| [ << ] [ 3071 ] [ 3070 ] [ 3069 ] [ 3068 ] [ 3067 ] < 3066 > [ 3065 ] [ 3064 ] [ 3063 ] [ 3062 ] [ 3061 ] [ >> ] |
| zsuzsa (hősnév: Bóbita) | 2001. május 20., 20:12:02 |
| a régiekkel mi lesz?? már mindent megtanultam, amit lehetett. van férjem is gyereket akarok!!!!!!!!!!!!!!!! tud valaki valamit a továbbiakról???? üdv zsuzsa | |
| Áll a név (hősnév: kakuna) | 2001. május 20., 19:33:45 |
| Ellopták a bunkóját?Fáj tőle a feje? Itt van kakuna aki megoldja problémáit. CSak 2 buznyák naponta. | |
| Eszter2 (hősnév: Rágó) | 2001. május 20., 19:20:47 |
| ***padam Én szívesen leszek a barátod / de egyelőre semmi több / . Oké ? Írj a "barlangi címemre " !!!!!! Várom leveled ! Írd meg az ön életrajzod ! Oké? Majd Én is megírom ! *ön életrajz : Írd meg hősöd adatait pl.: bölcssesség ..... Mit tud !!,??? Tudom nem ez a lényeg !!!!!!!! Szia !! BUNKÓ ADÁS - VÉTEL Bunkót BÁRKINEK csinálok INGYEN akinek bölcsességének számai kevessebb mint 40 !!!! A rendes ár pedig : 1 buznyáktól 6 buznyákig eladó ... Valamelyik hős írta hogy már tud bunkót készíteni és elcsorták neki ,és most nem tud újat készíteni , de én feledékeny elfelejtettem a nevét........ Tehát ennek a hősnek a válaszom : -Befelyezted már a bunkó készítésnek a tanulását ? - Ha nem tudsz bunkót szerezni akkor vegyél !!! ÉN ADOK NEKED INGYEN BUNKÓT !!!!!!! Ha érdekel ÍRJ ! SZIA !!! | |
| Eva (hősnév: Evica) | 2001. május 20., 19:17:51 |
| Shogun Ha megnezted volna visszafele a leveleket , lattad volna hogy valszolt neked valaki. A baratkozas az ketoldalu dolog. | |
| Alakazam (hősnév: Wegierek) | 2001. május 20., 19:17:48 |
| HAJRÁ VALENCIA CF! Canizares és Deschamps a legjobb!!! | |
| libby (hősnév: Elizabeth Born) | 2001. május 20., 19:05:15 |
| ***Ulula Milyen problemad van? Nagyon szivesen segitek, ha elmondod, mirol van szo! udv libby | |
| Eszter2 (hősnév: Rágó) | 2001. május 20., 18:57:38 |
| ***Lexx Kérdésedre a válaszom : Én meléd álnék . Bár tudom , hogy olyan világ úgy se létezik .............. ***szobi Oké !!! /e-mail címmel kapcsolatba / Jó suli kezdést mindenkinek / ugye itt a hétfő / !!! Sziasztok !!!! | |
| Kövér Földigiliszta (hősnév: Kapós) | 2001. május 20., 18:32:16 |
| Amelyik hőslány szeretne férjéül egy:-133 bölcsességű -23 éves -14 buznyákkal rendelkező férfit az szóljon Kapósnak és ő feleségül veszi. | |
| Tóth Gabi (hősnév: eszkija) | 2001. május 20., 18:27:37 |
| ***Akci Én nem az irigységet irtam a legfőbb oknak, hanem a hiúságot. Ugy gondolom és szerintem Ti is igy vagytok vele, hogy ez nem mostanában lesz igy, de az igaz álmodozni lehet. Egyébként már voltak akik ezt kitalálták, ha nem is pont igy, de kb. és úgy hivták:kommunizmus. ***Szmöre*** Kivánok Neked igy ismeretlenül is sok erőt a gyógyuláshoz. Megtudhatjuk, hogy pontosan mi a bajod, és hány éves vagy? Hátha valaki tud Neked tanácsot vagy bármilyen segitséget adni.Vigyázz magadra! | |
| Blasboy (hősnév: Blasboy) | 2001. május 20., 18:07:00 |
| Sziasztok!!!!!!!! ***Bulbaboy Az odigon vagyok elérhető!!!!!!!!!!! ***Lexx Hát nem lenne rossz 'főnök' nélkül!!!!!!!!!Én benne vagyok!!!!!!!!! Én benne vagyok!!!!!!!!!Én benne vagyok!!!!!!!!! BLASBOY | |
| Ulula (hősnév: Cyprianus) | 2001. május 20., 17:53:41 |
| SEGÍTSÉG! SÜRGŐS! HOGYAN KELL SEGÍTENI VALAKINEK? SEGÍTSÉG! /ULULA/ | |
| Szmöre (hősnév: Szmöre) | 2001. május 20., 17:43:42 |
| ***Lexx!! Tudom, hogy Velem vagy, és ez ad nagyon-nagyon sok erőt nekem:) Szmöre*** várom:)) | |
| Zorkki (hősnév: Milédi) | 2001. május 20., 17:22:29 |
| HAJRÁ REÁL MADRID!!! | |
| Posztmen (hősnév: Gugumugu) | 2001. május 20., 17:13:07 |
| Ma született ez a dög.De azt a kurva tesztet nem tudtam jól kitölteni. | |
| Szmöre (hősnév: Szmöre) | 2001. május 20., 17:13:01 |
| Lexx*** Szívemet öröm boldogság járta át, ahogy olvastam a hozzám írottakat! Tudom, és köszönöm Neked:) Igen le fogom győzni, márcsak azért is:)) Azt is tudom mindent megbocsájtottál:) Kérlek HÁH ügyben:) de tudod!! Élet filozófiáddal tökéletesen egyetértek! Igen ahol nem a "főnök" parancsol, és nem a megélhetésért küzdünk!! Nagyon jó lenne pontosan úgy élni, ahogy megfogalmaztad:(( Lexx ugye tudod:) csak a TIÉD:) ***Szmöre | |
| szobi (hősnév: bééla) | 2001. május 20., 16:44:35 |
| Orsi Nézd meg az e-mailodat küldtem néhány viccet. Ha kell még írj. | |
| Kercsó Márk (hősnév: K.M.) | 2001. május 20., 16:29:29 |
| Hello! | |
| Nonesz (hősnév: Moon) | 2001. május 20., 16:28:15 |
| Hali! Itt a névjegyem!! Nevem: Moon Korom: 16 év Bunkó készítést válalok! Mindössze 2 Buznyákért! Moon Ui.:Írjon az aki bunkót szeretne!! | |
| szobi (hősnév: bééla) | 2001. május 20., 16:23:41 |
| Eszter2 Légyszíves az új e-mail címemre írj mert a másik egy nagy .... volt Az új: t765@freemail.hu | |
| poad (hősnév: sacra) | 2001. május 20., 16:10:02 |
| HAGYÁL BÉKÉN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pupa | |
| padam (hősnév: shoghun) | 2001. május 20., 16:08:15 |
| olyan hülye vagy sacra,hogy az borzalom | |
| poad (hősnév: sacra) | 2001. május 20., 16:06:16 |
| kakifty | |
| padam (hősnév: shoghun) | 2001. május 20., 16:02:56 |
| szeretném ha valaki beszélne velem,magyarán szeretnék egy barátot kérlek irj (akerek asztalba) habarátkozni szeretnél | |
| Akci (hősnév: Megalopterix) | 2001. május 20., 15:41:32 |
| ***Lexx A világ amit a leírsz, a létezo legjobb lenne, csak nem látok rá lehetoséget h. még a mi életünkben megvalósuljon :(( Persze törekedni kell rá. Inkább szemléletbeli és gondolkodásmódbeli változás kéne hozzá, mint anyagi. ***Tóth Gabi annyit pontosítanék ha megengeded h. a pénz és egyéb anyagias dolgok kialakulását és fennmaradását a félelem motiválja, h. 'több legyen mint másoknak' nem az irigység a legmélyebb oka. Talán idovel felnövünk annyira h. belássuk ami mindenkinek jó az az egyéneknek is és fordítva. A kérdésre válaszolva: IGEN! Tennék érte ha tudnám mit. Akci | |
| Csanyo (hősnév: Huahua) | 2001. május 20., 14:11:54 |
| Hello!!! Van itt valaki a felvidékrôl??? | |
| Orsi (hősnév: MacsKa) | 2001. május 20., 13:15:54 |
| Gyűjtöm a szőke nős vicceket.Aki tud írja le nekem az orsi2001@freemail.hu címre.Köszike:Orsi | |
| Eva (hősnév: Evica) | 2001. május 20., 12:55:39 |
| Gyula Millio vicc van itt a compjuteren http://www.vicc.net | |
| Gyula (hősnév: Szappanopera) | 2001. május 20., 12:23:36 |
| Irjatok, vagy küldjetek egy jó viccet ! | |
| Tóth Gabi (hősnév: eszkija) | 2001. május 20., 11:49:59 |
| ***Réz Gábor Ismerkednibármikor tudsz, ha valaki szimpatikus az O asztali hozzászólásokból,(ehhoz az kell, hogy olvasgadsz, akár visszamenőleg is) aakor vagy küldesz neki egy emilt, vagy ha már tudsz irni olvasni, akkor küzvetlen a hősbe. Egyébként ha az iq-d eléri a 1oo-at, házasodhatsz. ***Lexx Nekem alapvetően tetszene egy ilyen világ, szivesebben élnék bennen bele, , mint a mostaniban. Egys bajom azért van vele. Nem lenne am hajataná az embereket, nem lenne motiváció. Mi emberek hiúak vagyunk, és muszály, hogy valamiért legyen mit tenni, legyen miért dolgozni. Ez a a valami pedig a hatalom és a pénz. Erről szól az emberiség története, és azért alakult ki tulajdonképpen szükdségszerüen a pénz, valamint ezért alakultak a különbözó társadalmi berendezkedések. Szia Tóth Gabi | |
| Réz Gábor (hősnév: Zsivány) | 2001. május 20., 08:52:00 |
| Sziasztok! Betyá.. Zsivány vagyok, és nem értek valamit. A hősömmel elég sokat foglalkozom (elég rendszeresen látogatom, eszik iszik, tanul, dolgozik) mégis csökken a jókedve. Ez szöget ütött a fejembe. Nem fáj nagyon, csak így lassabban gondolkozom. Lehet, hogy az a baja szegény Zsiványnak, hogy egyedül van? A társkeresés mikor válik szükségessé egy bitlény életében? És errefelé milyen udvarlási szokások dívnak? Már ha ez a baj. Ha valaki tudja a választ / vagy meg akar ismerkedni velem; írjon! Előre is kösz! | |
| Titi (hősnév: Mr. Black) | 2001. május 20., 07:00:25 |
| Hi! | |
| Lexx (hősnév: Lexx) | 2001. május 20., 02:50:06 |
| ***Szmöre! Veled vagyok! Félretéve minden régi sértődést, haragot, tiszta szívemből kívánom, hogy győzd le a gyilkos kórt, mely oly sok embert elragadott már közűlünk! Kívánom, hogy akaratod és szervezeted kapjon meg minden segítséget amivel győzedelmeskedhetsz! Kívánom, hogy sokáig velünk maradhass, kívánom, hogy győzd le a rákot. Lexx | |
| Lexx (hősnév: Lexx) | 2001. május 20., 02:42:58 |
| Sziasztok! ***Tülök, dog, Eszter2, Mindenki: Még mielőtt nekem és a HÁH vezetősőgének estek, hogy lassúak vagyunk, ajánlom figyelmetekbe az itt és a levelező listán elhangzottakat. Ja, hogy nem jelentkeztetek fel eddíg? Sajnálom, "a törvény nem ismerete nem mentesít annak hatálya alól", hol is olvastam ezt????? Magyarán mielőtt szóltok tályékozódjatok! :( Röviden: Végveszélybe került a HÁH (pontosabban a HÁH weboldala) és most MINDEN energiámmal azon vagyok, hogy megmentsem. Nem tudok igazán az örökbefogadásokkal és egyébb "apróságokkal" is foglalkozni. Egyenlőre legyen elég, hogy nálam nagyobb hatalmakkal küzdök a megmaradásért és minden nap mikor a HÁH még működik egy-egy megnyert csata. :( (Nem szeretem a csatákat). Kérdés: Mit szólnátok egy olyan társadalomhoz, ahol a létfenntartásért nem kell megküzdeni, ahol az anyagi javak nem játszanak szerepet, ahol azért dolgoznak az emberek mert szeretik csinálni, ahol nem kell megalázkodni a "főnök" előtt, ahol nem a pénz az úr. És, ha tetszik egy ilyen világ, mellém állnátok-e, hogy megvalósítsuk? Lexx | |
| Tóth Gabi (hősnév: eszkija) | 2001. május 19., 23:35:16 |
| ***Katapa Magától farag egyet a kis ügyes. Ne féltsd korához képest talpra esett. | |
| Katapa (hősnév: Johika) | 2001. május 19., 23:14:02 |
| Mit csináljak? Már megtanultam a bunkókészítést, de ellopták a bunkómat. most honnan lesz még egy? | |
| Katapa (hősnév: Johika) | 2001. május 19., 23:12:48 |
| Sziasztok! | |
| Eva (hősnév: Evica) | 2001. május 19., 21:55:41 |
| Hi Shogun Evica vagyok en is ez ev aprilisaban szulettem. Gondolom jo baratok lehetnenk. Szia | |
| Pistyán,a sirály (hősnév: The big hero) | 2001. május 19., 20:57:10 |
| Üdv alatvalóim! | |
| padam (hősnév: shoghun) | 2001. május 19., 20:45:25 |
| romeoként várom egyetlen hos lányt(vagy akár több hös lányt) aki engem szivböl szeretne | |
| padam (hősnév: shoghun) | 2001. május 19., 20:39:52 |
| szeretnék egy kedves hös lány barátja lenni várom öt a NAGY öt melesleg tök jo a zene itt,de én szomoru vagyok,mert nincs egy aranyos hös lány az életemben Ui:elég ha csak egy barát | |
| poad (hősnév: sacra) | 2001. május 19., 20:32:10 |
| anyátokat | |
| poad (hősnév: sacra) | 2001. május 19., 20:30:43 |
| hallo itt vagyok | |
| Eszter1 (hősnév: Jazmina) | 2001. május 19., 19:42:16 |
| Sziasztok! ***Gedeon: Nem. Egyébként ez csakis a hősnek lenne rossz, hogy ilyen helyzetbe kerül... ***Nika: Munkával, segítség nyújtással, nomeg az "Eltűntetem a kőtörmeléket az útból!" nevű küldetéssel! ************************************************************************** Jazmina nevű hősöm hamarosan betölti a 20. életévét, ezért kedves, megértő társat keres! Kőtáblákat, e-mail-okat várunk ez ügyben! Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek! Eszter | |
| Dóri (hősnév: manó12) | 2001. május 19., 18:47:43 |
| SZIASZTOK! Manó12 vagyok.Sajnos még csak 10 bölcsességem van.Tudjátok, még csak 2 leckén vagyok túl, mert még csak 2napos vagyok. De azért szeretném , ha valaki feleségül venne.Tudom , még gyűjtögetnem kell, de nemsokára megvan a 100 bölcsességem. | |
| Storm (hősnév: Alberto) | 2001. május 19., 18:42:23 |
| ***libby: kösz hogy segítesz ! Ha minden igaz mire ezt olvasod már meg is kértem az említett hőst. ***BLASBOY: bocsi, de libby hamarabb jelentkezett... Majd legközelebb ! | |
| Szmöre (hősnév: Szmöre) | 2001. május 19., 17:57:13 |
| Sziasztok!! Mindenkinek aki ismer! Ma és holnap még vagyok, aztán sajnos megint el kell búcsúznom Tőletek jó pár napra!! Aki barátom! Nagyon fogtok hiányozni, remélem vissza tudok térni hozzátok! Nagyon szeretnék végérvényesen visszatérni, és nemcsak időszakosan:((( Szmöre | |
| libby (hősnév: Liebermann Judit) | 2001. május 19., 17:31:43 |
| ***Bendeguuuz Elizabeth uzeni neked, h szive immar Lakópacié, tegnap ota udvarol neki, es remeli, szerelmuk hazassagban teljesedik be. De ha megerto asszonykara vagysz, nezz be a HÁH-ba http://www.orfanik.hu/hosember Mukodik ott tarskereso is, sok szep hosleaany varja a derek nosulni vagyo hosok jelentkezeset udv libby | |
| Boszorkata (hősnév: Bendeguuuz) | 2001. május 19., 17:18:43 |
| . Elizabeth Born nevű hősnő-te drága te aranyos...izé...megengednéd hogy egy szerelmes hősember udvaroljon neked?:) | |
| Simeon (hősnév: Simeon) | 2001. május 19., 16:55:25 |
| Udv! ***Gyima : Tartok tole, tul hosszu a szoveg, amit beirtal! :-) Foleg, ha egy bizonyos szovegrol van szo! :-) Az input limitalva van... bye Simeon | |
| Eszter2 (hősnév: Rágó) | 2001. május 19., 16:54:53 |
| Sziasztok!!! Ép lógok az interneten ,gondolom Ti is ........ Hogy vagytok ? Mi van veled ***Lexx ? Se a Kerekasztalba nem írsz , se Nekünk a barlangi postára !...... Mi van veled beteg vagy ? Megkaptad az 'új' üzenetet a barlangi postára ??? Remélem igen és most már írni fogsz !!! Köszönöm minden hősnek aki hozzájárul a "bunkómhoz " . Most már én is tudok csinálnji Bunkót még igyen is , ha kell !!!! De persze fogadok el buznyákot is érte !!!! 3 buznyáktól 7 buznyákig !!... Akit érdekel az írjon a " barlangi címemre" vagy ide a Kerekasztalba !!!! Várom a jelentkezőket !!! MÁS: Ki szeret lovagolni ? Én lovagolok . Aki lovagol vagy szereti a lovakat és 10 éven felüli az írjon ! / Én 12 éves vagyok/ | |
| [ << ] [ 3071 ] [ 3070 ] [ 3069 ] [ 3068 ] [ 3067 ] < 3066 > [ 3065 ] [ 3064 ] [ 3063 ] [ 3062 ] [ 3061 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved