| [ << ] [ 3026 ] [ 3025 ] [ 3024 ] [ 3023 ] [ 3022 ] < 3021 > [ 3020 ] [ 3019 ] [ 3018 ] [ 3017 ] [ 3016 ] [ >> ] |
| Bazsi (hősnév: Dermesztő) | 2001. július 13., 11:39:16 |
| Hello fiúk,lányok és azoknak a hősembereiknek. Csatlakozom Anetthez,hogy tényleg elég sokan vagyunk ebben a játékban. Mit szolnátok ahhoz,ha alapítanánk egy képzeletbeli várost? Hahahahaha! Végül is csak hülyéskedtem. | |
| Martina (hősnév: Martinusz8) | 2001. július 13., 11:28:40 |
| ***Szmöre Nem jó a gépem nem tudok Emilt küldeni! | |
| Zsu (hősnév: Novci) | 2001. július 13., 10:54:00 |
| Szép napot mindenkinek! ***Anett igen, klassz, úgy néz ki jó sokan leszünk szerintem ilyen még nem is volt amúgy nem kell aggódnod, boven lesz majd olyan, aki egy kis továbbképzést tarthat neked magyar zenébol :))) ***Mylady Szuper! Hát akkor hozd el ot is! Nincs abban semmi, jól fogja érezni magát meglátod! Ja, igen, persze, szólj, akinek csak tudsz a régiek közül. ***macska szia!!! hát te is jársz erre néha? gondolom nem véletlen :)(Mylady?) jó lenne, ha tényleg el tudnál jönni, és persze szólj a többieknek is ***Döci Igaza van Agutinak, te is futhatnál még egy kört otthon, hátha a Mylady féle trükk nálad is bejön, és akkor ott lehetnél... ***Duch Teljesen egyet értek. Pont a fílingje veszik el a dolognak az által, hogy felkapott lesz. Jártunk pl egy blues kocsmába régebben, ahol egy amator zenekar egész jó zenét játszott, hoztak vendégeket néha, és jót lehetett táncolni. Szimpatikus, nyugis emberek jártak oda, reális árak voltak, volt mogyoró, ropi, zsíros kenyér, meg ami kell... aztán népszeru lett. Fullasztó tömeg, balhék és drágaság. Ma már belépot szednek és nem üdvözöl az énekes, ha belépsz. Azóta egyszer voltam, de már nem megyek többet. És majdnem ugyanez a helyzet egy-egy új zenével is, ha jobban belegondolsz. Rengeteggel voltam így, hogy elso hallásra felkaptam a fejem, igen, ez valami különleges! Aztán unalomig játszák a rádiók, az megy minden csatornán a tévében, és minden sarkon szembejön az utcán a reklámja. És akkor már valamiért (?!) nem érzek kéztetést, hogy megvegyem és hazaérve bedobjam a lejátszóba, hiába tetszett eloször... Hoppá! Szájmenésem van, bocsánat Vissza is vonulok egy kicsit. Zs | |
| Gyima (hősnév: HasHős) | 2001. július 13., 10:40:18 |
| Szinyasztok! Szégyenlem a pofám, hogy megint jó darabig nem írtam, azért Mindenkitől bocsánatot kérek! Remélem megbocsájtotok! Hol is kezdjem!? Annyi a meló és a többi elfoglaltságom, hogy egyszerűen nem bírok írni! Nahh, elég a panaszból! ***HTali Mindent megteszek, hogy ott legyek! Nagyon várom és mindenképpen úgy intézem, hogy ott is legyek! Sokatokat szeretnék már megismernide eddig egy talira sem jutottam el. :o( Úgyhogy belehúzok és mindent bele! :o) ***Boszi Kedves! Ne haragudj mégeccer, hogy nem írok, Te tudod mi a helyzet. Vagyok-vagyok, nehogy visszaadd a Bosziengedélyt! Ki fog akkor engem oktatni!? Szóval ne tedd! Gondoltam mielőtt elindulok a nagy útra egy vacsit még összedobhatnénk nem? Szólsz ***Serynek, hogy jöjjön el? ;o) Igazán szép lenne az este! ***MyLady! Amint látod kicsit el vagyok havazva, örültem, hogy HasHős-t és egy-két testvérét legalább látogatnom sikerült!!! Amúgy remélem jössz a talira és ***Anettel tökéletesen egyetértek, ha édesapád jön, akkor belevaló Apud lehet! Várjuk Őt is! :o) ***Tiggr testvér! Éljen a tali! BUGRAAAAAAA!!!! ***s.gy. lelkem Úgy van, talin mindent megbeszélünk, ....ami persze most eszünkbe jut! :o) ***Dettiről nem tudom, hogy jön-e majd még kiderül! ***Wica Drága! Won'der Honda üzeni, hogy ne aggódj Ő megvár, vár, csak vár, amíg kell! Azonban azt tudod kell, hogy házasságotok csak akkor teljesülhet, ha ***Evyb már eléri a 100-as bölcsességet. Addig várnotok kell, de Ő kitartó! Én magam gratulálok, hogy lyen szépen haladsz, csak így tovább! ***Ral-pa-can Gratula a szép számhoz! (Szép a szám? Hol a tükör?....) ***Drága Mindenki! Most megint nem fogok jó ideig írni, mert szabira megyek 2 hétre. Megencsak bocsi, hogy mindig bliccelek, de még a HTali előtt pár nappal leszek, úggyhogy minden friss dologról értesülni fogok! Igyekszem vissza, vigyázzatok magatokra! Pusszantás HasHős a lovagjelölt | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. július 13., 10:21:21 |
| ***Mylady Ez mókás lesz. :) Na de legalább sikerült! Nem úgy szegény ***Döcinek! ***Döci, Sziget a One...-ot csak azért mondtam mert odavágott pár része, névleg a "Police and niggers..." kezdetű. :) Most meg az "Immigrants and fagots..." vág ide. Névleg a Szigetre! Micsoda hajcihő! Jól felfújták, jó reklám mindenkinek! :) A semlegeseknek, a polgármesternek, a Szigetnek, a pártoknak akik hozzászóltak. Jellemző. Sokkal fontosabb dolgok vannak erre ilyen marhaságoktól zeng a sajtó. :( Személy szerint engem nem zavar, csak ne legyen kötelező! :) Tudjátok mint a Philadelphia filmben az ügyvéd! Egy jó idézet "Még nem láttam olyan szórólapot, hogy "Állj közénk, légy szerb-horvát!" ." ***Anett Repülők már rég nincs. A Geszti utána megcsinálta a Jazz+Az-t az is siker volt. Kíváncsi leszek lesz e még új ötlete. Azért nem semmi mi? Ők nem járnak szigetre, de sok jó magyar együttes lesz. Ha a rap-et szereted az Animal Cannibals és a Sub Bass Monster marad. Mókásak és jók. Remélem fellép majd az Irigy Hónaljmirigy is! Ők magyar számokat parodizálnak. Remek. A koncertjük után napokig nevetsz, csak eszedbe jut és... :)) Nekem a Gangxta és a Vonat paródia a kedvencem. "Susogós melegítő, dzsoging. Verszaccsi öltöny, originál." :) "A tesóimmal kiteszünk egy focicsapatot." :) Bár a "Hello" paródia is jó. "medence kéne, vagy egy homoKodzsó" :) Valka, leendő lovag Ui: ***Döci bár az emlegetett Guns szöveg durva, nagyon reális. Usaban rám is 2 percenként akartak arany órát/láncot rám sózni. Ha megláttam egy n..., izé afro-amcsit (az elnevezés is vicces) már tényleg az aranylánc és a tünj az utamból jutott eszembe. Na persze most a jó környékekről beszélek. Ahogy gondolom Axl is. És az is igaz, hogy a billincs is gyorsan kattan, de ezt Axl részleteiben ismeri. | |
| Zsu (hősnév: Novci) | 2001. július 13., 10:10:16 |
| ***én A Sámán fent lakik a legmagasabb hegyen, ahol az a magányos fenyo áll. Nem véletlen, hogy csak egyszer megy hozzá mnindenki egy nap! Épp elég oda felmászni, aztán a lecke után meg lemászni...ehhh Mellesleg a sorszám változik. Sokmindentol függ. Zs | |
| én (hősnév: Tuki-Tuki) | 2001. július 13., 10:02:55 |
| ki a 4531-es és a 4533-as gyártási számú hősember?? | |
| én (hősnév: Tuki-Tuki) | 2001. július 13., 10:00:40 |
| Hol lakik a SÁMÁN ??? | |
| Aguti (hősnév: Aguti) | 2001. július 13., 09:57:21 |
| ***Döci Mi lenne,ha Te is elhoznád a papádat?Komolyan, ahogy a zenei izlésedet elnézem..Ő is jó fej lehet. És úgy is jön Mylady apukája is.A felnőttek pedig igazán megértik,hogy a fiatalkorúak szülei gyanakvóak. Szerintem pedig nincsen jobb,mintha a saját szemükkel látják nincsen rossz társaságban a gyerek:) Jövőre is szerintem ugyan így izgulnának miattad. Szóval jöjjenek csak ők is! ***Duch Én jelentkeztem egyszer HLR-be:) Csak a gép nem fogadott el, pedig szerettem volna lovaghölgy lenni:)) És azóta az oldalatok sem akar megnyitódni,pedig zsoloszmázgatom...szezám tárulj:) Még mindig nem jöttem rá a névre:( ,kezdek beleszőkülni a dologba:)) Az énekhangom nem igazán tökéletes nekem se, majd cin-tányérral kisérlek benneteket:) ***Mylady Jöhet az olvasztott Magnum, ilyen időben 5 perc a napon és kész:) Persze előbb meghámozom,mert az olvadt mandulás csoki...nos,nem az igazi:) Emilkét ha ma nem írsz nekem akkor ..:o( ***Zsu Éljenek a magnumok! (Ordítják a terroristák:D ***Mindenki Gyönyörű hétvégét és szép napot kívánok Nektek! Babonások húzzák fejükre a paplant, és szép álmokat holnapig. Aguti (a hangos:) | |
| Anett (hősnév: Josephine) | 2001. július 13., 09:45:30 |
***Döci De kár, de kár - elmarad az énekünk. ***Mylady HURRŔ HURRŔ HURRŔ, szerintem ha Apud belemegy hogy egyáltalán eltudjál jönni - akkor biztos hogy belevaló. Anett | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. július 13., 09:44:03 |
| Halihóóó! ***MyLady: Ez az, hozd Apukádat is! Persze lehet, hogy ez Neked kínosnak tűnhet, de ne aggódj! ***Mindenki: Na, úgy tűnik, elmegyek 1 hét szabira! Mégis sikerült kiharcolni! Ha nem jelentkeznék addig, akkor puszi mindenkinek! Üdv: Tiggr | |
| Boszi (hősnév: Seraby) | 2001. július 13., 09:02:35 |
| Mylady! Én is nagyon örülök neked, remélem, hamarosan tényleg látjuk egymást. Ha nincsen más megoldás, szerintem apukád is jól fogja magát érezni, hozdd el őt is! Anett! Köszönöm, kedves vagy, remélem, találkozunk majd! :o) Döci! Nagyon sajnálom, hogy nem engednek el, de a hozzáállásod nagyon tetszik! Azért szeretnénk megismerni! :o) Drága Gyima! Már látom, egy ideig megint nem látlak, a helyedről majd itt mellettem törölgethetem a port egy darabig :o(, és én még mindig nem tudom, mi van veled? Már betegre aggódom magam! Visszaadom a Boszi-engedélyemet, ha esetleg mégis túlápoltalak volna! Ajjaj! Mondd, hogy nem, kérlek! Most, hogy HasHős elmegy egy hosszú hőstettet véghezvinni, nem is tudom, mi lesz itt velem. Dehát tudom, ilyen a lovagok élete. Tedd meg, hogy vigyázol magadra, rendben? ( Nemkülönben a megmentett hősleányzókra is ). Ha majd visszatérsz, remélem, mindent elmesélsz! ( Lebunkózott barbárok, kannibálok, megmentett törzsek, ilyesmi ) Legyél óvatos! Üdv: Boszi | |
| Szmöre (hősnév: Szmöre) | 2001. július 13., 07:44:46 |
| Ha Szmöre gazdijától kérdezed, nem kaptam meg. | |
| Martina (hősnév: Martinusz8) | 2001. július 13., 07:36:27 |
| Megkaptad az Emilem? | |
| Szmöre (hősnév: Szmöre) | 2001. július 13., 07:10:56 |
| Martina*** Nagyon szívesen megteszem Neked, írd meg az emailemre az adatokat, teljes mértékben megbízhatsz bennem, régi bútordarab vagyok. Szmöre | |
| Martina (hősnév: Martinusz8) | 2001. július 13., 07:08:55 |
| Nagy kérésem lenne hozzátok! Hétvégenként nem tudná valaki elvállalni a kis vademberem gondozását? Sajnos én nem férek hozzá és nem szeretném ha valamiben hiányt szenvedne!Ugye megértitek?!Előre is köszi! | |
| Döci (hősnév: Iron Maiden) | 2001. július 12., 23:35:57 |
| Jó estét Néktek! Húúúhh...látom írtatok!DE még mennyit!Na: ***Mr Slowhand :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Ja,és még valami: tudod,apukám közölte,hogy volt egy-két Iron Maiden bakelit lemeze,DE amikor pénz kellett,eladta őket...nagyon örültem!NEM BÍRTAM FELFOGNI TÖBB NAPON KERESZTÜL,vagy inkább feldolgozni!De most sem értem.....neeeeeee! ***Htalisok Sajnos,nem tudok menni!!!Tudjátok nagyon,DE nagyon szeretnék találkozni Veletek,meg is kérdeztem az anyukámat...tudjátok fogalma sincs róla,hogy én mit csinálok az Interneten:) és elég furcsán nézett rám!Felsorolta a kötelezettségeimet és...sajnos igaza van!Ha most az én gyerekem állítana elém egyszercsak,hogy hirtelen fel akar menni Pestre és én azt sem tudnám,hogy kik közé és,hogy mit beszél a fiam össze-vissza!DE most kialkuszok(ha még jövőre is ismerjük egymást)egy "legközelebb"-ben!Addig lesz idejük megismerkedni a helyzettel!Sajnos egy vagyok azon kevesek közül(Mylady és jómagam),aki ebből a szempontból nagyon szar helyzetben van! ***Mindenki és a Többiek Bocsi,hogy csak ilyen keveset írok,most nem megy,le vagyok törve!Elutazom egy kis időre,addig legyetek jók és pihenjetek,hallgassatok zenét! Na,azért még: ***Duch Mi van a One-nal kapcsolatban?Ha akarod írhatok majd róla! Sziasztok! Döci lovag | |
| macska (hősnév: Zelda) | 2001. július 12., 23:11:30 |
| Miaú! ***Mylady Galamb megjött,meg is ettem:-))***OWK-nak szóljak,vagy már megtette valaki? ***Mojzi Ha sikerül ott leszek a htalin.Az ISTENI BOGÁR és kedves társasága jön? ***Humulus Ha erre jársz,puszillak és vigyázz magadra! Jó éjszakát! Éjjeli macska | |
| Gabszi (hősnév: DrSzaki) | 2001. július 12., 22:11:36 |
| Hello Mindenki! Tud valaki olyasmirol, hogy mikor lesznek uj kuldetesek? Kisse unalmas, hogy az ember csak megeteti meg megitatja a hosoket, aztan huzhat a "busba" mert nem lehet mar tanitani semmire...? Udv minden oreg (vagy fiatal) harcosnak! DrSzaki | |
| Clau (hősnév: Édi Didi) | 2001. július 12., 22:08:52 |
| Hurrá! Éljen! SIKERÜLT belépnem a HÁH-ba! Ezen a héten először! ***Mylady, próbálkozz, sikerülni fog (én is egy csomót próbálkoztam előtte)! Üdv Mindenkinek! Clau | |
| szabi (hősnév: Erdei Péter) | 2001. július 12., 22:04:43 |
| HEllo az e-mailem szapia@freemail.hu aki akkar küldhet rá e-mailt. | |
| Arish (hősnév: Pintye) | 2001. július 12., 21:38:18 |
| Sziasztok! Nemtom hogy megy ez itt, de kéne egy feleségnek való csoda, aki már szobatiszta és engem is megtanítana rá. Ugyan még lusta vagyok pelust cserélni de idővel már az is menni fog. Háj mindenki Igyekszem! :))) | |
| gabi (hősnév: Oggy007) | 2001. július 12., 21:34:34 |
| hi! megmondaná valaki, hogy lehet valakit feleségül venni??? | |
| Juli (hősnév: Alex912) | 2001. július 12., 21:21:05 |
| Keresek egy jo szobatiszta ferjet aki kedves legyen!!!!!Vorom tart karokkal!!! Irjatok sokan, haremet tartok Vicceltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Fekete Vénusz (hősnév: Fekete Vénusz) | 2001. július 12., 21:08:47 |
| Várom, a PÁROM?))))))) Fekete Vénusz Hőslegények írjatok:((((( | |
| Laci (hősnév: Stingmon) | 2001. július 12., 21:08:00 |
| Szija Stingmon hogy vagy . | |
| KISS GYORGY (hősnév: BUGRIS) | 2001. július 12., 21:01:13 |
| Szia Eniko!Itt vagyok!Irhatsz. | |
| minerva (hősnév: minerva) | 2001. július 12., 20:55:17 |
| Sziasztok!Lexx árva hösők után kútátok és amit miledy adott címett már nem jó mert nem tölti csak egy fehér képet.Kőszi. | |
| ilsj (hősnév: Pimpam) | 2001. július 12., 20:54:01 |
| Zsani!A levelet megkaptam, próbáltam válaszolni, de valami nem jó a gépben. Szóval jó nyaralást, pihenést, remélem nem csalódsz bennem, mikor visszaadom a csemetéket.Ha van kedved máskor is írhatunk, még viszonylag új vagyok ( hősöm csak most tanulja az esőtáncot) így te vagy az első akinek írtam.Szia ilsj | |
| minerva (hősnév: minerva) | 2001. július 12., 20:41:28 |
| Adrien itt vagy a levélbe azt akartam írni hogy ha 20-ától hibernáldd le őket köszI! | |
| Stephan (hősnév: Stephan) | 2001. július 12., 20:40:04 |
| Panzer Nem jeleníti meg a freemail a leveleid! Hibát jelez | |
| Zsani (hősnév: Tofi) | 2001. július 12., 20:30:03 |
| Köszi Ilsj, hogy vállalod őket. A levelet már elküldtem. Remélem megkaptad. Akkor Jövőhét péntektől újra itthon leszek és gondozom őket. Ismét csak KÖSZI: Zsani | |
| vuck (hősnév: izatmatyi) | 2001. július 12., 20:27:54 |
| Hello! Mire jó a tésztakészítés?????????((((((((---------:::::::::::. | |
| ilsj (hősnév: Pimpam) | 2001. július 12., 20:03:48 |
| Zsani és Csini Csilla! Nem ismerjük egymás, de ha megbízol bennem gondozom a hőseidet. Küldj egy levelet a gyárási számokkal és, hogy mit tegyenek a hőseid, mit tanuljanak. Ha visszatértél, visszaadom ket, és a gyártási számuk megváltoztatásával én már nem fogok tudni belépni. Remélem segíthetek a címem: ilsj@freemail.hu de erre az oldalra is visszanézek, még ma! | |
| Szilu (hősnév: Panzer Turán) | 2001. július 12., 19:33:42 |
| Hali Stephan! Itt vagyok! Az Emil címem panzer@rette.net oda írj mert ez lassú és nem jön be rendesen Hanyadik számú a hősöd? | |
| Zsani (hősnév: Csini Csilla) | 2001. július 12., 19:31:34 |
| Sziasztok! Volna egy hatalmas, borzalmas, elképesztő és komoly gondom. Az egyik része még oké is (nyaralni megyek). Ezzel semmi bajom, de másik probláma még fenn áll. Ami a kövi: volna nekem 4 azaz négy darab hősöm. Bár nem ez a probléma az eddig leírtakból következik: - nyaralás - hősök - "babysipter" a mi esetünkben hőssipter hiány! Röviden: kellene egy önkéntjelentkező, a hőseim hőse és megmentője, aki megmenti őket a fagasztó hideg és rideg jegátől, na és persze a magánytól teljes egy hétig ! A dolod, nagyon, nyagyon, nagyon, hangsújozom NAGYON sürgős, életbevágó. KÉRLEK VALAKI VÁLALJA ÉS ÉRTESÍTSEN MÉG A MAI VAGY HOLNAPI NAP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SORÁN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jelentkezni lehet e-mailban: kiss.sandor@nextramail.hu | |
| Stephan (hősnév: Stephan) | 2001. július 12., 19:29:25 |
| Szilu jelen vagyok! Töltöm a Kalandort! Felléptem a hódítóra és az ország neve Magna Hunnia Transylvania et Croat! Már Hősemberem is van. Az 5/x-es csoprptba vagyok | |
| Zsebpiszok (hősnév: Rastafasz) | 2001. július 12., 19:22:03 |
| Hali gyerekek! Most csak gyorsan és keveset írok; az idő megy, a becsület fogy... Szóval: Mondjátok meg kérlek, mit lehet a teleportkapu kódjával kezdeni? Előre is kösz; csummy Zsebpiszok | |
| Teki (hősnév: Komisz) | 2001. július 12., 19:12:03 |
| Sziasztok! Kérlek valakit hogy segítsen! Nem tudok belépni 1 chatre. Kérek valakit hogy lépjen be a www.im-net.hu ra és lépjen be a chatre. Mondd meg hogy teki nem tud belépni és azt hogy Tibinek üzenem hogy az e-mail-em tekla98@matavnet.hu Köszike! | |
| Mylady (hősnév: Lady Lionheart Linda) | 2001. július 12., 19:06:23 |
| Sziasztok! SIKER! SIKER! Beleegyeztek az ősök, hogy mehessek. Csak egy bibi van, apám is jönni akar. Úgy nem enged el, hogyha ő nem jöhet, és nem vigyázhat rám! :(((( Bye: Mylady | |
| Blackthorne (hősnév: Blackthorne) | 2001. július 12., 18:55:06 |
| Csasztok Skacok(És csajok)! Kedves,fiatal,okos,gazdag,jóképű hősvitézem gondoskodó(na jó,nem feltétel) feleséget keres.VÉNUSZOK!MÚZSÁK!Jelentkezzetek!Könyi!Előre is puszi! ***Áky Én segítenék neked kaját szerezni. ***Attila Én neked is segítenék ***Tudjátokmit Bárkinek Segítenék.Hívjátok Blackthorne-t. Csasztok! U.I.:Puszi a hősnőknek.Pussz.Pussz.Pussz. | |
| Eszter2 (hősnév: Rágó) | 2001. július 12., 18:54:37 |
| ****Duch - Valka Köszi az e-mailt , válaszolok rá ! Rágó elmegy a vacsorára !!! Semmi baj , hogy nem tudod gondozzni a hősöm ! Majd megkérek valaki mást , vagy lehibernálom !! Na jó , sziasztok : Eszter2 & Rágó | |
| Zsuzsi (hősnév: Allag) | 2001. július 12., 18:49:29 |
| Áky:nem vagyok az ismerösőd de figyelj segítek:ha a hösőd megtanult kaját szerezni, találsz egy Éhes vagyok,megyek szerzek valami kaját feliratu gombot.rákattintasz, és vársz amíg a hősőd visszajön a vadászatból.Nem mindig sikerül kajával visszajönnöd.azt hogy sikerülte egy rajz mutatja.sok szerencsét:Zsuzsi | |
| dex_ (hősnév: dex) | 2001. július 12., 18:33:45 |
| Gerappa!!!!!!!!!!! | |
| Mylady (hősnév: Sir Lionheart Lee) | 2001. július 12., 18:30:10 |
| Sziasztok, Oly rég nem foglalkoztam már kicsi hősökkel, hogy fogtam magam, és igényeltem még kettőt. Mostmár 17 vagyunk a családban 4 örökbefogadottal. Remélem a két kicsi is megállja majd a helyét a nagy világban! :)) ***Wica Milyen fura az élet. Te Mo-n születtél és Olaszban élsz, én Olaszban születtem és MO-n élek, csak én 5 éves korom óta! ***Anett Tényleg ráhibáztál!:)) ***Tiggr Én éppen most hajtottam le egy fél liter Cherry-Coke-ot, ugyanis halál szomjas voltam! :))) ***HÁH tagok Nektek sem megy a HÁH? Bye: Mylady | |
| Áky (hősnév: minyájú) | 2001. július 12., 18:12:26 |
| Jó lenne ha segítene valaki. Szegény hősömnek nem tudok kaját adni, pedig már MEGTANULTAM!!! Az egyik hősöm már...igen... Segítsetek a baky@freemail.hu címen!!! Miért nem vadászhat??? | |
| Gábor (hősnév: Korg) | 2001. július 12., 17:44:35 |
| Komsa! Nyugi,tanulj vadászni addig meg 1-2 nap fogyókúra segíteni fog. A sok-sok buznyákért dolgozni kell de arra még ráérsz. | |
| Anett (hősnév: Loszlobosz) | 2001. július 12., 17:41:55 |
***Mylady Hogy ráéreztem. ***Duch Nagyon szépen köszi ezt a részes beszámolót, nagyon jó lehet - úgy hangzik majdnem mit a 70-évek WOODSTOCK-ja hú de ott lettem volna - de a irásod által erre is nagyon kiváncsi lettem. Szégyenemre bevallom hogy a mai magyar együtteseket nem nagyon ismerem, mivel itt egyáltalán nem hallani öket - otthon meg mivel nem vagyok Disco-s tipus nem nagyon hallom öket - meg az a 2 két három hét is egy kicsit kevés hogy valakit megszeressek vagy megismerjek. Kocsimban van 3 kazettám amin nosztalgiázni szoktam - 2 kazetta (unakatesomtól kaptam nagyon régen de örzöm öket) a Repülöktöl - nekem tetszenek - de ha nem kapom ajándékba - nem vettem volna meg mert nem ismertem, a 3-ik pedig a "Vastyuk is talál szöget"- imádom, már az is olyan régi , 100-or hallotam, de még mindig jokat röhögök ha halgatom a Germánok meg csak lesnek, de különben jó az a besenyö Család, szeretem az ilyenféle Humort - az a Kazetta az haláli - jó meg mondjuk nincs is más. | |
| Attila (hősnév: Komsa) | 2001. július 12., 17:12:03 |
| bajban vagyok nem egitene nekem valaki? Meg nagyon uj vagyok es nem tudom hogy szerezhetnek a hosomnek kajat es penzt.Ha valaki ugy gondolja hogy segit nekem es a hosomnek hogy ne haljon ehen kerem irjon.Elore is koszonom. | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. július 12., 16:59:24 |
| ***Anett ***s.gy. lehet lovag csak ad 1 jelentkezzen, ad 2 ha ez megvan és a HLR is na akkor lovag lesz. :) Pepsi Szigetről még pár dolog: Egyszerűen jobb helyen van mint a Beach House, és egybefüggő. Nagyságrendileg rengeteg (sokkal több) a fellépő. Ennek köszönhetően a közönség is. Trükkösen megoldva! Ha 2-3 koncert érdekel nagyon, 2-3 napra van elosztva. :) Egy gond van. Eredetileg a buli kedvéért indult, és buli az volt! Aztán jött a pénz. Ennek sok előnye volt. (Nagy sztárok, kulturáltabb őrök és viszonyok.) És pár hátránya. (Más feeling, sok-sok közkedveltnek kikiáltott zenei szemét.) Aztán sajna már tavaly érezhetően, de idén már tragikusan elment a rossz irányba! :( Ez az amit a Mylady úgy hív "gyenge felhozatal"! Nincsenek igazi sztárok (még a nyálasabb fajtából se)! A hangulat és a magyar csapatok miatt megyek ki. Ha rászánom magam. Egy dolog igaz. A közbiztonság (vagy inkább a hírnév) miatt tavaly rengeteg fiatalt (értsd Döci/Mylady korabeli vagy még ifjabb)láttam. Jóval több "jóöltözetű" mint "sötét" alak volt. Idén teli lesz a ma divatos irányzatok rajongóival. Így lett egy totál hard core metal és punk vad romantikájából, egy jól szervezett, kultúrált, pop zenei rendezvény. :( Hogy nekem melyik teccik. Gondolom sejtitek. És a vicces az, hogy lefogadom mióta kikupálódott jó hírű a sziget, több drog van ott, mint mikor "sötét" alakok voltak csak. Na ja, ugye a látszat.... Hozzáteszem szerencsére én sose találkoztam ezzel a szigeten. És remélem idén is ki tudok menni, még ha nincs is jó külföldi bagázs. (A tavalyit persze nehéz felül múlni! Irigy Mirigy, utána Bloodhound, meg Tankcsapda után BAD RELIGION, meg Guano Apes, meg ... A végén olyan hangulat volt, hogy Csepregi Éva koncerten én még ilyen tombolás nem láttam!) Szó volt itt az éneklésről. ***Döci, Mylady, Aguti, ... A szigetről mindig rekedten jöttem el, a sok dalolástól, és nem az én hangom volt a legszörnyebb. Nem mintha bárkit zavart volna, sőt... Persze rengeteg személyes élményem is volt, némely meglepő és/vagy mulatságos, és némely ... :) ***Wica Nem értettem mit írtál. Azt hittem nyócker-ről írsz! :) Utána rájöttem Róma, csak nincs ékezeted. Óvatosan az ilyen félreértésekkel! ***Döci hogy is volt az a Guns-nál a One-ban?:) valka | |
| [ << ] [ 3026 ] [ 3025 ] [ 3024 ] [ 3023 ] [ 3022 ] < 3021 > [ 3020 ] [ 3019 ] [ 3018 ] [ 3017 ] [ 3016 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved