Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 3018 ] [ 3017 ] [ 3016 ] [ 3015 ] [ 3014 ] < 3013 > [ 3012 ] [ 3011 ] [ 3010 ] [ 3009 ] [ 3008 ] [ >> ]

Kormányfő (hősnév: Kormányfő2001. július 23., 20:38:38
***Mojzi, cica-mica, macska, s más hőstársak!

Sajnálattal közlöm, hogy 2001.07.07-én haemoptoém volt, igy e napot
"Vérköpő Szent Ferenc" napjának neveztem el. De félre a tréfával hörgőrákom van, mit munka, osztályvezetés közben diagnosztizáltam magamon. A hörgőtükrözésen már túl vagyok, s ha "mákom" van néhány héten belül megoperálnak. Szóval többek között ez volt az oka elmaradásomnak. Jelenleg dolgozom, s aZindexen garádálokodom psycho-pata néven:-))) Ha valaki tud valamit kedvenc Szent Geronimónkról üzenem, hogy hívjon fel a mobilomon - segítségemet kérte.
Sajnálom, hogy nem lehetek ott a htalin, de van orvosi igazolásom:-)))

Tisztelettel:
Kormányfő
Szent Torgyán /az IGAZI/
Ferenc Károly
néhai
PÁPA az ÖP
Pópa /a narancsos/
elmegerle
MINDnyájatok:-)))

Ámen

/Nyugi meggyógyulok!!!/

Kanga (hősnév: PINCILI2001. július 23., 20:36:53
Sziasztok Hősök !

Ma születtem és lassan lehullik rólam a pelus.....

Nonesz (hősnév: Moon2001. július 23., 20:36:20
Nekem van lényem!
És tevém is!
www.teveclub.hu
mennem kell!
hello

Thuza Evelin (hősnév: Tarzin2001. július 23., 20:30:01
Sziasztok!
Láttátok már a www.slaveland.hu oldalt. Az is nagyon jó de azért a hősemberképző jobb. De azért nézzétek meg.

Lestat (hősnév: Lestat22001. július 23., 20:22:25
***FELHÍVÁS MINDEN HŐSNEK:

SZERINTEM IGENIS KÉNE VALAMI HASZNOST IS CSINÁLNIUK A HŐSÖKNEK HÁZASSÁG UTÁN, A GYEREK AZ JÓ ÖTLET, DE NEM ELÉG.
MIT JELENT AZ, HOGY ÖSSZEHÁZASODUNK, AZTÁN MEG SEMMI.
MINDEN NAP UGYAN AZ....
VALAMIT CSINÁLNI IS KÉNE, NEM CSAK ÜLNI A FENEKÜNKÖN, ÉS BUNKÓKAT GYÁRTANI!
EBBEN NINCS SEMMI ÉRDEKES, LEHESSEN OLYAN DOLGOKAT IS TANULNI, AMIVEL A PÁRUNKKAL TEHESSÜNK VALAMIT.
MERT AZ, HOGY CSAK A KEDVES NEVÉT ODA KIÍRJÁK AZ SEMMI.
AZ ESKÜVŐI KÉP MEG BORZASZTÓAN DRÁGA, ÉS HA AZT NEM VESZÜNK, AKKOR EGY KIS FELIRATON KÍVÜL SEMMI SEM MARD NEKÜNK, PEDIG MI RÉGÓTA ARRA KÉSZÜLÜNK, HOGY FELESÉGÜL VEHESSÜNK VALAKIT, ERRE MIT IS KAPUNK IGAZÁBÓL?
A NAGY SEMMIT.
SZERETNÉM AZT ELÉRNI, HOGY A HŐSÖK JOBBAN MEGISMERJÉK EGYEDINÉL EGYEDIBB PÁRJUKAT SZEMÉLYESEN, HA MÁR HOZZÁ MENTEK.
AKI EBBEN EGYET ÉRT VELEM AZ ÍRJON:
A" FORRADALOM HŐSEI " JELIGÉRE IDE.

EGYÜTT A JOBB JÖVÖÉRT A KŐKORSZAKBAN!!!!!!

A HÍRDETVÉNY FOGALMAZTA:LESTAT

Storm (hősnév: Alberto2001. július 23., 19:53:16
Hi All !

***Mojzi: miért nem lehet már keresni az archívumban ?

Bye: Storm

Barankovics Ádám (hősnév: Adamka2001. július 23., 19:43:59
Helló!!!lányok nézzétek meg a hősömet és ha valaki hozzám akar jönni írjon!:)barankovics@agria.hu

Karma (hősnév: mononoke2001. július 23., 19:42:05
***Kasper!
Jó a nőd mi?:)
***Mindenki/Bárki
Tök jó hely a dzsungel.Ne hagyjátok ki a rántott békacombot,és azok a koktélok...!
Van valami kritériuma ,hogy ki mehet a talira?(kezdő megszállottak is vagy csak öregrókák?)
Tényleg lovaggá képezhetem a hősöm? Hány bölcsességtől kapok rá esélyt?
Azért nem látogathatom meg az árvaházat mert még csíra vagyok?
...
egyenlőre ennyit szeretnék tudni.

Köszi: Karma

Whiskas (hősnév: Lehetetlen2001. július 23., 19:36:42
Sziasztok!
Hogy kell megszelidíteni a medvét? Vagy előbb a vadgesztenyét kell szelidíteni? Sürgős választ várok egy megértő és segítőkész gazditól vagy hősembertől!!!! Nagyon fontos!

Árpi (hősnév: Pistuskó2001. július 23., 19:35:04
Sziasztok!
Megszülettem, de még csak aludni tudok! Ha megnövök mindenki féljen a bunkomtól, mert én egy igazi BUNKÓ leszek!

kasper (hősnév: géb2001. július 23., 19:33:31
"DEXE" köszi a kaját ha nagy leszek meghálálom.csá kasper!

Clau (hősnév: Édi Didi2001. július 23., 19:17:36
***Marci, én tudok adni bunkót, csak kérj Édi Diditől.
***Alexandra! A "meg szeretném kérni valaki kezét" feliratú gombra kell kattintani, és beírni a leendő hősférj nevét, elküldeni, és megvárni, hogy mit szól hozzá.

Bernadett (hősnév: KisCsibe2001. július 23., 19:13:04
Sziasztok! Üdvözlök minden kedves HŐSEMBERT!!!!!!!!!!!!!!!!


kasper (hősnév: géb2001. július 23., 19:12:59
"HELLO KARMA" Örülök hogy ilyen belevalo csajszit sikerült kreálnod most már csak fel kell nönünk a feladathoz aztán mindent bele mehet a frigy!azt nem tudom mikor lehet bunkot csinálni,te sem tudod! szia géb....

Alexandra (hősnév: Kíra2001. július 23., 19:03:33
Ellnézést!
Hol van az a felirat,hogy házasság?(Mert össze szeretne házasodni Natelia Kőbakival.)Köszönöm,ha megírják.

MARCI (hősnév: KYLE2001. július 23., 18:12:32
TUD VALAKI ADNI EGY BUNKÓT?????

Kolos Bertalan (hősnév: Harry Potter!!2001. július 23., 17:36:12
Könyörgök!!
Adjon nekem egy olyan hőst, aki legalább 5 dolgot tud!!

Zsu (hősnév: Novci2001. július 23., 16:31:54
***Tiggr
ido hiányában csak egy szimpla pusza :(
Zs

Zsu (hősnév: Novci2001. július 23., 16:30:52
***Eszti
Kezdd a GYIK/FAQ és a kódex elolvasásával!!!
Ha azután is van kérdésed, itt felteheted, és megpróbálunk segíteni.
Zs

Eszti (hősnév: Zöldszemű Szörny2001. július 23., 16:24:56
Hősérdekű közlemény! Mégegyszer könyörgök minden hősbarátnak segítsen rajtam! Én nem értek a hősökhöz! Kérlek segítsetek. Freemail címem eszter-andrea@freemail.hu . Kérek akárkit segítsen. Könyörögve kér bárkit egy szerencsétlen Hősgazda.

Zsu (hősnév: Novci2001. július 23., 16:08:53
Szép napot mindenkinek!
***Duch, ***sgy és ***Mindenki
Htali ->
Akirol eddig tudunk:
1 sgy
2 Duch
3 Aguti
4 Anett
5 Nelli
6 Boszi
7 Tünde
8 Patuska
9 Adrienn
10 Éjjeli macska
11 Tiggr
12 Mojzi
13 Gyima
14 Detti
15 Pozsy
16 dog
17, 18 Mylady és Mylady papa (még nem biztos)
19 Döci (még nem biztos)
20 Ja és természetesen ZSU!!!!

Eddig ez kereken 20 fo! Biztosan el fogunk férni? Én nem ismerem azt a helyet, de ennyi embernek már kell méretes asztal!
Ja, és feltétlenül szóljon akit kifelejtettem!!!!
Üdv
Zs



Tücsök (hősnév: bölömbika2001. július 23., 15:39:47
Sz'asztok Csajok!

Kedves feleségem 2 hete jobb létre szenderült.Letelt a gyász,így újra szabad vagyok.Szeretnék újra nősülni.Várom leveleiteket.
Üdv.:
bölömbika

Zsófi (hősnév: tonja2001. július 23., 15:16:06
ez állnév?hány Zsófi van a h.képzőben?

Zsófi (hősnév: tonja2001. július 23., 15:09:56
igen,van

Zsófi (hősnév: SZÖSZI ZSÓFI2001. július 23., 14:28:15
Hello!
Van itt valaki???

Ernest (hősnév: sergej2001. július 23., 14:23:16
Hosszutŕvra,hŕzassŕg céljŕbol keresem ŕlmaim hosnojet!!
Figyelem!!
Aki kŕros szenvedélyektol NEM mentes,és hozzŕmenne egy jo
anyagi alapokkal rendelkezo,igazi hosURHOZ,
az jelentkezzen!

sergej

ui. Kalandorok ne kiméljenek!

s.gy. (hősnév: hu.man.oid2001. július 23., 13:47:27
***Htali
Sziasztok!
kb. létszám? Az rajtatok függ, de a legutóbb 15-20an voltunk. A helyszín mindegy, de ha pl ***Tiggrnek az utolsó vonata megy, akkor menjünk el egy kempingbe vagy hasonló és akkor sátorban alszunk és másnap megyünk haza!
De én nem szervezem, én csak lehetőségként felvetettem dolgokat. Irjátok le kinek mikor lesz jó, és persze hol, és akkor megpróbálunk alkalmazkodni...

***Tiggr
Elmenjek érted?:))))

pápá sögyö

Duch (hősnév: Valka2001. július 23., 12:40:44
***Htali
Szóval akkor legyen du. 2 órakor. Mindekinek oké?
Cím a következő: Crazy Dzsungel Café, VI. ker. Jókai u. 30.
(Tel: /06-1-/302-4003)
***s.gy.
Jelentkezz! Jó lenne vmi kb. létszám!
***dog
Azért a szakértő tapasztalatod jól jönne. Küldenél emil-t eddigi Htalik
szervezési tevékenységedről?

Valka

Ui: ***Mojzi
Emil ment. Ha tucc válaszolj! (Vagy már meg is kaptam? Szaladok megnézni! :) )


GeGe (hősnév: fura egy teremtés2001. július 23., 12:20:34
csövi!

Mojzi  2001. július 23., 09:59:12
Sziasztok!

**Valka, Tiggr:
Egy másik internetes társasággal már több talit szerveztünk és a kialakult időpont 14 óra. Akik busszal mennek BP-re, azoknak nem kell korán kelni és az utolsó járatig van több órájuk együtt lenni a többiekkel. Aki pedig teheti, az ott marad késő éjszakáig. Ez már évek óta bevált.

**macska:
Jól hallottad. Úgy néz ki megyek. Valszeg szobatig már elég lepusztult állapotban leszek a Sziget miatt :)

**Kitten:
Én múlt hétvégén jártam a gyomai strandon de azt hiszem nem rám gondoltál. :)

**Nepo:
Ez nem chat és nem Java-s.

**Edina:
Ugyan, dehogy. A te pár leveled a napi rengetegben igazán semmiség. Csepp a tengerben.
A bunkólopások mögött pedig nem én állok, hanem a bunkómaffia. :)

**Nati Oreiro:
Ha szerinted a teve értelmesebb, akkor játssz azzal.

**Winkler Péter:
Olvasd el a GYIK/FAQ 17. pontját!

Mojzi

Kitten (hősnév: Anzsi cica2001. július 23., 09:48:26
***Duch
Sajn erre nekem is rá kellet jönnöm.
De azért köszke!!
Üdv

UI:ők is szerények voltak

na csövi

Ákos (hősnév: Ákinyó2001. július 23., 09:19:47
Létszíves kerek asztal lovagjai agyatok mellém két tanárt

Tiggr (hősnév: Tigrishaj2001. július 23., 08:55:34
Halihóó!

***HTali: Hajjaj! Most látom csak ***Such hozzászólását! Szerintem van 1 kis gond! Nekem 6 felé van az UTOLSÓ vonatom hazafelé! Vagy reggel 6? Addigra meg nem tudok odaérni! Szóval szerintem úgy kéne kalibrálni, hogy reggel 9 után kezdődjön, de olyan 5 körül legyen vége! Persze csak a "vidékiek" miatt, de én jobban szeretem ezt: "a nem Pestiek" miatt!

Üdv: Tiggr

Tiggr (hősnév: Tigrishaj2001. július 23., 08:51:46
Halihóóó!

Itt vagyok a szabadság után, nem éppen kipihenten, nem éppen jókedvűen! Ma igyekszem kiharcolni még egy hét szabit! Ha nem megy, akkor láttok, ha igen, akkor nem! Egy ideig! :)

Üdv: Tiggr

Duch (hősnév: Valka2001. július 23., 08:47:51
***Döci
Vki jelentkezett a hősödnek mennyasszonynak ! Nézd vissza!

***Kitten
Én meg a haverom nagyon helyes és jó fej srácok vagyunk, csak kicsit szerények. :)) A gyomai strandról viszont sajna az se tudom hol van. Tartok tőle nem lesz egyszerű megtalálnod a srácokat. Nem is biztos hogy HK-nek! :(
Azért sok sikert!

***Htali
Nem tudom ki vetette fel, talán s.gy., mert ő volt ki a legtöbb embernek szólt. Aug. 4. Crazy/Jungle Cafe, du. 6 óra elég korai?
(Én csak a helyválasztásban segítettem.) ***s.gy. tucc vmi kb. létszámot? Én megpróbálom megtudni a hely pontos címét, és szívesen utána kérdezek az asztal lehetőségeknek, ha már van kb. létszám. Írj!

Na legyetek jók!

Valka, leendő lovag

Sysi (hősnév: Teddy2001. július 23., 08:21:52
Sziasztok jó reggelt! Tudna nekem valaki felvilágosítást adni,hogyha feleségül kérek valakit akkor utána milyen megkötések, kötelezetségeim vannak?

andysz (hősnév: andysz2001. július 23., 07:41:56
A hősöm már 2 napja éhzik, kérlek Titeket adjatok kölcsön 1 kis kaját (lehet többet is! :-) ) előre is köszi.

EDINA (hősnév: RAICHU2001. július 23., 05:36:56
Szasztok !!!
Ma atyukokkal keltem !!! Már megint elmegyek, úgyhogy hőseimet megint lehibernáltam ! Végre ők is pihenhetnek 1 kicsit !!!!!!!


Üdv : EDINA

Mr Slowhand (hősnév: Pedigré Pityu2001. július 23., 01:02:36
***Döci
Igyexem, igyexem :o)))))))))

Enter (hősnév: Enter2001. július 22., 23:58:45
Hi Hősemberkék, és tulajaik... Az én kis azonos nevű hősöm "felnőtt" és mivel nem nagyon jár el szórakozni, ezért nekem kéne kerítenem mellé egy menyecskét... Úyhogy akinek van egy "lovagra" váró leányzója, az legyen oly kedves és jelentkezzen.

Üdvözlettel, Enter!

Cica (hősnév: Tica2001. július 22., 22:24:43
***Macska: Emlékszel még rám? Már nagyon régen nem jártam erre és látom,
alig vannak már a régiek közül! Nem tudsz valamit az uramról?
Dorombkát lefagyasztotta és felszívódott!

Cica

macska (hősnév: Zelda2001. július 22., 22:15:58
Miaú!

***Döci,***Duch
Nekem ***Mylady írt(tényleg,hol van?),hogy lesz htali,tőle érte-
sültem először.Az időpontot Ti határozzátok meg,akár korán is,
aztán aki nem tud akkor,jön később.Úgy hallottam jön ***Mojzi is,
de más is?

***Mylady
Hol vagy?

Jó éjszakát!

Éjjeli macska

Erika (hősnév: Tetyi2001. július 22., 21:44:18
Sziasztok mindenki!
Döcinek üzenem , hogy keressen meg mert én szivesen lennék hősembere felesége!

PoCaK (hősnév: PoCaK2001. július 22., 21:11:03
***Sankó!

Kaja ment! Máskor is csak szólj!!!
Jó étvágyat!

PoCaK

Kitten (hősnév: Anzsi cica2001. július 22., 21:03:43
FIGYELEM!!
ezúton szeretnék kérni/kérdezni valami(számomra) nagyon fontos dolgot.
Nem mintha bármi köze lenne a hősökhöz de remélem akad itt segítőkész ember aki nyomra vezet engem.
Tehát arról lenne szó hogy........nem járt valaki most héten hét közben a gyomai strandon?? Két fiúra gondolok ugyanis a barátnőmmel láttunk két tottál helyes srácot szemeztünk meg dumáltunk 1-2 szót .
És most őket keressük.
Szóval ha TE meg a haverod tök helyes srácok vagytok és jártatok múlt héten a gyomai strandon, léccccives jelentkezzetek. vagy ha ismertek olyat......
De nehogy azt higgyétek társkeresőnek használom Hősemberképzőt, de ez nekem nagyon fontos lenne.
Gondoljatok bele hogy nálam rosszabbak is vannak itt
Na szasztok

Soproni Julika (hősnév: Sheron2001. július 22., 19:18:10
szia mindenkinek!!!
Szöke vagyok, rézbőrü,lány,/hös/

Till (hősnév: Odrosz2001. július 22., 19:13:31
Figyelem!
2 Buznyákért BUNKÓK készítését vállalom. Neked megéri, mert egy bunkó kölcsönzése is 1 Buznyák. Gyors és hatékony munkát vállalok.
( barlangtól való távozás után reklamációt nem fogadunk el! )



Gizmo (hősnév: Hugi Bugi2001. július 22., 18:53:17
Hát az enyém nem szőke,de nagyon fiatal is...

Louise (hősnév: Louise Von Trapp2001. július 22., 18:51:25
Fiatal szőke, kék szemű hősnő keres fiatal szőke, kék szemű hősfiatalembert komoly kapcsolat céljából. Ha van jelentkező, kérem írjon! A hősnő neve Louise Von Trapp. Nem tudom, hogy kell összehozni két hőst, a jelentkező kérem segítsen!!! Email-címem: DDK666@FREEMAIL.HU !

Gizmo (hősnév: Hugi Bugi2001. július 22., 18:50:28
Van itt valaki?

[ << ] [ 3018 ] [ 3017 ] [ 3016 ] [ 3015 ] [ 3014 ] < 3013 > [ 3012 ] [ 3011 ] [ 3010 ] [ 3009 ] [ 3008 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved