Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2910 ] [ 2909 ] [ 2908 ] [ 2907 ] [ 2906 ] < 2905 > [ 2904 ] [ 2903 ] [ 2902 ] [ 2901 ] [ 2900 ] [ >> ]

szim (hősnév: pompom2001. november 14., 22:59:43
MrSlowhand,
:))
ittis meg amottis.:))emilke jott,mingyar fordul is egyet,csak birja ezt az iramot..:))
naggyon izgi,jajjjj,csak none mar fel a kis katam..:))

Mr Slowhand (hősnév: Bonzo2001. november 14., 22:49:16
***szim
Na most kicsit mintha helyrebillent volna.
Emilke el let küldve, de mintha éreztem volna, hogy itt vagy, még beqkkantottam ide is :o)))

szim (hősnév: katiboszi2001. november 14., 22:43:07
MrSlowhand,
:)
a szandek a fontos,hidd el nekem...az a kis faziskeses...?!:) az istenek is kovethetnek el hibat,de ez nem baj,hiszen ettol fuggetlenul a tokeletessegre valo torekvesuk dicseretremelto es nagggyonjoooo:))

Laci (hősnév: Bobánka2001. november 14., 22:26:39
A hősöm már tegnap óta olyan mélyen alszik,hogy nem bírom felébreszteni!Normális ez?

Blanka (hősnév: Bang2001. november 14., 22:13:14
***Edit
Én adok, csak kérj.

***Pity
Lehet, hogy én vagyok fiatal de nem ismertem ezeket és nagyon tetszik.

***Zoli2
Kérj kaját (tőlem) az ingyenes.

HÚHA!
Olvastam a höstalálkozós listát és rájöttem, HOGY MILYEN HÜLYE A NEVEM.
Sziasztok:
Blanka + Bang

Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan2001. november 14., 21:59:26
***Zoli és ***Zoli2
Pedig most nem jártam erre :o)))

Lopez de Futastan

Papp István (hősnév: Topp102001. november 14., 21:30:19
Házasodni szeretnék lányokkal!! ÍRJATOK!!

Zoli2 (hősnév: Fenix2001. november 14., 21:29:16
Olvasom, hogy rólam van szó. Hát igen. Azt hittem álmodom de valaki ellopta. Valaki segitsen! Ha tud!!!!!

Zoli (hősnév: Lagzi Lujcsi szöszi2001. november 14., 21:24:07
Hello! Egy hős barátomnak(Fenixnek) segitség kellene, mert ellopták a bunkóját. De nincs elég pénze. Ha valaki tud segiteni írjon.

Mr Slowhand (hősnév: Bonzo2001. november 14., 21:23:35
Valami nem noormááliis!
20,48-kor kattintottam a Kerekasztalra, 21,18-kor már be is jött.
***szim
Emilke megérkezett, köszönöm. Fog menni a válasz.
Nyugodtan rám akaszkodhatsz, ha valamiben segítségre van szükséged, csak kiálts egy jó nagyot, meg fogom hallani :o)))

Rékuska (hősnév: Ágibubuspicilánya2001. november 14., 21:19:20
Kedves Robi!

Nagyon megtetszett nekem ez a Bélus... ha még itt vagy, megdumcsizhatnánk ezt az örökbefogadást!! ...ugyanis nem to'om, hol van az az örökbefogadás... ha anything other persone tuggya, búgja meg fülembe!!

satya (hősnév: kőtőrő2001. november 14., 21:11:38
Szeretnék megismerkedni hőslányokal házaság vagy csak barátság céljából sok puszi :kőtőrő.

Ui:A puszit a lányoknak a gazdi adja át.

Topp10 (hősnév: Topp102001. november 14., 21:09:54
Feleséget keresek!

Pity (hősnév: Piktusz2001. november 14., 21:08:29
*** Mindenki!

Csak, hogy ki ne hagyjuk a szokásos poénáradást!
:o)

Egy jó nőt meghódítani és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a
Csendes-óceánt.

Nagyanyám nagyon kemény asszony volt Három férjet temetett el, pedig
kettő közülük csak szundikált

A tehén nem más mint egy olyan gép, ami ihatóvá teszi a füvet

Minden férfinak szüksége van egy feleségre, mert van egy csomó olyan dolog, amiért egész egyszerűen nem lehet a kormányt hibáztatni.

A horoszkópom azt mondta, hogy a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos ez a középső ujja volt.

Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.

Van egy túlélőkésem. Túlélte az apámat, nagyapámat...

Savanyú a szőlő -mondta az oroszlán és megette a szüretelőket.

Messziről jött ember sokára ér ide.

Nem értettem mit mondott a doktor, elmehetek, vagy elmebeteg?

Mi nem haldoklunk.Mi így élünk.

Nem tudtam, hogy halott. Azt hittem angol.

Apám kínai volt, anyám japán én meg alig látok.

Mindenhová elviszem a feleségemet, de mindig hazatalál.

Csakis azért kezdtem el kocogni, hogy újra lihegést halljak.
Az idegbaj öröklődő betegség. Én is a gyerekeimtől kaptam.

Sose vegyél semmit aminek nyele van. Azzal dolgozni kell.

A holló mondja a szemedre hogy csecsebogyó.

Méghogy az úszástól jó alakod lesz. Nézd meg a bálnákat

Kellemes kacagást mindenkinek!

Pity
:o)

Dani (hősnév: Ungibungi2001. november 14., 20:56:40
Kedves *Buci és *Deni!

Eltaláltad Buci. Mindkettőtöknek
mondom: az a minimális ár 14 buznyák!
Hát Deni, nagyon kicsi az esélyed arra,
hogy megkérjenek rá...

Kedves *Andi!

Ez ellen nem lehet védekezni, a télapók
potyogását, a baklövést, a balfogást és
a bunkólopást a véletlem mondja meg, hogy
lesz-e. Egyébként tőlem kérhetsz nyugodtan
ingyen kaját és italt, én szívesen adok,
sőt, örülök hogy megszabadulok tőle.

*Mindenkinek!

Héj! Úgy látszik, hogy most mindenki bunkót
akar faragni másoknak. De most mindenkinek
mondom: Egy bunkó ára minimum 14 buznyák, és
a bunkókéréshez meg kell tanulni az ékírást
és az olvasást!! Szerintem nem éri meg...

Ungibungi

Kalo A misike a 4. emeletről (hősnév: Izéke2001. november 14., 20:23:16
Elküldöm az e-mail odra Blank

Kalo (hősnév: Izéke2001. november 14., 20:21:12
Blank kell egy tuti játék????
Egy e-mailban elfér es tök állat!!!!!

robi (hősnév: Karcsi bácsi2001. november 14., 20:15:12
JÓ REGGELT !!!NÉZZETEK BE kARCSI BÁ-HOZ.hA KELL ÖRÖKBE IS ADOM!!!
gYÁRT.SZ.:666

Super Man (hősnév: Szarrágó2001. november 14., 20:12:35
Nem tudtam hogy tényleg kiugrik

Blanka (hősnév: Bang2001. november 14., 20:10:52
VICCCCCCCCCC!

Két részeg beszélget egy ház 100. emeletén. Azt mondja az egyik:
- Hé, fogadjunk, hogy ha én most kiugrok az ablakon a szél visszafúj.
- Jó.
Az 1. kiugrik az ablakon, de nem esik le.
A másik is kiugrik, de menten lezuhan. Megszólal a kocsmáros:
- Ez csúnya vicc volt Superman.

Kalo (hősnév: Szarrágó2001. november 14., 20:08:20
Van valakinek ICQ-ja??????

Kalo (hősnév: Szarrágó2001. november 14., 20:06:24
Szia Blank nincs ICQ számod?

Pity (hősnév: Piktusz2001. november 14., 20:06:15
Na mégegyszer! :o)))

**Andi!

1. Ne keseredj el! - ez az első és legfontosabb!!!
2. Ha van elég kajád, meg piád, akkor csak ritkán folyamodja szerzéshez
3. Szelidítsd meg Vadgesztenyét, akkor kevesebb gondod lesz a rablókkal! :o)
4. Várj egy kicsit a küldetésekkel, nem kell azokat annyira elkapkodni
5. Látogasd minden nap a hősödet
6. Küldd el gyakrabban dolgozni, addig is szerez pénzt
7. Megint csak ne keseredj el!
8. Légy vidám és mosolyogj nagyon sokat, azt szeretik a hősök!!!

Remélem sikerült egy kicsit felvidítanom.
Nagyon nagy szeretettel és egy nagy puszival búcsúzik
Pity
:o¤ (puszi)

robi (hősnév: III.Béla2001. november 14., 20:06:11
Sziasztok!Örökbe adnám Bélust!FIGYELEM CSAK ÁLLATBARÁTOK
JELENTKEZZENEK!!! gYárt.sz.:666 név:III Béla

Blanka (hősnév: Bang2001. november 14., 20:03:40
***Boszi
Igen hárman leszünk. Én, Réka és Petra.

***bodzso
Köszi. Erre volt szükségem.

Buci (hősnév: Bucóka2001. november 14., 19:28:43
Akkor elkéstem a segítséggel... :((((
De örülök, hogy sikerült :)

Edit (hősnév: Hülyeurus2001. november 14., 19:27:06
Korg!
Rájöttem hogyan kérjek töled kaját! már kértem is . Köszike
a segítséget!!!
Edit

Buci (hősnév: Bucóka2001. november 14., 19:26:29
***Edit
Kiválasztod a Segítség Valaki segítsen... gombot és megmondod annak a hősnek a nevét akitől kaját, vagy innivalót akarsz kérni.
Utána olvashatod az összegzést a kérésedről és a Segíts gombra kattintva már repül is a kőtábla a felkért hős fejéhez.
Egy nap csak egyszer kérhetsz valamit.
Sok sikert.

ottvan (hősnév: Csínike2001. november 14., 19:15:47
Helló belló mindenkinek! Ingyen kaja pia minden éhező szomjazó hősnek!! Ja, és szívesen faragok bunkót, ha megkér valaki! :)
ottvan

Verus (hősnév: Ella2001. november 14., 19:13:46
Hé sir malyk én szívesen adok kölcsön egy kis kaját, ha kell mellesleg elég furi neved van.

Edit (hősnév: Hülyeurus2001. november 14., 19:13:20
Korg!
Nagyon szépen köszi de azt meg tudnád írni hogyan kell
mert sejnos az sem tudom hogy etessem és hogy kérjek kaját !!!
(Bocs )
Edit

Mylady (hősnév: Mylord2001. november 14., 19:10:33
Sziasztok!
Ne tessék megijedni az IP cím miatt, én vagy MYLADY, csak most a koleszból írok! Most 100 utolsó hozzászólást olvastam el. Válaszok!
*******OXIGÉN************
Jesszusom de régen láttalak! Nem is emlékszem már rá! Annyira jó téged látni!!!!
***bodzsokám
Örülök, hogy ma felhívtál! Igazán.... sajnoálom, hogy a hétvégén nem tudunk levelezni!!!!
***Varga Adrián
Erre van kitalálva a HősÁrvaHáz, látogass el a http://www.orfanik.hu/hah címre.
***Szia Duch
Veled is régen találkoztam ám! Neked nem gyarapodott a kis hősfalud??? :)) Mi van veled?
***Kiki
Éljen az ifjú PÁR!!!

Hát mégsincs időm végig olvasni, sajnos:(( Ezer bocsi!
Mindenkinek további kellemes HETET!
Bye: MYlady

Buci (hősnév: Bucóka2001. november 14., 19:04:27
***Deni
Csak akkor tudsz bunkót adni valakinek, ha az kér tőled.
Ha jól emlékszem van egy minimális ára.

Czető (hősnév: Kefrén2001. november 14., 19:04:27
Én meg a 12. !!!

Czető (hősnév: Zsigmund2001. november 14., 19:02:57
Én meg a 11. !!!

Gold (hősnév: Gold Dragon2001. november 14., 18:59:25
Hi!
Megint kaptam furcsa levelet bambitól! Azért kicsillagoztam
Ide írd a levél szövegét!KKKKKKKKKKKKkkkkuuuuuuuuuuuuuuuu******************************** aaaaaaaaaaaaaaaaa VAGY Mr Ge*i
Gold

Czető (hősnév: Macho Jegesmedve2001. november 14., 18:59:20
HHHHHééééééééééé! BULI!!! ÉN vagyok a tizedik hős Czetőnél!!

Deni (hősnév: Kobra2001. november 14., 18:57:07
Szewa mindenkinek ! Kérnék egy kis segitséget remélem tudtok nekem segiteni ! Ha a hősom tud bunkot késziteni , hogyan tud másoknak is adni pénzért vagy anélkul ?
Segitségetek előre is koszonom !
Udv.:Deniel

István (hősnév: sir malyk2001. november 14., 18:48:36
sziasztok! Jo a hösember képző.Kellene egy kissegit ség egy kis (3) pia cső

Korg (hősnév: Korg2001. november 14., 18:39:12
***Edit
kérjél Korg-tól szivesen ad ingyen bérmentve.

Gergő (hősnév: Ős Pista2001. november 14., 18:36:12
Hali.FIÚK,LÁNYOK,SIKERÜLT MEGSZELIDÍTENEM EGY VADGESZTENYÉT!!!

Edit (hősnév: Hülyeurus2001. november 14., 18:27:06
Sziasztok!
Én nemrég igényeltem magamnak hőst és még most tanul magának
kaját szerezni, de lassan kifogy, ezért jó lenne ha valaki tudna neki
kölcsönadni! Előre is köszi!
Edit

szim (hősnév: katiboszi2001. november 14., 18:19:18
hatcepjoestet mindenkinek:)
bosziii,
:))
legkozelebb direkt capslock-kal fogom irni a neved,igy hatha nem fogsz tudni elbujni MrSlowhand moge s nem fogok gondot okozni..:)nyugodt lehecc afelol is,hogy hasznositani fogom az altalad megadott emil-cimet,de akkor majd leccike ne lepodj meg..:))

Letti (hősnév: Amika2001. november 14., 17:59:15
Amikának férj kerstetik.....
Irj a pletti@freemail.hu-ra ha érdekel!

Csabi (hősnév: ZORRO2001. november 14., 17:47:29
1 / Indian / Indian/ Titkos hóősvény keresése napszemüveggel a sötétben
2 / ilsj / *Justine* / Jegen csuszo teknoclovaglas
3 / Duch / Valka / Jegen zajlo lian huzas
4 / Mr.Slowhand / Bonzo / Fedettpalyas kalaplengetes
5 / Mr.Slowhand / Lopez de Futastan / Marathoni távolbanézés
6 / Tiggr / Tigrishaj / Akrobatikus Hokupacba Ugras
7 / Boszi / Seraby / Csoportos seprunyelen jegrevu
8 / Thorin / Shalidon / Elefánt utbaigazítása a Lila Medvékehez
9 / Vtybi / Gbatchee /
>amegszüntetett49-esmellékvonalontörténővonatkerékpumpálás<
10 / Napsugar / Napsugar /
Fogocskazas a napfenyben bekotott szemmel es napszemuveggel a jegen
11 / Barni / Bu N'Ko / Fokaszorszalhasogatas
12 / Csabi / kisscsabi / ???
13 / Mr.Slowhand / Demi Joan / Késleltetett bőgőverseny
14 / Anett / Loszlobosz / ???
15 / Wica / Evyb / ???

Jövöhét Hétfön rendezésre kerül:

Duch / Valka / Jegen zajlo lian huzas
Tiggr / Tigrishaj / Akrobatikus Hokupacba Ugras

Kedd
/ Boszi / Seraby / Csoportos seprunyelen jegrevu
Thorin / Shalidon / Elefánt utbaigazítása a Lila Medvékehez

Szerda
13 / Mr.Slowhand / Demi Joan / Késleltetett bőgőverseny
Vtybi / Gbatchee /
>amegszüntetett49-esmellékvonalontörténővonatkerékpumpálás


Ez idáig , ha mindenkinek megfelell.
Jó lenne mert akkor tudnánk már játszani....



Csabi (hősnév: kisscsabi2001. november 14., 17:40:22
Helló megjöttem!


***Rapcsák
koszi az engedélyeztetést, mint a verseny köjeggzöje.

***Boszi

szeretnék jelenttkezni a HTALIRA, köszönöm.

***Mindenki
holnapra készüljön , várom a verseny leírásokat, ha nincs akkor én fogok kitaláléni valamit....


Andi (hősnév: Tücsök Tina2001. november 14., 17:25:33
Sziasztok!:>

Lenne 1 kérdésem!
Tücsök Tinának szinte minden nap ellopják a a bunkóját, vagy ráésik egy télapó, vagy bajt fog! Ez katasztrófális! Már csak 30 a kedve!:((( Mit tegyek!


Andi :)

Ginger (hősnév: Ginger2001. november 14., 17:05:18
Helloka Mindenkinek:))

:))) bodzso :))

Annyira DRAGA vagy, hogy azt en nem tudom ide most lerajzolni ;)
persze Agutival egyetemben...:))

Ha majd beszelsz vele jobbulast neki, es a sikeres gyogyulas
erdekeben nem dobalom eztan egy darabig kotablaval;))

Nah pusza most rohanok en is:))
Udv mindenkinek Ginger


Zsu (hősnév: Novci2001. november 14., 16:34:53
Szebb napot mindenkinek!
Semmi pánik, nincs ok az aggodalomra!
Aki kettot lát belolem, annak sem kell KoDokyhoz rohannia, csak egy egész jó Zsu-imitátor jelent meg itt közöttünk, akit ezúton is üdvözlök. Legalább nem hiányzom nektek annyira itt a nagy elfoglaltságban (vagy amúgy sem?!) :)))
Nekem pl Aguti már nagyon hiányzik, KoDoky levehetné már a kezeirol azt a gipszet igazán!

***Tiggr Drágám
nem összekeverni.....!!!!!!
pusza-hegyek

Na, puszil mindenkit:
Zsu, az igazi (bocs másik Zsu) :)

CHiP (hősnév: Pajszer2001. november 14., 16:31:36
Sziasztok!!

Lehetne valamikor Győrben, vagy Dunaújvárosban is hőstali, mert nekem Pestre feljutni, elég sok nehézségbe ütközik. Ha szerveznétek valami ilyesmit, az jó lenne. Előre is Köszi!
Ha van valami írjatok a schanmisi@freemail.hu címre

CHiP

[ << ] [ 2910 ] [ 2909 ] [ 2908 ] [ 2907 ] [ 2906 ] < 2905 > [ 2904 ] [ 2903 ] [ 2902 ] [ 2901 ] [ 2900 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved