| [ << ] [ 3025 ] [ 3024 ] [ 3023 ] [ 3022 ] [ 3021 ] < 3020 > [ 3019 ] [ 3018 ] [ 3017 ] [ 3016 ] [ 3015 ] [ >> ] |
| Zsuzsi (hősnév: Allag) | 2001. július 14., 16:14:29 |
| Zsófi:úgy szerezhetsz pénzt,hogy rákattintasz a elhatároztam,dolgozni fogok x napon keresztül megyek dolgozni.ha nem akarsz dolgozni kattints a kölcsön szeretnék kérni egy kis pénzt gombra.amit kölcsön kérsz visszakell fizetned, különben ell kell menned a kőbányába dolgozni. | |
| gé (hősnév: dex) | 2001. július 14., 15:47:35 |
| gerappa!! | |
| Szanka Zsuzsanna (hősnév: Szanka Zsuzsanna) | 2001. július 14., 15:23:55 |
| Halihó! Fingom nincs,hogy a fenébe kell ezt az egészet csinálni,nagyon szeretném ha vki lenne oly kedves és segítene. Köszi: Zsuzsi | |
| Roland (hősnév: nojbi) | 2001. július 14., 15:18:42 |
| A hősömet már 3 hete élesztik újra és még mindig nem támadt fel!!!! Légyszíves támasszák már fel! De minél előbb , vagy keresek más elfoglaltságot!!!! Pá | |
| Ééén! (hősnév: Koppincska) | 2001. július 14., 14:46:20 |
| Hello Mindenki! Bizti emlékeztek a Stoty-izére, és ha lehet, akkor örökbe fogadnám a hőst. OKé? Hello! Ééén! | |
| Mylady (hősnév: Sir Lionheart Lee) | 2001. július 14., 14:32:42 |
| Bocs, **Buci levelét az előbb nem láttam, és írnom kell neki! ***Buci Jó, hogy viszajöttél, néz be a HÁH-ra, hagytam neked az árvákból! :)) Pusz! Olvasd el a körlevelek közt a kérdőívet, és válaszolj rá, mert fontos lenne! Bye: mylady | |
| Mylady (hősnév: Lady Lionheart Linda) | 2001. július 14., 14:31:03 |
| Szisztok! Na tegnap nem tudtam benézni, de ma sikerült! ***Zsebpiszok Az majd kell a Szent Grál 4-nél, az a célkombináció! ***minerva Nézd meg a http://web.axelero.hu/orfanik2/hosember/ címen, ez tuti jó! Amúgy Mylady vagyok és nem milédi. ***gabi 100-as bölcsesség után lesz egy olyan gomb, hogy "Megszeretném kérni valaki kezét!" ***macska Szerintem te is szólj OWK-nak, bár asszem Csillagszem is szól, de minél többen hívjuk, annál jobb! ***Döci Nagyon sajnálom, hogy nem jösz. Nekem beleegyeztek, csak azzal a feltétellel, hogy apám is jön velem. Ő tudja mit tevékenykedek az interneten. :)) ***Martina Írj a mylady@caddes.hu-ra és megbeszéljük! ***Boszi Nincs más megoldás. :(( Jön ő is! ***Tiggr Kösz, én nem vagyok feldobva, remélem le tudom rázni! :( ***Anett Az, csak kicsit uncsi, és ciki! :(( ***Auguti Bocs a mail miatt de én is :o(( vagyok, és nincs túl nagy hangulatom semmihez! ***Duch Baromi mókás! :((( ***Gyima Köszi, örülök hogy látlak! :) De annak nem hogy apám is jön :((, Tudod elég rossz, hogy egy 14 éves lányt csak úgy kísérgetnek! :(( ***Wica Nem kérdés, hogy meghívtunk-e volna. Persze, sajnálom, hogy nam jösz :(( ***Zsófi Itt mindent megudhatsz: http://www.caddes.hu/hah/hktext.htm ***Dóri Írj a mylady@caddes.hu-ra és megbeszéljük! ***Dani Ugyanaz mint Zsófinak! Amúgy a másik nem vagyok, de jobban szeretem az igent! :)) ***ilsj Automatikussan csinál magának bunkót! Bye: mylady | |
| Buci (hősnév: Pikac.hu) | 2001. július 14., 14:27:10 |
| Szegasztok!!! Örömmel értesítem, akit érint, hogy "hosszú" nyaralásomból visszatértem! Próbálom magam utolérni! Addig is várnotok kell! Üdv: Buci!!! | |
| ilsj (hősnév: Pimpam) | 2001. július 14., 13:45:27 |
| Sziasztok! Valaki segítsen nekem! Már tudok bunkót készíteni, természetesen ellopta valaki közben a bunkómat. Többet nem fogja, mert megszelidítettem időközben a vadgesztenyét is. A probléma csak az, hogy hiába olvastam el mindent, nem tudom, hogy tudok bunkót készíteni magamnak! Nagyon megköszönném, ha valaki megírná nekem. Lehet, hogy nem tudok a sorok között olvasni vagy elkerülte a figyelmemet? Köszönöm ilsj | |
| Dani (hősnév: IQbetyár) | 2001. július 13., 22:41:47 |
| Háj mindenki! Hogyan kell küldetéseket vállalni és mit kell ott csinálni? Meg 1általán mire jó a buznyák??? Ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel szeretnék zaklatni önkéntjelentkezőket...lehetőleg a másik nemből:) | |
| Dóri (hősnév: Leonardo DiCaprio) | 2001. július 13., 20:41:06 |
| Sziasztok! Nagyon meggondolatlan voltam, amikor ezt a hőst csináltam, mert sajnos nem tudok róla gondoskodni. Várom azok jelentkezését akik szívesen gondoskodnának róla. Köszi Dóri!!!!!!! | |
| Zsófi (hősnév: Kawi) | 2001. július 13., 20:36:45 |
| Megmondaná VALAKI , hogy hogyan juthatnék pár buznyákhoz ? Én még új vagyok ezért nem tudom . Nagyon örülnék neki ,ha valaki írna nekem. | |
| ilsj (hősnév: Pimpam) | 2001. július 13., 19:53:56 |
| Zsani! Remélem olvasod még a levelem, küldtem egy e-mailt. Két hősödnek rosszul adtad meg a számát, így nem fogom tudni gondozni őket. Írj ilsj | |
| Kata(bunny) (hősnév: Athiné) | 2001. július 13., 19:50:32 |
| Öööhh!! | |
| Kata(bunny) (hősnév: Athiné) | 2001. július 13., 19:48:08 |
| Hello mindenki imádom a hősömet,na,pá!!:o)Ja,és ha tudtok valamit Nyomottról légyszi írjátok meg ide!!Csövi! | |
| Eszetr2 (hősnév: Rágó) | 2001. július 13., 19:48:04 |
| ****Kristóf Én azaz Rágó add nektek kölcsön ! Mennyi kell ? ÍRjál a kölcsön szeretnék kérni egy kis pénzt , és Rágó majd add neked ! ***én Miért szeretnéd tudi , hogy melyik 4531 -s és 4533 -s gyártásiszámú hős(k) ! Én tudom hogy melyikek , de szeretném tudni hogy miért kell !!! ***Szoszi Zsófi Te már nem vagy itt ? Egyépként bocsi hogy az előbb azt írtam hogy : Szöszi Zsófi , fére olvastam ! Hány éves vagy ? Mennyi idős a hősöd ? Írjál ! ***Wica Üdvözlünk itt a HK.-ba és itt a kerekasztalba is ! Én se tudok elmeni a htalira sajna , de ne izgulj , mert még nagyon sok tali lesz !!! ***Bazsi(k) Csak egy jó tanács .....: Legyetek ti is úgy mint Én és Eszter1 . Szóval számozzátok meg egymást . pl.: Bazsi1 & Bazsi2 Mi is így csináltuk Eszter1-el hogy " megszámoztuk egymást " , így lett Eszter1 és Eszter2 !! De ez csak egy jó tanács ......!!!!! ***Martina Én nagyon -nagyon szivesen gondozom a hétvégén vademberke nevű hősödet ! Megbízhatsz bennem , régen itt vagyok már régóta a Hk.-ban ! Ha nem hiszed nézd meg Rágót , őse szenved semmibe hiányt ! Éss itt leteszem Neked az esküt , hogy vademberke nem fog semmi hiányba szenvedni ! Ha szimpi vagyok , akkor írd meg az adatokat e -mail címemre : krichta@axelero.hu -ra !!! ***Duch Figyúú ! Tényleg nem tudnád gondozni Rágót ????( oké , oké nem eröltetem Rád ! ) Egyépként vaálaszolok az e- - mail -re !!!! ***Ditte 3 Veled mi van ? Élsz még ? ***Lexx És veled mim történik mostanába ?? ***Földanya Megjöttetek már a nyaralásból ? Na jó én most befejezem az írkálást / már biztos elfáradt a szemetek / , sziasztok / hétfőn még vagyok , de kedden már messze -messze leszek szóval keddig írjatok ! / újra sziasztok : Eszter2 & Rágó Ui.: Ki szereti a lovakat ??? ÍRJATOK !ÍRJATOK !ÍRJATOK ! SZIASZTOK ! | |
| Flame (hősnév: Jeti) | 2001. július 13., 19:38:22 |
| Sziasztok! már de rég nem láttalak titeket(az írásaitokat:))! most napközben nem vagyok itthon, kiköltöztünk a Millérpartra:D a walkmant is elcsomagoltam, mert ugye, zene nélkül nem lehet...:)) De azért Jetit nem hagyom magára:) ****Döci! biztos hogy nem mehetsz el?:( ha esetleg valahogy kialkudnád (plusz fűnyírás, ilyesmi:))? ****Mindenkinek szép nyarat és jó pihenést kívánok, ****Gyimát külön is üdvözlöm:) Flame | |
| Eszter2 (hősnév: Rágó) | 2001. július 13., 19:06:41 |
| Szöszi Zsófi Én itt vagyok ! | |
| SZÖSZI ZSÓFI (hősnév: SZÖSZI ZSÓFI) | 2001. július 13., 19:03:30 |
| Hahó!!! Valki van itt rajtam kívűl? | |
| Kristóf (hősnév: Krisztofusz) | 2001. július 13., 18:52:16 |
| Sürgősen pénzre van szükségem. Kölcsön kell! Előre is köszi! | |
| Zsuzsi (hősnév: Allag) | 2001. július 13., 18:37:13 |
| figyelj,gabi.úgy szerezhetsz feleséget,hogyha a hösőd elérte a 100-as bölcsességet.akkor ki kell választanod egy lányt a hőskatalogusból.a hősödnél lesz egy megszeretném kérni valakinek a kezét gomb.rákattintasz, és beírod az illető nevét és megkéred a saját szavaiddal, hogy jöjjön hozzád.lehet hogy nem akar, vagy van már kérője, de akkor visszaír.szia. | |
| Wica (hősnév: Evyb) | 2001. július 13., 16:59:41 |
| ***Kedves Mindenki! Bar en meg uj vagyok itt, es szegeny hosocskem is megcsak 9 napos, de maris kozetek tartozonak erzem magam. Ezert nagyon szivesen eljottem volna arra a talira amit epp szerveztek (persze ha meghivtok) de sajna pont nem leszek itthon. A szabim csak nagyon rovidke lesz 28.-tol 1-ig. Igy azt hiszem most nem fog menni. Remelem, hogy azert egyszer sikerulni fog osszeegyeztetni az idopontokat. De azert gondolni fogok ratok, es irigykedni fogok. Jo szorakozast. ***Kedves Gyima! Koszi, hogy igy figyelsz ram, illetve rank! Kellemes pihenest, es ne egj tulsagosan le! Egyebkent azt tudom, hogy csak 100-nal hazasodhat a piciny Evyb-ke, ezert mondtam, hogy meg 86-ot kell varni!!! Most megyek. Pusszanto | |
| Bazsi (hősnév: Mr Kotányi) | 2001. július 13., 16:53:44 |
| Zzzzzzzzzzzzzzzzhork!zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz | |
| Bazsi (hősnév: Mr Kotányi) | 2001. július 13., 16:32:33 |
| ***Zsófi Én igen! | |
| Bazsi (hősnév: Kecses Hölgy) | 2001. július 13., 16:30:10 |
| ***Mindenkinek! Ahogy most olvastam a régebbi beszélgetéseket van egy másik Bazsi is remélem nem kevertek azzal acsalóval össze. Csáosz amígosz! | |
| Zsófi (hősnév: SZÖSZI ZSÓFI) | 2001. július 13., 16:26:47 |
| Akar valaki itt levelezni velem??? REMÉLEM IGEN!!!! | |
| Bazsi (hősnév: Kecses Hölgy) | 2001. július 13., 16:22:50 |
| Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz | |
| Zsu (hősnév: Ladybird) | 2001. július 13., 16:17:18 |
| ***Tiggr Naná! Két forduló? Mi az nekünk?! :))) Hát szomorú vagyok, de azért PUSZA. Jó pihenést! Zs | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. július 13., 16:10:05 |
| Halihóóó! ***Zsu: Kétfordulós esti program? Rendben!!! :) Bizony! Remélem, hogy nem rendelnek be hét közben! De azért lehet, hogy beugrok néha! Addigis pussz! Üdv: Tiggr | |
| Bazsi (hősnév: Kecses Hölgy) | 2001. július 13., 16:02:15 |
| ***Admiral Bocs,de az én hősöm nem elég fejlett,hogy még kérjen inni. ***Mindenkinek Hétfőig nem vagyok elérhető,de még ebben a fél órában igen. Szoros ölelés mindenkinek! | |
| Zsófi (hősnév: SZÖSZI ZSÓFI) | 2001. július 13., 15:47:40 |
| Hé Norbi és a csajokkal mi lesz??? | |
| Bazsi (hősnév: A Császár) | 2001. július 13., 15:45:31 |
| ***Zsu Köszi!! | |
| Norbi (hősnév: willy) | 2001. július 13., 15:17:25 |
| Helló srácok! | |
| Anett (hősnév: Loszlobosz) | 2001. július 13., 14:56:15 |
Ezzenel elbúcsozom e hétre az O-saztaltól. Kivánok mindenkinek egy napos, szép és nyugis hétvégét. Majd hétfön újbol leszek Anett | |
| Admiral (hősnév: Nagyfőnök) | 2001. július 13., 14:43:57 |
| ***Bazsi Küld már el a segítség kérését Nagyfőnök nem tud úszni és félek beleful a sok vizbe:+) én is itt vagyok még,de ez a 3 beszólásom már | |
| Bazsi (hősnév: Dermesztő) | 2001. július 13., 14:39:25 |
| Hé én még itt vagyok nagyfőnökkel egy üzleti kapcsolatban. Van Kedved Beszélgetni? | |
| Pamutka (hősnév: Kislecsó) | 2001. július 13., 14:34:23 |
| Pár perce született meg a hősöm..Elég fura érzés. Van itt valaki egyáltalán, vagy csak magamban pöszmögök ? | |
| Admiral (hősnév: Nagyfőnök) | 2001. július 13., 14:21:50 |
| Úgy kell,hogy segítséget kérsz tőlem(SEGÍTSÉG valaki segítsen... aztán beírod azt,hogy Nagyfőnök és elküldöd OK?) | |
| Zsu (hősnév: Ladybird) | 2001. július 13., 14:20:22 |
| ***Bazsi maximum lonely lehetsz kedvesem fekete pont Zs | |
| Bazsi (hősnév: Pipafüst2) | 2001. július 13., 14:09:38 |
| I am so loneli!!!!! | |
| Bazsi (hősnév: A Császár) | 2001. július 13., 13:45:04 |
| Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz | |
| Zsu (hősnév: Novci) | 2001. július 13., 13:31:41 |
| ***Aguti ...a kerek magnumok, a lyukas magnumok, a kicsi magnumok, a nagy magnumok, a négyszögletes magnumok, a ... :))) ***Anett ok, próbálom követni eddig 15-en vagyunk Mylady-vel és a papájával együtt ***gabszi az új küldetéseket nyár végére, sulikezdésre ígérték az Istenek (remélem Mojzi most nem csap agyon) ***Duch Persze, új helyeket felfedezni a legjobb! Nem is kesergek, csak leírtam, mondjuk így, a jelenséget. A vidéki fesztiválokat sajnálhatod! Egyébként a társaságtól függ az egész. Ha jó a csapat, bárhol jól érzi magát az ember. Régebben voltam egy-két jó bulin a Tabánban, de nemrég voltunk pl Zircen Háromhegyen. El szoktunk menni Csongrádra a Koröstoroki Fesztiválra. Májusban van a Komáromi Napok, sörfesztivál, Tatán a Víz, Zene, Virág, és sorolhatnám. Ilyenkor nyáron nagyon sok jó rendezvény van, elég követni. ***Tiggr Drágám Lehetne mondjuk jázminos...és áfonyás is?! :))) Elvileg tavasszal és osszel kellene neki virágozni, de az enyém még nem csinált semmit! Lehet, hogy nem is jázmin?! :o Jaj, egy egés hét szabi?! :( Pusza Zs | |
| Bazsi (hősnév: Pipafüst2) | 2001. július 13., 13:27:05 |
| ***Admiral Oké én bele egyezek,de hol kell vizet kérni,mert én nekem a legidősebb hősöm is meghalt így az enyémek csak 10-en felülvannak az IQ-ban. Üdv:Bazsi | |
| Anett (hősnév: Josephine) | 2001. július 13., 13:00:13 |
***Duch Szerintem igen, mert annyit hozzá hogy szerintem ezek számok amít te mondtál már "ujjabak"- emlittetem már hogy nekem ösbeli a gyüjteményem. De majd a Htali elhozom azt a kocsiba belehalgatunk - aztán majd meglátjuk O.K. Anett | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. július 13., 12:52:54 |
| ***Zsu Na ja. De vedd a jó oldalát, mindig új helyet kell taláni! :) Amúgy a Sziget romlása persze szomorú, hisz Sziget csak egy van. A vidéki fesztiválokra meg sose jutok le. :( DE azért a haverokkal nem hagyjuk magunkat! Megkeressük azt a csökkenő sámú jó zenét, próbálunk nem idegrohamot kapni a sok "divatos, new style" fiúcskától (megpróbáljuk a röhögő görcsöt is vissza fogni :) ), dumálgatunk egy két vadul kinéző de jó fej vadidegennel, udvariasak és kedvesek vagyunk másokkal (akiket ledöbbent, hisz kinézetből ítéltek :) ), ... Szóval, ha nincs buli, móka, akkor keresünk vagy csinálunk. És bulizni bizony jól lehet minden segéd anyag nélkül. Csak a jó kedv fontos. Egy dolog zavart csak tavaly nagyon a sok "divat" fiú gerappázása! Ez a kemény?!? Ez a vicc?!? Nem ez a divat! :( Bár legalább tárgyalni lehetett velük. Mikor az egyik a fülembe kiabált, higgadtan elkaptam és javasoltam neki a visszafogott magatartás egészséges voltát. Láss csodát, rögtön abbahagyta ezt a bárgyúságot! :) Vajon miért? :) Biztos meggyőző voltam. :) ***Anett Szívesen, máskor is. Geszti Péter a repülők énekese. De ezeket a számokat nem ismerem! Biztos hogy ugyanarról beszélünk? Ilyenek hogy "Zúg a Volga", "Helyi Terminátor", "Már nyílnak a völgyben a kerti virágok", "Tour de Flanc" mondanak vmit neked? Valka | |
| Time (hősnév: Bertus) | 2001. július 13., 12:46:10 |
| ***Tünde! Emilt küldtem! Üdv.:Time | |
| Admiral (hősnév: Nagyfőnök) | 2001. július 13., 12:34:50 |
| Felajánlanék egy üzletet kérjetek tőlem 3 adag vizet 0 buznyákért és én kérek tőletek 3 kaját 0 buznyákért(vizet kajáért) | |
| Bazsi (hősnév: Dermesztő) | 2001. július 13., 12:18:26 |
| Csak szeretem,ha enyém az utolsó szó. | |
| Anett (hősnév: Josephine) | 2001. július 13., 12:09:31 |
***Mindenkinek ůgy örülök már és úgy várom az egészet. Még egy hetet kell kibirnom aztán jövök. Ez a Htali még egy külön fénypontot jelent a szabimba. ***Zsu akkor te továbbra is számolod majd a jelentkezöket ???? Mán nagyon várom - de mint olvastam ezzel nem vagyok egyedül. Mikor s.gy. mondta hogy majd ö elindit egy Htali nem gondoltam volna hogy ekkora lesz a lekelkesedést nem vártam volna. Lehet hogy a többi Htalit is hétvégére kellet volna rakni?? A magyar-nóta továbbképzést már elöre is nagyon köszönöm. ***Duch Köszi az Info-t. De hogy ki a Geszti és utána mit is csinált az már nekem megint ???? Ha ezeket hallom akkor lassan az az érzésem hogy az embereim közt az Öserdöben a helyem :-))) Nekem a Repülöktöl még lehet hogy a legrégibb számjaik is vannak meg. Pl. "Megy a gözös kanizsára, JánosBácsi a csatába meg ilyenek. De van egy számuk, ami színtén nagyon tetszik csak nem jut eszembe hogy hogy hivják, de mindig ha hallom begörcsölök. Van benne egy mondat hogy "én itt szeretek, ez a hazám. Mindig e számnál ügyelnem kell a könyeimre. Irásod különben lementettem, mivel utána akarok nézni a felöled ajánlott mokás dolgoknak. Anett | |
| Bazsi (hősnév: Pipafüst2) | 2001. július 13., 11:56:34 |
| ÁÁÁÁdááááám!!!! Azt akarom kérdezni,hogy örökbe tudom e még fogadni Stotty-t,mert a gyártási számát nem fogadja el agép. Csá Bazsesz | |
| [ << ] [ 3025 ] [ 3024 ] [ 3023 ] [ 3022 ] [ 3021 ] < 3020 > [ 3019 ] [ 3018 ] [ 3017 ] [ 3016 ] [ 3015 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved