| [ << ] [ 269 ] [ 268 ] [ 267 ] [ 266 ] [ 265 ] < 264 > [ 263 ] [ 262 ] [ 261 ] [ 260 ] [ 259 ] [ >> ] |
| Medve Bence (hősnév: Buni) | 2009. február 12., 20:48:58 |
| Sziasztok!!!! Mindenbe segítek,bunkó készítés,étel, ital. Segítek a küldetésben i | |
| Medve Bence (hősnév: Buni) | 2009. február 12., 20:48:44 |
| Sziasztok!!!!!!!!!!!! Mindent adok mindenkinek:kaja,pija,bunkó,buznyák | |
| julcsi (hősnév: Hippolüté) | 2009. február 12., 20:30:53 |
| Kedves Ildikó! Szegény Hősnőm,Hippolüté már-már az éhhalál határán van.Kérlek küldj pár adag élelmet és innivalót!Tudod,én még nagyon új vagyok,és a hősöm éhezik!Amint tudom meghálálom!Kérlek segíts! | |
| julcsi (hősnév: Hippolüté) | 2009. február 12., 20:30:53 |
| Kedves Ildikó! Szegény Hősnőm,Hippolüté már-már az éhhalál határán van.Kérlek küldj pár adag élelmet és innivalót!Tudod,én még nagyon új vagyok,és a hősöm éhezik!Amint tudom meghálálom!Kérlek segíts! | |
| Ildikó (hősnév: Nocyco) | 2009. február 12., 19:39:03 |
| Sziasztok (H)ősök! Akinek szüksége van ételre, italra vagy bunkóra, írjon nekem, szivesen segítek!! :))) | |
| judt (hősnév: Hermanka) | 2009. február 12., 19:30:21 |
| z | |
| judt (hősnév: Hermanka) | 2009. február 12., 19:30:21 |
| z | |
| judt (hősnév: Hermanka) | 2009. február 12., 19:30:21 |
| z | |
| nóri (hősnév: nóccíí) | 2009. február 12., 19:13:19 |
| sziasztok hát azaz igazság nekem egy hűséges,dolgozó társ kellene:D fiúk jelentkezését várom..a hősöm magányoskodik:S előre is köszönöm.. sziasztok | |
| szepesy.z (hősnév: Ósdi-Ősember) | 2009. február 12., 18:40:40 |
| Köszönöm szépen! Hálás vagyok érte :D | |
| szepesy.z (hősnév: Ósdi-Ősember) | 2009. február 12., 18:38:19 |
| Kész van! Akkor elfogadod ugye? | |
| szebi (hősnév: odin) | 2009. február 12., 18:38:16 |
| kérésed befogadó fülekre talált Ósdi-Ősember!ird be a nevem a segitségkérésbe,és kérj nyugottan készletfeltöltést!hősöm neve:odin(kis o-val) | |
| szebi (hősnév: odin) | 2009. február 12., 18:33:28 |
| csak katt a "Segitsééég!Valaki segitsen!!!"gombra,és ird be hősöm nevét hogy három adag kaját kérhess tőlem! akár 4 napig is! | |
| szepesy.z (hősnév: Ósdi-Ősember) | 2009. február 12., 18:33:28 |
| Légyszíves valaki tudna adni ételt szegény hősö,nek? Már nagyon kezd kifogyni a táram:(((( Úgyhogy valaki lécci segítsen!!!!!!! | |
| szebi (hősnév: odin) | 2009. február 12., 18:29:23 |
| kedves bodzsesz!kérj hősömtől,és feleségemtől ételt,italt!hősöm neve:odin feleségem neve:Lili Sapiens | |
| bogi (hősnév: bodzsesz) | 2009. február 12., 18:17:18 |
| Sziasztok!! hogyan lehet kaját szerezni???? segitsen valaki lécci!! | |
| Encsi (hősnév: Robin Hold) | 2009. február 12., 17:02:06 |
| Hogyan tudok dolgozni? | |
| Encsi (hősnév: Robin Hold) | 2009. február 12., 17:02:06 |
| Hogyan tudok dolgozni? | |
| Kinga (hősnév: Gucy) | 2009. február 12., 16:15:23 |
| Gucy férjhez szeretne menni...tudom kissé tuletettem,de fogyozik,csini kis hősnő lesz belöle:-) Ugy gondolom a megfelelő férj olyan hős,akinek a gazdijával én is szót értek,és 20 éven felül van. | |
| zsofi (hősnév: Bendeguzella) | 2009. február 12., 14:46:54 |
| helló tök új vagyok itt és szertném ha valaki segítene rajtam... nem igazán vagyok jó abban hogy hogyan kell szegény "hősnőmet" nevelni. köszi előre is:) | |
| zsofi (hősnév: Bendeguzella) | 2009. február 12., 14:46:54 |
| helló tök új vagyok itt és szertném ha valaki segítene rajtam... nem igazán vagyok jó abban hogy hogyan kell szegény "hősnőmet" nevelni. köszi előre is:) | |
| Dorci (hősnév: Dorci Manó) | 2009. február 12., 14:35:44 |
| Valaki segítsen bepottyantot a hősöm nem tudom hogyan kell pelenkát cserélni valaki segítsen!:( | |
| FogadjBe (hősnév: levendula) | 2009. február 12., 14:30:15 |
| gysz: 123123 | |
| N (hősnév: Nando) | 2009. február 12., 14:12:26 |
| HALI!! | |
| Chagall (hősnév: Chagall) | 2009. február 12., 11:25:10 |
| Köszönöm mindenkinek aki segített nekem ingyen étellel és itallal! | |
| mzoli05 (hősnév: mzoli05) | 2009. február 12., 08:29:21 |
| Sziasztok! Ha már megtanultam elviselni a gyereksírást, és tudok játékot is csinálni, akkor miért nem lehet gyerekünk????? | |
| alexa (hősnév: Helga512) | 2009. február 11., 23:04:55 |
| hi!még mindig nem lehet gyerekük a hősöknek?? | |
| alexa (hősnév: Helga512) | 2009. február 11., 23:04:55 |
| hi!még mindig nem lehet gyerekük a hősöknek?? | |
| alexa (hősnév: Helga512) | 2009. február 11., 23:04:55 |
| hi!még mindig nem lehet gyerekük a hősöknek?? | |
| tobi (hősnév: mike) | 2009. február 11., 23:01:03 |
| Léééééééééééééééééci mondja el vki mire jo ha van buznyákom!!!!!!!!!! | |
| Májki (hősnév: maxtor) | 2009. február 11., 18:46:31 |
| Kőszi - hősnév--Angele hogy segitettél rajtam. Nagyon kedves vagy | |
| Ádám (hősnév: Herolds) | 2009. február 11., 18:29:20 |
| Sziasztok! Enni inni bármikor kérhetek ingyen! | |
| papesz (hősnév: bodzsesz) | 2009. február 11., 18:26:44 |
| sziasztok!! nah miujság ?? tiszta joh ez az oldal | |
| Én Én (hősnév: Hősördög 0) | 2009. február 11., 17:44:39 |
| Sziasztok! Ez nem igazság, hogy amikor dolgozik a hős, akkor nem csinálhat semmi mást. :-( A hősöm tanulni akar, de pénzt is kellene szereznie. Nem lehet valahogy másképpen csinálni??? | |
| domcsi (hősnév: fan thomas) | 2009. február 11., 15:39:26 |
| tud valaki segiteni? | |
| domcsi (hősnév: fan thomas) | 2009. február 11., 15:39:26 |
| tud valaki segiteni? | |
| domcsi (hősnév: fan thomas) | 2009. február 11., 15:39:26 |
| tud valaki segiteni? | |
| Tomika (hősnév: audi) | 2009. február 11., 15:32:30 |
| Kérlek Zolee,segíts! | |
| Zolee (hősnév: Amigo) | 2009. február 11., 14:45:37 |
| Sziasztok! Bárki, akinek segítségre van szüksége, nyugodtan szóljon... Szívesen segítek, ha tudok... :) Sziasztok | |
| David26 (hősnév: David26) | 2009. február 11., 14:32:42 |
| Sziasztok! | |
| David26 (hősnév: David26) | 2009. február 11., 14:32:42 |
| Sziasztok! | |
| David26 (hősnév: David26) | 2009. február 11., 14:32:42 |
| Sziasztok! | |
| David26 (hősnév: David26) | 2009. február 11., 14:32:42 |
| Sziasztok! | |
| David26 (hősnév: David26) | 2009. február 11., 14:32:42 |
| Sziasztok! | |
| David26 (hősnév: David26) | 2009. február 11., 14:32:42 |
| Sziasztok! | |
| slim Shad (hősnév: Slim Shady) | 2009. február 11., 14:31:35 |
| Hello | |
| Tomika (hősnév: audi) | 2009. február 11., 14:29:01 |
| Szia Boti! | |
| slim Shad (hősnév: Slim Shady) | 2009. február 11., 14:24:57 |
| Hello Tomi! | |
| magánválaszoló BT. (hősnév: KinguciXD) | 2009. február 11., 13:47:55 |
| magánválaszoló BT. (hősnév: KinguciXD) 2009. január 10., 15:37:28 Egyszerűen innen a Oasztalról ide a Oasztalra másolom Tőlem emilben is kérdezhetsz! Minden emilre válaszolok... Itt ***A Oaztalon találtam a házasságról-válásról: A Hősházas(barlangos)ság, 100 bölcsesség felett Közös és nagyobb a barlang Közös és több a kaja Közös és több a pia Közös a buznyák Közös adósság - egyik sem frigózhat az adósság miatt az adósságot a közösből fizeti vissza de nem tudom örökségként átadja-e az adósságot az életbenmaradt párjának Ja! és NINCS válás! NINCS VÁLÁS (csak özvegyülés) EZÉRT KELL MEGGONDOLNI A PÁRVÁLASzTÁST!! A pár szétválasztásának (válás?) egy módja ismert az özvegyülés! A pár egyik tagja elhalálozik a következő okok miatt: túlzott fogyás miatt valahol 40 kg alatt kóros elhízás miatt valahol 203 kg felett éhen-szomjan csak egyszerre kisérelhető meg! depresszió miatt folyamatos sikertelenség látogatás hiánya miatt esetleg: bírkózás kardfogú tigrissel Az elhalálozás után a hirtelen-korai feltámasztás meghagyja az eredeti állapotot. kb. 2 hét után kért sikeres feltámasztás után mindketten szinglik lesznek. Az életbenmaradt kap értesítést az új állapot véglegesítéséről. a közös vagyon ketté osztódik fele-fele lesz mindkettőnél! kivéve az adósságot! VIGYÁZZ!!! VIGYÁZZ !! Emlékezz Rómeó és Júlia történetére! A jövőben javaslom :)) a Oasztal keresőjét !! majd minden felmerülő kérdésre itt van a válasz! A GYIK/FAQ és a HŐSKŐDEX is hasznos olvasmány :) | |
| Kisariné bereczky Éva (hősnév: dorina) | 2009. február 11., 13:03:26 |
| Választ szeretnék kapni, hogyan lehet elválni,mert nem igazán jó a férjem,!!!!irjatok, és nem tudom,hogy hová kell irnom,!!!üdv mindenkinek,!!!!!! | |
| [ << ] [ 269 ] [ 268 ] [ 267 ] [ 266 ] [ 265 ] < 264 > [ 263 ] [ 262 ] [ 261 ] [ 260 ] [ 259 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved