Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2964 ] [ 2963 ] [ 2962 ] [ 2961 ] [ 2960 ] < 2959 > [ 2958 ] [ 2957 ] [ 2956 ] [ 2955 ] [ 2954 ] [ >> ]

Aguti (hősnév: Aguti2001. október 2., 08:42:40
***Alfonza és MINDEN HÁZASODNI VÁGYÓ

Szerintem nem túl jó ötlet valakit kiválasztani a
katalógusból és megkérni a kezét.(Az életben sem így
müködik:)
Ha mégis így választasz nagy az eséje,hogy csak
papíron kapsz feleséget,férjet és elöbb utóbb a
szerencsés özvegyek közé sorolhatod hösemberkédet.
Próbáld meg megismerni a többi höst,beszélgetni velük.
Erre is lehetne használni a kerekasztalt.
Vagy magán e-mailekben ,kötáblán lehet beszélgetni.
A már frigyre lépett hösök is kötáblán beszélgethetnek,
élhetnék a höspárok életét.
Hisz ezér van a házasság, még vidámabb,színesebb
lehessen a hös élete.
(Ha csak az esküvöi képet nézegetheted kár belefogni
az egészbe.)Agglegényként sem maradsz le semmiröl az
ilyen házasságokhoz képest!
Aguti

Aguti (hősnév: Aguti2001. október 2., 08:42:39
***Alfonza és MINDEN HÁZASODNI VÁGYÓ

Szerintem nem túl jó ötlet valakit kiválasztani a
katalógusból és megkérni a kezét.(Az életben sem így
müködik:)
Ha mégis így választasz nagy az eséje,hogy csak
papíron kapsz feleséget,férjet és elöbb utóbb a
szerencsés özvegyek közé sorolhatod hösemberkédet.
Próbáld meg megismerni a többi höst,beszélgetni velük.
Erre is lehetne használni a kerekasztalt.
Vagy magán e-mailekben ,kötáblán lehet beszélgetni.
A már frigyre lépett hösök is kötáblán beszélgethetnek,
élhetnék a höspárok életét.
Hisz ezér van a házasság, még vidámabb,színesebb
lehessen a hös élete.
(Ha csak az esküvöi képet nézegetheted kár belefogni
az egészbe.)Agglegényként sem maradsz le semmiröl az
ilyen házasságokhoz képest!
Aguti

Gingonik (hősnév: Fosharc2001. október 2., 08:29:12
Tevasztok!4
Csákómnak valami full Partyq.........kell
Na tevasztok

Béla (hősnév: Kiló Ferenc2001. október 2., 08:21:06
Hellélló Mindenki!!!!!
Új vagyok
Nagyon Király
Csak unalmas
További kellemes sza.akodást
Köszönöm a figyelmet
Viszontlátásra

Krisztán (hősnév: Bucsó2001. október 2., 07:57:40
Noémi!
Bucsónak éppen házasodhatnékja lenne, de a Franklin nem férfinév?
Ha mégis, de hősöd ennek ellenére lány, akkor kedvenceink frigyre léphetnek…
Nos? Széna vagy szalma? Várom a válaszod.
Krisztián

Berci (hősnév: Imperator2001. október 2., 07:14:45
Szevasztok, van köztetek győri lány hősgazda?
Az írjon Imperatornak.

Csabi (hősnév: kisscsabi2001. október 2., 07:09:10
Sziasztok

*** Csilla én itt vagyok ,és te ?
kisscsabi most tanulja az ékírástt!

Gergő (hősnév: Apache2001. október 2., 06:41:49
Sziasztok, hőslányok!
Mindjárt száz leszek!! Aki akar egy kezes, megértő, jó:) férjet, az egyenlőre az e-mailemen jelentkezzetek!
Na csá!

Druba (hősnév: Envoker2001. október 2., 00:11:45
Ákos!
Én egyetlenegyszer kértem meg valaki kezét és hozzám is jött. Csak keress valakit ki a katalógusból és kérd meg a kezét. Nem nagy cucc.
Na Helló
Üdv mindenkinek

Monok Ákos (hősnév: Afonza2001. október 1., 23:25:30
Elsősorban a tapasztaltabb hősöket szeretném megkérdezni arró, hogy hányszor kérték meg valakinek a kezét, mire az hozzájuk ment, ill. mire valaki hozzájuk ment.

Monok Ákos (hősnév: Afonza2001. október 1., 23:21:34
Üdvözlök mindenkit!

Kri (hősnév: Tündérbogár2001. október 1., 22:23:21
***Csimbi! Barátod fergetegeset alkotott, köszi, hogy megosztottad velünk. Engedelmeddel tovább küldtem "összeesküvő" társnőmnek, neki is legyen egy jó estéje!

Üdv

ilsj (hősnév: kobra2001. október 1., 21:17:52

***Mindenki

Kérlek, aki tudja Lexx címét, lekötelezne, ha velem is tudatná. Sürgősen fel kellene vennem vele a kapcsolatot, de nem tudom a címét.
Kérlek segítsetek.

Köszönöm ilsj

Kri (hősnév: KukacMatyi2001. október 1., 21:14:08
Helló Mindenkinek!

Tisztelettel értesítem a kedves egybegyűlteket, hogy közös erővel megkértük Ipi Apacs(ka) kezét, aki a mai napon IGEN-t mondott! Áldjátok meg frigyünket és a Ti házasságotok is révbe ér egy napon.

Üdvözlet az ifjú és boldog férjtől


ilsj (hősnév: Pam2001. október 1., 21:07:23

Jó estét mindenkinek!

***Akinek segítségre van szüksége!

Csak úgy tudtok segítséget kérni, ha rákattintotok arra a gombra, amelyiken a Segítség, valaki segítsen felírat látható. Ott kiválaszthatjátok azokat a neveket, akik itt az asztalon felajánlották, hogy ingyen segítenek. Ide hiába írtok, a segítségnek az előbbi a menete.
Egyébként, ha valakinek segítség kell, kérhet nyugodtan az én kis családomtól is: Pimpam, kobra, N-Dre, Pam.

*** Stilla

Örülök, hogy tetszett a vers ( Radnóti Miklós Kis nyelvtan). Én az utolsó mondatodból azt vettem ki, hogy nálatok holnap nagy nap lesz. Sőt, amennyire az előzményeket követni tudtam, itt teljesedik be az, ami a valóságban soha. Ehhez szeretnék szívbőljövően gratulálni, és ajándékként fogadjatok el tőlem még egy verset.

Mióta készülök, hogy elmondjam neked
szerelmem rejtett csillagrendszerét;
egy képben csak talán, s csupán a lényeget.
De nyüzsgő s áradó vagy bennem, mint a lét,
és néha meg olyan, oly biztos és örök,
mint kőben a megkövesült csigaház.
A holdtól cirmos éj mozdul fejem fölött
s zizzenve röppenő kis álmokat vadász.
S még mindig nem tudom elmondani neked,
mit is jelent az nékem, hogy ha dolgozom,
óvó tekinteted érzem kezem felett.
Hasonlat mit sem ér. Felötlik s eldobom.
És holnap az egészet ujra kezdem,
mert annyit érek én, amennyit ér a szó
versemben s mert ez addig izgat engem,
míg csont marad belőlem s néhány hajcsomó.
Fáradt vagy s én is érzem, hosszú volt a nap,-
mit mondjak még? a tárgyak összenéznek
s téged dicsérnek, zeng egy fél cukordarab
az asztalon és csöppje hull a méznek
s mint színarany golyóragyog a terítőn,
s magától csendül egy üres vizespohár.
Boldog, mert véled él. S talán lesz még időm,
hogy elmondjam milyen, mikor jöttödre vár.
Az álom hullongó sötétje meg-megérint,
elszáll, majd visszatér homlokodra,
álmos szemed búcsúzva még felémint,
hajad kibomlik, szétterül lobogva,
s elalszol. Pillád hosszú szárnya lebben.
Kezed párnámra hull, elalvó nyírfaág,
de benned alszom én is, nem vagy MÁS világ.
S idáig hallom én, hogy változik a sok
rejtelmes, vékony, bölcs vonal
hűs tenyeredben.
/Radnóti Miklós: Tétova óda/

Még egyszer nagyon sok boldogságot kívánok az ifjú párnak!

További szép estét mindenkinek
ilsj

wadam (hősnév: tarzanné2001. október 1., 20:53:08
halóóóóóóóó mindenki!(fiu a hőőőőősöm)

irjon valaki nekem
pl.:cvk,noémi,meg mindenki más is irjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lédddddszzzzzzzííííííívesssssssssss!!!!!!!

wadam

Balu (hősnév: Cida2001. október 1., 20:46:53
Sziasztok! Ez itt a HősTőzsde!
Tudtátok hogy mennyi a Buznyák árfolyama?
2001. 10. 01.
1 Buznyák - 8.24 USA Dollar
1 Buznyák - 2473.97 Magyar Forint
A Kőbunkó ára Októberi szállításra nem változott.
Kaját ,italt továbbra is ingyen kaphattok legolcsóbban.
A küldetésárakban sem történt változás.
Bővebb információt a Cida nevű hőstől kaphattok!
Hiradóval legközelebb holnap szolgálunk 18:00-20.00 közti időben
valamikor!
Jó éjszakát!

Eszti (hősnév: Tudor2001. október 1., 20:43:37
Hello Mindenki!
Tudjátok,Hősségversenyt rendezek a klubbomban.A feltételek:
100 IQ
Aki bejelenti a hősét a verrsenyre,az írja meg a hőse nevét
a heroesfun@freemail.hu címre,vagy hívjon a 06304134461 sy'mra.
Hello:
Eszter



Blanka (hősnév: Bang2001. október 1., 20:19:28
***Adri

Tanulj meg írni és olvasni!

Leslie (hősnév: lalexke2001. október 1., 20:07:31
Helló!
Éhezem egy kis szeretetre...
Kamatostúl adom vissza..:)))
Lányok segítsetek rajtam!

Leslie (hősnév: lalexke2001. október 1., 20:07:31
Helló!
Éhezem egy kis szeretetre...
Kamatostúl adom vissza..:)))
Lányok segítsetek rajtam!

Killer (hősnév: Ek-schön2001. október 1., 20:05:22
Hellósztok, tőlem is kérhettek kaját, piát, miegymást.Csak money-t nem.De egyszerre ne túl sokat.

Noémi (hősnév: franklin2001. október 1., 19:49:57
Sziasztok Noémi vagyok és franklin nevű hősöm számára szeretnék egy rendes tisztességes és nagy szívvel rendelkező vőlegényt találni!Agglegény fiúk írjatok!!!! :))))

Adri (hősnév: Adrien2001. október 1., 19:34:08
Helló!!

Valki súgja meg hogyan kell lvelt írni a megtanultam minden hozzávalót.

Üdv.: Adri pusz puzs fiiuk!!!

Szergej (hősnév: Cár2001. október 1., 19:26:48
Sziasztok szépséges Hőslányok!
Kedves barátom nemsokára abba a korba lép amikor elkell döntenie, hogy kit válasszon élete párjának. Nem szolgálhat nektek luxus barlanggal Ős Porschevel és gyönyörű, drága ruhákkal!
Amit adhat az a nagy szerelemre éhes szíve tehát aki megszánta kedves barátomat és hajlandó lenne leélni vele kis egyszerű életét az írjon neki!!!

Nonesz (hősnév: Jaq2001. október 1., 19:24:51
Hírdetés!!!

Éret hősnő férjet keres!
( Bölcsesség mindegy, pénz nemszámít! )
Nevem Jaq,sok a pénzem (akinek számít)
Írjatok nekem!

Marci (hősnév: Jetti2001. október 1., 19:18:21
Pfúúúúú! Gyerekek! Ne tolongjatok mindenki adhat pénzt! Csak szépen sorjában...

Marci (hősnév: Jetti2001. október 1., 19:14:49
Hé gyerekek! Kéne egy kis pénz! Tud valaki csak úgy adni?

Ádám (hősnév: chetmen2001. október 1., 18:51:08
Hogy kell levelet írni???
Már megtanultam a hozzávalókat!!
ÍRJATOK!!

aender@freemail.hu

Sicoka (hősnév: sicoka2001. október 1., 18:36:28
Sziasztok!
MOST NAGY AKCIÓ VAN!!!
Enni és innivaló Október 7-ig most INGYEN!!!
Aki kérni akar valamit,az most írjon egy segítséget sicokának,vagy a
sicoka@freemail.hu-címre!
sicoka

Kolos Bertalan (hősnév: Harry Potter!!2001. október 1., 18:32:06
Adjon nekem valaki kölcsön 77 buznyákot!Nagyon fontos!és levelező pajtást szeretnék!férfi vagyok!a csajok ne kÍméljenek!csaj hősök gyertek nálam jelentkezzetek!(csak vivveltem!!!!!!!!!)

Séf (hősnév: bosco2001. október 1., 18:11:12
Akinek kell étel ital vagy bunkó az ÍRJON!!!!!!!!!!!

Mojzi  2001. október 1., 18:01:28
Hali!

**Sonka:
Mi kell egy lánynak? Hát nem biztos, hogy pont a McDonald's...
Viszont egy kis kedvesség csodákra képes.

Mojzi

Ui.:
Sokan várják már a gyermekeket. Sajnos ismét egy kis csúszás lesz a dologban, mert új szervert kap a Hősemberképző és ennek installálása veszi el az időt.

E. (hősnév: Tigrincs Phoenix2001. október 1., 17:49:49
Joképű, kedves, szorgalmas hős megismerkedne hasonszőrű hősnővel házasság, gyerek stb. céljából. Kalandorok kíméljenek!

Ati (hősnév: cézár2001. október 1., 17:19:15
Ha valaki nem tudott
meg csinálni valamit én megcsinálom,
szinte semmiért.Bármi kell írjatok a hősömnek.

Csabi (hősnév: kisscsabi2001. október 1., 17:16:55
Sziasztok!

Üdv mindenkinek akit csak , ismsrsk...

Marci (hősnév: Jetti2001. október 1., 16:48:40
Hé gyerekek tök jó áron kaját és piját vásárolhattok. AKCIÓ-s áruk!!

Jó barátotok:Jetti

Csibike (hősnév: Csibike2001. október 1., 16:21:26
Szia TipiTopi!

Köszönöm a felajánlott segítséget.Éltem a felajánlással.
Talán így megmenekül a hősőm.
Köszi
Csibike

Ati (hősnév: cézár2001. október 1., 16:08:38
Sziasztok kedves hősök!
Mi van veletek?

Ditte 3 (hősnév: Ipi Apacs(ka)2001. október 1., 14:37:21
Kedves Hősök/hőstulaqjdonosok!

Kedves hőslányom kezét megkérte KukacMatyi , aki a gyönyörű kézkéréssel mégjobban belopta magát Ipi Apacs(ka) szívébe.

A választ csak most fogja tudatni az említett hősembernek...(nekem már megsúgta )

Részemről mindenkit szívesen meghívok a leendő esküvőre .

Üdv.: Ditte 3


Aguti (hősnév: Aguti2001. október 1., 14:15:42
***Hösnevelö
Már müködik a hös árvaház, ahol ezt a funkciót ellátják.
(Isteni beleegyezéssel.)Ha segíteni szeretnél,jelentkezzél
örökbefogadónak Lexx-nél.Cím lejebb Mojzi hozzászólásánál.

***Tiggr
Jól van, legyen ahogy akarod.(Azért az igazsághoz hozzátartozik,
hogy én nem szóltam a szöke ciklon témához:)
Döci jelentkezett magánban.Sok a tanulnivaló...:(
Üzeni, hogy ZENE , ZENE, ZEEEEEEEEEEEEENE!
Csak ritkán jut nethez:(
***boszi
Én vártalak tegnap délelött! (Még a cirokseprüt is
felvonszoltam a tetöre:)
Valóban jólenne valami érdekes beszélgetés, téma.
(Még oly kökorszaki is:)

***-szem
Te zsivány! Hát nem is szólsz,csak idelejtesz?
Emilke nélkül? (Ejnye, a mai világban egy nö nem
csatangolhat kisérö nélkül.:)
Gyorsan kérek élménybeszámolót az üvegkalitkás életröl.

***Zsu
Ma sem érek rá elküldeni:( Azért igyexem!!!!!!!!!!!!!!!!4

Aguti

Hősnevelő (hősnév: Kurjantás2001. október 1., 14:02:49
Kedves Emberek!!!

Megalkottam különbejáratú nevelő otthonomat(persze csak akkor ha a gyártók is beleegyeznek,ha nem tetszik nekik a dolog akkor írjanak a bogyszi@freemail.hu címre)Szóval arról van szó,hogy aki nem akarja tovább tanítani a hősét akkor írjon nekem a már említett címre.Küldje el nekem
a kódot és nevet.Én felnevelem vagy ajánlom másnak.Szerintem azért annyit nem ártott az a kis hős hogy szomjan haljon.Az ASZH jeligére várom a kerekasztalon a leveleket.
Köszönöm szépen.
ASZH (A SZenvedő Hősökért)

Sonka (hősnév: Zsír2001. október 1., 13:50:00
Írjatok,könyörgöm.
Nagyon szép csaj!
Már próbálkoztam a MCDonalds-sal,de nem jött be.
Segítsetek,mi kell egy lánynak?
Az illető: B A R B I

Tag (hősnév: Nightmare CsáVo2001. október 1., 13:47:06
Hívd meg egy bulira!

Sonka (hősnév: Zsír2001. október 1., 13:44:23
Csá Akármilyen Cávó!
Kössz,hogy mellettem ülsz!
Többiek:
Szeretek egy lányt, de ő bizonytalan.
Mit csináljak,hogy szeressen?

Tamás (hősnév: Nightmare CsáVo2001. október 1., 13:44:06
Na jöttem van valaki a vomalban?

Hősnevelő (hősnév: Kurjantás2001. október 1., 13:25:13
Kedves clau!!!!

Megkértem Bikkmakk kezét,remélem igent mond.
írj a bogyszi@freemail.hu

Stilla (hősnév: Stilla2001. október 1., 13:16:04

Egyetlenemnek****

Pici szívem nagyon várja a holnapi boldog napot:)

Szemeid mesélnek

Tündöklö kicsi gombok annyit beszélnek,
Mutatnak nekem olyan sok szépet,
Irjam? rajzoljam? semmi esélyem ,
Csak nem tudom végül hogyan is meséljem.

Hogyan mondjam el amit nem lehet,
Sem festeni sem leirni neked,
Leirni nem tudom,lerajzolni sem ,
Szinek sincsenek ilyenek nekem,

A mosolyod a hangod olyan kedvesem,
Ezt csillogo szemedböl mind érezhetem,
A napsugár sem tündököl szebben nekem,
Ha igy pillantasz reám drága egyetlenem


Stilla***

Kedves ilsj***

Köszönöm a bókot, és a szép verset, sajnos pénteken már nem volt
alkalmam megköszönni Neked:)
Hiába gondolkodom nagyon ismerős, de bevallom nem tudom:(
Szép, nagyon szép! Szívhez szólóan szép.

Stilla és kedvese Ferenc akik holnap örökre összekötik életüket:)

Sonka (hősnév: Zsír2001. október 1., 13:09:10
Szasztok!
Az én hősőm a legkirályabb!
Van egy hősöm, Béla,a száma:323

bodzso (hősnév: Akela2001. október 1., 12:35:55
Sziasztok Mindenkinek***

Talán az elején kezdeném:)

Kedves dr KŐ***
Igen kérem szépen doktor bácsi tessen meggyógyítani, le szeretnék szokni egyetlen egy káros szenvedélyemről, a cigiről:( Szóltam kérem a segítségedet:)

Tiggr***
Nem hülyülsz:) valóban Aguti és én is hozzászóltam a ciklonos témához:)

Anett***
Amit tettem az természetes, ja és ha tudom, hogy Csimbi és a Te Hősöd egy pár akkor talán Csimbire, más szemekkel nézek:)

Mojzi***

Szegényt Mojzit szétszedjük, talán sokszorosítani kellene Őt:)
Mindenki annyira várja a HŐSbébit mindenki türelmetlen, pedig
Mojzi mindég írja, hogy dolgoznak "rajta" Netán Mozji élesben:))
Ezért ezer bocsi, de most elragadott a fantáziám:) Ugye nem haragszol.
Azt csiripelik a madarak, meg a boszorkányok azt súgják, hogy a megbeszélés fiúk között folyik, hát nem is tudom, hogy születhet úgy:)

Boszi***

Teljesen egyetértek Veled, és Mojzival:
Töröm a fejem, nagyon töröm mit kellene tenni, és feldobni, hogy
régi fényében ragyogjon:))

***Akit kihagytam

Elnézést érte!

Karma***

Kedves Karma én is örülök Neked, jó lenne valami szép versike majd lehet körülnézek.

bodzso/éva



[ << ] [ 2964 ] [ 2963 ] [ 2962 ] [ 2961 ] [ 2960 ] < 2959 > [ 2958 ] [ 2957 ] [ 2956 ] [ 2955 ] [ 2954 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved