| [ << ] [ 2964 ] [ 2963 ] [ 2962 ] [ 2961 ] [ 2960 ] < 2959 > [ 2958 ] [ 2957 ] [ 2956 ] [ 2955 ] [ 2954 ] [ >> ] |
| Aguti (hősnév: Aguti) | 2001. október 2., 08:42:40 |
| ***Alfonza és MINDEN HÁZASODNI VÁGYÓ Szerintem nem túl jó ötlet valakit kiválasztani a katalógusból és megkérni a kezét.(Az életben sem így müködik:) Ha mégis így választasz nagy az eséje,hogy csak papíron kapsz feleséget,férjet és elöbb utóbb a szerencsés özvegyek közé sorolhatod hösemberkédet. Próbáld meg megismerni a többi höst,beszélgetni velük. Erre is lehetne használni a kerekasztalt. Vagy magán e-mailekben ,kötáblán lehet beszélgetni. A már frigyre lépett hösök is kötáblán beszélgethetnek, élhetnék a höspárok életét. Hisz ezér van a házasság, még vidámabb,színesebb lehessen a hös élete. (Ha csak az esküvöi képet nézegetheted kár belefogni az egészbe.)Agglegényként sem maradsz le semmiröl az ilyen házasságokhoz képest! Aguti | |
| Aguti (hősnév: Aguti) | 2001. október 2., 08:42:39 |
| ***Alfonza és MINDEN HÁZASODNI VÁGYÓ Szerintem nem túl jó ötlet valakit kiválasztani a katalógusból és megkérni a kezét.(Az életben sem így müködik:) Ha mégis így választasz nagy az eséje,hogy csak papíron kapsz feleséget,férjet és elöbb utóbb a szerencsés özvegyek közé sorolhatod hösemberkédet. Próbáld meg megismerni a többi höst,beszélgetni velük. Erre is lehetne használni a kerekasztalt. Vagy magán e-mailekben ,kötáblán lehet beszélgetni. A már frigyre lépett hösök is kötáblán beszélgethetnek, élhetnék a höspárok életét. Hisz ezér van a házasság, még vidámabb,színesebb lehessen a hös élete. (Ha csak az esküvöi képet nézegetheted kár belefogni az egészbe.)Agglegényként sem maradsz le semmiröl az ilyen házasságokhoz képest! Aguti | |
| Gingonik (hősnév: Fosharc) | 2001. október 2., 08:29:12 |
| Tevasztok!4 Csákómnak valami full Partyq.........kell Na tevasztok | |
| Béla (hősnév: Kiló Ferenc) | 2001. október 2., 08:21:06 |
| Hellélló Mindenki!!!!! Új vagyok Nagyon Király Csak unalmas További kellemes sza.akodást Köszönöm a figyelmet Viszontlátásra | |
| Krisztán (hősnév: Bucsó) | 2001. október 2., 07:57:40 |
| Noémi! Bucsónak éppen házasodhatnékja lenne, de a Franklin nem férfinév? Ha mégis, de hősöd ennek ellenére lány, akkor kedvenceink frigyre léphetnek… Nos? Széna vagy szalma? Várom a válaszod. Krisztián | |
| Berci (hősnév: Imperator) | 2001. október 2., 07:14:45 |
| Szevasztok, van köztetek győri lány hősgazda? Az írjon Imperatornak. | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2001. október 2., 07:09:10 |
| Sziasztok *** Csilla én itt vagyok ,és te ? kisscsabi most tanulja az ékírástt! | |
| Gergő (hősnév: Apache) | 2001. október 2., 06:41:49 |
| Sziasztok, hőslányok! Mindjárt száz leszek!! Aki akar egy kezes, megértő, jó:) férjet, az egyenlőre az e-mailemen jelentkezzetek! Na csá! | |
| Druba (hősnév: Envoker) | 2001. október 2., 00:11:45 |
| Ákos! Én egyetlenegyszer kértem meg valaki kezét és hozzám is jött. Csak keress valakit ki a katalógusból és kérd meg a kezét. Nem nagy cucc. Na Helló Üdv mindenkinek | |
| Monok Ákos (hősnév: Afonza) | 2001. október 1., 23:25:30 |
| Elsősorban a tapasztaltabb hősöket szeretném megkérdezni arró, hogy hányszor kérték meg valakinek a kezét, mire az hozzájuk ment, ill. mire valaki hozzájuk ment. | |
| Monok Ákos (hősnév: Afonza) | 2001. október 1., 23:21:34 |
| Üdvözlök mindenkit! | |
| Kri (hősnév: Tündérbogár) | 2001. október 1., 22:23:21 |
| ***Csimbi! Barátod fergetegeset alkotott, köszi, hogy megosztottad velünk. Engedelmeddel tovább küldtem "összeesküvő" társnőmnek, neki is legyen egy jó estéje! Üdv | |
| ilsj (hősnév: kobra) | 2001. október 1., 21:17:52 |
***Mindenki Kérlek, aki tudja Lexx címét, lekötelezne, ha velem is tudatná. Sürgősen fel kellene vennem vele a kapcsolatot, de nem tudom a címét. Kérlek segítsetek. Köszönöm ilsj | |
| Kri (hősnév: KukacMatyi) | 2001. október 1., 21:14:08 |
| Helló Mindenkinek! Tisztelettel értesítem a kedves egybegyűlteket, hogy közös erővel megkértük Ipi Apacs(ka) kezét, aki a mai napon IGEN-t mondott! Áldjátok meg frigyünket és a Ti házasságotok is révbe ér egy napon. Üdvözlet az ifjú és boldog férjtől | |
| ilsj (hősnév: Pam) | 2001. október 1., 21:07:23 |
Jó estét mindenkinek! ***Akinek segítségre van szüksége! Csak úgy tudtok segítséget kérni, ha rákattintotok arra a gombra, amelyiken a Segítség, valaki segítsen felírat látható. Ott kiválaszthatjátok azokat a neveket, akik itt az asztalon felajánlották, hogy ingyen segítenek. Ide hiába írtok, a segítségnek az előbbi a menete. Egyébként, ha valakinek segítség kell, kérhet nyugodtan az én kis családomtól is: Pimpam, kobra, N-Dre, Pam. *** Stilla Örülök, hogy tetszett a vers ( Radnóti Miklós Kis nyelvtan). Én az utolsó mondatodból azt vettem ki, hogy nálatok holnap nagy nap lesz. Sőt, amennyire az előzményeket követni tudtam, itt teljesedik be az, ami a valóságban soha. Ehhez szeretnék szívbőljövően gratulálni, és ajándékként fogadjatok el tőlem még egy verset. Mióta készülök, hogy elmondjam neked szerelmem rejtett csillagrendszerét; egy képben csak talán, s csupán a lényeget. De nyüzsgő s áradó vagy bennem, mint a lét, és néha meg olyan, oly biztos és örök, mint kőben a megkövesült csigaház. A holdtól cirmos éj mozdul fejem fölött s zizzenve röppenő kis álmokat vadász. S még mindig nem tudom elmondani neked, mit is jelent az nékem, hogy ha dolgozom, óvó tekinteted érzem kezem felett. Hasonlat mit sem ér. Felötlik s eldobom. És holnap az egészet ujra kezdem, mert annyit érek én, amennyit ér a szó versemben s mert ez addig izgat engem, míg csont marad belőlem s néhány hajcsomó. Fáradt vagy s én is érzem, hosszú volt a nap,- mit mondjak még? a tárgyak összenéznek s téged dicsérnek, zeng egy fél cukordarab az asztalon és csöppje hull a méznek s mint színarany golyóragyog a terítőn, s magától csendül egy üres vizespohár. Boldog, mert véled él. S talán lesz még időm, hogy elmondjam milyen, mikor jöttödre vár. Az álom hullongó sötétje meg-megérint, elszáll, majd visszatér homlokodra, álmos szemed búcsúzva még felémint, hajad kibomlik, szétterül lobogva, s elalszol. Pillád hosszú szárnya lebben. Kezed párnámra hull, elalvó nyírfaág, de benned alszom én is, nem vagy MÁS világ. S idáig hallom én, hogy változik a sok rejtelmes, vékony, bölcs vonal hűs tenyeredben. /Radnóti Miklós: Tétova óda/ Még egyszer nagyon sok boldogságot kívánok az ifjú párnak! További szép estét mindenkinek ilsj | |
| wadam (hősnév: tarzanné) | 2001. október 1., 20:53:08 |
| halóóóóóóóó mindenki!(fiu a hőőőőősöm) irjon valaki nekem pl.:cvk,noémi,meg mindenki más is irjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lédddddszzzzzzzííííííívesssssssssss!!!!!!! wadam | |
| Balu (hősnév: Cida) | 2001. október 1., 20:46:53 |
| Sziasztok! Ez itt a HősTőzsde! Tudtátok hogy mennyi a Buznyák árfolyama? 2001. 10. 01. 1 Buznyák - 8.24 USA Dollar 1 Buznyák - 2473.97 Magyar Forint A Kőbunkó ára Októberi szállításra nem változott. Kaját ,italt továbbra is ingyen kaphattok legolcsóbban. A küldetésárakban sem történt változás. Bővebb információt a Cida nevű hőstől kaphattok! Hiradóval legközelebb holnap szolgálunk 18:00-20.00 közti időben valamikor! Jó éjszakát! | |
| Eszti (hősnév: Tudor) | 2001. október 1., 20:43:37 |
| Hello Mindenki! Tudjátok,Hősségversenyt rendezek a klubbomban.A feltételek: 100 IQ Aki bejelenti a hősét a verrsenyre,az írja meg a hőse nevét a heroesfun@freemail.hu címre,vagy hívjon a 06304134461 sy'mra. Hello: Eszter | |
| Blanka (hősnév: Bang) | 2001. október 1., 20:19:28 |
| ***Adri Tanulj meg írni és olvasni! | |
| Leslie (hősnév: lalexke) | 2001. október 1., 20:07:31 |
| Helló! Éhezem egy kis szeretetre... Kamatostúl adom vissza..:))) Lányok segítsetek rajtam! | |
| Leslie (hősnév: lalexke) | 2001. október 1., 20:07:31 |
| Helló! Éhezem egy kis szeretetre... Kamatostúl adom vissza..:))) Lányok segítsetek rajtam! | |
| Killer (hősnév: Ek-schön) | 2001. október 1., 20:05:22 |
| Hellósztok, tőlem is kérhettek kaját, piát, miegymást.Csak money-t nem.De egyszerre ne túl sokat. | |
| Noémi (hősnév: franklin) | 2001. október 1., 19:49:57 |
| Sziasztok Noémi vagyok és franklin nevű hősöm számára szeretnék egy rendes tisztességes és nagy szívvel rendelkező vőlegényt találni!Agglegény fiúk írjatok!!!! :)))) | |
| Adri (hősnév: Adrien) | 2001. október 1., 19:34:08 |
| Helló!! Valki súgja meg hogyan kell lvelt írni a megtanultam minden hozzávalót. Üdv.: Adri pusz puzs fiiuk!!! | |
| Szergej (hősnév: Cár) | 2001. október 1., 19:26:48 |
| Sziasztok szépséges Hőslányok! Kedves barátom nemsokára abba a korba lép amikor elkell döntenie, hogy kit válasszon élete párjának. Nem szolgálhat nektek luxus barlanggal Ős Porschevel és gyönyörű, drága ruhákkal! Amit adhat az a nagy szerelemre éhes szíve tehát aki megszánta kedves barátomat és hajlandó lenne leélni vele kis egyszerű életét az írjon neki!!! | |
| Nonesz (hősnév: Jaq) | 2001. október 1., 19:24:51 |
| Hírdetés!!! Éret hősnő férjet keres! ( Bölcsesség mindegy, pénz nemszámít! ) Nevem Jaq,sok a pénzem (akinek számít) Írjatok nekem! | |
| Marci (hősnév: Jetti) | 2001. október 1., 19:18:21 |
| Pfúúúúú! Gyerekek! Ne tolongjatok mindenki adhat pénzt! Csak szépen sorjában... | |
| Marci (hősnév: Jetti) | 2001. október 1., 19:14:49 |
| Hé gyerekek! Kéne egy kis pénz! Tud valaki csak úgy adni? | |
| Ádám (hősnév: chetmen) | 2001. október 1., 18:51:08 |
| Hogy kell levelet írni??? Már megtanultam a hozzávalókat!! ÍRJATOK!! aender@freemail.hu | |
| Sicoka (hősnév: sicoka) | 2001. október 1., 18:36:28 |
| Sziasztok! MOST NAGY AKCIÓ VAN!!! Enni és innivaló Október 7-ig most INGYEN!!! Aki kérni akar valamit,az most írjon egy segítséget sicokának,vagy a sicoka@freemail.hu-címre! sicoka | |
| Kolos Bertalan (hősnév: Harry Potter!!) | 2001. október 1., 18:32:06 |
| Adjon nekem valaki kölcsön 77 buznyákot!Nagyon fontos!és levelező pajtást szeretnék!férfi vagyok!a csajok ne kÍméljenek!csaj hősök gyertek nálam jelentkezzetek!(csak vivveltem!!!!!!!!!) | |
| Séf (hősnév: bosco) | 2001. október 1., 18:11:12 |
| Akinek kell étel ital vagy bunkó az ÍRJON!!!!!!!!!!! | |
| Mojzi | 2001. október 1., 18:01:28 |
| Hali!
**Sonka: Mi kell egy lánynak? Hát nem biztos, hogy pont a McDonald's... Viszont egy kis kedvesség csodákra képes. Mojzi Ui.: Sokan várják már a gyermekeket. Sajnos ismét egy kis csúszás lesz a dologban, mert új szervert kap a Hősemberképző és ennek installálása veszi el az időt. | |
| E. (hősnév: Tigrincs Phoenix) | 2001. október 1., 17:49:49 |
| Joképű, kedves, szorgalmas hős megismerkedne hasonszőrű hősnővel házasság, gyerek stb. céljából. Kalandorok kíméljenek! | |
| Ati (hősnév: cézár) | 2001. október 1., 17:19:15 |
| Ha valaki nem tudott meg csinálni valamit én megcsinálom, szinte semmiért.Bármi kell írjatok a hősömnek. | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2001. október 1., 17:16:55 |
| Sziasztok! Üdv mindenkinek akit csak , ismsrsk... | |
| Marci (hősnév: Jetti) | 2001. október 1., 16:48:40 |
| Hé gyerekek tök jó áron kaját és piját vásárolhattok. AKCIÓ-s áruk!! Jó barátotok:Jetti | |
| Csibike (hősnév: Csibike) | 2001. október 1., 16:21:26 |
| Szia TipiTopi! Köszönöm a felajánlott segítséget.Éltem a felajánlással. Talán így megmenekül a hősőm. Köszi Csibike | |
| Ati (hősnév: cézár) | 2001. október 1., 16:08:38 |
| Sziasztok kedves hősök! Mi van veletek? | |
| Ditte 3 (hősnév: Ipi Apacs(ka)) | 2001. október 1., 14:37:21 |
| Kedves Hősök/hőstulaqjdonosok! Kedves hőslányom kezét megkérte KukacMatyi , aki a gyönyörű kézkéréssel mégjobban belopta magát Ipi Apacs(ka) szívébe. A választ csak most fogja tudatni az említett hősembernek...(nekem már megsúgta ) Részemről mindenkit szívesen meghívok a leendő esküvőre . Üdv.: Ditte 3 | |
| Aguti (hősnév: Aguti) | 2001. október 1., 14:15:42 |
| ***Hösnevelö Már müködik a hös árvaház, ahol ezt a funkciót ellátják. (Isteni beleegyezéssel.)Ha segíteni szeretnél,jelentkezzél örökbefogadónak Lexx-nél.Cím lejebb Mojzi hozzászólásánál. ***Tiggr Jól van, legyen ahogy akarod.(Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy én nem szóltam a szöke ciklon témához:) Döci jelentkezett magánban.Sok a tanulnivaló...:( Üzeni, hogy ZENE , ZENE, ZEEEEEEEEEEEEENE! Csak ritkán jut nethez:( ***boszi Én vártalak tegnap délelött! (Még a cirokseprüt is felvonszoltam a tetöre:) Valóban jólenne valami érdekes beszélgetés, téma. (Még oly kökorszaki is:) ***-szem Te zsivány! Hát nem is szólsz,csak idelejtesz? Emilke nélkül? (Ejnye, a mai világban egy nö nem csatangolhat kisérö nélkül.:) Gyorsan kérek élménybeszámolót az üvegkalitkás életröl. ***Zsu Ma sem érek rá elküldeni:( Azért igyexem!!!!!!!!!!!!!!!!4 Aguti | |
| Hősnevelő (hősnév: Kurjantás) | 2001. október 1., 14:02:49 |
| Kedves Emberek!!! Megalkottam különbejáratú nevelő otthonomat(persze csak akkor ha a gyártók is beleegyeznek,ha nem tetszik nekik a dolog akkor írjanak a bogyszi@freemail.hu címre)Szóval arról van szó,hogy aki nem akarja tovább tanítani a hősét akkor írjon nekem a már említett címre.Küldje el nekem a kódot és nevet.Én felnevelem vagy ajánlom másnak.Szerintem azért annyit nem ártott az a kis hős hogy szomjan haljon.Az ASZH jeligére várom a kerekasztalon a leveleket. Köszönöm szépen. ASZH (A SZenvedő Hősökért) | |
| Sonka (hősnév: Zsír) | 2001. október 1., 13:50:00 |
| Írjatok,könyörgöm. Nagyon szép csaj! Már próbálkoztam a MCDonalds-sal,de nem jött be. Segítsetek,mi kell egy lánynak? Az illető: B A R B I | |
| Tag (hősnév: Nightmare CsáVo) | 2001. október 1., 13:47:06 |
| Hívd meg egy bulira! | |
| Sonka (hősnév: Zsír) | 2001. október 1., 13:44:23 |
| Csá Akármilyen Cávó! Kössz,hogy mellettem ülsz! Többiek: Szeretek egy lányt, de ő bizonytalan. Mit csináljak,hogy szeressen? | |
| Tamás (hősnév: Nightmare CsáVo) | 2001. október 1., 13:44:06 |
| Na jöttem van valaki a vomalban? | |
| Hősnevelő (hősnév: Kurjantás) | 2001. október 1., 13:25:13 |
| Kedves clau!!!! Megkértem Bikkmakk kezét,remélem igent mond. írj a bogyszi@freemail.hu | |
| Stilla (hősnév: Stilla) | 2001. október 1., 13:16:04 |
Egyetlenemnek**** Pici szívem nagyon várja a holnapi boldog napot:) Szemeid mesélnek Tündöklö kicsi gombok annyit beszélnek, Mutatnak nekem olyan sok szépet, Irjam? rajzoljam? semmi esélyem , Csak nem tudom végül hogyan is meséljem. Hogyan mondjam el amit nem lehet, Sem festeni sem leirni neked, Leirni nem tudom,lerajzolni sem , Szinek sincsenek ilyenek nekem, A mosolyod a hangod olyan kedvesem, Ezt csillogo szemedböl mind érezhetem, A napsugár sem tündököl szebben nekem, Ha igy pillantasz reám drága egyetlenem Stilla*** Kedves ilsj*** Köszönöm a bókot, és a szép verset, sajnos pénteken már nem volt alkalmam megköszönni Neked:) Hiába gondolkodom nagyon ismerős, de bevallom nem tudom:( Szép, nagyon szép! Szívhez szólóan szép. Stilla és kedvese Ferenc akik holnap örökre összekötik életüket:) | |
| Sonka (hősnév: Zsír) | 2001. október 1., 13:09:10 |
| Szasztok! Az én hősőm a legkirályabb! Van egy hősöm, Béla,a száma:323 | |
| bodzso (hősnév: Akela) | 2001. október 1., 12:35:55 |
| Sziasztok Mindenkinek*** Talán az elején kezdeném:) Kedves dr KŐ*** Igen kérem szépen doktor bácsi tessen meggyógyítani, le szeretnék szokni egyetlen egy káros szenvedélyemről, a cigiről:( Szóltam kérem a segítségedet:) Tiggr*** Nem hülyülsz:) valóban Aguti és én is hozzászóltam a ciklonos témához:) Anett*** Amit tettem az természetes, ja és ha tudom, hogy Csimbi és a Te Hősöd egy pár akkor talán Csimbire, más szemekkel nézek:) Mojzi*** Szegényt Mojzit szétszedjük, talán sokszorosítani kellene Őt:) Mindenki annyira várja a HŐSbébit mindenki türelmetlen, pedig Mojzi mindég írja, hogy dolgoznak "rajta" Netán Mozji élesben:)) Ezért ezer bocsi, de most elragadott a fantáziám:) Ugye nem haragszol. Azt csiripelik a madarak, meg a boszorkányok azt súgják, hogy a megbeszélés fiúk között folyik, hát nem is tudom, hogy születhet úgy:) Boszi*** Teljesen egyetértek Veled, és Mojzival: Töröm a fejem, nagyon töröm mit kellene tenni, és feldobni, hogy régi fényében ragyogjon:)) ***Akit kihagytam Elnézést érte! Karma*** Kedves Karma én is örülök Neked, jó lenne valami szép versike majd lehet körülnézek. bodzso/éva | |
| [ << ] [ 2964 ] [ 2963 ] [ 2962 ] [ 2961 ] [ 2960 ] < 2959 > [ 2958 ] [ 2957 ] [ 2956 ] [ 2955 ] [ 2954 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved