Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 3142 ] [ 3141 ] [ 3140 ] [ 3139 ] [ 3138 ] < 3137 > [ 3136 ] [ 3135 ] [ 3134 ] [ 3133 ] [ 3132 ] [ >> ]

Mr Slowhand (hősnév: -LZ-2001. március 4., 08:37:55
***Xéna W.P.
Egyébként a többi felvetést jó ötletnek tartom.

Üdv Mr Slowhand -LZ-

Ps: visszaolvasva az üzeneteket szemet szúrt ***Tomi beköszönése.
A szöveg minősíti a szerzőjét. Szerintem ilyen embereket vegyünk semmibe, ne reagáljunk rá, majd leszoknak róla.

Mr Slowhand (hősnév: bonzo2001. március 4., 08:28:07
***Xena W.P.
Általában megadtuk az emilünket, akit érdekel az meg tudja nézni.
Üdv. Mr Slowhand -LZ-

Nyerges Ferenc (hősnév: Szakál Jenő2001. március 4., 01:09:04
***Xena W.P.: Valami ilyesmire gondoltam én is, csak én buli és nem rétresétálás keretén belül.
Tehát lenne olyan is hogy kisétálok a rétre (ez nem kerülne semmibe) és lenne olyan menüpont is hogy elmegyek kikapcsolódni, és ekkor lehetne meghatározni hogy berúgni, csajozni/pasizni, stb. Ez viszont akkor lenne igazán szuper, ha höslátogatáskor arról is kapna az ember információt, hogy hányan vannak azon a bizonyos réten, a kártyabarlangban, a borpincében stb. Ekkor viszont bejön az a kérdés hogy mennyire legyen on- és mennyire offline a dolog. (Hösistenek, csak "hangosan" gondolkodom.) Az egyik véglet az hogy az egész egy csetrendszerré fajul, ahol van #randi, #rét, #kocsma, #barlang csati és ezen nyomul mindenki, mintegy háttérbe szorítva magát a játékot. A másik véglet amikor az egész offline - annak a hátrányait szintén nem kell magyaráznom.
A többség, és közöttük jómagam véleménye is az hogy valamivel növelni kellene az interakciót. Portrékép/portréképszerkesztö, ami a fórumhozzászólásoknál megjelenne, játékok, több lehetöség, kicsit "rakoncátlanabb" hös, más/újabb motivációk...

Még egyszer mondom, ez itt csak hangos gondolkodás, jól tudom, mennyi munkát/tesztelést kíván ilyenfajta változtatás. De szerintem nem árt kb. az irányelveket rögzíteni elöször, hogy aztán legyen hova elhelyezni a konkrét ötleteket.

Oasztal, holnap déltöl nem leszek egy darabig - (Viva Espania) - de amint géphez jutok bekukkantok.

Üdv, Fecó

Gergő (hősnév: Mr Killer2001. március 4., 01:00:56
Sziasztok!
Feleséget keresek a hősőmnek aki pénzben és
bölcsességben is jól áll fiatal kora ellenére.
Kérlek írjatok!

Britney Baby (hősnév: Britney Baby2001. március 3., 22:44:25
Hello mindenkinek!
Ezt a hőst most indítottam el.Most találtam meg ezt a játékot.
Baromi jó fej a kérdőív.Na most csak ennyit.Bye:Britney Baby

Xena W. P. (hősnév: Krypton2001. március 3., 22:43:43
***Tanis: Kit érdekel, ha az SPFO nem változtat a pontjain? Akkor semmi esélye. ***Mojzinak és a többieknek több eszük van annál, hogy rá hallgassanak. Egyébként az én magánvéleményem szerint a "szervezet" összesen 1, azaz EGY emberből áll, aki több néven írogat ide, hogy komolyan vegyék.

***Nyerges Ferenc: Ezek tényleg szuper, építő ötletek, ilyenek kellenek ide!

***Mojzi: Most a legfontosabb a gyermeknemzés megoldása, de van egy kósza ötletem:
Lenne a hős alatti gombok között egy olyan, hogy "Most kisétálok a rétre!". És ha akkor éppen más hős is van a réten, akkor tudnának beszélgetni, egyezkedni küldetésekről, kajaszerzésről... Szóval egy olyan chat, amely tökéletesen beleillik a HK kereteibe. Lehet, hogy nagyon macerás, de úgy lenne nagyon szuper, ha belépéskor megjelennének azoknak a hősöknek a képei, akik jelen vannak.
Nagyon hasznos lenne. Például ha valakinek nem sikerül egy küldetés, és nem ismer egyetlenegy hőst se, akkor találomra szúrjon ki valakit a Hőskatalógusból, hátha segít? A házastársat keresők is könnyebben ismerkedhetnének.

Tamara (hősnév: coki-moki2001. március 3., 22:24:47
Hello!Én segítek tisztába tenni!
Csak írd meg a gysz.-t a breku@freemail.hu-ra

Sovány Zoltán (hősnév: zohuu2001. március 3., 20:39:18
Keresek egy önként jelentkezőt aki tisztába tenné zohhuu-t!KÉRLEK SEGÍTSETEK

cmpny (hősnév: tea2001. március 3., 19:24:54
koszi a tanulas abbahagyasara mar megtalaltam a valaszt...
mar csak a medve maradt... :)

cmpny

cmpny (hősnév: tea2001. március 3., 19:22:24
Sziasztok!
Mit jelent az, hogy medveszeliditest kell tudnom a gesztenyefahoz... viszont nincs ilyen kuldetes...
vagy az egy megtanulhato dolog lesz?
es ha valami megtanulasat felfuggesztem akkor elvesznek az addigi leckek (azaz ujra elolrol kell kezdeni)?

cmpny

Vera (hősnév: Verona2001. március 3., 18:54:51
***Facilty!
Lehet rajta bunkót venni ha el lopták, segítséget kérni ha egy küldetés 3rmadszorra sem sikerülés perszekölcsön kérni!

***Nyerges Ferenc!
Jó ötlet :-)

***Mojzi!
Nem találom a kölcsön adó és kérő gombokat a hősömnél pedig most nem is dolgozik :-(

Hajni (hősnév: Baryka2001. március 3., 18:47:57
Van itt valaki??

Faculty (hősnév: Melinda II2001. március 3., 18:17:30
PLÍZ, nekem csak azt mondjátok meg, hogy mi a fenére yó a pénz!!!!!
Már kértem kölcsön, és sok ajánlatot is kaptam, de nem, tudom, hogy mire yó, ha van egy kis monim!!!
Kérlek válaszolyatok gyorsan, mert sietnem kell!!!!

J.V.12 (hősnév: Jessus Vandusus2001. március 3., 18:00:05


J.V.12 (hősnév: Jessus Vandusus2001. március 3., 17:57:47
Hello!

:-O= o o o . .

Ez 1 ember, és az a valami a szájában az cigi, és a füstből karikákat fúj. De jó! Ezt most találtam ki!

CSÁÓ!
J.V.12 ->vanda

Nyerges Ferenc (hősnév: Szakál Jenő2001. március 3., 17:36:52
Talán az lehetne egy megoldás, hogy ha a hösünket sokáig nem szórakoztatjuk, akkor a jókedve elkezd szép lassan csökkeni, esetleg elcsigázottá válik, emiatt lassabban tanul, kevesebbet keres, fellázad stb - ezért, a jókedvének (is) szintentartása érdekében el lehetne küldeni bulizni, stb... ekkor persze egy napig a munkából/tanulásból egy napra kimarad viszont hálás lesz érte. Lehetne bulikat szervezni is - ez BZ-be kerülne, s lehetne rá hívni illetöket... ezen még elgondolkodom, hogy lehetne megvalósítani, s utána pontosabban kifejtem. Mondjuk, minnél régebben volt hösünk bulizni, annál valószínübb hogy kiüti magát... :-)
Azon a napon, amikor hösünk bulizni van (illetve: kikapcsolódni), akkor az azt jelentené hogy aznap megjelenne néhány extra opció, persze tanulás/dolgozás nem, de lehetne udvarolni hösnönek (a hösnö erröl értesítést kap valamilyen elöre generált vagy a hös által írt üzenet keretében) - ezt a hösnö fogadhatja/visszautasíthatja. Másik opció lehetne a kocsmabarlang, szerencsejáték, vagy egyszerü kirándulás, kincskeresés, ilyesmi. Mit gondoltok?
Üdv, Fecó

Vera (hősnév: Verona2001. március 3., 17:35:36
***MyLady!
Nem tudtam a warez-en meg nézni boriskát.
Ezért a simán néztem meg!

Vera (hősnév: Verona2001. március 3., 17:31:50
***SPFO!
HA HA HA!

***Endre!
Ugye nem bánod hogy én(HÁH nevében) vettem át a hősöd?

***MyLady!
Van egy Új Árva! (Lajos2000:-)
Hadd neveljem én! PLÍÍZ :-)
Köszikeee! :-)

***Mindenki!
Tök jó volt a tegnapi farsang!!! :-)
És meg nyertük a jelmezversenyen a tortááát bibibííí :-)

Ferenc Károly (hősnév: Ferenc Károly2001. március 3., 16:47:43
***Tanis, ***McYano
A Hősemberképzőt és a Kerekasztalt a színvonala miatt szerettem meg.
Nyilván a nethez való hozzáférés is "szürőt" jelent, de fontosabbnak
tartom azt, hogy a Oasztal látogatói zömmel tanuló ifjak, s mint
tőlem is tudjátok fiatal értelmiségiek. Igy nem egyes személyek mode-
rálják a hangulatot, hanem a kollektiv moderálás: a nem tetsző megnyil-
vánulások "elhallgatása". Az "SPFO" elképzeléseivel Llentétben ***Nyerges
Ferenc 5letei az idevalók, de az ***SPFO védelmében megjegyezném, hogy
minket is a valódi élet szült, sokszínüek, heterogének vagyunk, igy
természetesen minden felvetésnek helye lehet itt is.
Ez nem jelenti azt, hogy az iszákosságot, s más exogen noxákat, hűtlen-
séget vagy más anomáliát reklámozni kéne, de ez csak JÁTÉK.
? ne lehetne hősöknek erjesztett lótejtől chemotoxossá válni, s bűntu-
dattal hazabotorkálni, időnként elesve, s bunkóval viaskodva a felállást
hősiesen megkisérelni:-))) - majd magyarázkodni a hősasszonynak, ki
azt kiabálja, hogy "Nem megmondtam, hogy bontott dinoszauruszt hozzál?!!"
...
FK


Eszter (hősnév: Tobias Moretti2001. március 3., 16:46:14
Sziasztok!!!!!!!!
Tobias Moretti vagyok, 19 éves, 99-es bölcsességű fiú hős.
Néha érzem, ifjú szívem társra vágyik, akivel megoszthatnám hatalmas barlangom melegét, akivel sok gyereket nevelhetnék, és aki nagyon szeret.
Várom tehát 16-19 éves, csinos, kedves romantikus lelkű hősnők jelentkezését!
Írhatok!!!!

Endre (hősnév: Lajos20002001. március 3., 16:25:46
Én nem tudtam a hősárvaházról, és csak azért adom tovább a hősöm mert már nincs elég időm foglalkozni vele és úgy gondoltam ez jobb ötlet mint hagyni meghalni. Szóval akinek van rá ideje kérem nevelje fel a gy.sz.-je:007

III.Mark (hősnév: III.Mark2001. március 3., 16:23:42
***macskaM
Kicsit elfoglalt voltam az elmúlt időben, s leszek is, de érzelmeim
nem változtak. Úgy élünk Veled, mint évekkel ezelött a skorpiómmal.
Mig skorpipi éjjel vadászott, én aludtam, s mig ő esett hypnotikus
szendergésbe én bámultam őt csodálattal. 3 hónapig birtuk:-))), de
postumus készítettem róla CT-t!!!
Örülök, hogy Te is beneveztél Torgyi /vagy valamelyik hősTesóm/
áltel tervezett koedukált vízikosárlabda csapatunkba. Ha este ráérsz
kettesben tartunk egy összekovácsoló edzést:-)))
***OWK
Tartsd készenlétben kandikamerádat, mert a gömbérzékem fenomenális,
de egyesek szerint nagyon szétszórt vagyok, főleg kosarakat illetően:-))

III.Mark /a macskásMark/

az IGAZI TORGYÁN (hősnév: az IGAZI TORGYÁN2001. március 3., 16:14:26
***Hernádi Judit
Kedvesem nem tüntem el, csak elmegerle nem enged el adaptációs szabad-
ságra:-))) Igy a kórodából kell szerveznem a hFKGP-ot, s leszereljem a
a liberálbolsevista támadást. Közben Kormányfővel megbeszéltük a jövő
koalicióját. Azt, hogy 2002-ben én legyek a kormányfő még nem tudta
teljesen feldolgozni, narancsos lett az ábrázata, s tic-szerű rángások
jelentek meg orcáján. Tanácsoltam, hogy szedjen Tiapridalt vagy igyon
kancatejet, de elrohant /nem értem, ui. Vityenka is ivott a TV nyilvános-
sága elött tevetejet:-)))/.
Egyébként az egyéni vállalkozásomat alakítom át BT-vé ami sok munkát
jelent.
Más: dr.Oetker remélem nem a férjed, mert iszonyúan féltékeny tipus
vagyok - egyesek azt mondják, hogy vérnősző typus-ba tartozom.
/Feleségem Cica-mica, Dorombka anyja nem tud rájutni a hálóra, igy
a hősemberek szabályai szerint ismét nőtlen vagyok. Igy otthon ül, sze-
relmetesen dorombol, epekedik utánam -szerintem jogosan-, s magányosan
nyalogatja bajszát/
***Mojzi
A programhibát /házassággal kapcsolatost/ ne javitsátok ki, igy akár
polygam is lehetek:-))) Ha az Istenek is segítenek Cica-mica, Bankrabló
után ***Hernádi Judit is nejem lehet:-))) Csak az a sok sütőpor ne lenne,
már igy is cseresnyéspudingos a pofázmányom...
***Tiggr
Ha megadom a jelet rohamozzátok meg az összes tébolydát!!!
A titkos jel az lesz, hogy "Egyetek dr.Oetkert!!!" Ilyen üvöltéseket
L+Rle már megszokott, s arcrándulás nélkül folytatja a vizitet...

dr.Pubi

Hernádi Judit (hősnév: Dr. Oetker2001. március 3., 16:01:11
**EMBEREK! (ÉS HŐSÖK)**
Ez felháborító! Az Oasztalon hősökkel kereskednek!
Meg van az ilyen emberekről a véleményem!
(Most inkább nem részletezem!)
Ha valaki elkezdett nevelni egy hőst, az ne akarja
se abbahagyni, se eladni! Ha mégis el akarja passzolni,
adja be a Hősárvaházba!
Igazán szomorú, hogy ide jutottunk!

adam (hősnév: adamka2001. március 3., 15:50:58
Nem is tudtam hogy ekkora bunkók vannak ebben a hősemberképzőben!
Még hogy elkobozzák a hősőmet?Felháborító!

Endre (hősnév: Lajos20002001. március 3., 15:41:01
Ezennel bejelntem hogy, Lajos2000 nevű hősőm odaadoma annak aki legelőszőr küld egy e-mailt wirthendre@emil.hu címre.

Hernádi Judit (hősnév: Dr. Oetker2001. március 3., 15:19:45
**az IGAZI TORGYÁN**
Megint nagyon eltüntél!
Mi lesz így velem? (velünk)
Lécci kerülj elő!

Zoli (hősnév: luka2001. március 3., 12:10:14
Ez nem ide tartozik , de igazán mondhatna valaki egy címet , ahol lehet chatelni!!!!!!!!!!

mert már az őrületbe kerget a gép, hogy semmi nem jön be!!!

Kössz!

b.bence (hősnév: albert2001. március 3., 11:49:03
HÖS ÁRVEREZÉS!!!5B. AZ ELSő AJÁLAT.
albert-HEZ KÜLDJÉTEK AZ AJÁLATOT.ÉN MAJD ITT KÖZLÖM MINDEN PÉNTEK A LEGMagaSABB ÖSSZEGET.
EGY FIU,ÉS EGY LÁny.LEVÉLBEN!!A Nevet és agyártásit majd a nyertesnek elküldöm.

Nagy Károly (hősnév: győző2001. március 3., 10:08:58
Gratulálok Szurkoska

Selmeci Enikő (hősnév: #Szurkoska#2001. március 3., 10:01:39
Végre sikerült megírni azt a hülye tesztet!!!!!



Laura (hősnév: Valakiki2001. március 3., 09:04:25
***Janomester

Én igényt tartanék rá, csak azt mond, mennyire olcsón?????????

pá:
Laura

Tray (hősnév: Dopee Maci2001. március 3., 01:38:54
***Készítők
Szerintem jó lenne, ha házasok között bizonyos előnyök lennének. Pl. 00s kamatra lehetne kölcsön adni, 1 nap több levelet is lehetne küldeni a házastársadnak. Az esküvői képet is megcsinálhatnátok úgy, hogy ugyanúgy nézzenek ki a képen a házasok, mint ahogy tényleg kinéznek. De ez nem vészes, örülök hogy végre megcsináltátok ezt is, ha nem is tökéletesen. Nagyobb baj, hogy kishősembert még mindig nem lehet hmm, hát "alkotni" ;-)

üdv, Tray

Lali (hősnév: Mandrucz2001. március 3., 01:06:41
Szeretném mégegyszer megköszönni a szakemberek gyors és hatékony közbelépését biztosíték ügyben!

Janomester (hősnév: Csirkeharcos2001. március 3., 00:49:49
Emberek! Ha valakinek kellene egy jó kis bunkó, csak szóljon, és én elkészítem! Olcsón megszámítom!

Gyima (hősnév: HasHős2001. március 3., 00:06:02
Hello Mindenki!

***Koma!
Látom jó volt a buli! :o)

***Won'der Honda!
Mi van Csuppanccsal????
Írtál neki?

***Csumpikám!
Megint későn értem haza! Milyen Hősöd van Neked? Csak így eljár éjszakázni? :o)
Azért engesztelésül hoztam Neked egy szép adag igazgyöngyöt! Nos igen.... :o)
Röstellem, de gondoltam, hogy még így este megpróbálok fogni egy-két halacskát reggelire és mire felébredsz már ott a sült halacska! Mire a tóhoz értem észrevettem, hogy a hálómat otthonhagytam, így gondoltam megpróbálok kézzel fogni! Hááát.... gyorsabbak voltak. :o( Azért ha már ott voltam szedtem néhány kagylót, és mit látok? Illetve mit nem látok ebbe az éjszakai sötétségeben? Érzem, hogy a kagylócska egy pici golyóbist tartogat a számomra! Le is merültem, még egy kicsit és még öt kagylót találtam. Azthiszem a HősIstenek velem voltak, képzeld!, 4-ben megint volt pici golyó! :o) Ezt most ide teszem az éjjeli kövedre, így reggel ez lesz az első, amit meglátsz! Remélem tetszik! :o) Tudod... Te azért számomra sokkal többet érsz, mint holmi igazgyöngy, de talán ezzel ki tudom fejezni, mennyire értékes vagy számomra! :o)
Most adok még egy jóéjt puszit, (remélem nem ébresztelek fel) és reggelre elkészítem a legjobb sülthalacskát Neked! Remélem örülni fogsz! Most majd vigyázok, hogy ne verjek le mindent az állványról. :o) Jó éjt, álmodj szépeket, angyalok vigyázzák pihenésed!

Csókol HasHősöd!
Bye Mindenki!

Andreas (hősnév: Won'der Honda2001. március 2., 23:57:10
*** Gyima
Üdv néked dadám és nagybátyám:o)))

***Csuppancs
Levél megyen és hatalmas cuppok!

*** Csumpi Lee
Vigyázz dadámra , amikor nem vagyok itt, hisz annyi baja van és alig sikerül neki valami:(((( pucccci

Gyima (hősnév: HasHős2001. március 2., 23:53:06
Hli W.d.H

Nyerges Ferenc (hősnév: Szakál Jenő2001. március 2., 22:59:56
***Heny:
Heny, Heny, kicsi Heny
Kérdésedet meglátám,
De két sorból hogy dönthetnék,
Lehetnél-e az arám.

Tán lehetnél, de a hösöm
Nem tud Rólad semmit, hát
Ne csodálkozz, ha azt mondja
Nem veszek zsákbamacskát.

Problémáján Te segíthetsz,
Fogadd meg a tanácsát:
Írjál neki Körasztalba,
Vagy kötáblán, mit jónak látsz.

És ha írsz ö válaszol majd
Megláthatod, rajta hát,
Fogd a vésöt, üzenj neki
Rajtad a sor, várok Rád.

Üdv, Fecó

Koma (hősnév: Járó2001. március 2., 22:03:34
Szevasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***Mojzi

Képzeld éppen most jöttem meg egy buliból ami igen király volt!!!!
Metallica hajrá!
Na megyek mert holnap nem tudok felkelni, márpedig muszáj lessz mert klippet forgatnak: RÓLAM
Metallica hajrá!
Na most már ténleg megyek mert már kettőt látok a képernyőből. de ne értsd fére nem vagyok benyomva. Csak jó a hangulatom, elég jó. BaromiRA .
tE de ez most komcsi (komoly),. Ne hidjél a Szilunak, mert benyokmok neki egyet. na csáááááááááááááá mindenkinek mert
Metallica hajrá. ,tunyó meg elmehet a BÚSba OK!!!!!!!!!
Na azér ÁMMM na
szziagsasztok! bocsi, de most nem vayyok msgamnal.

Koma

Tina (hősnév: wxy2001. március 2., 21:32:17
Sziasztok!Üdv a boldog hősembertulajdonosoknak!Sok sikert!Na pá!

Adesz (hősnév: Bugyuta22001. március 2., 21:20:58
Sziasztok!!!
Csak beköszöntem!
Na csá!

Heny (hősnév: Henci2001. március 2., 21:04:31
Sziasztok !
Nem lenne valaki aki feleségül venné hősömet ???

Reizinger Tamás (hősnév: Reizi2001. március 2., 20:27:14
Sziasztok Reizi vagyok.

Vona Beáta (hősnév: Prohostorik2001. március 2., 19:58:31
Mikor lesznek már új tanulnivalók és küldetések??????!!!!!!!!!

Edit (hősnév: Miria2001. március 2., 19:54:10
GRATULÁLOK a hősisteneknek!!!!!!!
Tetszenek az esküvői képek!!!!
Sziasztok!

Orsi (hősnév: Nat2001. március 2., 19:34:48
Sziasztok!! Szia Ncy!!

Csak bekukkantottam. Mindenki jól van? Én igen, de csak mert PÉNTEK VAN!!!!! HURRÁ!!!
Na sziasztok!!

Orsi!

Zotty (hősnév: ZAZI2001. március 2., 18:58:34
Csak tudnám kinek kellett a szerencsétlenem egyetlen vagyontárgya a "BUNKÓ" . Most hogyan tovább?Zotty

DUDU (hősnév: BAGAMÉRI2001. március 2., 18:44:03
A Hősödet a GYIK/FAQ-ban leírtak szerint taníthatod. Olvasd el!

Tanis (hősnév: Tails2001. március 2., 18:28:58
***Nyerges Ferenc:
Majden tökéletesen osztom a véleményedet.A felsorolt ötleteid nagyon jók,tényleg ötletes és jópofa lenne ilyen játékokat betenni a HK-ba.Viszont nem hiszem,hogy ettől az a csapat(nem tudom a nevüket,de nem is akaraom megjegyezni)nem fog eltűnni,vagy változtatni pontjain.

Tanis,a krónikás

[ << ] [ 3142 ] [ 3141 ] [ 3140 ] [ 3139 ] [ 3138 ] < 3137 > [ 3136 ] [ 3135 ] [ 3134 ] [ 3133 ] [ 3132 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved