| [ << ] [ 2910 ] [ 2909 ] [ 2908 ] [ 2907 ] [ 2906 ] < 2905 > [ 2904 ] [ 2903 ] [ 2902 ] [ 2901 ] [ 2900 ] [ >> ] |
| szim (hősnév: pompom) | 2001. november 14., 22:59:43 |
| MrSlowhand, :)) ittis meg amottis.:))emilke jott,mingyar fordul is egyet,csak birja ezt az iramot..:)) naggyon izgi,jajjjj,csak none mar fel a kis katam..:)) | |
| Mr Slowhand (hősnév: Bonzo) | 2001. november 14., 22:49:16 |
| ***szim Na most kicsit mintha helyrebillent volna. Emilke el let küldve, de mintha éreztem volna, hogy itt vagy, még beqkkantottam ide is :o))) | |
| szim (hősnév: katiboszi) | 2001. november 14., 22:43:07 |
| MrSlowhand, :) a szandek a fontos,hidd el nekem...az a kis faziskeses...?!:) az istenek is kovethetnek el hibat,de ez nem baj,hiszen ettol fuggetlenul a tokeletessegre valo torekvesuk dicseretremelto es nagggyonjoooo:)) | |
| Laci (hősnév: Bobánka) | 2001. november 14., 22:26:39 |
| A hősöm már tegnap óta olyan mélyen alszik,hogy nem bírom felébreszteni!Normális ez? | |
| Blanka (hősnév: Bang) | 2001. november 14., 22:13:14 |
| ***Edit Én adok, csak kérj. ***Pity Lehet, hogy én vagyok fiatal de nem ismertem ezeket és nagyon tetszik. ***Zoli2 Kérj kaját (tőlem) az ingyenes. HÚHA! Olvastam a höstalálkozós listát és rájöttem, HOGY MILYEN HÜLYE A NEVEM. Sziasztok: Blanka + Bang | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan) | 2001. november 14., 21:59:26 |
| ***Zoli és ***Zoli2 Pedig most nem jártam erre :o))) Lopez de Futastan | |
| Papp István (hősnév: Topp10) | 2001. november 14., 21:30:19 |
| Házasodni szeretnék lányokkal!! ÍRJATOK!! | |
| Zoli2 (hősnév: Fenix) | 2001. november 14., 21:29:16 |
| Olvasom, hogy rólam van szó. Hát igen. Azt hittem álmodom de valaki ellopta. Valaki segitsen! Ha tud!!!!! | |
| Zoli (hősnév: Lagzi Lujcsi szöszi) | 2001. november 14., 21:24:07 |
| Hello! Egy hős barátomnak(Fenixnek) segitség kellene, mert ellopták a bunkóját. De nincs elég pénze. Ha valaki tud segiteni írjon. | |
| Mr Slowhand (hősnév: Bonzo) | 2001. november 14., 21:23:35 |
| Valami nem noormááliis! 20,48-kor kattintottam a Kerekasztalra, 21,18-kor már be is jött. ***szim Emilke megérkezett, köszönöm. Fog menni a válasz. Nyugodtan rám akaszkodhatsz, ha valamiben segítségre van szükséged, csak kiálts egy jó nagyot, meg fogom hallani :o))) | |
| Rékuska (hősnév: Ágibubuspicilánya) | 2001. november 14., 21:19:20 |
| Kedves Robi! Nagyon megtetszett nekem ez a Bélus... ha még itt vagy, megdumcsizhatnánk ezt az örökbefogadást!! ...ugyanis nem to'om, hol van az az örökbefogadás... ha anything other persone tuggya, búgja meg fülembe!! | |
| satya (hősnév: kőtőrő) | 2001. november 14., 21:11:38 |
| Szeretnék megismerkedni hőslányokal házaság vagy csak barátság céljából sok puszi :kőtőrő. Ui:A puszit a lányoknak a gazdi adja át. | |
| Topp10 (hősnév: Topp10) | 2001. november 14., 21:09:54 |
| Feleséget keresek! | |
| Pity (hősnév: Piktusz) | 2001. november 14., 21:08:29 |
| *** Mindenki! Csak, hogy ki ne hagyjuk a szokásos poénáradást! :o) Egy jó nőt meghódítani és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt. Nagyanyám nagyon kemény asszony volt Három férjet temetett el, pedig kettő közülük csak szundikált A tehén nem más mint egy olyan gép, ami ihatóvá teszi a füvet Minden férfinak szüksége van egy feleségre, mert van egy csomó olyan dolog, amiért egész egyszerűen nem lehet a kormányt hibáztatni. A horoszkópom azt mondta, hogy a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos ez a középső ujja volt. Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá. Van egy túlélőkésem. Túlélte az apámat, nagyapámat... Savanyú a szőlő -mondta az oroszlán és megette a szüretelőket. Messziről jött ember sokára ér ide. Nem értettem mit mondott a doktor, elmehetek, vagy elmebeteg? Mi nem haldoklunk.Mi így élünk. Nem tudtam, hogy halott. Azt hittem angol. Apám kínai volt, anyám japán én meg alig látok. Mindenhová elviszem a feleségemet, de mindig hazatalál. Csakis azért kezdtem el kocogni, hogy újra lihegést halljak. Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam. Sose vegyél semmit aminek nyele van. Azzal dolgozni kell. A holló mondja a szemedre hogy csecsebogyó. Méghogy az úszástól jó alakod lesz. Nézd meg a bálnákat Kellemes kacagást mindenkinek! Pity :o) | |
| Dani (hősnév: Ungibungi) | 2001. november 14., 20:56:40 |
| Kedves *Buci és *Deni! Eltaláltad Buci. Mindkettőtöknek mondom: az a minimális ár 14 buznyák! Hát Deni, nagyon kicsi az esélyed arra, hogy megkérjenek rá... Kedves *Andi! Ez ellen nem lehet védekezni, a télapók potyogását, a baklövést, a balfogást és a bunkólopást a véletlem mondja meg, hogy lesz-e. Egyébként tőlem kérhetsz nyugodtan ingyen kaját és italt, én szívesen adok, sőt, örülök hogy megszabadulok tőle. *Mindenkinek! Héj! Úgy látszik, hogy most mindenki bunkót akar faragni másoknak. De most mindenkinek mondom: Egy bunkó ára minimum 14 buznyák, és a bunkókéréshez meg kell tanulni az ékírást és az olvasást!! Szerintem nem éri meg... Ungibungi | |
| Kalo A misike a 4. emeletről (hősnév: Izéke) | 2001. november 14., 20:23:16 |
| Elküldöm az e-mail odra Blank | |
| Kalo (hősnév: Izéke) | 2001. november 14., 20:21:12 |
| Blank kell egy tuti játék???? Egy e-mailban elfér es tök állat!!!!! | |
| robi (hősnév: Karcsi bácsi) | 2001. november 14., 20:15:12 |
| JÓ REGGELT !!!NÉZZETEK BE kARCSI BÁ-HOZ.hA KELL ÖRÖKBE IS ADOM!!! gYÁRT.SZ.:666 | |
| Super Man (hősnév: Szarrágó) | 2001. november 14., 20:12:35 |
| Nem tudtam hogy tényleg kiugrik | |
| Blanka (hősnév: Bang) | 2001. november 14., 20:10:52 |
| VICCCCCCCCCC! Két részeg beszélget egy ház 100. emeletén. Azt mondja az egyik: - Hé, fogadjunk, hogy ha én most kiugrok az ablakon a szél visszafúj. - Jó. Az 1. kiugrik az ablakon, de nem esik le. A másik is kiugrik, de menten lezuhan. Megszólal a kocsmáros: - Ez csúnya vicc volt Superman. | |
| Kalo (hősnév: Szarrágó) | 2001. november 14., 20:08:20 |
| Van valakinek ICQ-ja?????? | |
| Kalo (hősnév: Szarrágó) | 2001. november 14., 20:06:24 |
| Szia Blank nincs ICQ számod? | |
| Pity (hősnév: Piktusz) | 2001. november 14., 20:06:15 |
| Na mégegyszer! :o))) **Andi! 1. Ne keseredj el! - ez az első és legfontosabb!!! 2. Ha van elég kajád, meg piád, akkor csak ritkán folyamodja szerzéshez 3. Szelidítsd meg Vadgesztenyét, akkor kevesebb gondod lesz a rablókkal! :o) 4. Várj egy kicsit a küldetésekkel, nem kell azokat annyira elkapkodni 5. Látogasd minden nap a hősödet 6. Küldd el gyakrabban dolgozni, addig is szerez pénzt 7. Megint csak ne keseredj el! 8. Légy vidám és mosolyogj nagyon sokat, azt szeretik a hősök!!! Remélem sikerült egy kicsit felvidítanom. Nagyon nagy szeretettel és egy nagy puszival búcsúzik Pity :o¤ (puszi) | |
| robi (hősnév: III.Béla) | 2001. november 14., 20:06:11 |
| Sziasztok!Örökbe adnám Bélust!FIGYELEM CSAK ÁLLATBARÁTOK JELENTKEZZENEK!!! gYárt.sz.:666 név:III Béla | |
| Blanka (hősnév: Bang) | 2001. november 14., 20:03:40 |
| ***Boszi Igen hárman leszünk. Én, Réka és Petra. ***bodzso Köszi. Erre volt szükségem. | |
| Buci (hősnév: Bucóka) | 2001. november 14., 19:28:43 |
| Akkor elkéstem a segítséggel... :(((( De örülök, hogy sikerült :) | |
| Edit (hősnév: Hülyeurus) | 2001. november 14., 19:27:06 |
| Korg! Rájöttem hogyan kérjek töled kaját! már kértem is . Köszike a segítséget!!! Edit | |
| Buci (hősnév: Bucóka) | 2001. november 14., 19:26:29 |
| ***Edit Kiválasztod a Segítség Valaki segítsen... gombot és megmondod annak a hősnek a nevét akitől kaját, vagy innivalót akarsz kérni. Utána olvashatod az összegzést a kérésedről és a Segíts gombra kattintva már repül is a kőtábla a felkért hős fejéhez. Egy nap csak egyszer kérhetsz valamit. Sok sikert. | |
| ottvan (hősnév: Csínike) | 2001. november 14., 19:15:47 |
| Helló belló mindenkinek! Ingyen kaja pia minden éhező szomjazó hősnek!! Ja, és szívesen faragok bunkót, ha megkér valaki! :) ottvan | |
| Verus (hősnév: Ella) | 2001. november 14., 19:13:46 |
| Hé sir malyk én szívesen adok kölcsön egy kis kaját, ha kell mellesleg elég furi neved van. | |
| Edit (hősnév: Hülyeurus) | 2001. november 14., 19:13:20 |
| Korg! Nagyon szépen köszi de azt meg tudnád írni hogyan kell mert sejnos az sem tudom hogy etessem és hogy kérjek kaját !!! (Bocs ) Edit | |
| Mylady (hősnév: Mylord) | 2001. november 14., 19:10:33 |
| Sziasztok! Ne tessék megijedni az IP cím miatt, én vagy MYLADY, csak most a koleszból írok! Most 100 utolsó hozzászólást olvastam el. Válaszok! *******OXIGÉN************ Jesszusom de régen láttalak! Nem is emlékszem már rá! Annyira jó téged látni!!!! ***bodzsokám Örülök, hogy ma felhívtál! Igazán.... sajnoálom, hogy a hétvégén nem tudunk levelezni!!!! ***Varga Adrián Erre van kitalálva a HősÁrvaHáz, látogass el a http://www.orfanik.hu/hah címre. ***Szia Duch Veled is régen találkoztam ám! Neked nem gyarapodott a kis hősfalud??? :)) Mi van veled? ***Kiki Éljen az ifjú PÁR!!! Hát mégsincs időm végig olvasni, sajnos:(( Ezer bocsi! Mindenkinek további kellemes HETET! Bye: MYlady | |
| Buci (hősnév: Bucóka) | 2001. november 14., 19:04:27 |
| ***Deni Csak akkor tudsz bunkót adni valakinek, ha az kér tőled. Ha jól emlékszem van egy minimális ára. | |
| Czető (hősnév: Kefrén) | 2001. november 14., 19:04:27 |
| Én meg a 12. !!! | |
| Czető (hősnév: Zsigmund) | 2001. november 14., 19:02:57 |
| Én meg a 11. !!! | |
| Gold (hősnév: Gold Dragon) | 2001. november 14., 18:59:25 |
| Hi! Megint kaptam furcsa levelet bambitól! Azért kicsillagoztam Ide írd a levél szövegét!KKKKKKKKKKKKkkkkuuuuuuuuuuuuuuuu******************************** aaaaaaaaaaaaaaaaa VAGY Mr Ge*i Gold | |
| Czető (hősnév: Macho Jegesmedve) | 2001. november 14., 18:59:20 |
| HHHHHééééééééééé! BULI!!! ÉN vagyok a tizedik hős Czetőnél!! | |
| Deni (hősnév: Kobra) | 2001. november 14., 18:57:07 |
| Szewa mindenkinek ! Kérnék egy kis segitséget remélem tudtok nekem segiteni ! Ha a hősom tud bunkot késziteni , hogyan tud másoknak is adni pénzért vagy anélkul ? Segitségetek előre is koszonom ! Udv.:Deniel | |
| István (hősnév: sir malyk) | 2001. november 14., 18:48:36 |
| sziasztok! Jo a hösember képző.Kellene egy kissegit ség egy kis (3) pia cső | |
| Korg (hősnév: Korg) | 2001. november 14., 18:39:12 |
| ***Edit kérjél Korg-tól szivesen ad ingyen bérmentve. | |
| Gergő (hősnév: Ős Pista) | 2001. november 14., 18:36:12 |
| Hali.FIÚK,LÁNYOK,SIKERÜLT MEGSZELIDÍTENEM EGY VADGESZTENYÉT!!! | |
| Edit (hősnév: Hülyeurus) | 2001. november 14., 18:27:06 |
| Sziasztok! Én nemrég igényeltem magamnak hőst és még most tanul magának kaját szerezni, de lassan kifogy, ezért jó lenne ha valaki tudna neki kölcsönadni! Előre is köszi! Edit | |
| szim (hősnév: katiboszi) | 2001. november 14., 18:19:18 |
| hatcepjoestet mindenkinek:) bosziii, :)) legkozelebb direkt capslock-kal fogom irni a neved,igy hatha nem fogsz tudni elbujni MrSlowhand moge s nem fogok gondot okozni..:)nyugodt lehecc afelol is,hogy hasznositani fogom az altalad megadott emil-cimet,de akkor majd leccike ne lepodj meg..:)) | |
| Letti (hősnév: Amika) | 2001. november 14., 17:59:15 |
| Amikának férj kerstetik..... Irj a pletti@freemail.hu-ra ha érdekel! | |
| Csabi (hősnév: ZORRO) | 2001. november 14., 17:47:29 |
| 1 / Indian / Indian/ Titkos hóősvény keresése napszemüveggel a sötétben 2 / ilsj / *Justine* / Jegen csuszo teknoclovaglas 3 / Duch / Valka / Jegen zajlo lian huzas 4 / Mr.Slowhand / Bonzo / Fedettpalyas kalaplengetes 5 / Mr.Slowhand / Lopez de Futastan / Marathoni távolbanézés 6 / Tiggr / Tigrishaj / Akrobatikus Hokupacba Ugras 7 / Boszi / Seraby / Csoportos seprunyelen jegrevu 8 / Thorin / Shalidon / Elefánt utbaigazítása a Lila Medvékehez 9 / Vtybi / Gbatchee / >amegszüntetett49-esmellékvonalontörténővonatkerékpumpálás< 10 / Napsugar / Napsugar / Fogocskazas a napfenyben bekotott szemmel es napszemuveggel a jegen 11 / Barni / Bu N'Ko / Fokaszorszalhasogatas 12 / Csabi / kisscsabi / ??? 13 / Mr.Slowhand / Demi Joan / Késleltetett bőgőverseny 14 / Anett / Loszlobosz / ??? 15 / Wica / Evyb / ??? Jövöhét Hétfön rendezésre kerül: Duch / Valka / Jegen zajlo lian huzas Tiggr / Tigrishaj / Akrobatikus Hokupacba Ugras Kedd / Boszi / Seraby / Csoportos seprunyelen jegrevu Thorin / Shalidon / Elefánt utbaigazítása a Lila Medvékehez Szerda 13 / Mr.Slowhand / Demi Joan / Késleltetett bőgőverseny Vtybi / Gbatchee / >amegszüntetett49-esmellékvonalontörténővonatkerékpumpálás Ez idáig , ha mindenkinek megfelell. Jó lenne mert akkor tudnánk már játszani.... | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2001. november 14., 17:40:22 |
| Helló megjöttem! ***Rapcsák koszi az engedélyeztetést, mint a verseny köjeggzöje. ***Boszi szeretnék jelenttkezni a HTALIRA, köszönöm. ***Mindenki holnapra készüljön , várom a verseny leírásokat, ha nincs akkor én fogok kitaláléni valamit.... | |
| Andi (hősnév: Tücsök Tina) | 2001. november 14., 17:25:33 |
| Sziasztok!:> Lenne 1 kérdésem! Tücsök Tinának szinte minden nap ellopják a a bunkóját, vagy ráésik egy télapó, vagy bajt fog! Ez katasztrófális! Már csak 30 a kedve!:((( Mit tegyek! Andi :) | |
| Ginger (hősnév: Ginger) | 2001. november 14., 17:05:18 |
| Helloka Mindenkinek:)) :))) bodzso :)) Annyira DRAGA vagy, hogy azt en nem tudom ide most lerajzolni ;) persze Agutival egyetemben...:)) Ha majd beszelsz vele jobbulast neki, es a sikeres gyogyulas erdekeben nem dobalom eztan egy darabig kotablaval;)) Nah pusza most rohanok en is:)) Udv mindenkinek Ginger | |
| Zsu (hősnév: Novci) | 2001. november 14., 16:34:53 |
| Szebb napot mindenkinek! Semmi pánik, nincs ok az aggodalomra! Aki kettot lát belolem, annak sem kell KoDokyhoz rohannia, csak egy egész jó Zsu-imitátor jelent meg itt közöttünk, akit ezúton is üdvözlök. Legalább nem hiányzom nektek annyira itt a nagy elfoglaltságban (vagy amúgy sem?!) :))) Nekem pl Aguti már nagyon hiányzik, KoDoky levehetné már a kezeirol azt a gipszet igazán! ***Tiggr Drágám nem összekeverni.....!!!!!! pusza-hegyek Na, puszil mindenkit: Zsu, az igazi (bocs másik Zsu) :) | |
| CHiP (hősnév: Pajszer) | 2001. november 14., 16:31:36 |
| Sziasztok!! Lehetne valamikor Győrben, vagy Dunaújvárosban is hőstali, mert nekem Pestre feljutni, elég sok nehézségbe ütközik. Ha szerveznétek valami ilyesmit, az jó lenne. Előre is Köszi! Ha van valami írjatok a schanmisi@freemail.hu címre CHiP | |
| [ << ] [ 2910 ] [ 2909 ] [ 2908 ] [ 2907 ] [ 2906 ] < 2905 > [ 2904 ] [ 2903 ] [ 2902 ] [ 2901 ] [ 2900 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved