| [ << ] [ 3120 ] [ 3119 ] [ 3118 ] [ 3117 ] [ 3116 ] < 3115 > [ 3114 ] [ 3113 ] [ 3112 ] [ 3111 ] [ 3110 ] [ >> ] |
| Stel Ági (hősnév: Stel Ági) | 2001. március 28., 14:54:46 |
| ***Anett Gern geschehen | |
| Anett (hősnév: diszfasz) | 2001. március 28., 14:52:34 |
| Üdv. mindenkinek Két dolog: 1. Miért van az úgy hogy ha valaki olyat csinál ami nem jellemzö ( például kishösömnek a neve ) - kÜLÖNBEN IS MI JELLEMZÖ ???????? 2. Annyit olvasok itt rablásról, esküvöröl, vadászatról stb. vlahogy nem tudom elképzelni hogy az hogy megy ? Lehe hogy kis hösöm mert még csak most tanul táncolni még nem vehet részt ilyen bulikba - vagy csak sok fantázia ( van ) kell hozzá ????? ***Stel Ági Köszönöm a támogatást. | |
| Hernádi Judit (hősnév: Dr. Oetker) | 2001. március 28., 14:17:31 |
| **Mylady** Köszönöm szépen a meghívást, (és a cseresznyét) nagyon szívesen készítem én a pudingot.(Már el is kezdtem) **Gyima** Ne izgulj, nem lesz semmi baj. Ne hagyom, hogy Torgyit még 1-szer elragadják tőlünk az istenek. **Ó Szent Torgyán! (az igazi) Nos mit szólsz, milyen kedves a Mylady? Egy egész életre ellátott minket cseresznyével! Látom elszoktál a pacaltól. :o)A pudig azért mégis csak jobb nem? Ki lehetett az a átkozott gazember, aki meg akart mérgezni? Felháborító! FIGYELEM, FIGYELEM! Xifoka barátunk feleséget keres. Jövendőbelijéhez csak 1 kikötése van: Ne legyen túl duci. | |
| Buci (hősnév: Pikac.hu) | 2001. március 28., 13:59:01 |
| Szegasztok!!! ***Mylady Sok boldogságot! 8O))) ***Adrienn Sajnos, ha nem sikerült az IQ-tesztet kitölteni, akkor addig kell újra tölteni, amíg nem sikerül. Nekem 4 hősöm van, de mind a 4-nek sikerült elsőre. Szerintem, ha jobban odafigyelsz, akkor neked is sikerülni fog. Amúgy üdvözöllek közöttünk! 8O))) ***Kissze Emil megy! ***Rebeka Neked is! ***Eszter Hasonló cipőben járok, mint te, de nem adom fel. Minden nap figyelem a Oasztalt, de csak figyelem. Megprobálom megjegyezni azokat a témákat, amelyek éppen mennek itt, s ha egy olyan téma megy, amelyhez én is tudok szólni, akkor irok egy felszólalást! (Sajnos ritkán van!) Az is igaz, hogy reggel megnézem a leveleimet, válaszolok rájuk, majd utána jön a Oasztal. Addigra már 12 is elmúlik. Itt kiválasztom azokat a hozzászólásokat, amelyek érdekelnek. Megírom ezekre a leveleket, majd kezdem előlről. Letöltöm a leveleket, válaszolok. És vége a munkaidőmnek. Megyek haza. Ebből is láthatod, hogy nem tudom folyamatosan figyelni az Oasztalt. Persze mellette még kell csinálnom a munkahelyi dolgokat. Ezért van mikor még az Oasztal elolvasására sincs időm! Tehát csak figyelj! Bocs a hosszú beszédért, de néha rámjön. Ilyenkor csak jön,jön... 8O))) Üdv: Buci | |
| Stel Ági (hősnév: Stel Ági) | 2001. március 28., 13:53:24 |
| ***Azazel És a Te neved mennyire jellemző Rád??? Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy: 1. értelmezésem szerint ***Mojzi nem ezt a kérdést tette fel (ill. nem így) 2. ezt a játékot gyerek és felnőtt is egyformán jól (élvezetesen) játszhatja, pontosan azért mert virtuális (azaz nem kézzelfogható) | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. március 28., 13:42:59 |
| Halihóóó! ***Napsugár: Miért lenne harag? Az január! A jaguárnak nincs semmi értelme! :) :) ***Martin: Bizony, bizony! CyberPunk=olyan sci-fi, melyben a fő cél egy jövőbeni társadalom bemutatása! Az én értelmezésemben a Szárnyas fejvadász ilyen! Ja, és nem én találtam ki, hogy az! Olvastam valahol erről! :) ***Zsu: Hát most meg Te hol vagy, Kedvesem? Kereshetnénk már megint egy jázminbokrot, cserjét, vagy mit! Remélem MyLady-ék újabb esküvőjén találunk ilyesmit is! :) Üdv: Tiggr | |
| Azazel (hősnév: Muff Spears) | 2001. március 28., 13:18:08 |
| hello ********Anett Schön-Azért kérdeztem hogy lány vagy e mert nem jellemző hogy egy lány diszfasz nevet adna a hősének *********ollala-igazán örülök a jelölésnek remélem megnézted hogy én is jól tartom a hősömet *********Mojzi-nem hiszem hogy ebben az esetben igaz az idézet ugyanis szerintem egy gyerek semmivel jobban nem tudja élvezni ezt a játékot mint más mert nem kézzelfogható. | |
| didra (hősnév: didra) | 2001. március 28., 12:31:32 |
| Üdv mindenkinek! Valaki mondja már meg nekem, hogyan történik az esküvő hőséknél. Már alig várom, hogy valaki megkérje a kezem. Honnan fogom tudni, hogy nem valami széltolóról van-e szó? | |
| Kukac (hősnév: Janó a kőmanó) | 2001. március 28., 12:24:44 |
| Meddig él egy hős? Ki tud erre válaszolni? | |
| Martin (hősnév: lowry) | 2001. március 28., 12:21:25 |
| ***ATTILA! Ha rosszúl töltötted ki a tesztet, akkor mekapod a helyes válaszokat, hogy másodjára már sikerűljön(Állítólag! Én nem tudom, nekem elsőre sikerűlt). Ha megvan a teszt, a tisztába rakás autómatikus. ***Balázs! Hogyan írhattál Ritát a Balázs helyett? Komolyan érdekelne:) ***Tiggr! Egyetértek veled abban, amit a a sorozatokról, meg a sci-firől írtál, kivéve egyvalamit: A Szárnyas fejvedász ciberpunk volna? Hm. Üdv, Martin | |
| Napsugár (hősnév: Napsugár) | 2001. március 28., 12:06:23 |
| ****Tiggr!! Hát, hogy is kezdjem, a január az stimmel..valahonnan..:)) De ha jó még emlékszem..az egy csodálatos hónap főleg a számomra..:)) Igaz most kevesebb hó esett a kelleténél..:)) Fára talán a jaguár szokott mászni...igaz nincs négy kereke.. de a gyorsulása az pompás..:)) Különben, hogy feltételezel ilyet rólam...:))) Ha megnézed, visszapergeted először Te is pöttyös voltál, csak idővel lettél csíkos, mikor a sok-sok pötty egybe folyt..:)) Remélem nincs harag..:)))) Üdv: Napsugár | |
| rebeka (hősnév: alkesz gizi) | 2001. március 28., 12:05:13 |
| két hősömet egyéb elfoglaltság miatt más szerető gazdira bíznám. nevük: alkesz gizi és matahari. gyártási szám ügyében írj: matahari2468@yahoo.com. | |
| jaja (hősnév: jaja) | 2001. március 28., 11:57:37 |
| ***MINDENKI HOl/hogyan lehet esküvői fotót kapni/rendelni? Segíccsetek, pls... Üdv jaja | |
| Balázs (hősnév: Prügy) | 2001. március 28., 11:54:27 |
| Bocsi! Elírtam a nevem. Nem RiTa vagyok hanem Balázs!!!!!! | |
| RiTa (hősnév: Prügy) | 2001. március 28., 11:51:37 |
| Most születtem és nagyon egyedül vagyok. Asszonyt keresek, lehetőleg rézbőrűt. Az ajánlatokkal keressetek meg. | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. március 28., 11:19:11 |
| Másik Part: ***Napsugár: pöttyeidet én értem, de amúgy a pöttyös dolog a Január, ami igen alattomos állat, mert felül egy ágra, megvárja, amíg a gyanútlan áldozat (pl.:Micimackó) aláér, aztán ráugrik!!! Vigyázz, nehogy ilyen legyél! :) ***Gyima, Ugrálók: Rajta hát, hopplá-hopp! Úgy vettem észre, mintha Tigris-mánia kezdene kitörni! :) ***sgy: Jó, hozzad csak ***Zsu-t! Majd bugrálunk! Jó lenne! :) ***Duch: Egy Lovag nem attól Lovag, hogy nem bugrál ***Zsu-val, vagy más HősNőkkel, szerintem! Ismered az I Love My Computer-t? Tök jó! ***Eszter: Légy üdvözölve! ***OWK: Baljós árnyak ébradésének lehetünk szemtanúi a Kerekasztalnál! Mint leendő Lovag, hadd legyek ifjú Padowan-od, hogy Lovagként az Erő segítségével kűzdhessek a Sötét oldal erői ellen! Kérlek, fontold meg, bár már idős vagyok jedi növendéknek! Kösz! ***Gyima: Szerintem ***Szent Torgyink HasHős-re utalt nemrég! Üdv: Tiggr | |
| petya (hősnév: Csukottszemű Péter) | 2001. március 28., 11:17:52 |
| A rokonom Jeti . Ö egy ősjeti. | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. március 28., 11:10:07 |
| Halihóóó! Újra itt! Lelkiismeretesen mindent végigolvastam! ***Anett: Én speciel senkit sem ismerek személyesen innen! ***MyLady: Szerintem a sci-fi nagyon jó, igaz nem mindegy mi! Csillagok Háborúja, Asimov művei, Alien, Szárnyas fejvadász, Neuromance, Mátrix, ... Igaz, ez utóbbi 3-mal máris a CyberPunk műfajba keveredtünk! Sajna ma sok olyan sci-fi van (TV, mozi), ahol a látványt messze a mondanivaló elé helyezik! Emellett a legtöbb olyan világot tár elénk, amiben nem szeretnénk élni, ezzel figyelmeztet korunk veszélyeire (Mátrix, Utolsó bolygó) Én így látom! A szappanoperákról (Barátok közt is) az a véleményem, hogy kábítószerek, melyeknek az a "hatóanyaga", hogy amíg naponta nézheted más emberek "kínlódását", addig sem kell a magadéval törődni, sőt nem is a Te bőrödre megy ki az ármánykodás, meg a többi! De a szereplőket akár ál-barátként is felfoghatjuk, egyszerű, könnyen kiismerhető személyiséggel... Újabb esküvő? Remek! Tanítványimmal virágszirmot, rízst és hFKGP-s szórólapokat zúdítunk a gyanútlan vendégekre! Jó lesz így ***I. Szent Pacalos Pubi? Folyt. köv! | |
| Alfabéta (hősnév: Alfabéta) | 2001. március 28., 11:09:46 |
| ***McYanó Ne vedd szembedícséretnek, de az ***ÚJAK-nak írt "színes" üzenetedet én sem tudtam volna elegánsabban megfogalmazni, pedig azt hittem magamról, hogy a szavak embere vagyok. Mégegyszer: GRATULÁLOK!!! Üdv Alfabéta | |
| McYanó (hősnév: dr Kő Baltazár) | 2001. március 28., 11:01:26 |
| ***ÚJAK Legyetek üdvözölve! Aki hőst tart, az a hőstársadalom teljes jogú tagja! Még akkor is, ha eléggé FEKETE bárány. ***Lexx Köszönöm a válaszod. ***Gyima A meghatottság könnyei csordultig töltötték szemeim hozzászólásod olvasásakor. (Hüpp-hüpp..) Állok rendelkezésedre bármikor, bármilyen betegséget szeretnél természetes úton elkapni, vagy épp kigyógyulni belőle. Lelkiismereti okokból a természetes módon elkapható betegségek közt nem tartok készletet a nemi betegségekből. dr Kő | |
| A szálló pók (hősnév: A szálló pók) | 2001. március 28., 11:00:20 |
| Szia ***Gyanita, Emil időközben megérkezett, kb. 1 óra múlva megy a válasz is. Sajnos addig lefoglalnak bokros, másirányú teendőim. Egyébként: nem vagy TÚL jó (így vagy jó, ahogy vagy). Milyen kétségeid vannak? A pokol pedig 1 dolog miatt jó: ott most (is) meleg van. Üdv A szálló pók | |
| Gyanita (hősnév: Árpácska) | 2001. március 28., 10:48:10 |
Szia **A szálló pók! A levelet meg kaptam és válaszolt csak a sokk kérdést, megkellet válaszolnom az időbe telet de már utazik is talán már meg is érkezett. Sok jót kívánok mindenkinek ma már nekem is sikerülnek a dolgok az édes tündéri hőseimmel és a vadászaton sikerült bakon kívül mást is lőni. Ez már valami vagy nem? Jó a kedvem és senki nem tudja elrontani jó lenne mindenkinek adni belőle. Gyanita (egy kicsit túl jó vagyok vagy nem? A kétségeim a pokolba kergetnek). | |
| A szálló pók (hősnév: A szálló pók) | 2001. március 28., 10:31:29 |
| Szia ***Gyanita, Kőnyomatost megkaptam és válaszoltam rá. A tegnapi emilkét nem kaptad meg? Üdv A szálló pók | |
| MIKA (hősnév: úhúhú) | 2001. március 28., 10:26:42 |
| CSáó karcsi már megint nem tudszbelépni a hősődhőz?bbe bee! | |
| ATTILA (hősnév: KENGOSZ) | 2001. március 28., 09:45:25 |
| Kedves tombtarsak!En KENGOSZ marha nagy problemaval kuszkodom!Nem birom a tesztet ki tolteni !A masik ,pelus gondjaim is vannak!Tud valaki segiteni!??HELP ME!!!! | |
| Aguti (hősnév: Aguti) | 2001. március 28., 09:42:52 |
| ***Xena! Persze,hogy van a hőskorban is rizs! Ha jól emléxem a hősök nem csak a kőbá- nyában dolgoznak,hanem rizst hegyezni..(hántolni?) is járnak (a zabhegyező azértjobb:)). A munka ára egy buznyák.Kérdés elhozhatják-e a rizst:) ***Sofőröm gyöngye:) Emilke valahol Emíliánál kódorgott,de ma már remélem megérkezik Hozzád. Aguti | |
| ATTILA (hősnév: KENGOSZ) | 2001. március 28., 09:41:24 |
| Meg szulettem! | |
| Ildi (hősnév: répuci) | 2001. március 28., 09:40:16 |
| Szép Jóreggelt mindenkinek. Amit szívesen mondanál a munkahelyeden: Mit szolna hozzá, hogy soha. A soha elég gyors lesz? Úgy tűnik magyarul beszél, de egy szót sem éretk belőle. Csak, hogy jó kedvetek legyen. | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2001. március 28., 09:33:47 |
| ***Xena W.P.: Köszi a tanácsot. Majd megpróbálkozok vele. Neked mióta van hősembered? Te hány éves vagy? | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. március 28., 09:26:58 |
| ***Sasidani Ilyen a közbiztonság. De a Hőslovagrend majd segít! ***s.gy. Egy vadmacska bizony jól jön a háznál! :o) Bugrálok én is egy kicsit! Talán edzés után meglovagolhatom végre kedvenc éti csigám. Eddig még felülni se sikerült rá! :( (Lovaglás nélkül nem lovag a lovag.) Valka | |
| Martin (hősnév: lowry) | 2001. március 28., 09:17:37 |
| Sziasztok, kellemes napot mindenkinek! ***Eszter(Tobias Moretti)! (Hős)Isten hozott! ***Mylady! Még nem voltam esküvőn, és most sem leszek! Holnap egész nap dolgozom! De kár. Azért sok boldogságot! | |
| Áki (hősnév: coinage) | 2001. március 28., 09:12:10 |
| Azt nem adhatom meg neked, mert félek hogy valami roszz történik. Hogyha te is megadod akor én is. | |
| Kissze (hősnév: Vademberke) | 2001. március 28., 08:27:53 |
| Sziaztok! Életmód áltás miatt 4 hős elajándékozandó! írjatok vademberkének... Kissze | |
| Napsugár (hősnév: Napsugár) | 2001. március 28., 08:26:15 |
| Kellemes napot mindenkinek!! ***Gyima!! Hát bugrában lehet valami, de az is lehet, hogy nagyon nagyot ugrottam..akkorát...de akorát..:)) Belegabalyodtál a fonalba..:)) Hol az olló, tessék átvágni..:))Már nem sokan vannak előttem tegnap egyet-kettőt jéggel megdobáltam..:((( De tudod csak azért mert a sötét oldalon álltak..:)) A csíkokról meg sajna le kell mondanom, csak pöttyeim lehetnek..:((( (nem jöttél rá miért?) ***didra!! Bátran jelentkezz ..:)))) ***sgy...!! Ej-ej...miket nem feltételezel a Vadmacsról..:))) Amiért az még nem biztos, hogy mar..:))))) Üdv:Napsugár | |
| sasidani (hősnév: sasidani) | 2001. március 28., 07:58:12 |
| Sziasztok! Még nincsen egészen 2 hónapja, hogy megszületett egyetlen hősöm. Érte már néhány meglepetés, de eddig túlélte. Viszont érdekes módon, kb. az utóbbi két hétben kétnaponta kirabolják! (Szerencsére már rákényszerültem, hogy megtanuljak bunkót faragni, és már nem olyan ciki, mint először.) Az egész hősbirodalomban ilyen gyatra a közbiztonság, vagy csak rám jár rúd??? Sasidani | |
| Mylady (hősnév: Beatles) | 2001. március 28., 07:06:21 |
| Sziasztok, jó reggelt! Holnap a délután 1-kor mindenkit várunka Nagy Tölgy alá! Beatles és Xena összekötik életútjukat! ***Eszter Számomra már tag vagy! ***Édes Xena, Imádom az ötleteidet. Fantasztikusak! **Bugrálók: Hajrá! Bugrálni! ***Gyima Aranyos vagy, nagyon várlak! ***Torgyink A puding készítésre csak az ön kedvéért Hernádi juditunkat kérjük fel! ***Hernádi Judit Ugye nincs ellene kifogása..:) ***Teve OK, felfogtam, most már emléxem. De miért kéne ezért bocsánatot kérni? Most ennyire hülye vagyok? ***Vera Köszi, te is nagyon aranyos vagy! ÖRÖKBEFOGADÁS ÉS ÖRÖKBEADÁS A http://www.caddes.hu/hah/ WEBOLDALON! Bye: Mylady | |
| Vera (hősnév: Verona) | 2001. március 28., 06:14:01 |
| Helló mindenki! :-) ***MyLady! Majd talán a nyáron lesz nekem is wb lapom és eltudom rendezni hogy onnan az örökbe fogadós lapra lehessen kapcsolni. és valahogy reklámozni. Vagy ne? ok? Most nem írok semmi! :-) Üdv Vera | |
| mansonfan (hősnév: Marilyn Manson) | 2001. március 28., 01:05:41 |
| Mojzi: ujra én vagyok. hanali 1 óra után, már tökéletesen működik. Nem lehet. hogy valamit elfelejtettetek átállitani (téli/nyári időszámitás). Mert egy kb. óra a csúszás. És jobban belegondolva mult hétvége óta nem megy, ugy ahogy eddig ment. Ahogy az előbbiekben leirtam. | |
| mansonfan (hősnév: Marilyn Manson) | 2001. március 28., 00:16:05 |
| Mojzi: a szerver órájával, nincs gond. Néhány perc különbség van az ővé és az enyém között, az nem számit. A probléma az pontosan hogy meglátogatom pl:03.27-én a hősömet, tanitom, elküldöm vizért, kajáért. El is megy minden oké. De meglátogatom 03.28 (én órám szerint is, meg a szerveré szerint is, mert azt irja ki, hogy a mai dátum: 2001.március 28), de nem enged tanulni menni, mert szerinte ma már voltam a sámánnál. Pedig a sámánnál 27-én volt. Ez nem a szerver órájának elcsuszásából adódik, sőt nem is a hős magánéletéből (legalábbis szerintem, mert akkor vagy mélyen alszik, vagy csavarog). Eddig (néhány nappal ezelőttig) meg lehetett azt csinálni, hogy este felléptem és meglátogattam késő este és másnap hajnalban. Nem tudom, átirtátok-e a programot, vagy sem, de most már ez nem megy. Sajnos. Pedig nagyon kényelmes volt igy. Bocsi a terjedelemért. | |
| Xena W. P. (hősnév: Krypton) | 2001. március 27., 22:34:44 |
| ***Adrienn: Nekem rögtön sikerült, de állítólag ilyen esetben utána megadja a helyes válaszokat, amiket másnap beírhatsz. | |
| Xena W. P. (hősnév: Krypton) | 2001. március 27., 22:31:12 |
| ***Eszter: Szia, én is itt vagyok már hónapok óta, csak ritkán írok. Szerintem, ha gyakran írsz ide, válaszolni fognak. Ha írsz nekem, én biztos válaszolok. ***Mylady: Az esküvőre szerintem sokféle süti kell. Legyen cseresznyés vaníliapuding is, hátha ***Torgyi arra jár. Csak beszédet ne tartson...:) És legyen ***HasHősnek rengeteg csokitorta. Szerinted őt, ***Tiggrt, és ***s.gy.-t nem lehetne rávenni egy ünnepi bugrára? Még szórhatnának is a násznépre valamit, pl. virágszirmokat, rizst (lehet rizst szerezni a hőskorban?)... Az esküvőkön szokás az ilyesmi, és bugrálás közben a magasból sokkal könnyebb végrehajtani. Mit gondolsz? ***Bugrálók: Benne vagytok? Sziasztok, Xena W. P. | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2001. március 27., 22:09:28 |
| Sziasztok! Nem tudom ki hogy van ezzel, de még csak 2 napja van hősnőm, de már elegem van azzal hogy azt a nulla IQ-s tesztet nem tudom kitölteni. Nektek rögtön sikerült? Szió: Adrienn | |
| mansonfan (hősnév: Marilyn Manson) | 2001. március 27., 21:57:04 |
| Üdv! Hősfiúm szeretne megismerkedni csinos hőslányokkal, hátha lesz belőle valami. | |
| Simon Greffi (hősnév: Simon Greffi) | 2001. március 27., 21:17:32 |
| Halihóóóóóó!!!!!!!!!! Ezennel bejelntem, hogy fáradságos munkával megtanultam írni, sőt már olvasni is tudok, szóval várom a levelező partnerek jelentkezését!!! Ha már tudok, írni, olvasni akkor már ki is akarom használni!!! Írjatok!!!!!!!!!! CSőőőő!!!! | |
| Sir Jeremy (hősnév: Miller úr) | 2001. március 27., 21:15:44 |
| UNGA alias Gyapi! Hősöd 2 napja éhezett. Az ilyen dolgok elkerülése végett van feltalálva a vadászat! No mindegy, megetettem, megbüfiztettem és elküldtem dógozni. Szívesen... :) | |
| Teve (hősnév: Erős László) | 2001. március 27., 21:12:36 |
| **Mylady: Azért, mert te is említetted, hogy a Windowsról regéket tudnál írni. Bocs. Teve | |
| Vyr /Virág/ (hősnév: Pety) | 2001. március 27., 19:44:01 |
| Témám:Suli Hm.Suli.Mi is jut erről eszünkbe?Szenvedés, gyűlölet, korai felkelés, a holnapi dolgozat, ami nagy valószínüséggel 3-as lesz......Még is mi a jó fenét képzelnek azok ott fent a Parlamentben, ha?!Hát jó, a 8.-osok kapjanak 300 könyvet,a hetedikesek 299-et, a hatodikosok?Á,ők is kapjanak 300-at?Ja, és persze mindenkinek legyen szinte minden nap 6/7 órája, 5 000 000 szakkörrel, különórával és korepetálással!És akkor jön a hétvége, ami ha úgy vesszük csak egy napos, mert a következő napot tanulással töltjük!Közben ők ott fennt a Parlamentben kiruccanak a Spanyolországi villájukba, de még leugranak Chilébe is..(ld.:Torgyán) Egyébként egy kivétellel mindegyiknek utazni kell, hogy eljusson a villájába:Torgyán! Na jó, most már befejezem:Üdv:Puszil mindenkit:Vir!!! | |
| Alfabéta (hősnév: Alfabéta) | 2001. március 27., 19:36:00 |
| ***ádám A leckék közül válaszd a bunkófaragást, vagy kérj segítséget. | |
| ádám (hősnév: astala vista) | 2001. március 27., 19:32:01 |
| A bunkómat ellopták! Kérem, ha valaki tud, készítsen egyet a számomra! Köszönettel: Törzs Ádám | |
| Stel Ági (hősnév: Stel Ági) | 2001. március 27., 19:28:09 |
| ***dog 2 feltétel van: 1. Legyen 100 az IQ-d, 2. Találj olyan párt, aki meg akar házasodni egy barommal. Addig is próbálkozzál esetleg egy tehén/marha/stb. kegyeit elnyerni. Na jó, ez csak vicc volt, de akár most is elkezdhetsz udvarolni neked szimpatikus hőslényekkel, hogy a 100-as IQ-d elérése után megházasodhass. Sok sikert... Üdv Stel Ági | |
| [ << ] [ 3120 ] [ 3119 ] [ 3118 ] [ 3117 ] [ 3116 ] < 3115 > [ 3114 ] [ 3113 ] [ 3112 ] [ 3111 ] [ 3110 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved