| [ << ] [ 2823 ] [ 2822 ] [ 2821 ] [ 2820 ] [ 2819 ] < 2818 > [ 2817 ] [ 2816 ] [ 2815 ] [ 2814 ] [ 2813 ] [ >> ] |
| Man (hősnév: Martin) | 2002. január 21., 08:06:25 |
| FIGYELEM!!! Ha házasodni szeretne a hősöd vagy hősnőd, és nem talál magának párt, írj Martin-nak! Csak írj a hősödtől egy kőtáblát a Martin nevű hősnek, írd meg benne a hősöd tulajdnoságait, meg hogy milyen társat szeretne, és Martin keres neki egyet. 2 párt már létrehozott! | |
| thomas (hősnév: boborzin) | 2002. január 21., 07:47:29 |
| Üdv. Kedves Hölgyeim! Boborzin nevű hős, ki szép , okos, rendkívűl kiművelt, na és persze szerény :-)) szívesen ismerkedne meg nőnemű Hősnővel házasság céljából! Várom a kedves jelentkezőket! (u.i.:válaszokat ide is várok:w_thomas@freemail.hu) | |
| Barni (hősnév: Bu N'Ko) | 2002. január 21., 07:45:25 |
| Sziasztok **Cat Ok akkor majd a bozottuzet mellozzuk. Az inkognitot pedig nem ertem :)) Jobbanmondva azt nem ertem hol keveredtem en bele :)) **Boszi Kuldj meg egy soprut mert el lettem temetve es ez az egy mar nem bir kihuzni :) **Csabi A regi gozzel igaz? :) Eszembejutott valami es kaptam a ruzs meg az eger utan aztan rajottem hogy hu de reg volt :)) **Dorina Meg semmi vegeredmeny? Kivancsi vagyok am :)))) Barni | |
| tibusoft (hősnév: Tibusoft) | 2002. január 21., 07:34:35 |
| ***Csabi :) Korán keltem, hol az arany?!.... :)) Mindjárt jövök... :) | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2002. január 21., 06:46:58 |
| Szép jó reggelt, mindnekinek! Újra itt ,és teljes gőzerövel megkezdjük, azt a bizonyos temlést!!! ***Rony Igérem, hogy potlom a hiányt! ***Tibusoft Ébresztö!!! ***Boszi Neked is! ***Cat Igen ,itt vagyok ,és bégteg. BE ee ee ***Többiek: Ti keljetek és ébredjetek! Hisz tudjátok:aki korán kell,aranyt lell! (vagy mégsem?) Még jövök. (fb) | |
| CarmenElektra (hősnév: CarmenElektra) | 2002. január 21., 03:46:39 |
| Férjnézőben vagyok. Valaki a Toplista első 100-ból? | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. január 21., 00:00:20 |
| ***Lexx A pusi miatt raktam idézőjelbe!!!:) Igaz kihagytam a pontos helyet, évszámot, kiadót, a fordítokat és műértőket, és egyéb hóbortot... [Ha már ennyit dolgoztál vele, miért ne használjam??? Legalább Én!!, ha más nem!:)))] NAaaa, töröljük azt a feketepontocskát.... még meg is dícsértelek a fogalmazás miatt!:))) Nem volt szívem átírni ezt a gyönyörűséget!!:)) [Legalább látod helyesírási hibákat...:)))] Megyek, máris megnézem azt az oldalt! Rony | |
| Lexx (hősnév: Lexx) | 2002. január 20., 23:52:35 |
| Rony: Ezért járna egy csillagos ötös. :)) De egy szőrős fekete pont is, moncsaknempuskáztálegykicsit??? :))))) Köszi, ha lesz újabb küldöm. Már átküldtem Wica-nak meg Sey-nek is egy-egy adaggal. Nem tudom válaszoltak-e? Ja, és egy kicsit megreformáltam a HÁH kezdőoldalát, hátha .... Lexx | |
| Rony (hősnév: Leafy) | 2002. január 20., 23:46:03 |
| ***Fanni "2 héten át a HÁH-on keresztül tudod Árvádat meglátogatni, ehhez küldunk belépési nevet es jelszót. A 2 hét eltelte után, ha az Árva nem szenved hiányt semmiben, elküldjük a gyártási számát és töröljük a HÁH-bol" [Ennél precízebben meg sem lehetne fogalmazni!:))] Ha még több kérdésed van, előbb kattincs a "Hősárvaház" gombra! ***Lexx Nyavajgás letudva... Folyt. köv....?!:) | |
| Lexx (hősnév: Lexx) | 2002. január 20., 23:31:48 |
| Szia Rony! :)) Ha Nyavajgásokra vágysz, akkor válaszolj kérlek Fanny-nak. :)) Lexx | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. január 20., 23:02:27 |
| Buliiiiiiii!!!!!:))) ***Báránykám a Pásztorlányka hiányolja azokat a fránya smseket! Hát lehet ilyet csiálni? Na majd megbeszéljük!:) Ha sietsz, még egy gőzölgő teát is kaphatsz!:) St. Hubertus? :))) ***Anett Végre valahára a levél gyorspóstán elreppent! Vigyázz, nehogy továbbrepüljön! ***Tibusoft Besettenkedtél, aztán gyorsan továbbáltál? Micsoda dolog?? Még egy emilke sem? Csak nem? Valaki már megint lenyúlta őket? Micsoda aljas összeesküvés!!:)) Kávét vagy teát rakjak a mikróba? Csak hogy melegen tartsam, mire ideérsz...:) ***Bodzso Ennyire szörnyen el vagy havazva? Pedig Én úgy virulok! Nem látod??:))) ***Boszi Kapják el, ott repül... a levelem! Megbolondítottad valamivel, azért nem talál el errefelé?:) ***PilisHölgye Levele jól fejbecsapott, de nem bánom!:) Közel az orvos!:)) Bármiben állok az Ön rendelkezésére!:) Választ reppentettem! Elkísérhetem a buliba?:)) ***Cat Gyere csak! Jól fogjuk magunkat érezni, azt garantálom!:) ***Zsu Hát neked is?:)) Boldog szülinapot így, akárhogy, mivel pontos dátumot nem tudok!:( Egyszer össze kéne gyűjteni a januárban születettek névsorát...Lenne dolgunk azt hiszem!:)) ***Man Egy kicsit unalmas, így egymás után.. Nem kéne már újítani? Mondjuk, már 3 párt összehozott...esetleg 4-5-8? Vagy ennyire jól nem megy az üzlet?:) ***TITÁN Im not speak in english, but Én érteni ezen szöveg in corect! But My ezen szöveg lenni not understand, [jesszus..] Én lenni magyar. Na ha ebből valamit kihámoztál, annak örülök!:)) Tovább nem égetem angol tudásom, I speak French, or franchösis, france, aFranc, vagy mi a flanc!.. Tetszett na:))) ***Lexx Segítségem mindig áll, bár Én ülök.. Nyavalyogj egy párat! ***Csabi Hogy hívják a szerelmes ***Bárányt? Love juh! pusszancs mindenkinek! Aki azt hiszi, hogy az öreg tölgynél vége a bulinak, az tévedni tetszik, mert bulivan kedd reggelig! ***Csabi, ***Tibu ennyire nem kell rohanni, nem fogyott el az ital!:)) Várjatok már meg!:) Rony [Na most már egy évvel több!] | |
| Ritus_ (hősnév: Ritus a hős) | 2002. január 20., 22:02:38 |
| Emberek,hősök! Mit lehet csinálni pontosan a buznyákokkal? Gondolom venni lehet belőle dolgokat. De mit,menyiért és HOL? | |
| stewe (hősnév: kistewe) | 2002. január 20., 21:49:11 |
| haliho s boldog ujevet mindenkinek...:) kerdes: miert van az, hogyha en nem tom tudom egy hosnek hajszalpontosan a nevet akkor mar nem is talalhatom meg????????????????????????????? esetleg abc- stilusu kereses meg nem kellet eddig senkinek???? pedig elsos tananyag:((( egy szomoru hoskereso..:( | |
| Geri (hősnév: Apu) | 2002. január 20., 21:47:24 |
| FELESÉGET KERESEK!!! | |
| Geri (hősnév: Böfi) | 2002. január 20., 21:46:47 |
| FELESÉGET KERESEK!!! | |
| Fanni (hősnév: Kőkövi Karolina) | 2002. január 20., 20:57:56 |
| Legyen szíves valaki megmondani, ha örökbe fogadok egy árvát, akkor a gyártási számát honnan tudom meg? | |
| Kata Komba (hősnév: Alphadoro Borbockain) | 2002. január 20., 20:54:38 |
| Kedves ***mindenki, főleg ***Anikó, ***Tibusoft, ***Duch, akik válaszoltatok /ha valakit ifelejtettem, 100x bocs/ Köszi, hogy válaszoltatok, és visszahúztatok a depresszió mélységes szakadékának széléről! 1000x hála érte! Jó tapasztalni, hogy Alph neve hódít. Egyébként, ha már így szóba került, egy (h)ősi legendában szereplő (h)ősi király (h)ősi nevét kapta. Tehát mégegyszer: 100x+1000x=1100x köszi mindent!! Kató | |
| Pityu (hősnév: Falco) | 2002. január 20., 19:26:33 |
| Szevasztok klassz a hősemberkébző bár lehetnének újítások. PL: A hősöknek születésnapi buli,Házassági évforduló,szóval ilyenek sőt még jobbak is. Hősbulik vagy nyaralás a hősöknek na csá fiúk lányok és persze hősök | |
| Zsuzsi (hősnév: Compact pussydog) | 2002. január 20., 19:19:29 |
| Drága HŐSÖK ÉS HŐSÖNŐK! Engem Compact pussydognak hívnak, sárgabőrű(ami igazából rézbőrűnek néz ki), szőke hajú kék szemű fiatalember vagyok. Bölcsességem: 108. (MOST) Nos szeretnék feladni egy hírdetést, amiben kijelenteném: BARÁTNŐT, BARÁTOT KERESEK. Szelíd vagyok, mint a bárány, ételt italt adnék a rászorulóknak. SZÍVESEN. Segítenék mindenkinek. Szóval írjatok NEKEM!!!!!! Sok szeretettel: Compact pussydog | |
| Vince (hősnév: Cuncimokus) | 2002. január 20., 19:07:25 |
| Hello mindenki! Valaki tudna segíteni a kérdőívet kitölteni? | |
| Ági (hősnév: Drizella) | 2002. január 20., 18:41:40 |
| Vállalok bunkókészítést és küldetés végrehajtását! Kérlek jelentkezzetek! köszi: Drizella | |
| ottvan (hősnév: Csínike) | 2002. január 20., 18:41:31 |
| Helló mindenkinek! Aki éhezik, szomjazik, az forduljon bizalommal Csínikéhez! Szívesen ad nektek kaját, piát ingyen!! Csak kérjetek segítséget! ottvan | |
| Orsi (hősnév: Orsó) | 2002. január 20., 17:59:22 |
| Hahó Őshősök! Szegény vagyok! Kéne néhány buznyák! Pusszancs! | |
| ViktorH (hősnév: Hámori Viktor) | 2002. január 20., 16:26:25 |
| szépjóestét! sajna volt két hősöm akik élnek, de a gyárt. számukat nem tudom, mert vki befogadta őket. Szerintetek mit lehet tenni? ja és a fentebb látható nevű hősöm erőteljesen kunyizik 10 buznyák után, ha tudtok, adjatok...előre is thx: ViktorH | |
| solyomszem (hősnév: Solyomszem1) | 2002. január 20., 15:58:41 |
| hahó valaki hogy kell megitatni a hősömet!!! gyorsan mert nagyon szomjas | |
| Maxakoy (hősnév: Maxakoy) | 2002. január 20., 15:19:43 |
| Kedves Staalin én lehet hogy kérnék tőled egy kis vizet, még hozzá naon hamar, mert kiszáradok! áááááá Maxakoy | |
| Staalin (hősnév: Staalin) | 2002. január 20., 14:56:41 |
| Helló Mindenkinek! Staalin nevű hősemberem mindenkinek segít szívesen!(mármint abban,amit tud). Nyugodtan kérhettek tőle segítséget. Aztán remélem majd kér is valaki! | |
| Szasza (hősnév: Heroine) | 2002. január 20., 14:41:43 |
| Sziasztok! Valaki mondja meg, hogy mit tegyek, ha elfelejtettem a hősöm gyártási számát! Köszi! | |
| EinsMest (hősnév: Bem-bem) | 2002. január 20., 14:11:11 |
| Hahó, AKCIÓ!!!!! 1 Buznyákért ad Bem-bem 3 kaját! Siessetek, mert csak az első 4 ember kapja meg!(vagy 6) | |
| Ben Frederic (hősnév: Donvel) | 2002. január 20., 13:24:05 |
| Vki. adjon munkát! Légyszi. | |
| Ben Frederic (hősnév: Donvel) | 2002. január 20., 13:21:50 |
| Mikor múlik el egy nap? | |
| Reketa (hősnév: sZeMeS) | 2002. január 20., 13:20:35 |
| EGY KICSIT IDEGESITŐ EZ A HÓHULÁS.LEVELEZNÉK VALAKIVEL!!!!!!!!!!!!!!! sZeMeS OKOS,ÜGYES ÉS ÜDVÖZÖL MINDENKIT!!!!!!!!!!!!!! UI.:SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Wica (hősnév: Tiem) | 2002. január 20., 13:19:59 |
| Na! Jo napot es heveget! Mar az ami megmaradt belole...Ja, es Boldog uj evet, mert ez is elmaradt! Eloszor is nagyon szegyelnem kell magam, mert mar 2 honapja, vagy tobb is, hogy egy kukkott sem szoltam...meg csak nem is -0-0-. Igy azt sem tudtam, hogy az egyik olimpiai szamon elso lettem csapatban...huh...ennek igazan orulok. Nem nagyon mentegetozom...nem nagy sikerem lenne benne... Mindenesetre csak meg jelezni akartam, hogy jol vagyok es boldog, mert 2 het mulva jovok haza....VEGRE! Akarjatok hogy igy hirtelen megszervezzek egy villam Htali-t?! vagy mar tul keso van?! Na jo, szoljon aki eljonne...szerintem megoldhato! Pusszancs! Kulon Pusszancs azoknak akiket jobban ismerek....pl Bodzsoka, Lexx, Pozsy, Anett, Zsu, Aguti, stb stb.... Egy oriasi csok az en draga ferjemnek Has Hos-nek..vagyis Gyimanak! (Ah errol jut eszmbe....Bodzsokam.......mindjart feltekeny leszek!!! ;-)))!!.....na jo megsem, de, hogy miert ...nos, ez is csak a mi titkunk!) | |
| Ben Frederic (hősnév: Donvel) | 2002. január 20., 13:19:27 |
| Hol lehet munkát vállalni? | |
| Sityu (hősnév: sityuka) | 2002. január 20., 13:01:34 |
| Titán: nem sámli a meséd, nagyon tetszett. Szétröhögtem a hasam. Hősöm meg lesett, hogy meggárgyultam-e. Köszike. Máskor írj ilyen kedves meséket :O)) | |
| Lexx (hősnév: Lexx) | 2002. január 20., 11:51:24 |
| Sziasztok! ***Cat: Figyelmedbe ajánlom az új HÁH kezdőoldalt. :)) Lexx | |
| Hero T. (hősnév: Andrewska) | 2002. január 20., 08:40:51 |
| Hello Mindenki! Miután legmélyebb fájdalmamra, általam nem befolyásolható technikai okok miatt Pronyó Ottónak kétszer is (jaj, jaj) anyag-nem-csereproblémák a halálát okozták, klónoztam ezt az Andrewskát. Fogadom, hogy hasznos tagja lesz a Hőstársadalomnak. Előnyei: jóképű és kőből van a feje, de csak kívül.(?...) Hátránya: még liberót hord... Befogtam, pá! | |
| Man (hősnév: Martin) | 2002. január 20., 05:31:24 |
| FIGYELEM!!! Ha házastársat keresel a hősödnek, de egymagadban nem nagyon találsz, Martin szívesen segít neked! Csak írj neki egy kőtáblát, írd meg benne a hősöd tulajdonságait, meg hogy milyen társat szeretne, és Martin keres neki egyet. 2 párt már létrehozott! Man | |
| Man (hősnév: Martin) | 2002. január 20., 05:30:36 |
| FIGYELEM!!! Ha házastársat keresel a hősödnek, de egymagadban nem nagyon találsz, Martin szívesen segít neked! Csak írj neki egy kőtáblát, írd meg benne a hősöd tulajdonságait, meg hogy milyen társat szeretne, és Martin keres neki egyet. 2 párt már létrehozott! Man | |
| macska (hősnév: Zelda) | 2002. január 20., 03:37:31 |
| Miaú! ***Lar Zelda üzeni: Ha erre jársz:Majdnem véstem, csak eltörött a pá'cikám:-)) A gazdi most itt átkozódik, hogy milyen hülye, mert elnyomott valamit, de nem értem, miről beszél:-(( Úgyhogy, majd holnap vések:-)) Zelda Él még itt valaki az nagy HK-ból???:-)))) Letűntünk, mint az nagy korok mártírjai:-)) NYAÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ,hall valaki?? Fenn szárnyalók, lenn kosarazók??? Már annyi itt az egér, hogy még most is ritkán érek ide:-(((( Éjjeli macska | |
| Cat (hősnév: Sir Pamacs) | 2002. január 20., 02:17:40 |
| ***TeeToo Aki Pocak Csopp-nak kölcsönzött, nem szemét, mert nem adhatja ennél kevesebb kamattal!!! Mikor ugyanis kölcsönadsz, gördítősávon választhatod ki a kamatot, és 23%-nál kezdődik! A hősöd pedig még pelenkás, tehát nincs is semmi szüksége pénzre!Hány napra kérted kölcsön? Sir Pamacs kér majd tőled 3 adag italt 10 BZ-ért, ha már szobatiszta leszel, és el tudod járni az esőtáncot. Abból valószínűleg vissza fogod tudni fizetni a kamatot. Cserébe ne kérj kölcsönt, legalább addig ne, amíg nem tudod ellátni magad! ***Big Nem mindenkinek. Neked igen? Gratulálok! | |
| Man (hősnév: Martin) | 2002. január 20., 00:18:39 |
| FIGYELEM!!! Ha házastársat keresel a hősödnek, de egymagadban nem nagyon találsz, Martin szívesen segít neked! Csak írj neki egy kőtáblát, írd meg benne a hősöd tulajdonságait, meg hogy milyen társat szeretne, és Martin keres neki egyet. 2 párt már létrehozott! Man | |
| Big (hősnév: Böhömke) | 2002. január 19., 23:41:38 |
| Szasztok! Az Iq-teszt mindenkinek sikerült elsőre? | |
| Man (hősnév: Martin) | 2002. január 19., 23:07:31 |
| FIGYELEM!!! Ha házastársat keresel a hősödnek, de egymagadban nem nagyon találsz, Martin szívesen segít neked! Csak írj neki egy kőtáblát, írd meg benne a hősöd tulajdonságait, meg hogy milyen társat szeretne, és Martin keres neki egyet. 2 párt már létrehozott! Man | |
| Krisztián (hősnév: Ragamatyi) | 2002. január 19., 22:23:14 |
| SZASZ GORÁN!!!!!!!!!!OLVASD EL!!!!!! Buznyákot keresni pl. dolgozással lehet, dolgozni pedig akkor lehet, hogyha a Hősöd szobatiszta, tudja az esőtáncot és a kajaszerzést. Ekkor lehet választani hogy mit akarsz tanulni, lehet dolgozni, és küldetéseket elvégezni. Tapasztalatot, vagy más néven bölcsességet a Hősöd naponta növeli 1-el.(vagy naponta kap 1 bölcsességet:-)Minnél nagyobb a bölcsesség, annál több leckét tanulhatsz.Kb. (mint a Hősemberkézők mondták nekem) 200 lecke van össz-vissz. Ha ellopták a bunkódat(ami a vadászathoz elengedhetetlen), akkor 32 bölcsességtől lehet bunkókészítést tanulni. Üdv.: Krisztián | |
| Áki (hősnév: Bálint Sámán) | 2002. január 19., 22:11:34 |
| Hello Mojzi! Miután feltámasztod a hősőm légyszi fagyazd le! Üdv.: Áki | |
| Hevér László (hősnév: bunkoberci) | 2002. január 19., 22:10:18 |
| Hellosztok!! Feleséget keresek irjatok a hősömnek. | |
| Gorán (hősnév: Goretity Gorán) | 2002. január 19., 21:35:29 |
| SZiasztok Gorán vagyok. Van néhány kérdésem: hogy lehet buznyákot keresni és tapasztalatot hogy lehet szerezni kérem segitsetek gyorsan ha lehet.Előre is köszi mindenkinek. | |
| TeeToo (hősnév: Pocak Csopp) | 2002. január 19., 21:35:03 |
| Az en hosom eppen most kert kolcson 10 buznyakot egy hostarsatol es a szemet tarsa azt a rengeteg penzt meg 23% uzsora kamattal SULYTOTTA es ez az en csopp hosomet nagyon megrazta, mert mennie kell majd kovettorni, vagy rizst hamozni... Ez nem valami lelek emelo tudat a hosom szmara, plane ha a hosom meg nem is szobatiszta... Most csak gondoljatok bele, kedves hoshazafiak es hozhazalanyok, hogy milyen lesz amikor a hosom odacsinal a rizsrakas tetejebe... :( | |
| Bercike (hősnév: Bunkócska.) | 2002. január 19., 20:55:26 |
| hello csak azt szeretném megkérdezni hogy hogy kell el menni a Sámánhoz | |
| [ << ] [ 2823 ] [ 2822 ] [ 2821 ] [ 2820 ] [ 2819 ] < 2818 > [ 2817 ] [ 2816 ] [ 2815 ] [ 2814 ] [ 2813 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved