Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 3066 ] [ 3065 ] [ 3064 ] [ 3063 ] [ 3062 ] < 3061 > [ 3060 ] [ 3059 ] [ 3058 ] [ 3057 ] [ 3056 ] [ >> ]

Danika (hősnév: Dahősike2001. május 26., 16:33:46
Kösssssssssssssssssssssssssssssz Liby a tanácsot!

Valaki (hősnév: Erősbölény2001. május 26., 16:25:49
Sziasztok !
Én itt csak félig vagyok új . Bár ti nem tudjátok miért .
Én eredetileg ***Eszter2 vagyok , csak egy új névvel és hőssel .
Rágó is jól van , de módosult a családikör .
Bemutatom nektek Erősbölényt : FÉRFI , SZŐKE , KÉK SZEMŰ.
Nagyon édi , csak az a baj , hogy elég büdi !
Lenne egy kérdésem : A férfiak is csak akkor vehetnek feleségül egy csajt , amikor meg van a 100 bölcsességük ?????

Szeretnék nektek írni egy borzasztó dolgot :
Ismerek egy gyerkőcöt aki hősöket nevelt . Legalább 12 volt neki .
És és borzasztó dolgoz művelt velük :
Egytől egyig éheztette és szomjaztatta a hősöket !!!!
Ez bűntény, gyilkosság , NEM ???????
Már szerentsére nincs internet hozzá férése és nem kínoz több hősemberkét .!!!!!!!!!
Ennek a gazdinak nevét nem adom meg , mert életben nagyon aranyos , és a barátnőm .

MÁS :Én nagyon szeretem az állatokat , és nekem is van : kutyám tengerimalacom és lovam . Kedvenc sportom a lovaglás és lovagolok is .
AKI SZERETI AZ ÁLLATOKAT AZ ÍRJON !!!

Üdv.: Valaki & Erősbölény

Bess (hősnév: bessy2001. május 26., 16:22:17
Szijasztok!

Tudja valaki hogy miért nem válaszolnak a hösnyavajgóból?

Eszter2 (hősnév: Rágó2001. május 26., 15:38:10
***Lexx
Miért nem írsz a barlangi címemre ???????????? Írjál !!!!!!
***Anny
Leszünk barátok ??? Írjál!!!!!!!!!!!

Hiány (hősnév: szürkeállomány2001. május 26., 15:25:44
****libby
kösz, a segítség jol jön. szegény szürkeállomány alig tudta megfejtani a születési találóskérdéseket, így már az éhhalál szélén van. szerencsére már mindjárt megtanul ételt szerezni, de félek hogy esetleg nem tart ki addig. Legalább akkor valai eljönne a temetésére?!(Ha egyáltalán itt rendeznek ilyet.)

milli (hősnév: gyíkedemsz2001. május 26., 15:17:05
Hogy lehet másnak bunkót csinálni???

milli (hősnév: gyíkedemsz2001. május 26., 15:16:25
hello

Menő (hősnév: cső2001. május 26., 14:35:16
Mi a hősöd neve?

Eszter (hősnév: Jill2001. május 26., 13:52:50
Férjet keresek! :-)

rogue666 (hősnév: Wolvie2001. május 26., 13:18:40
Én is vállalok...

Viki (hősnév: sárgarépa2001. május 26., 13:09:45
Üdv mindenkinek!

Bunkó készítést vállalok.Kevés pénzért is.

rogue (hősnév: Wolvie2001. május 26., 13:06:44
Én is pont ezt akartam kérdezni!! nem megy a hősárvház :(((


Foreveryoung (hősnév: Foreveryoung2001. május 26., 12:59:34
Miért nem működik nekem a Hősárvaház oldala???

rogue (hősnév: Wolvie2001. május 26., 12:58:01
Sziasztok!

A GYIK-ben van egy olyan, hogy "Mennyit foglalkozz a hősöddel?". na, ott van egy olyan, hogy ha a hősöd alszik vagy éppen csavarog, és nem akarja, hogy foglalkozz vele, akkor sem keseredj el.
Az én hősöm még sosem csinált ilyet. Hogy is van ez?

rogue

Dokesz (hősnév: Gránit Maca2001. május 26., 10:56:06
van 1 viccem:

- Hogy tanítja úszni egy varázsló a pókot?
Nem tudjátok? ... megmondom...
- Hókusz, pók ússz!

ati (hősnév: botka2001. május 26., 09:44:03
BDHDBEUND
(csak ennyit tud)

Tóth GariellaE (hősnév: eszkija2001. május 25., 23:48:08
***Ulula
Segiteni csak annak és akkor tudsz, ha valaki felkér Téged a segitségre. Annak az illető Hősnek, pedig már kell tudnia az irás olvasás tudományát.
Ebben aza a bökkenő, hogy azok a szerencsétlen éhező, szomjazó Hősök, akiknek a kajára lenne szükségük, még nem tudnak segitséget kérni, Ugyhogy részükre marad a fohász.

Ulula (hősnév: Cyprianus2001. május 25., 23:36:45
Helósztok,mindenkik!
bunkókészítésk, kaja- és innivalóadást vállalok, feltéve, ha valaki elárulja végre, hogyan lehet segíteni.

Soulblade (hősnév: IQ-betyár Hefti2001. május 25., 21:55:20
Sziasztok!

***Pannikaa! A hőshöz belépve a legalsó gombra (Beallítások) klikkelsz, onnantól egyértelmű.

Foreveryoung (hősnév: Foreveryoung2001. május 25., 21:55:00
Sziasztok!
Örülök hogy köztetek lehetek.

Anyy (hősnév: ANYY2001. május 25., 21:49:33
***libby kedves

Kössz a segítséget. Anyy.

Pannikaa (hősnév: Mosika2001. május 25., 21:41:17
Hello!
szeretnék valamit kérdezni
Hogy változtathatom meg az e-mail címet, amit a hos alkotásakor megadtam?

libby (hősnév: Al Moretti2001. május 25., 21:33:01
***ANYY
Figyelmedbe ajanlanam a GYIK/FAQ -t, ott sok segitseget kapsz a hosod neveleseben.
de addig is:
buznyak=penz, bank=bank, itt tudod lekotni a penzedet, h kamatozzon, ha a hosod eleri a 100 iq-t akkor ferjhez tudod adni. De ha uj a hosod, akkor ne nagyon foglalkozz egyenlore a penzzel, nincs ra szukseg az elejen.
udv libby

libby (hősnév: Al Moretti2001. május 25., 21:27:10
***Petya
Ha szeretnel egy uj host, fogadj egyet orokbe
www.orfanik.hu/hosember
de ha hazastarsat keresel a hosodnek, akkor is a Hosarvahazat javaslom, ott van tarskereso is.
udv libby

Anyy (hősnév: ANYY2001. május 25., 21:25:43
SZIASZTOK !!!!!!!Én itt új vagyok teljesen véletlenul találtam ezt a helyet.Ezért kérlek benneteket ,hogy segítsetek felnevelni Fáncsikát és ANYY-t. Ja és persze tájékoztassatok arról ,hogy mi az ,hogy :
-buznyák
-bank
-hogy kell férjhez adni a hősnőket
-mi a házasság
-a bankban ,hogy kell kezelni a pénzt
Ha ezt valaki megtenné nagyon örülnék neki. Anyy.

Petya (hősnév: Szakadt Dagadt2001. május 25., 21:19:26
Ha valakinek lenne egy felesleges szuper (h)ős -e az szóljon!!!

Hoagggggggggggggggggggg (hősnév: hoag2001. május 25., 21:05:29
Bocs, TeleportKapu

Hoaggggg (hősnév: hoag2001. május 25., 21:04:36
bocs, Problemo

Hoaggg (hősnév: hoag2001. május 25., 21:03:54
Csá!

Promnlemo: kod mire jó ha már megvan a Teleportaku bigyója?

Hoagggggggg

libby (hősnév: Al Moretti2001. május 25., 20:52:33
***Hiany
termeszetesen segitek, ha lehetseges
mirol lenne szo?
udv libby

Hiány (hősnév: szürkeállomány2001. május 25., 20:48:08
szürkeállomány keresi a magához való eszét, és ebben segítséget is kérne. Sajnos még nem tud levelezni, így hős társára, csigubigura marad a feladat, hogy a futárt játsza. Sűrgős segítség kéne!

libby (hősnév: Elizabeth Born2001. május 25., 20:39:08
***Danika!
ha nem akarod, v nem tudod gondozni a hosodet, akkor add be az arvahazba
www.orfanik.hu/hosember
vagy adj nekem engedelyt ra, h beadjam en
a gyartasi szamot nem szabad igy kozhirre tenni, mert barki elrabolhatja a hosodet
a gyartasi szamot biztonsagi okbol megvaltoztattam (elkuldom emilben)!
udv libby

Mr Slowhand (hősnév: Bonzo2001. május 25., 20:30:28
***Danika
Ha nem tudod kitölteni a tesztet, akkor tán nem így kellene felajánlani.

Danika (hősnév: Haősike2001. május 25., 20:10:30
Van egy új (h)ős! Amit ti gondozhatok együtt!
neve:Haősike
gyárási száma:Ősike

Hegyi Ivett (hősnév: TOMIX2001. május 25., 20:06:09
Hello!!
Rendes feleséget keresek!!
Kérem a jelentkezőket írjatok, hogy megismerkedjünk!
Előre is kösz!

Mr Slowhand (hősnév: bonzo2001. május 25., 19:58:58
***Tibike@
Tegnap nagyon panaszkodtál, hogy senki nem akar kölcsön adni, két hősöm is felkínálta a kért összeget, azóta sem reagáltál és a listában is benne van a neved. Vagy mégsem kell?

Alakazam (hősnév: Canizares2001. május 25., 19:55:36
Hello Buci!Kössz az 1-et értést,és Neked is jó hétvégét!
Üdv:Hős Canizares a nagy kapus,és én Alakazam

Petya (hősnév: Szakadt Dagadt2001. május 25., 19:46:02
Judit:
-tanítani a hősödet úgy tudod hogy elöször egy kérdőívet kell kitölteni
(ha rosszul töltötted akkor másnap tudod újra) , és ha yo kitöltötted akkor lesz egy olyan gombod hogy mész a sámánhoz tanulni, és ott fokozatosan meg lehet tanulni mindent!
-Enni és inni magától tud a hősöd!
-házasítás: a bölcsességed min. 100 legyen hozzá!!! (tovább nem tudom :))
-az esőtáncot pedig meg kell tanulni és azután tud piát szerezni magának a hősöd!!
huhh....
ennyi
PÁ!!!!!!!

Juci (hősnév: Encsi2001. május 25., 19:41:53
Szia Judit!
Hősödnek először meg kell oldania az IQ-tesztet (helyesen!)
Utána lehet megtanítani az esőtánc járására stb.
Házasodni csak a 100-as IQ-tól lehet!
SZÍVESEN!

Judit (hősnév: nősember2001. május 25., 19:20:40
HELLO!!!
Nem tudom:
Hogyan taníthatom a hősömet?
Hogyan adhatok enni/inni a hősömnek?
Hogyan házasíthatom össze a hősömet egy másik hősnővel?
Hogyan járatom el vele az esőtáncot?
Honnan tudom meg a válaszokat?

Üdvözlettel:Judit

Thuza Kitti (hősnév: DEXE2001. május 25., 19:04:10
NEM TUDOM
HOGYAN LEHET VÁLASZOLNI A KÉRDÉSEKRE:-((((((((((!!!!!!!!!!!!

Petya (hősnév: Szakadt Dagadt2001. május 25., 18:59:07
Hy!!!
Ha valaki keresne egy csöves hőst (ez majd változni is fog remélem :))
az szóljon nekem!!!!

Zsuzsi (hősnév: Allag2001. május 25., 18:46:16
Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e a házasság után nekem és Rékusnak gyerekünk? És,ha lehet mikor? Milyen gyerekünk lehet,vagy mindegy?

Thuza Evelin (hősnév: Tarizan2001. május 25., 18:39:51
Barátnőt keresek a hősömnek, de olyat akinek 30 alatt van a kedve!
Remélem ír valaki!

Thuza Evelin (hősnév: Tarzin2001. május 25., 18:35:44
Van valaki, aknek annyi idős a hőse mint az enyém?
Csak barátot keresek!

s.gy. (hősnév: hu.man.oid2001. május 25., 18:16:20
***Mindenki!
Jééé, de sok új név, már ilyen régen nem voltam itt?

1-hu.man.oid fiam elvette az oly kedves ***Patuskát
2-KőbunKOOS lányommal ***Apoplexy lépett frigyre
= hihetetlenül boldog vagyok, amiért mindkettő megtalálta élete párját!!!

Szóval akik eddig levélpartnereink voltak természetesen hivatalosak a holnapi kéttős lagziba, de legyen ott mindenki aki szeretne egy igazán jót bulizni és gyermekeink boldogságán osztozni!
Az időpont szombat déltől a vasárnap esti kifulladásig, na csuhéjja!!!

pápá s.gy

libby (hősnév: Elizabeth Born2001. május 25., 17:40:08
***MINDENKI
Ezennel szeretnek mindenkit meghivni Elizabeth Born és Lakópaci jovo het szerdan 14-16 ora kozott tartando eskuvojere.Lesz buli, etel-ital, dinom-danom!
***Lakópaci
emilke ment, remelem meg el tudod olvasni. sajnos nem tudok semmi trukkot, hogyan jutnal be hamarabb arra a helyre, en minden alkalommal konnyeden es gyorsan be tudok lepni... De mar masok is panaszkodtak, talan az internet-eleresed lassu?!
***Tiri
elvallalom, beadom kollegistanak, ugy, hogy en leszek a fogondozoja
akkor pentek kivetelevel minden nap latogassam? kerlek irj Myladynek is, h beleegyezel a hosod kollegiumbaadasaval, es kerj fogondozonak!!!
***Buci
Sok boldogsagot kivanok az ifju parnak!!!
***Boszi
Kivanom Nektek, h legalabb olyan nagy oromodet leld Seraby neveleseben, mint en Lizzyben (hiszen o is orokbe lett fogadva, nemreg meg ott allt ijedten az arvahaz kapujaban, es lam, mar az eskuvojere keszulunk...hupp-hupp :-)))
udv libby

Lakópaci (hősnév: Lakópaci2001. május 25., 16:18:29
Kedves ***libby

Elküldtem Hozzád Emilkét.
Nem küldenéd vissza, lassan vacsoraidő van...

Buci (hősnév: Pikac.hu2001. május 25., 15:19:34
Szegasztok!!!

***Alakazam
Sajnáltam én is szegény Canizares-éket, mert idén másodszor jutottak be a döntőbe és idén másodszor nem nyerték meg! 8O(((
Majd legközelebb! 8O)))
Amúgy ***Canizares már túltette magát ezen a dolgon???

Üdv: Buci!!!
U.I.: Kellemes 7végét!!!!

Alakazam (hősnév: Canizares2001. május 25., 15:14:14
Szasztok!Szeretném bemutatni uj hosömet Canizarest.Tudjátok,arról a szőke,festett hajú kapusról beszélek aki a Valenciában játszik.A Bl.döntőn nagyokat védett,de kikapott a Bayerntől.Sajnos!!!

[ << ] [ 3066 ] [ 3065 ] [ 3064 ] [ 3063 ] [ 3062 ] < 3061 > [ 3060 ] [ 3059 ] [ 3058 ] [ 3057 ] [ 3056 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved