| [ << ] [ 3117 ] [ 3116 ] [ 3115 ] [ 3114 ] [ 3113 ] < 3112 > [ 3111 ] [ 3110 ] [ 3109 ] [ 3108 ] [ 3107 ] [ >> ] |
| Zorkki (hősnév: Milédi) | 2001. március 31., 18:26:16 |
| Sziasztok!!! ***fuckyou Dolgoztatsd a hősödet három napig!Minden nap ha dolgozik keres egy buznyákot.Így vissza tudod fizetni a pénzt. | |
| reka (hősnév: Kovalda) | 2001. március 31., 18:26:09 |
| Mi a jo a házasságban? | |
| bocy (hősnév: szöszy) | 2001. március 31., 18:22:04 |
| hüje vagyok... már értem... bocy :-DDDDDDDDD | |
| bocy (hősnév: szöszy) | 2001. március 31., 18:19:30 |
| hi mindenkinek... mi van ha beakarok menni a hősömhöz és ez jön ki???: Ajaj! Bajt csináltam! Mea culpa, mea maxima culpa! Én igazán nem akartam, ne haragudj rám! :-((( SEGÍTSÉG!!! | |
| Zak Al Otak (hősnév: Alberto) | 2001. március 31., 18:03:03 |
| Hi ! Egy óra múlva kezdünk egy online Warlords Battlecry játékot és még van két férőhelyünk. Ha esetleg valaki jönne közületek, akkor légyszi írjatok egy mailt és legyetek vonalban olyan háromnegyed óra múlva, hogy fogadhassátok a válaszom. Egyébként jövő hétvégén is játszunk, ha akkor jönnél írj az e-mailemre és megbeszéljük a konkrétumokat. Mindenkit szeretettel várunk, de aki nem hallott a játékról, az már lekésett sajnos, esetleg majd két hét múlva. Ja ! Elsőtől harmickettedik szintig jöhetnek csak karakterek, a csalókkal pedig saját módszereinkel bánunk el ! Éljen a tiszta játék ! BYE | |
| Endre (hősnév: N-Dre) | 2001. március 31., 17:41:45 |
| A hősőm elérte a 100-as bölcsességet. ÉJJEN!!!!!!!!! | |
| Kicsi (Kiss László) (hősnév: fuckyou) | 2001. március 31., 17:27:05 |
| Nagyon, nagyon, nagyon kérlek titeket, segítsetek! Kölcsön kértrem egy buznyákot egy másik gyerektől és rossz ikonra mentem. Beleegyeztem abba, hogy 2000s kamatot kel vizzafizetnem, tehát 3 buznyákot.És mindezt 5 napon belül. A gond az, hogy se egy buznyákom, segítségem. Meg lehetne oldani a problémát, ha tudna hősöm írni és olvasni. Kérlek segíts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kicsi & Fuckyou. | |
| Áki (hősnév: coinage) | 2001. március 31., 17:18:16 |
| Lexx már nem kell a segítséged sajnos 3napja szomjazik hősemberem. Meghalt !!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Teve (hősnév: Táncos Ricsi) | 2001. március 31., 16:56:19 |
| **Xena W.P.: 'Mi az a Mátrix?'-teszed fel a kérdést. Tulajdonképpen a Mátrix körülötted van, azt, amit eszel, azt, amit belélegzel... elmagyarázni nem lehet, látnod kell a saját szemeddel, onnantól tudni fogod, mi is az a Mátrix. A világ nem az, aminek látjuk, a Mátrix rabjai vagyunk. És van ez a Neo, aki élete egyik felében sikeres üzletember, másik felében az egyik legnagyobb hacker. És vannak az ügynökök, akik meg akarják akdályozni, hogy a Mátrixot leromborják. S van Morpheus, aki megmutatja Neonak, mi az a Mátrix. Neo pedig megmenti a világot. Ezt az összevisszaságot alig lehet érteni, de megérted, ha megnézed. Teve, a Mátrixban | |
| Vera (hősnév: Verona) | 2001. március 31., 15:53:42 |
| ***Mindenki! Tegnap azért nem írtam mert amit írtam nem jelenítette meg az asztsalon. Nem veszítettetek sokat inkább örüljetek hogy nem mindig küldi el az üzit. ***Figo! Jársz a trefort csetre? ***Gyima! Igen járok a csatra de miért kérded nem szereted? Ez is egy szép nap! Ma van a nővérem és a papám szülinapja, holnap az anyukámé és 6.án a mamámé (ezért nem szeretem az áprilist, mert ilyenkor költöm el az összes pénzem az ajándékokra :-) Üdv Vera | |
| Alfabéta (hősnév: Alfabéta) | 2001. március 31., 15:21:04 |
| ***Zorkki Mi a gond? | |
| Zorkki (hősnév: Milédi) | 2001. március 31., 15:15:26 |
| Sziasztok!!! Van itt valaki?Ha van itt valaki akkor írjon! | |
| Alfabéta (hősnév: Alfabéta) | 2001. március 31., 14:34:22 |
| ***Faggyi Magától elintézi ezeket. Olvasd el a GYIK/FAQ-ot + a HŐSEMBEREK KŐDEXE is ad felvilágosítást. | |
| Faggyi (hősnév: Faggyas Adam) | 2001. március 31., 14:23:20 |
| Figyeljetek azért írok mert nem tudok etettni és itatni | |
| Napsugár (hősnév: Napsugár) | 2001. március 31., 13:08:15 |
| ****Mindenki!! Mindenkinek kellemes napot kívánok ... Üdv:Napsugár | |
| xy (hősnév: Mefisto) | 2001. március 31., 12:48:19 |
| Hi az aranyhal mire jó? | |
| dog (hősnév: tülök) | 2001. március 31., 10:20:37 |
| kaszinak igaza volt azzal kapcsolatban, hogy a még kicsit csökkent értelmű hősemberek is szeretnének profitálni a korai házasság áldásos hatásából | |
| Mr Slowhand (hősnév: -LZ-) | 2001. március 31., 08:40:29 |
| ***Dorka Menj, el dolgozni. Mr Slowhand | |
| Dorka (hősnév: TiBi) | 2001. március 31., 08:07:36 |
| Hello! Hogy lehet pénzt keresni??? | |
| Mr Slowhand (hősnév: -LZ-) | 2001. március 31., 07:37:27 |
| Sziasztok, ***Mylady, ***HasHős, jó látni benneteket Az volt a baj, hogy hirtelen kellett eltávolodnom a hőseimtől, nem tudtam lehűteni őket. ***Mojzi. Már írtam egy szívhezszóló panaszos levelet, de nem tudom, hogy mind a három hős nevén kell írni a Hősnyavajgóra, vagy elég az egyik nevén írni.? | |
| pystha (hősnév: ManOfWar) | 2001. március 31., 01:41:39 |
| hello! hosom megtanulta az esotancot meg az etelszerzest.Ugy ertettem hasznos lenne megtanulnia a bunkokeszitest.A baj az hogy nem talalom hol is lehetne ezt megtanulni? Kell azelott meg valamit megtanulni? Ha tudnatok szegenyen segiteni nagyon halas lenne... | |
| Xena W. P. (hősnév: Krypton) | 2001. március 31., 00:50:37 |
| ***HasHős: Köszi! :))))) ***Mylady: A Micimackót nem feltétlenül neked kell nézned! Egy 5 éves gyereknek például tökéletesen megfelel. Tud vele azonosulni, mert sokban hasonlít rá. Még sok mindent nem tud, kicsit naiv, szereti a... nem a mézet, hanem a csokit. Kedves, segít ha tud, vagyis jó példát mutat. Hogy Tao vagy nem Tao, ahhoz nem értek. Ritkán néztem a Micimackót, és most az sem ugrik be, hogy milyen filozófia is a Tao. (A gimiben egy évig volt ugyan filozófia óra, de hát...) Egyébként az ember szinte mindenben találhat filozófiai értelmet, ha eleget keresi. Én egetrengető tanulságokat vagyok képes levonni az összes kedvenc filmemből. MÁTRIX: Mostanában páran vitatkoznak róla a OA-on. Én nem láttam. Ha valaki igen, és nagyon ráér, nem bánnám, ha részletesen leírná, hogy miről szól. Jöhet e-maiben vagy a Oasztalra. | |
| mansonfan (hősnév: Marilyn Manson) | 2001. március 31., 00:27:06 |
| mojzi: ha arról van szó, hogy átirtátok a programot, szóljál, és nem nyaggatlak tovább. De ha nem, akkor nézzétek meg légyetek szivesek a szerver óráját, mert mikor át kellett állítani az órákat, a szerver órája szerintem nem lett átállítva, és az én véleményem szerint ezért nem lehet éjfél és hajnali 1 óra között hőst tanitani, etetni,stb... Köszi | |
| Bandi (hősnév: fekete bárány) | 2001. március 31., 00:00:50 |
| kaszinak üzenem: Ha volna 17 bölcsességed, nem kellene feleséged! Fogadd meg a tanácsom. Nekem már volt 3, és jövő hónapban lesz az esküvőm Hátha ez jobb lesz. | |
| Bandi (hősnév: fekete bárány) | 2001. március 30., 23:55:54 |
| Én nmég éber vagyok. Irjál. Üdv | |
| Andi (hősnév: Pici Baba) | 2001. március 30., 23:25:38 |
| Lehet még valakivel társalogni vagy már mindenki alszik???? | |
| Zorkki (hősnév: Milédi) | 2001. március 30., 22:18:20 |
| Sziasztok! róma: Szia!Én szeretem a focit! örökmozgó: Szia!Biztos azért írja ki hogy bajt csinált, mert többször megnyomod azt a gombot hogy Helló,megjöttem!Nekem is ezt szokta kiírni. Ennyit tudok mondani. | |
| Reka-breke(béka) (hősnév: Sub Bass Szörny) | 2001. március 30., 22:13:37 |
| Van itt egyáltalán még valaki???????????????????????????????????????????????????????????????????, Írjatok ha még itt vagytok!!!!!!!!!!! | |
| örökmozgó (hősnév: örökmozgó) | 2001. március 30., 20:29:18 |
| Sziasztok Kedves Tobbi Hosok! :) Azt szeretnem kerdezni toletek - hatha tudtok nekem segiteni - hogy miert van az, hogy amikor megprobalom meglatogatni a hosomet, akkor allandoan azt irja ki, hogy valami nagy bajt csinalt, es ne haragudjak ra? Ilyenkor boklaszik el? Vagy mit csinal? Dehogy haragszom ra! Nem tud o olyat csinalni, amiert megharagudnek ra, csak mar nagyon-nagyon szeretnek talalkozni vele! :) Koszonom a segitsegeteket! orokmozgo | |
| R. BALÁZS (hősnév: Richer Csöpi) | 2001. március 30., 19:58:05 |
| Azt szreretném kérdezni hogy 2 hős tud e komonikálni (chatelni) Aki nekem szán választ az irja fől a válaszára, mint cím. "csöpi" | |
| Rongylábkirály (hősnév: Rongylábkirály) | 2001. március 30., 19:17:43 |
| ***kaszi Akkor már csak alig 5-ször ennyi kell még... | |
| kaszi (hősnév: kaszi) | 2001. március 30., 19:11:55 |
| szeretmék egy feleséget magamnak! már van 17 bölcsességem üdv | |
| PEtycomp (hősnév: PetyAhos) | 2001. március 30., 18:48:13 |
| CSaaaa... Feleseget keres egy magas, jokepu, kekszemu, jooo gazdag, okos hos;] Hosnyanyusok jelentkezzetek;]] | |
| Farkas Dávid (hősnév: csicsí) | 2001. március 30., 18:23:08 |
| bocy: Én azt mondom erre a kérdésedre, hogy csak akkor csinál bunkót, ha ellopták tőled. Másoknak meg akkor, ha kérnek tőled. Persze némi apróért. Na csá. | |
| bocy (hősnév: szöszy) | 2001. március 30., 17:21:05 |
| hi mindeki... :-D van egy problémám... a hősöm már tud faragni magának -és másoknak is- jó kis bunkókat..szuper...DE HOGYAN??? nálam olyan gomb nincs hogy faragj bunkót!!! bocy | |
| Szaby (hősnév: Mutyuru) | 2001. március 30., 16:05:08 |
| Lassan tanul, hamar felejt!! Segítsetek!! | |
| s.gy. (hősnév: hu.man.oid) | 2001. március 30., 15:54:15 |
| Mindenkinek nyugodalmas és kellemes hétvégét! pápá | |
| Lexx (hősnév: Lexx) | 2001. március 30., 15:51:12 |
| Sziasztok! ***Mojzi: Láttam jártál erre mifelénk (HÁH). És hogy tetszett? Bsi-nek nagyon tetszhetett, mert legalább 2x is volt itt. :)) Lexx Mindenkinek Jó 7végét! | |
| Mylady (hősnév: Beatles) | 2001. március 30., 15:47:56 |
| Sziasztok, A hétvége előtt utoljára írok! ***OWK Micimackót akkor sem szeretem csak Malackát meg Tiggrist :) ***Kriszán Köszi, még nem tudjuk, hova megyünk! ***Péntek László Majd a szobatisztaság, és az esőtánc eljárása után tanul vadászni. Akkor ha azt is megtanulta, akkor majd lesz egy olyan gomb, hogy "Éhes vagyok..." erre mindennap rákattintasz, és nem fogsz éhezni! Amúgy ajánloma GYIK/FAQ és a Kődex elolvasását! ***Mojzi pontosan, sem Mátrix, sem kosár, sem Micimackó! :) ***Gyima Bocsánatot adtam:) ***alfi Egy Oasztal tag! Bye: Mylady P.S.: Jó hétvégét mindekinek! Elhúztam! | |
| Alfabéta (hősnév: Alfabéta) | 2001. március 30., 15:46:01 |
| ***McYanó Csak azt kívánom Neked, hogy maradj akkor is diplomatikus, ha már megszerezted a diplomád... | |
| Kriszti (hősnév: Dióagyú) | 2001. március 30., 15:35:28 |
| HOL LEHET HÁZASSÁGOT KÖTNI? BLABLABLA? | |
| McYanó (hősnév: dr Kő Baltazár) | 2001. március 30., 14:52:30 |
| ***Alfabéta Köszönöm szavaidat, de hidd el nekem sem mindíg úgy megy a fogalmazás, ahogy szeretném. Igyexem diplomatikus lenni, ha már diplomát szeretnék. :) ***Gyima Igen, a helyzet az,hogy nem mindíg tudok minden nap géphez ülni, hétvégén meg egyátalán nem. A leleteid jók, ha bármit változtatni akarnék egészségi állapotodon szólok! ***Tiggr Bejössz egy vizsgálatra hétfő reggel 3 napos éhgyomorra (se kaja se pija) és csinálunk egy vérvizsgálatot.Csak egy szúrás az egész! (Az eljárás: a bal bordaív alatt a tűvel behetolva ügyelve, hogy a beleid és a léped ne sérüljön elérjük a fő hasi ütőeret...) Úgy tudom azonban, hogy ***Obi-One nem vállal több tanítványt, viszont ***Teve, aki már "kitanulta" a dzsedájságot talán elvállal. dr Kő | |
| s.gy. (hősnév: hu.man.oid) | 2001. március 30., 14:51:01 |
| ***Sziasztok Mindenki! ***Gyima Elszállt a fönököm én meg segitettem neki! ***Napsugár Ugy szeretem ha süt a nap...sajna a bogarak is szeretnek napozni én meg csiszoloval sikálhatom a tetemeket a szélvédőről!:(( ***Anett Elolvastam az emilt és már irtam is vissza! Mit szólsz egy szombat esti bálibulihoz a Bedrockban a Nagyszikla alatt? Utána egy kis barlangbemelegités a medvebunda alatt?:)))) ***Tiggr Természetesen a tiéd és Zsué a Naplemente...!))))) ***Kriszti Itt házasságot majd akkor köthetsz ha a bölcseséged eléri a 100at. Amugy a házasságkötöteremben utána a templomban! pápá | |
| Gzsolt (hősnév: Dömöske) | 2001. március 30., 14:38:43 |
| Szia Kriszti! Ha javasolhatom, ne akarj házasságot kötni, ui. az istenek manapság annyira nem foglalkoznak az oldallal, hogy kb. 10x írtunk nekik az asszonnyal és nem bírtak válaszolni március eleje óta. A probléma mindössze annyi, hogy elvettem az asszonyt, akinek a neve meg is jelent nálam, nála azonban egy teljesen idegen pasas neve. Egy hónapja kérleljük őket, hogy nézzenek utána és javítsák ki, de hiába. Csak ennyi, szia. | |
| Kriszti (hősnév: fabunkó) | 2001. március 30., 14:12:28 |
| HOL LEHET HÁZASSÁGOT KÖTNI? CSŐ | |
| Anett (hősnév: diszfasz) | 2001. március 30., 13:52:07 |
| Sziasztok, szeretnék mindenkinek egy szép és napos hétvégét kivánni. Üdv. Anett | |
| alfi (hősnév: cleos hugos) | 2001. március 30., 13:40:34 |
| Sziasztok! ***Mylady en valamit nem ertek. Ki vagy te? ***Mojzi te irtad a GYIK/FAQ-t? Errolen nem tudtam. Egyebkent a hosom valsagos alapotban van, meg mindig nem ertem, ha elfogy a kajaja csak lefogy (1 kiloval) vagy meghal? Ennek mi lehet az oka, en mindennap latogatom a hosom! Kerlek siesssssss!!!!!!!! KOSZI: alfi | |
| KAQKXÓ (hősnév: KAQKXÓ) | 2001. március 30., 13:14:50 |
| ***Gyanita A 3 választ köszi, de nem erre az emilre gondoltam. Küldtem Neked egy MÁSIKAT is (nem a távszab.-ra vonatkozót). Ez sokkal komolyabb... Üdv KAQKXÓ (***Lakópaci és ***A szálló pók távollétében/helyett) | |
| Gyima (hősnév: Tata Morgana) | 2001. március 30., 13:08:33 |
| Ez nem lehet igaz, hogy mindig akkor jön olyan levél, amire reflektálni szeretnék, amikor már elküldtem a hozzászólásomat! :o\ Bocsánat mindenkitől, hogy ennyit dumálok ma! Utolsó ígérem! ***Gyanita Ne legyen rossz a kedved! Hisz annyi jó történik Veled! Meg különben is tegnap azt kívántam, hogy mindig ilyen jó kedved legyen! Ugyhogy tessék ám jókedvűnek lenni! :o) Ezt már szeretem! Köszönöm a napsütésben való közreműködést, angyal vagy! Neked is napsütéses hétvégét kívánok! ***Szálló Pók! Csak gratulálni tudok! ;o) Pussszzz HasHős | |
| Gyima (hősnév: Won'der Honda) | 2001. március 30., 13:03:44 |
| Szinyasztok! ***Napsugár Drága! Eeeeez igeeen! :o) Telepátiában nagy vagy! Még alig ment el a levelem, már küldted is éltető sugaraid melegét! Köszönöm! Nagyon fínom! :o) Hálám hada! Csók! Lassan mennem kell, úgyhogy Mindenkinek jó hétvégét, sok pihenést remek időt! Pusszantás HasHős | |
| [ << ] [ 3117 ] [ 3116 ] [ 3115 ] [ 3114 ] [ 3113 ] < 3112 > [ 3111 ] [ 3110 ] [ 3109 ] [ 3108 ] [ 3107 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved