| [ << ] [ 3182 ] [ 3181 ] [ 3180 ] [ 3179 ] [ 3178 ] < 3177 > [ 3176 ] [ 3175 ] [ 3174 ] [ 3173 ] [ 3172 ] [ >> ] |
| Tanis (hősnév: Tanis) | 2001. január 21., 18:25:31 |
| Régen volt ilyen,vagy talán most először,de azt kell mondanom,hogy sajnálom,hogy végigolvastam a Kerkasztal,és egyáltalán megnéztem.Ha így folytatódik tovább,a végén leszokok a Kerekasztalozásról.Sok chat,hülye kérédsek,és ilyasforma házassághirdetések:leírja,hogy szőke fehérbőrű feleséget keres,közben ott van alatta,hogy szőke fehérbőrű nő férjet keres.... Tanis | |
| Simeon (hősnév: Simeon) | 2001. január 21., 18:17:20 |
| Hali mindenkinek! ***Vera : Ertem, amit mondasz es hagy igy van, akkor igazad van, de azert 1 valamit ne felejts el! Nem feltetlenul O gondozza a Hoseit... Neha napjan elofordul, hogy En sem vagyok NET kozelben es ilyenkor rabizom valakire a Hosomet. Sot forditva is elofordul - neha gondozom masok Hoseit, amig Ok nem ernek ra - es tudod a leveliket nem olvasom el, azt nem illik... Nem lehet valami ilyesmirol szo? ***Hermione : Fogyokurazz (akkor fele annyi ital ill. kaja kell), es kerj kolcson penzt. Ezzel kapcsolatban viszont nem gyozom eleget hangsulyozni, hogy irjatok le mennyit es hany napra kertek, mert valami irgalmatlan dolog kikeresni a tobb szaz kolcsonkero kozul 1et! ***Helyesírás : Ha már itt tartunk, lenne egy észrevételem. Mi lenne, ha nem egymást piszkálnátok ezzel kapcsolatban, hanem ki-ki kijavítaná azokat a hibákat, amiket észrevesz mások írásában. Természetesen fölösleges minden 1es elgépelést szóvá tenni. Szerintem sokaknak hasznára válna. Többek közt nekem is! Tisztelettel : Simeon | |
| u (hősnév: Telefánk) | 2001. január 21., 18:08:29 |
| Húúúúúúú'h! | |
| n (hősnév: cson) | 2001. január 21., 18:00:18 |
| ****Rita: most tök8,hogy ki a másik jelöltem,ha egyszerűen ne mtom visszavonni ezt a leánykérést!!!!!!!!!!!!!! | |
| Bud (hősnév: Bud White) | 2001. január 21., 17:54:50 |
| ****VERA: Okézs. IIgérremhogy töbé már nemis czikizlek amijatt hogy nemm birz hejesen irni. Énekkemsem sííkerül minig. HAPI BÖRZÉLJ előrre is hösődnek. | |
| britney (hősnév: coki-moki) | 2001. január 21., 17:54:15 |
| hi Tomsza!meg mindenki! Aki szeretne levelezni vagy ilyesmi nyugodtan írjon a következő helyre: breku@freemail.hu írjatok nagyon hamar! köszi és by | |
| Harwey (hősnév: Harwey) | 2001. január 21., 17:35:02 |
| Szia Rita! Érdeklődéssel olvastam írásod, feltétlenül érdekel a dolog... Én midig fenn vagyok a neten, ha komoly a szándékod, lécci írj a harwey@netfantom.hu-ra egy levelet. *<];]]] | |
| Pópa (hősnév: Pópa) | 2001. január 21., 17:34:15 |
| ***Dogaírók és olvasók A tegnapi napon a drámaian tragikus tanmesénk olvasása közben kisedkori fényképeimet nézegettem a fotóalbumunkban, s könnyes lett a tekintetem, szakállam /www.extra.hu/Steven71/ / Ámen | |
| Atacp (hősnév: Inci Pinci) | 2001. január 21., 17:33:07 |
| Valaki segitsen. Elcsortak a bunkomat. Most tanulom az ekirast es nem akarom abbahagyni.Segitsetek.... Elore is koszi. | |
| Ferenc Károly (hősnév: Ferenc Károly) | 2001. január 21., 17:24:38 |
| ***OWK Képzeld el az IGAZI TORGYÁNnal ebédeltem a napokban. /Lényegében letlen nap lehetett, mert a többit más világokban töltötte/ Lelkesen beszélt a terveiről: mint már többen tudják cseresznyét és meggyet akar telepíteni szinte mindenhová, még Alaszkára is. De csak a gyü- mölcsöt akarja "átengedni", a magból ciánt vonnánk ki, Magyarországnak. Kérdő tekintetemre azt válaszolta, hogy: A hősÖkumenikus Templomunkat a Tisza közelébe kéne épittetni. A szobor"költemény" eltorlaszolná a Tisza folyását, sőt az "ellenfolyást" eredményezne. S itt jön a cián: A magyar ciánt beengednénk az ellenfolyású Tiszába, ami igy eljuthatna Oláhföldre:-))) Grespikre hivatkozott az ötlet során, ui. igy NEM MI juttatnánk ciánt Rumániába, hanem visszaküldenénk. Közben Torgyi igen furcsán viselkedett, s hirtelen a Berettájából belelőtt a szomszéd halászlevébe /óriási zavar, verekedés támadt, gorillái alig bírták megmenteni Pubinkat/. Azt motyogta, hogy azt hitte a halászlére, hogy kakas van benne. Aztán azt is emlitette, hogy uránnal dúsitott kövér gilisztákat kéne projektilként használni a hősöknél, már meg is beszélte Solana-val. ***Vera Csak nem mamádra szóltál rá? Modortalan vagy kislányom. FK | |
| UJlaki Tamás (hősnév: Tomsza) | 2001. január 21., 17:10:58 |
| Hi! | |
| Rita (hősnév: Ős Anikó) | 2001. január 21., 17:07:49 |
| Ki a másik jelölted? | |
| n (hősnév: cson) | 2001. január 21., 16:55:23 |
| SEGíTSÉGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG MEGKÉrtem egy hős kezát és már több napja nem válaszol,most mit csináljak???És van már egy másik jelöltem. Segítsetek mááá | |
| Lolo (hősnév: Ádám bácsi) | 2001. január 21., 16:38:49 |
| Anasztázia én válalom!!Örökbe fogadom mindet!:-) | |
| mo (hősnév: Brr) | 2001. január 21., 16:35:40 |
| na mi van??nincs itt egy árva barna hajú hösnő?!!???Aki házasodni akar az írjon mááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Csővágó! | |
| Anasztázia2 és Devil89 (hősnév: Anasztázia2) | 2001. január 21., 16:35:11 |
| ÚJ GAZDIT KERESÜNK!!!!!!!!!!!!! NEM AKARUNK MEGHALNI, ÍGY INKÁBB KERESÜNK EGY GAZDIT, AKI SZERETNE KÉT 32 ÉVES HŐST. GAZDINK NEM TUD TOVÁBB NEVELNI MINKET ÉS MI ÉLNI AKARUNK TOVÁBB! MINDENKI JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK, AKI GONDOZNI SZERETNE BENNÜNKET. ÍRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dabrigi@freemail.hu Anasztázia2 és Devil89 | |
| Hermione (hősnév: Hátramenős Puszujka) | 2001. január 21., 16:23:45 |
| Bocsi a helyesírásért Hermi | |
| Leo (hősnév: csingacsguk) | 2001. január 21., 16:23:05 |
| Szasztok ki akar pénzt az én számlám teli van aki szól annak adok kölcsön Kikeresem a listán!! | |
| Hermione (hősnév: Hátramenős Puszujka) | 2001. január 21., 16:21:58 |
| DRÁGA HŐSEMBEREK ÉS GAZDÁJIK! HELP MEEEEEE!!!!!! ELCSÓRTÁK A BUNKÓMAT ÉS ÉHEN FOGOK HALNI. A PÉNZEM IS VÉSZESEN FOGY? DOLGOZOK DE SAJNA NEM SOKAR ÉR: IQ-M IS KEVÉS A FARAGÁSHOZ. NAGYON SZERETNÉM HA SEGÍTENE VALAKI, DE GYORSAN. ( ELÉG SZEMÉT DOLOG EZ A BUNKÓ CSÓRÁS) ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET HÁTRAMENŐS PUSZJKA ÉS HERMIONE | |
| mo (hősnév: Brr) | 2001. január 21., 16:05:27 |
| FIGYELEM!Barna hajú,barna szemű hösnők!!Ki akar megházassodni??? Írjatok!: karsai@emitel.hu | |
| Vera (hősnév: Verona) | 2001. január 21., 15:53:12 |
| ***Simeon!!!!! én nem gondoltam szat hogy Bertalan meg csalja a hőős nőőőmet És amikor meg nézem a katalóógusban a hőősöm hőősét a leg többször az van íírva hogy tagnap ill ma látogatták meg utpljára a hőőst íígy net közelben van és annyi dolga biztos nincs hogy néha nééha ne írjon egy olyan levelet hogy : bocs most nem érekrá majd írok ha ráérek szóóval éérted! ***Károly Ferenc!!!! Kössz a ki meríítőő, humoros, unalmas történetet értettem a célzást és csak annyit momdok hogy: KUUUUUSSSS ***elmegerle!!!!! Tisztába vagyik azzal hogy itt is ügyelni kell a hely. i.-sal, DEE ezt nem mindenki teszi meg ÉS én ezentúl ügyelek erre DE ha még egyszer mag láom hogy valaki cikiz emiatt akkor ... ***Torgyán!!!!!4 Kössz de egy kicsit korán mondtad ***Hát Izsák!! Azért mert az még csak teszt!! ***Nóri!!!!! Én adok el neked min. ááron deee érdemesebb inkább meg tanulni nyomd meg azt a gombot hogy "mást szeretnék tanulni " és keresd meg azt amióvel bunkót lehet csinálno | |
| np (hősnév: Ádám bácsi) | 2001. január 21., 15:43:23 |
| Ki akarja örökbe adni a hősét? | |
| Vlki (hősnév: cson) | 2001. január 21., 15:28:19 |
| TIMKA NÉZDD MEG cson NEVŰ HÖSÖMET!!! | |
| s (hősnév: pipike) | 2001. január 21., 13:53:26 |
| irjon nekem valaki! | |
| pókember (hősnév: x64) | 2001. január 21., 13:22:03 |
| A BARÁTOM MÉNIDZSÉN ÉS CSÓKOLÓZTAM VELE. | |
| Ati (hősnév: cézár) | 2001. január 21., 11:30:07 |
| Kérjél kölcsön én adok neked. Kikereslek a kölcsönkérők listájából. | |
| Nóri (hősnév: Mr.Bobo) | 2001. január 21., 10:41:20 |
| Nekem az a nagy bajom hogy ellopták a bunkomat! Nagyon szeretném visszakapi!Az odáig OK hogy mindennap 1rohadt buznyákért kölcsönöznöm kell de az a gáz hogy nemsoká elfogy a lóvém.Szóval valaki akinek nagyon sok buznyáka van adjon kölcsön nekem 5 buznyákot 10 napra! Ja meg majdnem el is felejtettem hogy ha én dolgozok akkor miért nem kapok 1 buznyákot egy nap? | |
| Hát Izsák (hősnév: Gyilkológépezet) | 2001. január 21., 08:04:40 |
| Hogy, lehet Oxygen-nek gyereke ? | |
| Timka (hősnév: Bal-Ta Katta) | 2001. január 21., 04:19:28 |
| Sziasztok! Kulonlegessegeket kedvelo hos Uraknak ajanlom figyelmebe eladosorban levo (neger, szoke, kekszemu) hosnomet. Hazassag teren nincs meg tapasztalata, de sok egyebet megtanult mar. Varom a kerok jelentkezeset! | |
| Reme (hősnév: Nagy Kriszti) | 2001. január 21., 01:41:52 |
| Dehogy alszom talán Leo alszik ő a haverom | |
| Viki (hősnév: Brr) | 2001. január 21., 01:14:37 |
| Mindenki alszik??!!Ez aztán a szégyen!!! | |
| cyn (hősnév: cynips) | 2001. január 21., 00:29:57 |
| Na hősöm már 85-ös bölcsességgel bír, azaz nem sokára nő csatolódhat hozzá, házasság formájában. Bizony, aztán lesz kex is. | |
| Hugom (hősnév: Szikla Béla) | 2001. január 20., 23:37:58 |
| Ödv mindenkinek! Az anagy helyzet , hogy sajna újszülött hősömnek egy vasa sincsen. Szóval Béla szivesen venne némi felajánlást a számlájára amit aztán kamtostúl vissza is fizetne. A listán már fenn vagyok ha eteleg van itt olyan elszánt aki segít ott már megtalálhatj a nevemet. Elősre is kösz! | |
| Vlki (hősnév: Brr) | 2001. január 20., 23:17:29 |
| ÍRJATOK MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!! VALAKI MONDJON MÁ VALAMIT!!!!!!! CSŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Vlki (hősnév: Brr) | 2001. január 20., 23:07:37 |
| 99-ES BÖLCSESSÉGGEL KERES FEHÉRBÖRŰ,HŐSNŐT!! AKI:FEHÉRBÖRŰ ÉS HŐSNŐ. AZ ÍRJON IDE,A KEREKASZTAL LOVAGJAI KÖZÉ. CSŐVÁGÓ:VLKI | |
| Dóri (hősnév: Erik, a vörös) | 2001. január 20., 22:52:18 |
| Hahó! Hősöm egyenlőre még túl bugyuta a házassághoz, de szorgosan tanul. Amúgy egy fehérbőrű, vörös hajú, kék szemű fiatalemberről van szó. Mindenesetre szeretne eljegyezni egy vele egyidős csinos hőshölgyet, csak még nem tud írni. Köszi! Dóri | |
| Dili (hősnév: Shaman) | 2001. január 20., 21:22:12 |
| Állítólag ha a hősömet hibernálom, akkor minden tulajdonságom megma- rad 90 napon át. DE! Kiolvasztottam, és levett egy italt. Ezt most mire véljem? Dili Ps.:Ha valaki akar egy jó pontot a hősömnél, akkor ezt most bepötyögi a hősnyavajgóba! | |
| Rita (hősnév: Ős Anikó) | 2001. január 20., 20:14:23 |
| Sziasztok! Szia Harwey: Ha akarod akkor én szivesen lennék a hősödfelesége, ugyan még kell 2 nap ahhoz, hogy házasodjak. Én csak pénteken, szombaton és vasárnap tudok internetezni, da ha tetszem akkor irj holnap még itt leszek | |
| Oli (hősnév: Segítő) | 2001. január 20., 20:08:37 |
| Segítő szívesen segít bármilyen küldetés megoldásában amit már ismer! Mindez a legalacsonyabb áron! | |
| Harwey (hősnév: Harwey) | 2001. január 20., 19:38:23 |
| Van egy hősöm, ki többé-kevésbé rendezett anyagiakkal, kalandos élettel a háta mögött, és mindent tudva, amit ezen helyen tudni lehet, társra vágyik újfent. Ugyanis történt, hogy szegényke egyszer már nősülésre adta a fejét, de asszonykája elhalálozott, s most, a gyász elmúltával szeretne még egy esélyt az élettől. E-mail: harwey@netfantom.hu, vagy írjatok közvetlenül Harweynak a Hősemberképzőn belül. Reménykedek... Harwey U.i.: *<];]]]] | |
| viktorh (hősnév: viktorh1) | 2001. január 20., 19:31:42 |
| Hi everybody!!! My hero, called viktorh1, is very beatuiful, and she will go to married, but it can waiting must, because her student image is very low:55 So 45 days minium... Bye, bye: VIKTORH e-mail: viktorh@freemail.hu Links: www.chat.hu - beta-version called www.beta.presence.hu powered by: www.presence.hu So bye!!! 2001.I.20. 19:35:55 Central Europe Time | |
| vlki (hősnév: Brr) | 2001. január 20., 19:26:36 |
| HÁZASSÁGI AJÁNLAT!!HÁZASSÁGI AJÁNLAT!!HÁZASSÁGI AJÁNLAT!!HÁZASSÁGI AJÁNLAT Ki akar hozzámenni Brr nevű hősömhez(feleségül)Ha lehet FEHÉRBÖRŰ!!!! Nézzétek meg a HŐSKATALOGÚSBAN!!!Akinek kedve szotyana a házassághoz az írjon az expressbt@emitel.hu-ra! CSŐVÁGÓ!: VLKI | |
| Diamant21 (hősnév: brutusz) | 2001. január 20., 19:10:09 |
| Szevasztok! Én még csak fosok mint egy ágyu, de már írni tudok. Hát nem nagyszerű? Na sziasztok,megyek ágyuzni. | |
| Pópa (hősnév: Pópa) | 2001. január 20., 18:53:58 |
| ***Galambocskám Orsi/ZARA Látom Zara él, s változatlanul gyönyörű! Azonnal jelentkezzetek, s addig is ananászos, túró rudis jóéjszakát. A harangokat miattatok szólaltattam meg, s nem másokért:-)) narancsPópa | |
| az IGAZI TORGYÁN (hősnév: az IGAZI TORGYÁN) | 2001. január 20., 17:55:08 |
| ***Vera Ne halgass senkire, főleg elmegerlére, ki azzal kezdi sorait, hogy "Nehogy megharadudj..." megharagudj helyett. Az elmegerle vízet prédi- kál és "d"-t mond "g" helyett. Felháborító. Inkább lépj be a hFKGP-ba, úgyis annyi már a Liebmannak. Majd Te leszel a budapestihFKGP legújabb üdvöskéje. Bort, Búzát, békességet, s éljen Vera az üdvösKE. | |
| elmegerle (hősnév: Napi1S) | 2001. január 20., 17:48:56 |
| ***Kedves Vera Nehogy megharadudj Feribára /FK/, mert a mese nem csupán Neked, hanem mindNYÁJUNKNAK szólt. Átnézve a magam, s hőstestvéreim írásait nálunk is vannak bőven "elütések", bár ezek időnként "gondolattolulás" /gyorsabb a gondolat, mint a mechanikus írás/ következményei, máskor figyelmetlenségből adódnak. Az Indexen van egy topic is, ami a neten zajló helyesírás kérdésével foglalkozik. Még nem "néztem be" e topicba, de a véleményem az, hogy a helyesíráson nem szabad "könnyíteni", s nem árt, ha gondolataink érthetőek. Az "érthetőség" persze függ az "olvasó" ismeretanyagától is:-))) ***Brazil Véleményeddel nem vagy egyedül: Ha chat-szintű a Oasztal sokunknak nincs kedve megnyilvánulni:-)) | |
| III.Mark (hősnév: III.Mark) | 2001. január 20., 17:28:52 |
| ***macskaM Látom megérketél a sielésből. Hó is volt? /Kollégáim Taljánországban kisérleteztek, de 5 napból csak 2 nap volt alkalmas "csúszkálásra" az eső miatt: biztos rossz "panelt" nyomtak meg, s "télapók" helyett eső esett az égből:-))/ Hiányoztál ám "gyöngyszem" macskásMark | |
| K0B0LD (hősnév: K0B0LD) | 2001. január 20., 17:28:49 |
| VALKI ADJON 1 BUZNYAKOT JOTEKONYSAGBOL! | |
| K0B0LD (hősnév: K0B0LD) | 2001. január 20., 17:26:10 |
| HI ALLZ! GYERTEK A HTTP://CHAT.GYALOGLO.HU CIMRE, ES KERESSETEK MEG A HOSEMBER SZOBAT!!!!!!!!!! | |
| az IGAZI TORGYÁN (hősnév: az IGAZI TORGYÁN) | 2001. január 20., 17:24:27 |
| ***Kormányfő Ez nem igazság!!! Évi 300-350 napra kiteszem a lábam az országomból, s máris megakarnak buktatni a puccsisták!!! Hol az emberi hála miniszter- elnök úr!?????? Én különben sem a hFKGP-hoz közeli cégekkel /***Geronimo légiszállítás/ repültem, hanem az Air Mauritius-szal:-))) Itt Jim Beam-ben lehet feredőzni. Bort, búzát, békességet, s feketecimkés cseresznyeföldeket a világ indiánjainak! Hol vagy egyetlen Cica-micám? | |
| [ << ] [ 3182 ] [ 3181 ] [ 3180 ] [ 3179 ] [ 3178 ] < 3177 > [ 3176 ] [ 3175 ] [ 3174 ] [ 3173 ] [ 3172 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved