Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 269 ] [ 268 ] [ 267 ] [ 266 ] [ 265 ] < 264 > [ 263 ] [ 262 ] [ 261 ] [ 260 ] [ 259 ] [ >> ]

Medve Bence (hősnév: Buni2009. február 12., 20:48:58
Sziasztok!!!!

Mindenbe segítek,bunkó készítés,étel, ital. Segítek a küldetésben i

Medve Bence (hősnév: Buni2009. február 12., 20:48:44
Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Mindent adok mindenkinek:kaja,pija,bunkó,buznyák

julcsi (hősnév: Hippolüté2009. február 12., 20:30:53
Kedves Ildikó!
Szegény Hősnőm,Hippolüté már-már az éhhalál határán van.Kérlek küldj pár adag élelmet és innivalót!Tudod,én még nagyon új vagyok,és a hősöm éhezik!Amint tudom meghálálom!Kérlek segíts!

julcsi (hősnév: Hippolüté2009. február 12., 20:30:53
Kedves Ildikó!
Szegény Hősnőm,Hippolüté már-már az éhhalál határán van.Kérlek küldj pár adag élelmet és innivalót!Tudod,én még nagyon új vagyok,és a hősöm éhezik!Amint tudom meghálálom!Kérlek segíts!

Ildikó (hősnév: Nocyco2009. február 12., 19:39:03
Sziasztok (H)ősök!
Akinek szüksége van ételre, italra vagy bunkóra, írjon nekem, szivesen segítek!! :)))

judt (hősnév: Hermanka2009. február 12., 19:30:21
z

judt (hősnév: Hermanka2009. február 12., 19:30:21
z

judt (hősnév: Hermanka2009. február 12., 19:30:21
z

nóri (hősnév: nóccíí2009. február 12., 19:13:19
sziasztok
hát azaz igazság nekem egy hűséges,dolgozó társ kellene:D
fiúk jelentkezését várom..a hősöm magányoskodik:S
előre is köszönöm..
sziasztok

szepesy.z (hősnév: Ósdi-Ősember2009. február 12., 18:40:40
Köszönöm szépen! Hálás vagyok érte :D

szepesy.z (hősnév: Ósdi-Ősember2009. február 12., 18:38:19
Kész van! Akkor elfogadod ugye?

szebi (hősnév: odin2009. február 12., 18:38:16
kérésed befogadó fülekre talált Ósdi-Ősember!ird be a nevem a segitségkérésbe,és kérj nyugottan készletfeltöltést!hősöm neve:odin(kis o-val)

szebi (hősnév: odin2009. február 12., 18:33:28
csak katt a "Segitsééég!Valaki segitsen!!!"gombra,és ird be hősöm nevét hogy három adag kaját kérhess tőlem! akár 4 napig is!

szepesy.z (hősnév: Ósdi-Ősember2009. február 12., 18:33:28
Légyszíves valaki tudna adni ételt szegény hősö,nek? Már nagyon kezd kifogyni a táram:(((( Úgyhogy valaki lécci segítsen!!!!!!!

szebi (hősnév: odin2009. február 12., 18:29:23
kedves bodzsesz!kérj hősömtől,és feleségemtől ételt,italt!hősöm neve:odin feleségem neve:Lili Sapiens

bogi (hősnév: bodzsesz2009. február 12., 18:17:18
Sziasztok!! hogyan lehet kaját szerezni???? segitsen valaki lécci!!

Encsi (hősnév: Robin Hold2009. február 12., 17:02:06
Hogyan tudok dolgozni?

Encsi (hősnév: Robin Hold2009. február 12., 17:02:06
Hogyan tudok dolgozni?

Kinga (hősnév: Gucy2009. február 12., 16:15:23
Gucy férjhez szeretne menni...tudom kissé tuletettem,de fogyozik,csini kis hősnő lesz belöle:-)
Ugy gondolom a megfelelő férj olyan hős,akinek a gazdijával én is szót értek,és 20 éven felül van.

zsofi (hősnév: Bendeguzella2009. február 12., 14:46:54
helló tök új vagyok itt és szertném ha valaki segítene rajtam...
nem igazán vagyok jó abban hogy hogyan kell szegény "hősnőmet" nevelni.
köszi előre is:)

zsofi (hősnév: Bendeguzella2009. február 12., 14:46:54
helló tök új vagyok itt és szertném ha valaki segítene rajtam...
nem igazán vagyok jó abban hogy hogyan kell szegény "hősnőmet" nevelni.
köszi előre is:)

Dorci (hősnév: Dorci Manó2009. február 12., 14:35:44
Valaki segítsen bepottyantot a hősöm nem tudom hogyan kell pelenkát cserélni valaki segítsen!:(

FogadjBe (hősnév: levendula2009. február 12., 14:30:15
gysz: 123123

N (hősnév: Nando2009. február 12., 14:12:26
HALI!!

Chagall (hősnév: Chagall2009. február 12., 11:25:10
Köszönöm mindenkinek aki segített nekem ingyen étellel és itallal!

mzoli05 (hősnév: mzoli052009. február 12., 08:29:21
Sziasztok!
Ha már megtanultam elviselni a gyereksírást, és tudok játékot is csinálni, akkor miért nem lehet gyerekünk?????

alexa (hősnév: Helga5122009. február 11., 23:04:55
hi!még mindig nem lehet gyerekük a hősöknek??

alexa (hősnév: Helga5122009. február 11., 23:04:55
hi!még mindig nem lehet gyerekük a hősöknek??

alexa (hősnév: Helga5122009. február 11., 23:04:55
hi!még mindig nem lehet gyerekük a hősöknek??

tobi (hősnév: mike2009. február 11., 23:01:03
Léééééééééééééééééci mondja el vki mire jo ha van buznyákom!!!!!!!!!!

Májki (hősnév: maxtor2009. február 11., 18:46:31
Kőszi - hősnév--Angele hogy segitettél rajtam. Nagyon kedves vagy

Ádám (hősnév: Herolds2009. február 11., 18:29:20
Sziasztok!

Enni inni bármikor kérhetek ingyen!

papesz (hősnév: bodzsesz2009. február 11., 18:26:44
sziasztok!! nah miujság ?? tiszta joh ez az oldal

Én Én (hősnév: Hősördög 02009. február 11., 17:44:39
Sziasztok! Ez nem igazság, hogy amikor dolgozik a hős, akkor nem csinálhat semmi mást. :-( A hősöm tanulni akar, de pénzt is kellene szereznie. Nem lehet valahogy másképpen csinálni???

domcsi (hősnév: fan thomas2009. február 11., 15:39:26
tud valaki segiteni?

domcsi (hősnév: fan thomas2009. február 11., 15:39:26
tud valaki segiteni?

domcsi (hősnév: fan thomas2009. február 11., 15:39:26
tud valaki segiteni?

Tomika (hősnév: audi2009. február 11., 15:32:30
Kérlek Zolee,segíts!

Zolee (hősnév: Amigo2009. február 11., 14:45:37
Sziasztok!
Bárki, akinek segítségre van szüksége, nyugodtan szóljon...
Szívesen segítek, ha tudok... :)
Sziasztok

David26 (hősnév: David262009. február 11., 14:32:42
Sziasztok!

David26 (hősnév: David262009. február 11., 14:32:42
Sziasztok!

David26 (hősnév: David262009. február 11., 14:32:42
Sziasztok!

David26 (hősnév: David262009. február 11., 14:32:42
Sziasztok!

David26 (hősnév: David262009. február 11., 14:32:42
Sziasztok!

David26 (hősnév: David262009. február 11., 14:32:42
Sziasztok!

slim Shad (hősnév: Slim Shady2009. február 11., 14:31:35
Hello

Tomika (hősnév: audi2009. február 11., 14:29:01
Szia Boti!

slim Shad (hősnév: Slim Shady2009. február 11., 14:24:57
Hello Tomi!

magánválaszoló BT. (hősnév: KinguciXD2009. február 11., 13:47:55
magánválaszoló BT. (hősnév: KinguciXD) 2009. január 10., 15:37:28
Egyszerűen innen a Oasztalról ide a Oasztalra másolom
Tőlem emilben is kérdezhetsz! Minden emilre válaszolok...


Itt ***A Oaztalon találtam a házasságról-válásról:


A Hősházas(barlangos)ság, 100 bölcsesség felett

Közös és nagyobb a barlang
Közös és több a kaja
Közös és több a pia
Közös a buznyák
Közös adósság - egyik sem frigózhat az adósság miatt
az adósságot a közösből fizeti vissza
de nem tudom örökségként átadja-e az adósságot
az életbenmaradt párjának

Ja! és NINCS válás! NINCS VÁLÁS (csak özvegyülés)

EZÉRT KELL MEGGONDOLNI A PÁRVÁLASzTÁST!!

A pár szétválasztásának (válás?) egy módja ismert az özvegyülés!

A pár egyik tagja elhalálozik a következő okok miatt:

túlzott fogyás miatt valahol 40 kg alatt
kóros elhízás miatt valahol 203 kg felett
éhen-szomjan csak egyszerre kisérelhető meg!
depresszió miatt folyamatos sikertelenség
látogatás hiánya miatt
esetleg: bírkózás kardfogú tigrissel

Az elhalálozás után a hirtelen-korai feltámasztás meghagyja az eredeti állapotot.

kb. 2 hét után kért sikeres feltámasztás után mindketten szinglik lesznek.
Az életbenmaradt kap értesítést az új állapot véglegesítéséről.

a közös vagyon ketté osztódik fele-fele lesz mindkettőnél!
kivéve az adósságot!

VIGYÁZZ!!! VIGYÁZZ !! Emlékezz Rómeó és Júlia történetére!

A jövőben javaslom :)) a Oasztal keresőjét !!
majd minden felmerülő kérdésre itt van a válasz!
A GYIK/FAQ és a HŐSKŐDEX is hasznos olvasmány :)

Kisariné bereczky Éva (hősnév: dorina2009. február 11., 13:03:26
Választ szeretnék kapni, hogyan lehet elválni,mert nem igazán jó a férjem,!!!!irjatok, és nem tudom,hogy hová kell irnom,!!!üdv mindenkinek,!!!!!!

[ << ] [ 269 ] [ 268 ] [ 267 ] [ 266 ] [ 265 ] < 264 > [ 263 ] [ 262 ] [ 261 ] [ 260 ] [ 259 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved