| [ << ] [ 3077 ] [ 3076 ] [ 3075 ] [ 3074 ] [ 3073 ] < 3072 > [ 3071 ] [ 3070 ] [ 3069 ] [ 3068 ] [ 3067 ] [ >> ] |
| Ági (hősnév: Rönk) | 2001. május 14., 20:01:36 |
| Az én hősöm is azt írja ki: Ajaj! Bajt csináltam!... Ez mit jelent? MI VAN A HŐSÖMMEL!?!?!? | |
| andys (hősnév: guru) | 2001. május 14., 19:51:06 |
| Nem tudom megnézni a hősemberemet.Mit csináljak??????????? | |
| Krampusz&Tigris-pa-Trisha (hősnév: farzan) | 2001. május 14., 19:11:39 |
| Levélke leendő hitvesemnek: "Szerelmedért Feldúlnám eszemet És annak minden gondolatját, S képzelmim édes tartományát, Eltépném lelkemet Szerelmedért. Szerelmedért Fa lennék bérc tetején, Felölteném zöld lombozatját, Eltűrném villám s vész haragját, S meghalnék minden év telén Szerelmedért. Szerelmedért Lennék bérc-nyomta kő, Ott égnék földalatti lánggal, Kihalhatatlan fájdalommal, És némán szenvedő, Szerelmedért. Szerelmedért Eltépném lelkemet Istentől újra visszakérném, Dicsőbb erénnyel ékesítném, S örömmel nyújtanám neked Szerelmedért." (Vörösmarty Mihály: Ábránd) | |
| dog (hősnév: tülök) | 2001. május 14., 19:09:39 |
| ***Törpácska minden oké, köszi. holnap találkozunk | |
| napraforgó (hősnév: Redmond) | 2001. május 14., 19:09:09 |
| Sziasztok! Ti itt miről beszélgettek? Bekapcsolódhatok én is? Napraforgó | |
| Friend of Törpácska (hősnév: Friend of Törpácska) | 2001. május 14., 19:04:57 |
| ***dog Emilt megkaptam, válaszoltam. Ha még lenni valami gond, akkor itt írd meg, még vagyok 10 percig. Üdv Friend of Törpácska | |
| dog (hősnév: tülök) | 2001. május 14., 18:34:11 |
| ***HRFV érdeklődők ***Törpácska ***Boszi ***Gyima na és persze ***Lexx Akkor mégegyszer ismételjük át: Május 15. kedd (holnap)17:00 VI. ker. Lovag/Jókai u. sarkon lévő Karcsi kisvendéglő (bejárat a Jókai u. felől) Bent "ősember" jeligére asztal van foglalva. tehát aki érkezik, az bent foglaljon helyet :-) **törpácska megjött a kőtábla. minden oké ***boszi emil megy a telefonszámmal | |
| Fici (hősnév: IQnulla) | 2001. május 14., 18:12:00 |
| Sziasztok! IQnulla, nevével ellentétben okos hős lévén tudja, hogy hiába a nagy barlang, ha nincs kivel megosztania. Magyarul, hősöm élete társát keresi. Hősnők, ne hagyjátok, hogy ez a derék hős magányos maradjon :) | |
| gringo (hősnév: gringo) | 2001. május 14., 17:32:26 |
| Hello mindenkinek. Írjatok még itt vagyok egy ideig | |
| Anett (hősnév: Josephine) | 2001. május 14., 17:07:41 |
***Törpácska Wilma már 3szor irt ma - szóval érted. Kérdésed jogos, nagy bocsi, elfelejtettem a szegedi- t - most már azt hiszem hogy érthetö. Anett | |
| Törpácska (hősnév: Törpácska) | 2001. május 14., 16:57:49 |
| ***Anett A 2. mondatod 2. része nem világos számomra. Megmagyaráznád? Üdv Törpácska | |
| Anett (hősnév: wilma) | 2001. május 14., 16:51:37 |
***Törpácska Köszönöm, de a legközelebbi otthoni turném majd csak jul-aug.- ban lesz. Jó lenne akkor összehozni valamit - BP nem gond - de lehet hogy van egy pár Hösöcske közöttünk. Különben mindig nagy figyelemmel olvasom az ň-asztalt , de nehéz néha hozzászolnom, részemröl s.gy.-vel szoktam intenziven emilezni. Anett | |
| Törpácska (hősnév: Törpácska) | 2001. május 14., 16:34:29 |
| ***Anett Kár, hogy csak elméletileg tisztelsz meg bennünket, de így is köszönjük a virtuális látogatást és a jókívánságokat. Legközelebb, ha itthon leszel, gyere el feltétlenül. ***Boszi Látod, ***Anett az egyik a néhány(?) ismeretlen(?) közül. Még én sem tudtam róla... :))) Üdv Törpácska | |
| Lau (hősnév: Laila) | 2001. május 14., 16:32:49 |
| Helo írjatok még 2 percig itt vagyok | |
| Alakazam (hősnév: Wegierek) | 2001. május 14., 16:25:31 |
| Irok a hosodnek jó? | |
| Anett (hősnév: wilma) | 2001. május 14., 16:24:46 |
***Törpácska Jelentem hogy én is ott leszek - eméletileg. Sajnos személyesen nem tudok jönni, mivel nagyon messze vagyok ahoz - de gondolni fogok rátok és kivánok nektek egy szép és sikeres találkát. Üdv. Anett | |
| jaja (hősnév: jaja) | 2001. május 14., 16:19:46 |
| ***Alakazam A múltkor (10-én este) feltettél egy kérdést, amire adtam egy választ, de az én kérdésemre nem válaszoltál nekem. Vajon miért nem? | |
| Alakazam (hősnév: Wegierek) | 2001. május 14., 16:07:41 |
| Igaz,hogy még csak 11éves a hősöm és a bölcsessége is csak 35,de hamarabb kell gondolkodni,ezért feleségjelöltek jelentkezését várom. | |
| Alakazam (hősnév: Wegierek) | 2001. május 14., 16:01:04 |
| Adjon valaki kölcsön egy bunkót!!! | |
| Törpácska (hősnév: Törpácska) | 2001. május 14., 15:51:07 |
| ***Boszi Akiről én eddig (biztosan) tudok: Te, ***Gyima, ***Lexx, ***dog, néhány(?) ismeretlen(?) és én. Sokallod??? Vagy Te még tudsz valakiről? Ha igen, akkor áruld el lécci... Üdv Törpácska | |
| Boszi (hősnév: Ludo) | 2001. május 14., 15:45:04 |
| Törpácska! Most akkor hányan is lennénk? ( Persze csak nagyjából ) Boszi | |
| dzoli (hősnév: stronger) | 2001. május 14., 15:15:10 |
| feleseget varok jelentkezest azonnal | |
| ghetto (hősnév: ghetto) | 2001. május 14., 15:12:45 |
| szeretnek ferjet kapni mert tapasztalatlan vagyok | |
| black (hősnév: blackdemon) | 2001. május 14., 15:12:04 |
| én szivesen férjhez mennék, de még nemrég születtem... | |
| black (hősnév: blackdemon) | 2001. május 14., 15:10:44 |
| segitsetek má! hogyan lehet a tesztet ujra kitölteni? vgay nem is lehet? elöre is köszi | |
| Jani (hősnév: ArthurDent) | 2001. május 14., 15:09:11 |
| Hosfeleseget keresek! dobj egy mailt ha maganyos hosnonek erzed magad! | |
| A szálló pók (hősnév: A szálló pók) | 2001. május 14., 14:58:40 |
| ***Gyanita Még 1 (egy, azaz egyetlen egy) nap van hátra rózsanyílásig. Remélem, hogy holnap tudsz választ adni... :))) Üdv A szálló pók | |
| Anett (hősnév: wilma) | 2001. május 14., 14:52:20 |
| Üdv. Mindenkinek *** s.gy. Igen Wilma meg volt halva, de szerencsére kedves Hösisteneink föltámastották - most ugyanezt remélem diszfasz és Josephine érdekében, ök most a hétvégén haltak meg - amit abszolut nem értek - mikor pénteken utánunk néztem akkor még rendben volt minden. Mondjuk diszfasznak kicsit alacsony volt a jókedve de kaja, pija mindene megvolt. Mikor ma elküdtem volna vadászni meg esötáncot járni - akkor mindennütt negativ eredmény jött - és igy hangulata nullára sülyedt - és fölkereste a örök vadászmezöket. Josephine meg nem tudom hogy halt meg. Nála is pénteken minden rendben volt - és ma mikor meglátogattam volna - közli velem a gép hogy meghalt. Lehet hogy hibás a játék ???????? Különben Emil még megy, MÁMA. Puuuuuuuuuussssssszzzzzz Anett | |
| Buci (hősnév: Pikac.hu) | 2001. május 14., 14:51:24 |
| Szegasztok!!! ***Tünde Megkaptam!!! Köszike!!! Holnap megy return emilke!!! 8O))) Most mennem kell haza!!! 8O((( Üdv: Buci!!! | |
| Tünde (hősnév: Bazilikusz) | 2001. május 14., 14:40:04 |
| ***Boszi Én láttam a Nő kétszer-t, tényleg érdekes film. A hetedik-et is láttam, hát van benne 1-2 borzalmas dolog, de nagyon izgalmas film. ***Buci Emil ment. ***KAQKXÓ E-mail ment. ***Mylady Csak nem? Üdv: Tünde | |
| Friend of Törpácska (hősnév: Friend of Törpácska) | 2001. május 14., 14:14:08 |
| ***Bosz ***Gyima Sajnos nem rendelkezem mobillal, így mobilszámot mástól kérjetek, ill várjatok. Lenne ugyan tippem a probléma áthidalására, de a HRFV-n résztvevők nem hatalmaztak fel a mobilszámuk közlésére. Egyben azonban biztosak lehettek: félóra alatt NEM lesz vége a HRFV-nek... :))) Üdv Friend of Törpácska | |
| Getra (hősnév: Yoi) | 2001. május 14., 13:30:31 |
| Syiasztok levelező társaim én még csak most kezdtem el ezt az oldalt hasz- nálni. valaki segítsen megoldani azt amit kérdeztem köszönöm. Getra | |
| Bea (hősnév: bessy) | 2001. május 14., 13:19:00 |
| Férjet keresek! Ha lehet fekete hajut,réz börüt,barna szemü és ha lehet okosat. Lécciver irjál az e-mail cimemre.Ha tudni akarod nézd meg a höskatalogusba KÖSZI! | |
| Buci (hősnév: Pikac.hu) | 2001. május 14., 12:27:51 |
| Szegasztok!!! ***Lexx Ezt írja ki nekem: Magic Partitioning Message No output returned from remote program Messaging Server ttb03/2001 Application HOSEMBER Program BELEPTETES Légyszí segíts, hogy mit tudnék tenni! PLiiiizzz! Üdv: Buci!!! | |
| Buci (hősnév: Pikac.hu) | 2001. május 14., 12:19:46 |
| Szegasztok!!! ***Tünde Emilke ment! ***Lexx Nem tudod, hogy miért nem tudok bejutni a HÁH-ra? Mindig azt mondja, hogy próbálkozzak később! Még ***Mylady is mindig ezzel panaszkodott! Most én vagyok soron! 8O((( ***napsugár Az emil a tied volt, csak a megnevezés nem! Bocs mégeccer! 8O))) Üdv: Buci!!! | |
| Boszi (hősnév: Ludo) | 2001. május 14., 11:27:57 |
| Kedves Xena! A hetediket szerintem érdemes megnézni, mert nem csak a témája nagyon érdekes, de nagyon színvonalasan is csinálták meg. Én egy másik filmmel vagyok így, ami a témája miatt már régen érdekel, de sajnos még nem tudtam megnézni, ez a Nő kétszer című film, ami tulajdonképpen arról szól, hogyan változnak körülötted az események, ha egy kis mozzanat megváltozik az életedben. Pl itt a lány az egyik esetben eléri a metrót, a másik esetben nem. Szerintem amilyen egyszerű, olyan érdekes a téma! Könyvek: én nagyon szeretek olvasni, bár mostanában szégyen gyalázat, de igen sokszor kiesik a könyv a kezemből a fáradtságtól. Kedves Tünde! Nagyon sajnálom, ha nem tudsz holnap ott lenni a HRFV-n, - remélem, én eljutok. Üdv: Boszi | |
| gunslinger (hősnév: Vidraszaggató) | 2001. május 14., 11:04:50 |
| Gyártók, mért van, hogy beirok egy hozzászólást, és nem látom a tetején, csak ha irni próbálok mégegyet? | |
| gunslinger (hősnév: Vidraszaggató) | 2001. május 14., 10:54:57 |
| Figyu érintettek, mikor kezdtétek meg itt a keresztény vitát, érdekelne, szeretném elolvasni az elejétől, köszi | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. május 14., 09:54:18 |
| ***Tiggr Bohokás lovagtárs, szétbugráltad az eszed! :) Gondolom nekem akartál részvétet nyilvánítani! Vagy tévednék? Téged is ért mostanság vmi veszteség, ***Lexx? Valka | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. május 14., 09:45:03 |
| Hahó! ***Lexx: Ó! Tudod, nincs sok időm! Fogadd őszinte részvétem! Üdv: Tiggr | |
| Tiggr (hősnév: Tigrishaj) | 2001. május 14., 09:43:56 |
| Halihóóó! Úgy látom, eléggé megváltozott itt a társaság! Lehet, hogy nem is lesz olyan könnyű visszatérni? ***Zsu: Olvastad az előző hozzászólásom? Puszi! Üdv: Tiggr | |
| Getra (hősnév: Yoi) | 2001. május 14., 09:39:15 |
| Hogyan lehet tanulni például:bunkókésyitést? Hány napmulva lehet feleségem? Halehet erre egy hölgy válaszoljon. | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2001. május 14., 09:32:47 |
| ***Zoli(vmi szám) Írj Lexx-nek (lm@budapest.techtalk.at) !!! (Hősárva ügyében) ***Roberto Kérj segítséget Valkától, én megszelídítem neked! (Ha tucc írni.) ***Tanis Egy mártír mindig jól jön. Emeli az ügy fontosságát, mellesleg, rengeteg mártír követte őt, és ha ezek nincsenek, talán most nem beszélgetnénk erről. Hisz rengeteg vallás, szekta tünt el a történelem süllyesztőjében. (A buddhistáknak is rengeteg mártírjuk volt.) ***Tiggr Miért nem olvasol? Nem is tudod, hogy gyászolok? Szüz Marion, kis feleségem, elhalálozott. Hosszú böjtöt tartok. Ha összeszedem magam, neki ugrok a HLR kérdésnek, mellesleg ***Lexx nem túl közlékeny e téren. Valka Ui: Kornélia, együttérzésed köszönöm. Hüpp. | |
| zsazsa tax (hősnév: jokszer) | 2001. május 14., 09:26:56 |
| feleséget akarok utóirat: buzik kíméljenek | |
| Tünde (hősnév: Bazilikusz) | 2001. május 14., 08:59:39 |
| ***Mindenki Szép jó reggel, jó hetet k1vánok. ***Gyima, ***Boszi Köszönöm a meghívást, de sajnos nem jó az időpont. Talán legközelebb. ***Törpácska A vacsi után azért közzé tehetnéd a megfejtést. Tünde | |
| Boszi (hősnév: Ludo) | 2001. május 14., 08:44:01 |
| Törpácska, dog! Nekem teljesen jó a kedd délután, de egy mobilszám nekem sem ártana, örülnék, ha küldenétek egyet emilben. Lexx! Micsoda kérdés ez? Ott a helyed! :o) Kedves Gyima! Hová tűntél mondd? Csak kesergek itt, miközben az üres helyedet nézem mellettem. Este vártalak a barlangom előtt, ahogy megbeszéltük, de te nem jöttél :o( Kár, hogy nem tudom a címedet, meglátogatnálak, de így csak aggódok és várlak, várlak :o(((( Üdv: Boszi | |
| BoneSense (hősnév: KEX) | 2001. május 14., 07:23:16 |
| Ha hazasodni akartok! | |
| BoneSense (hősnév: KEX) | 2001. május 14., 07:22:10 |
| Hosleanyok! Irjatok!(bone_sense@freemail.hu) | |
| Linuka (hősnév: Quairessa) | 2001. május 14., 01:26:25 |
| Fekete hajú, zöld szemű, fehérbőrű 22 éves hősnőm férjhez szeretne menni, ha valamelyik hős épp ilyen feleségről álmodott, irjon neki! ;-) | |
| Linuka (hősnév: Misoczy) | 2001. május 14., 01:23:40 |
| Sziasztok! 19 éves hősnőm, Misoczy vőlegényt keres. Vállalkozó szellemű ifjak, irjatok! | |
| [ << ] [ 3077 ] [ 3076 ] [ 3075 ] [ 3074 ] [ 3073 ] < 3072 > [ 3071 ] [ 3070 ] [ 3069 ] [ 3068 ] [ 3067 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved