOK!!!!! MINDENKI!!!!! UI.: NE HARAGUDJATOK HOGY MINDENT NAGYBETŰVEL ÍRTAM, REMÉLEM NEM GOND TÖBBET NEM TESZEM CSAK NAGYON FONTOS VOLT ÉS SÜRGŐS EZ A HIRDETÉS. MÉG EGYSZER BOCCCCCS!!!!! SZIASZTOK!!!!! :) | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. augusztus 4., 22:16:55 |
| Bocsi a dupláért, sajna itthon nem megy rendesen a HK! :( ***EDINA Feltétlen vitassuk meg a Sziget témát hétfőn, jó? Hétfőn ugyanis "I'm going for walk, not that afterdinner kind..." "And there is nothing you can do, 'cause I don't have to live like you" (Na vki ismeri? :) (A címe benne van) ) ***Mártonka, Bimbula Ez az önreklám? :) Na most már tudom ezt is! :) Jó HKzást! ***HŐSTALI Fantasztikus volt!!! Ott volt a pantheon, meg (majdnem) mindenki aki számít! Beszámólók még jönnek (hétfőn)! Addig is Szigeteseknek jó szórakozást! (Életembe talán először várom a hétfői munkanapom!) "Look at all the living and ask yourself why do we pitty the dead?" ***Mojzi Hétfőn kinn vagy? Addig is jó szorakozást. Huh itthon is olyan hűs, mint a Htali, bár gondolom a koncerteken se fogok megfagyni, ahogy tavalyról emlékszem. "It is all just drunk sincerity" Mindenkinek jó HK-zást, Valka, leendő "There is a purpose, there is a goal, there is a virtue, there is a reason, for all of this, but I don't know, WHAT IT IS" | |
| Katapa (hősnév: Johika) | 2001. augusztus 4., 22:06:58 |
| QKAC13 VÁLASZOLJ KÖNYÖRGÖM!!! LEHETŐLEG IDE A KEREKASZTALBA!!! NÉZD MEG A 2001. AUGUSZTUS 3-AI, 23-55-35-KOR KÜLDÖTT ÜZENETEMET A KEREKASZTALBAN!!! KATPA ÉS JOHIKA. | |
| Katapa (hősnév: Buerny) | 2001. augusztus 4., 22:02:14 |
| ***Maláta!!! Az én hősöm (hőseim) igazi úriember(ek)!!! Kérlek ha neked is jó lenne, nézd meg őket a hőskatalógusban, és válassz közülük melyikük számodra a legsármosabb!!! :) Nevük: Buerny, Toldi, Dublőr, Kisbutus. Mindannyian intelligensek, okosak, szépek, helyesek, és tetszel nekik Maláta!!! :) Jelentkezz!!! :) | |
| Katapa (hősnév: Bora) | 2001. augusztus 4., 21:56:54 |
| ***Ungaa-Bungaa!!! Nekem van két szép hőslányom, Johika és Bora. Ha tetszenek, akkor lehetne szó házasságról, mivel mindekettejüknek már holnapután 100 lesz a bölcsességük. Megírhatnád tehát Borának hogy melyikük tetszik jobban, de csak Bora tud írni olvasni, úgyhogy vagy neki írj, vagy ide a Kerekasztalba, vagy a Katapa@freemail.hu-ra. Na szia!!! Jelentkezz!!! :) | |
| Globe (hősnév: Zsiga Biga) | 2001. augusztus 4., 21:40:01 |
| Szeretném megkérni egy hősnőt nőnemű gazdával hímnemű hősnek kinek gazdája is az... | |
| Bimbula (hősnév: Bimbula) | 2001. augusztus 4., 21:37:05 |
| Hi Mártonka! Kössz a segítséget. Csá! | |
| nevem (hősnév: Mártonka) | 2001. augusztus 4., 21:28:59 |
| Egyetlen drága Hösöm felajánlja segítségét, mindenkinek, akinek szüksége van rá. Keressetek bátran. :) Üdv! Mártonka | |
| Jani (hősnév: Ayala) | 2001. augusztus 4., 21:01:02 |
| Alexa! Én talán lehetnék esélyes, de tudnod kell, hogy nem vagy nekem az 'első' a "háztűznézésben". | |
| Alexa (hősnév: Alexaszikácska) | 2001. augusztus 4., 20:56:24 |
| Inteligenf őslány kezét szeretném megkérni, kinek a gazdája hímnemű. | |
| Jani (hősnév: Ayala) | 2001. augusztus 4., 20:53:18 |
| Ciao! Edinának üzenem, hogy egy kedves ismerősöm kibillentett sziget-véleményemből. Olyan benyomással ajánlotta, hogy mostan kimennék oda (de nincs kivel, ez a fura), csupán kíváncsiságból. A hősnőmnek egy férfi kellene | |
| minerva (hősnév: minerva) | 2001. augusztus 4., 20:03:53 |
| Én szíveszen válalom kiki! | |
| Xyz (hősnév: Bem) | 2001. augusztus 4., 17:25:53 |
| Hahahahahahahahahahahahahahahaha! | |
| Gigi (hősnév: Maláta) | 2001. augusztus 4., 15:21:23 |
| ***Ez egy házassági hirdetés!!!*** Keresem intelligenciában Malátához illő urihős személyében férjét. Ha alkalmasnak találod magad (hősöd), jelentkezz! Gigi&Maláta | |
| Kiki (hősnév: Gábriell) | 2001. augusztus 4., 13:57:51 |
| Egyetlen pici fiam nagyon szomorú,mert meghalt a kedvese... :((( Valaki vidítsa fel!!! | |
| Mr Slowhand (hősnév: bonzo) | 2001. augusztus 4., 13:04:22 |
| ***Flame Igaz, hogy nem engem kérdeztél, de azért válaszolok. Írj a hősnyavajgóba és ***Mojzi segít 50 Bz fejében | |
| Flame (hősnév: Jeti) | 2001. augusztus 4., 12:18:56 |
| ****Aguti! Köszönök mindent, hálám üldözni fog a sírig:)) már csak annyit segíts, hogy hogyan lehet utólag igényelni a fényképeket...:) Köszi Jeti | |
| Betty (hősnév: Ungaa-Bungaa) | 2001. augusztus 4., 12:09:55 |
| A hősöm,Ungaa-Bungaa egy nagyon helyes,kedves,okos,de sajnos még magányos férfi.Házasodni szeretne.Szóval ha férjhez akarsz menni írj a free-angel@freemail.hu címre! | |
| Mr Slowhand (hősnév: Bonzo) | 2001. augusztus 4., 11:41:26 |
| Íme egy bátor jelentkező, Bonzo, aki 185-ös bölcsességgel (Amit ilyen döntés után kétlek. Na mindegy,ő tudja mit csinál.) megnősülne. Csak egy baja van, nem tudja kinek kérje meg a kezét. | |
| Dávid (hősnév: Dupla Nulla) | 2001. augusztus 4., 10:57:51 |
| Johika nem adod hozzám valamelyik lányod ma? | |
| Dávid (hősnév: Get) | 2001. augusztus 4., 10:53:34 |
| Nem akarja valaki feleségül venni :barna hajú, barna szemű,nő | |
| Katapa (hősnév: Johika) | 2001. augusztus 4., 00:15:21 |
| LEÁNYKÉRŐK FIGYELEM!!! KÉT GYÖNYÖRŰSZÉP LÁNYOMAT ADNÁM FÉRJHEZ CCA. KETTŐ NAP MÚLVA!!! ÉRDEKLŐDÉS ITT A KEREKASZTALBAN, VAGY BORA NEVŰ HŐSLEÁNYOMNÁL LEVÉLBEN!!!BÖLCSESSÉGÜK TEHÁT 98, ÁPOLTAK, RENDESEK, SZÉPEK, OKOSAK, SZÓVAL MINDEN AMI KELL!!! JELENTKEZZETEK, MÉG A KATAPA@FREEMAIL.HU-N IS LEHET!!! HI | |
| Katapa (hősnév: Johika) | 2001. augusztus 3., 23:59:48 |
| Hát qkac15, most már segítséggel sem tudod megcsinálni, merthogy minden próbálkozásod elúszott... De nem tudott volna senki segíteni neked, ugyanis nincs annyi pénzed, amennyi ehhez kell. Azt hiszem. Sajna!!! | |
| Katapa (hősnév: Buerny) | 2001. augusztus 3., 23:55:35 |
| qkac13!!!!! Te vagy az én emberem!!! Az én bölcsességem 97 pont ma, és szeretném megkérni szép kis kacsódat ha 100 lesz bölcsességünk, persze csak ha tetszem... :) Választhatsz, mert nem csak nekem: Buernynek tetszel, hanem még testvéreimnek Toldinak, Kisbutusnak, és Dublőrnek is!!! Kérlek válassz közülünk, és azon a csodálatos napon, amikor mindketten elérjük a 100-as (és a 101-es) bölcsességet, összeházasodhatunk, ha te is úgy akarod!!! :) Válaszolj mihamarább!!! :) Pussz!!! :) | |
| qkac15 (hősnév: qkac15) | 2001. augusztus 3., 23:49:25 |
| Nekem nem sikerült megszelídíteni a bolondgombát kérem aki tud segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UI:KÖszi! | |
| qkac13 (hősnév: qkac13) | 2001. augusztus 3., 23:42:04 |
| ha majd száz lesz a Bölcsességem jön valaki hozzám férjül ? Ha valaki akarna akkor írjon nekem levelet!!! | |
| Herkules (hősnév: +Herkules) | 2001. augusztus 3., 21:36:01 |
| Remelem hogy te is olvasod Krisztina .Csak megszerettem volna koszonni a 3 italt. | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. augusztus 3., 21:09:33 |
| ***Edina Érdekes, pedig hősneved a Manowar-ra emlékeztet, ami ugye nem túl tingli-tangli zene. :) Punkok, huligánok? Óh azok a régi szép idők. :) Nem sajna ilyen már egyre kevesebb van. :( Nézd meg a fellépőket, nézd meg a Sziget fórumokat, és lásd ez már nem a régi Sziget. Finoman szólva light-os, avagy mondhatni átment nyálba. Utsó megmentőként itt a Guano Apes. Arra ki is megyek, de amúgy.... Külföldiek közül nincs egy név, és a Sziget kezd eldiszkósodni. N.Y. party aréna mi? Hol itt a punk? Az az egy utsó mohikán Alvin és mókusok??? Csak a magyarokra érdemes kimenni (pl. Tankcsapda). Azt mondják ne sajnáljam a sok "új menő csávó"-tól és "szép lány"-tól a dizsit, oké én a többitöl sajnálom az alter koncerteket (pl. Bad Religion)! Ugyanis az alterosoknak nincs minden sarkon egy dizsi, nekik csak a koncertek és pár ilyen rendezvény jut, ha jut...:) Voltál már koncerten? Voltál már a Szigeten? Tudod miről beszélgetünk? :) Gondolkodj csak egy napijegy 2,500 Ft, egy külföldi koncertre a jegy 10 rugótól indul, na még mindig nem éri meg? (Ugye nem említve a többi koncertet amire külön nem mennél el de attól még jó.) Amúgy én is nyitott vagyok a más ízlések felé, csak nem csípem ha engem nem csípnek. Tavaly pl. még kicsit örültem is a sok dizsis csajszinak, némelyik elég dekoratív, és kellemes dolgok sülnek ki abból esetleg ha stílusok találkoznak, rövid távon, ha érted hogy értem... ;-) Valka, leendő lovag Ui: A zene itt mindig kedvenc téma, és örülök hogy végre a nem alter oldalat képviseli! Te mit szeretsz? | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. augusztus 3., 21:04:32 |
| ***Edina Érdekes, pedig hősneved a Manowar-ra emlékeztet, ami ugye nem túl tingli-tangli zene. :) Punkok, huligánok? Óh azok a régi szép idők. :) Nem sajna ilyen már egyre kevesebb van. :( Nézd meg a fellépőket, nézd meg a Sziget fórumokat, és lásd ez már nem a régi Sziget. Finoman szólva light-os, avagy mondhatni átment nyálba. Utsó megmentőként itt a Guano Apes. Arra ki is megyek, de amúgy.... Külföldiek közül nincs egy név, és a Sziget kezd eldiszkósodni. N.Y. party aréna mi? Hol itt a punk? Az az egy utsó mohikán Alvin és mókusok??? Csak a magyarokra érdemes kimenni (pl. Tankcsapda). Azt mondják ne sajnáljam a sok "új menő csávó"-tól és "szép lány"-tól a dizsit, oké én a többitöl sajnálom az alter koncerteket (pl. Bad Religion)! Ugyanis az alterosoknak nincs minden sarkon egy dizsi, nekik csak a koncertek és pár ilyen rendezvény jut, ha jut...:) Voltál már koncerten? Voltál már a Szigeten? Tudod miről beszélgetünk? :) Gondolkodj csak egy napijegy 2,500 Ft, egy külföldi koncertre a jegy 10 rugótól indul, na még mindig nem éri meg? (Ugye nem említve a többi koncertet amire külön nem mennél el de attól még jó.) Amúgy én is nyitott vagyok a más ízlések felé, csak nem csípem ha engem nem csípnek. Tavaly pl. még kicsit örültem is a sok dizsis csajszinak, némelyik elég dekoratív, és kellemes dolgok sülnek ki abból esetleg ha stílusok találkoznak, rövid távon, ha érted hogy értem... ;-) Valka, leendő lovag Ui: A zene itt mindig kedvenc téma, és örülök hogy végre a nem alter oldalat képviseli! Te mit szeretsz? | |
| nevem... (hősnév: Mártonka) | 2001. augusztus 3., 20:43:58 |
| Egyetlen drága Hösöm felajánlja segítségét, mindenkinek, akinek szüksége van rá. Keressetek bátran. :) Üdv! Mártonka | |
| EDINA (hősnév: Marowak) | 2001. augusztus 3., 20:15:25 |
| Na megint itt vagyok ! ***Jani Na végre egy ember aki velem 1et ért !!!! Kösszzz !!! Na csak ennyit ! Üdv : Edina | |
| [ << ] [ 3010 ] [ 3009 ] [ 3008 ] [ 3007 ] [ 3006 ] < 3005 > [ 3004 ] [ 3003 ] [ 3002 ] [ 3001 ] [ 3000 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved