Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2873 ] [ 2872 ] [ 2871 ] [ 2870 ] [ 2869 ] < 2868 > [ 2867 ] [ 2866 ] [ 2865 ] [ 2864 ] [ 2863 ] [ >> ]

Dokesz (hősnév: Muci2001. december 6., 09:32:03
Ungibungi!

Az általad idézett lökött karakterek:
đ = angol fonetikai jel, a "th" egyik kiolvasási módját jelenti (pl. the)
Đ = ezt nem tudom
ł = ez nyilvánvaló módon a 3-ik hatvány
Ł = fontsterling
¤ = ezt sem tudom
ß = amint helyesen megjegyezted: béta
§ = paragrafus


tibusoft (hősnév: Oroszlánkirály2001. december 6., 09:24:39
:)
Nocsak, látom ébredeztek, legyetek üdvözölve! :)

***Boszi
Jól van, jól van! Rendben, értettem... megbeszélem vele, mihelyst valamiféle boszorkányossággal ki tudod imádkozni párnácskái melegéből :))

***Mamaja
Néked is tiszteletteljes szép reggelt! :)

Lassan ha elfogyasztottátok a reggeli kávécskát, péksütit, miegyebet vidítsatok majd fel kellemes hírekkel! [Oldjátok meg, hogy a mikucsokik eljussanak hozzám! Lécci, lécci, lécci! :))]

tibusoft :))

Mojzi  2001. december 6., 09:19:55
Sziasztok!

**Judit:
Ne dőlj be neki! A gyártási számok csak a hőssel együtt veszhetnek el, akkor meg már úgyis mindegy. :)

**Napsugár:
Egy szavazat a gesztenyés mellet...

**Geri:
Mert alatta nehéz lenne...

**Eccsi:
A türelem rózsát terem.

**WooDoo:
Egyelőre még semmi kötelezettséggel nem jár, csupán annyival, amennyit a saját erkölcsi érzéked diktál. :)

Mojzi

Boszi (hősnév: Seraby2001. december 6., 09:13:07
Hőstali:
Időpont: dec. 8. szombat 14 óra
Helyszín: Crazy Café kávézó és étterem

Hogy el ne tévedjetek a (beton) dzsungelben, íme az
info! :o)
Bp. VI. ker. Jókai u.30. (a Nyugati
pályaudvartól nem messze a körúttal párhuzamos utca),
asztalfoglalás Ősember jeligére lesz.
(Igen a nagy asztalnál az a sok vidám ember a dzsungel
sűrűjében mulatozva, na az az! :o) )
A Nyugatihoz a 3-as metró visz, minden metró
megállónál Bp. térkép van!

Ha bárkinek bármilyen kérdése van, vagy ha úgy gondoljátok, szívesen megadom a mobilszámomat is, csak írjatok az emil címemre.
Nyugodtan keressetek!

Szerbusztok! :o)

Kedves **Napsugi!
Apró darabokra szedtem a postaládát, most itt ülök egy halom fa és csavar között, de a levelet nem találom. Pedig keresem! :o)

Kedves **Indian!
Saját felelősségre elolvastam kőtömbödet. Bár a betűk picit tényleg táncoltak, valahogy a kézírásod sem volt a megszokott, de azért sikerült eligazodnom rajta. :o) A NEM határozott volt, és az érvek megtámadhatatlanok. Megpróbálok tenni valamit a cél érdekében. :o)

Kedves **bodzso!
Tudom én, ilyen "szidást" máskor is vállalok, ha az a "büntim", hogy felhívsz! :o)))

Kedves **MrSlowhand!
Még mindig rossz a kedved? Ne legyen. Esetleg egy-két hógolyó felvidítana? Ne legyél szomorú. Mit tehetünk érted?

Kedves **tibusoft!
Ejnye, no, hát nem elvesztettem a fonalat? Én még ott tartok, először megbeszélitek, jó e nektek az időpont. Ha igen, rendben.
Szóval, találkozó merre legyen? :o)

Kedves **Jocee!
Ne sírj, az égre kérlek! Bár szomjas nem vagyok, azért megpróbállak vígasztalni. Esetleg ha már nem bírsz a soksok vízzel mit kezdeni, mondjuk mit szólnál ahhoz, ha beletennél abba a sokba egy-két lávakövet, és fincsi meleg medencét csinálhatnál belőle a barlangod közepére? Szerintem nagyon fincsi lenne. :o)

Kedves **Tiggr!
Merre budrálsz?

Puszi:
Boszi


Napsugár (hősnév: Napsugár2001. december 6., 08:24:23
***Boszi!!
***Anett!!
Emil ment...várom a választ S.O.S.!!!!

***Aguti!!
Várom a jelentkezéseteket... S.O.S...


***Combi!!

Léééééccciiii a kedvemért gyere el...:))))
Nagyon fogsz hiányozni..:)))



Dani (a harmadik) (hősnév: Vivosz2001. december 6., 08:03:56
Hello mindenkinek

Bora
Köszi a kaját, iszonyat hálás vagyok, nélküled még két kilót fogytam volna ;-).Thanx

Barni (hősnév: Bu N'Ko2001. december 6., 07:50:09
Sziasztok

**Indian
Igy megjobb :))

**Bodzso
Nyaron Hölimpia lessz :)))

**Anita
Nincs ott minimalis penzosszeg feltuntetve?
Legtobb kuldetesnel van ilyen. Szoval segitseget
eppenseggel adhatok de a minimalis penzosszegnel
kevesebbet nem lehet adni.

Barni

Crear (hősnév: Crear Sall Coaro2001. december 6., 07:47:16
***Geri***
8472-es faj a Borgok legnagyobb ellensege, akit nem tudtak asszimilalni , jah es a folyadekurben elnek :)) ergo Star Trek-bol :)
johet a kaja+pija+buznyak

egyebkent meg jo reggelt mindenkinek

páá, Crear

Napsugár (hősnév: Napsugár2001. december 6., 07:08:40
Kellemes reggelt Mindenkinek!!

***Aguti lécci jelentkezz emilen, vírus mindent
elvitt magával...nem tudlak elérni pedig nagyon
fontos lenne...

***Anett remélem még ma leszel..emil megy..

***Boszi neked is..



tibusoft (hősnév: Oroszlánkirály2001. december 6., 06:07:49
Kellemes reggelt Mindenkinek! :)
Ma ugyan nem oly szép az idő mint tegnap volt, de kellemes a friss hajnali szellő.. :)
Hajrá, munkára fel, eljött csütörtök, s itt a miku is! :))
***szim
Isten hozott újra itthon :)
***Napsugi :)
Ragyogj picit lécci, lécci, lécci... :)
***Mr Slowhand
:( No, nem válaszoltál... Mondd már, mi újság?!...
***Origami
Ha engem kérdesz, a gumicukor a hibás :) [Kevés volt...]
***Blanka
No, mi lesz a jutalmammal?.. :) [Vagy nem tetszenek az oldalak?..]
Ha szépen kérsz, keresek még.. :)
***Mamaja
Kellemes reggelt, mesélj majd, mi a helyzet a repcsivel... :)
[Hűvös van, Tádécska meg ne fázzon!..] :)
***Boszi :)
Egyeztetünk, vagy nem?.. Tanulmányok váratnak magukra, társad nem jelentkezett :)) [Lehet, a boszikkal másként kell beszélni?.. ]

Nyújtóztam egy szép nagyot, egyenlőre asszem ennyi, ha valaki kimaradt jelezze :)) Vidáman, csak vidáman :)

tiramisu (hősnév: tiramisu2001. december 6., 01:38:44
Szerető, új gazdit keresek. Jelentkezzen minél hamarabb kőtáblán, hogy megadhassam a jelszavam.

tibusoft (hősnév: PilisHölgye2001. december 6., 00:06:14
No, kedvesek, kellemes estet, pihenjetek...
Reggelig... :)) Csütörtökre ébredünk.. :)) Jó éjt! :)

Mr Slowhand (hősnév: bonzo2001. december 5., 23:56:59
***szim
Végre egy vidám pont :o)))

tibusoft (hősnév: Krisztofóró2001. december 5., 23:46:04
***szim
Viszont nagyon finom.. :))
Pihenj, aludj, holnap találkozunk, van mit olvasgatni [Itt is, ott is.]
Örülök Neked! :))

szim (hősnév: katiboszi2001. december 5., 23:42:28
Tibusoft,
:))
telleg annyira faradt vagyok,hogy most tudnek aludni,mint egy medve...:))
a hoseimet sem keltegetem,majd holnap,de kivancsi vagyok am nagyon,mire jutott a kedves *MrSlowhand es a vidamkis *Napsika..:)))
kellemes volt az ut,esmeg jegesmedvet is lattam...es voltam szaunaban minden nap..te ott kint,minden hazban alap a szauna...es a tavak meg az erdok..beleszerettem finnorszagba...minden olyan vadregenyes,meg szep,meg baratsagosak az emberek....DE!draga a sor nagggyyyyoooooooon!!:)))))

tibusoft (hősnév: Krisztofóró2001. december 5., 23:38:24
***szim!! :))
szervusz, mesélj! :) Itt úgy tűnik már mindenki alszik! :))

szim (hősnév: katiboszi2001. december 5., 23:34:07
hahooo,van itt meg valaki??:)))
megjottem,hazajottem..:)))
faradt vagyok,ehes vagyok,vidam vagyok,itt vagyok...:)))

tibusoft (hősnév: Krisztofóró2001. december 5., 23:27:21
***HÁH
Bildi hőseit negyed éjfélkor rendbetettem, gyermekek édesen,s jóllakottan szundítanak... :)
***Mr Slowhand
Ne rontsd kedvem, mert itt hagylak...

Katapa (hősnév: Bora2001. december 5., 23:25:50
Előző hozzászólásomban a helyesírási hibák miatt bocsássatok meg, főleg a "Bor" miatt, ugyanis a lányomat Borának hívják. Na pusszancs! :)

Katapa (hősnév: Toldi2001. december 5., 23:24:18
Sziasztok!!!
Mivel eddig mindig nagyon jól bejött, most i szeretnék minden hőst és hősnőt tájékoztatni arról, hogy az én emberkéim bárkinek segytenek küldetésben, kaját szerezni, plénzt kölscönadni. Nagyon szívesen segytek mindenkinek, csak írjon a hőseimnek, vagy a katapa@freemail.hu e-mail címre! A hőseim neve: Buerny, Bendegúz, Bor, Dublőr, Johika, és Kisbutus. Ezeken kívül jóvágású fiaim (Dublőr, Bendegúz és Toldi) szép feleséget keresnek maguknak! Akit érdekel írjon nekünk! Na pusszancs mindenkinek!!! :)

Mr Slowhand (hősnév: bonzo2001. december 5., 23:22:31
Rossz a hangulatom.

tibusoft (hősnév: PilisHölgye2001. december 5., 22:55:40
A legtökéletesebb estét kívánom tisztelettel kedves mindőtöknek! :))

***Blanka
Rékát, Petrát majd megismerem a sapikról, Néked pedig ím a kért információk:

Diocletianus: http://kisalfold.hu/cikk/printable/11954
Lovasiskola: http://www.nexus.hu/maura/lipicai.htm

Reménylem segíthettem... :))

***Mr Slowhand :)
Látom, Te sem unatkoztál... :) Hogy vagy?..

Mr Slowhand (hősnév: Bonzo2001. december 5., 22:01:55
***Dani / Ungibungi
A = 4
B = 1
C = 2
D = 2

A kaját és piát PAPuska-nak kérném utalni :o)))


Chryssz (hősnév: Lydia2001. december 5., 21:50:46
Sziasztok! Eddig még nem irtam ide, és lehet, hogy most is hülyeséget fogok kérdezni.: Van egy csomo kajám, ma már ki is kellett belőle dobnom.Egy ismerősnek viszont elfogyott és segiteni akartam neki,de azt mondta,hogy nem vagyok rajta a listáján. Vajon miért nem?Miért nem tudok kölcsönadni?Esetleg valamit nekem kellett volna csinálnom?Vagy mi a baj?
Ha valaki tud segiteni akkor sürgősen írjon ide.

Köszi

Origami(Orsi) (hősnév: Penészke2001. december 5., 21:29:44
koosza!!!

Helyes a válaszod,jelentkezz a jutalmadért!
Nálam öt perce járt a Mikulás,és hozzta az ajándékomat!!!
Bi bi bí tam tararam tam ó bi bi bí tam tararam tam!!
Egy csomag minicukrot is hozott amiről az jutott eszembe:
Az osztályomban egy gyerek vett rengeteg minicukrot a büfében,bejött az
osztályba és mindenki megrohamozta és mindenki vett egy kettő akár három minicukrot ki a markából,aztán ott hagyták alig maradt neki,sírva is fakadt.Én nem vettem tőle,mert én tudtam,hogy ez illetlenség.Egy lány o-
dajött hozzám és én azt montam neki:
-Ez illetlenség,ezt nem szabad!
Akkor ő azt mondta:
-De hisz neki sok van,egyet,kettőt azért elvehetünk nem?!
Szerintetek ki hibázott a fiú, a lány aki hozzám odajött a többiek,vagy
én?

Dani (A másik) (hősnév: Ungibungi2001. december 5., 21:15:22
Sziasztok!

Nincs sok kérdés, de van rejtvény, meg ilyesmi. Egyébként már rég megta-
láltam a billentyűzeten ezeket a pár kicsit furcsa "izéket":

đĐłŁ¤ß§

Ezek között a ß a béta a görög ábécében, azt tudom.

Kedves *Eccsi!

Nov. közepére ígérték, tehát vagy elkéstek, vagy már vannak, csak sok
bölcsesség kell a tanulásukhoz, vagyis később fognak megjelenni a tanulmá-
nyi listán.

Most pedig jöhet a rejtvény! (Válaszonként 3 kaja és 3 pia jár, amiz
természetesen az első beküldő fog megkapni. Beküldési határidő: holnap este)

Ha 2 ember 2 gödröt 2 óra alatt ás meg, akkor hány óra alatt ás ki:

A: 1 ember 2 gödröt;

B: 2 ember 1 gödröt;

C: 1 ember 1 gödröt;

D: 3 ember 3 gödröt?

( Nem biztos hogy azonnal tudom adni, ez esetben majd másnap...)

Ungibungi

Robyka (hősnév: Robyka2001. december 5., 21:03:07
ahoj! köne egy hösasszony! mármint feleségnek! ha lehet akkor elég jó csaj legyen... jelentkezzen egy levélben! köszike

koosza (hősnév: koosza2001. december 5., 20:59:40
Orsi
penészke férje oiF :)))))

Origami(Orsi) (hősnév: Kála2001. december 5., 20:53:25
Anita!!!

Én segítek a vadgesztenye megszelídítésében!

(Ára van,de adok rá pénzt.)

Origami(Orsi) (hősnév: Kála2001. december 5., 20:43:59
Geri!!!

Ez egyszerű mint a bátyámnak pofont adni.
Én kérek tőled kaját vagy piát,felajánlok érte 1 buznyákot.És végül te
kérsz tőlem dupla annyi kaját,vagy piát mint amit ígértem.


K.É. (hősnév: Ayne2001. december 5., 20:33:21
Szia ***Mindenki!!!

Ayne bölcsessége már százon felül van,(110/száztíz aki nem tudja elolvasni számmal)úgyhogy már házasodni akar most vagy holnap.
Ui.:nézzétek meg a bőre színét, a haja színét, és persze a szeme színét is.

Geri (hősnév: 8472-es2001. december 5., 20:31:44
***tibusoft

Sajnos nem talált.

***Origami

Megtudhatnám, hogy hogyan adhatsz nyereményként 1 buznyákot?
Úgy tudtam, csak meghatározott számú napra, kölcsönbe lehet adni.

***Mindenkinek
Az ajánlatom megváltozott: ha valaki kitalálja honnan van a nevem, az 5 kaját+5 piát és 2 buznyákot kap(legalábbis ha valaki elárulja, hogy hogyan lehet pénzt örökbe adni)
Ha valaki pedig férjre vágyna, és szereti az egzotikus férfiakat, az ne habozzon írni.

Boy George (hősnév: Culture Club2001. december 5., 20:25:47
*** Tom

Afféle zenész vallás, zenei hitvallás.
Egyébként, ismerős a nevem valahonnan?

Bálint (hősnév: Maxman2001. december 5., 20:17:21
Szia Anita, tudok segíteni Anita királynőnek!

nevem:Maxman

Blanka (hősnév: Bang2001. december 5., 19:56:28
Rájöttem, hogyha feladom a gyüjtőmunkámat rejtvényként és felírom, lehet, hogy megoldjátok. Tehát:
REJTVÉNY
1, Hol van a Diocletianus palotája? Mi ez? Miről nevezetes?
2, Hol van a Spanyol lovasiskola? Mi ez? Miről nevezetes?

Aki megfejti annyi enni és innivalót kap amennyit csak akar.
Holnap estére kéne, ha lehetséges. Segítségül annyit, hogy a Mo. körülvevő országok valamelyikében kell lennie.

Majd még jelentkezem:
Blanka+Bang,

Anita (hősnév: Anita királynő2001. december 5., 19:53:05
Ha valaki segítene írjon a fönti névre
(Anita királynő) a hősömnek!
Köszi!

ui.: SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!

Anita (hősnév: Anita királynő2001. december 5., 19:51:01
Sziasztok Ember Hősök!!

Segítene valamelyikőtök megszelidíteni a
vadgesztenyét? Ha akad köztetek olyan jó szívű
aki esetleg megcsinálná ingyen, akkor azt
meghálálnám később! Ha esetleg nem akkor max.
2-3 Buznyákot adok!
Légyszi Segítsetek!


Origami(Orsi) (hősnév: Kála2001. december 5., 19:42:58
FIGY3LEM!!!!REJTVÉNY!!!HOLNAP LESSZ MIKULÁS!!!

Mivel holnap ünnep lesz,MOST NEM CSAK KAJÁT,PIÁT AD KÁLA,HANEM MÉG
HOZZÁ PÉNZT IS(1 BUZNÁKOT),ANNAK AKI(K) ELŐSZÖR VÁLASZOL A KÉRDÉSEMRE

Ezért a rejtvényért 3 kaja 3 pia+1 buznyák jár,aki ELŐSZÖR fejti meg!!
A kérdés így szól:
Ki a férje Penészkének?
(könnyű igaz?)

Lőrincz Jocee (hősnév: Jocee2001. december 5., 19:41:43
Vigyétek! HÜPP!

Lőrincz Jocee (hősnév: Jocee2001. december 5., 19:38:03
Szevasztok!

Víz eladó! KÉRLEK VIGYÉTEK! Ingyen van!

KÖNYÖRGÖK, sírok! CSAK Vigyétek!!!!!!!!!

WooDoo (hősnév: WooDoo2001. december 5., 19:33:01


Ja és geri, azé mert alatta nem tud! 8)))
Mi az amikor sok homoszexuális beállítottságú ember megy az utcán?

Gasparek (hősnév: Gasparek2001. december 5., 19:32:01
Lányok !

Vigyázzatok a Télapuval, mert hosszú virgácsa van.

Gasparek !

WooDoo (hősnév: WooDoo2001. december 5., 19:31:31
Hali!
Csak az lenne a kérdésem, mijen xtrákkal jár ha házasember leszek?
Ha olyan mint a valóságba (nincs több csajozás 8))) ) akko aszzem maradok magányos ! 8))))


By : WooDoo

Eccsi (hősnév: Eccsi2001. december 5., 19:21:01
Sziasztok!Egy kérdés: mikor lesznek meg
az új tanulnivalók és küldetések?

Mr Slowhand (hősnév: Bonzo2001. december 5., 19:11:58
***Indian
Csak neked.

Led Zeppelin - Stairway To Heaven (Page - Plant)

There's a lady who's sure all that glitters is gold
And she's buying a stairway to heaven.
When she gets there she knows, if the stores are all closed
With a word she can get what she came for.
Ooh, ooh, and she's buying a stairway to heaven.

There's a sign on the wall but she wants to be sure
'Cause you know sometimes words have two meanings.
In a tree by the brook, there's a songbird who sings,
Sometimes all of our thoughts are misgiven.
Ooh, it makes me wonder,
Ooh, it makes me wonder.

There's a feeling I get when I look to the west,
And my spirit is crying for leaving.
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees,
And the voices of those who standing looking.
Ooh, it makes me wonder,
Ooh, it really makes me wonder.

And it's whispered that soon if we all call the tune
Then the piper will lead us to reason.
And a new day will dawn for those who stand long
And the forests will echo with laughter.

If there's a bustle in your hedgerow, don't be alarmed now,
It's just a spring clean for the May queen.
Yes, there are two paths you can go by, but in the long run
There's still time to change the road you're on.
And it makes me wonder.

Your head is humming and it won't go, in case you don't know,
The piper's calling you to join him,
Dear lady, can you hear the wind blow, and did you know
Your stairway lies on the whispering wind.

And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How everything still turns to gold.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last.
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll.

And she's buying a stairway to heaven.


Geri (hősnév: sicoka2001. december 5., 19:11:12
FIGYELEM! REJTVÉNY!

Most aki megfejti ezt a rejtvényt,az kap 6 adag
vizet!

A kérdés egy vicc!

A kérdés:Miért repül a sas a hegy fölött?

sicoka Geri

Blanka (hősnév: Bang2001. december 5., 18:51:12
Szupíííííííííííííí!
Az anyu csinálja a Réka és a Petra osztályának a Mikulás csomagját, és ha marad majd csoki, meg naranys és mogyoró az az enyém lesz!

Kedves **Boszi!
Rékának nem manósapkája van, hanem valami fülpántja, vagy ilyesmi.
(És még nem fagyott le a füle!)

Kedves **Indián!
A sárga a tesómé, az enyém meg kék. És itt én vagyok a fontos. :o))
Egyébként jó hosszú és bojtja is volt csak az leszakadt. (A tesómnak még megvan de ez UGYEBÁR lényegtelen.)

Majd még elenzkezem:
Blanka+Bang

Fanta (hősnév: Ősbumm2001. december 5., 18:47:29
bunkót 1 buznyákért adok, meg kaját piát is szívesen de azt ingyen

Dani (hősnév: Szuperhóhös2001. december 5., 18:39:33
Sziasztok!
Víz és kaja még mindig eladó!
0-és 10 buznyák között.
Azse baj hogyha uj vagy és nincs kajéd adok ingyen!
Csak kérjetek anyitt amenyit akartok.

Napsugár (hősnév: Sugi2001. december 5., 17:49:46
***Valka!!

a 3. tortára már jelentkezett nyulam-bulam mester..:))
élve egy kedves HK-s szavaival..és az ha igaz az
Isteneké lenne...választási lehetőséget minél előbb..
A Mekk Elek majd viszi a tortát én csak közvetítek..

Nem tudom a pontokat összeszámolni mivel pl: Napsugár
versenyében mindenki aranyos..:))

Sugi

[ << ] [ 2873 ] [ 2872 ] [ 2871 ] [ 2870 ] [ 2869 ] < 2868 > [ 2867 ] [ 2866 ] [ 2865 ] [ 2864 ] [ 2863 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved