Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2781 ] [ 2780 ] [ 2779 ] [ 2778 ] [ 2777 ] < 2776 > [ 2775 ] [ 2774 ] [ 2773 ] [ 2772 ] [ 2771 ] [ >> ]

Ktomi (hősnév: Tülkös Tomi2002. március 4., 18:21:23
Bunkók eladók 5 Buznyákért (1. vásárlásnál 2 Buznyák kedvezmény) €

Rony (hősnév: *Rony*2002. március 4., 18:03:22
***Csabi

Csak ülök itt a széken,
Kicsordul a könnyem,
A boldogságtól sírni?
Megy ez, nagyon könnyen!

;)))))

"Istenem vagy, megteremtettél engem!"

Mondtam már, nem tudok rád haragudni! Egyszerüen nem megy, és kész. :)))
(Ha ezek után is azt mondod, hogy nem tudsz írni, akkor ne legyen költö belölem! :))) Nagyon fehéredsz... :))) )

(pl)

[***Író Kéz
Ajánlom figyelmedbe a lentebb jegyzett töredékeket, melyek nagyon kedvesek szívemnek, s belopták magukak lelkembe... :)))]

Csabi (hősnév: kisscsabi2002. március 4., 17:41:40
Jó napot mindnekinek!

Egy vallomás,és egy bocsánat kérés!
Nem volt szándékos,de töllem ,mit lehet várni?

***Rony csak neked!!!

Mindent megbocsátasz,
És mindig jót akarsz nekem,
Hogyha néha bántlak,
Te akkor is jó vagy velem.
------------------------------------------------------------------------
Te légy a párnám, ha fáradt vagyok,
Te légy az ágyam, ha elszunnyadok,
Te légy az árnyék, ha bánt már a fény,
És te légy a sírom, ha meghalok én!
-------------------------------------------------------------------------
Csillag vagy nékem, mely száll fenn az égen,
És oly vonzó a fénye, mit nem érek el.
Álmomban látlak, és mindennap várlak,
Mert amíg élek, nekem csillag leszel.
--------------------------------------------------------------------------BOCSÁNAT RONY.

***Barni
Igazad van,és bölcsen cselekszel..

***Napsugi
A(BÉLA), jol van,köszöni szépe.Valami akrobata joszág,nehéz dolog lesze majd levágni!

***Bodzso
Bell.meg volt!
De miért a fehéret? még veszítek a szinemböl!

Még vagyok!

(fb)

Mórgó (hősnév: Mórgó2002. március 4., 16:52:51
Judytrouble:
Köszi, kezdésnek kértem kölcsön 5 buznyákot. Most várom az ajánlatokat. Remélem, jó úton indultam el!

Temptress (hősnév: Judytrouble2002. március 4., 16:46:38
Morgo:

Kolcson kell kerjel valakitol, vagy el kell menjel dolgozni. Mivel dolgozni szerintem meg nem tudsz, kerj kolcson!

Író Kéz (hősnév: Író Kéz2002. március 4., 16:31:41
Tisztelt Írók és Olvasók Lexikona!
Bár az általam művelt műfajban - amire nem emlékszem - egyre csökkentettem a személyes jellegű és a költészettől magától távolabb eső megnyilatkozásokat - ami viszont nem igaz - megint változtatnom kell elveimen. Ime:
***Napsugár! Magam is és a ***Többiek is körülbelül így vannak vele. Én is egy egyszerű ember vagyok!:))) Mi is egyszerű emberek vagyunk!:)))
Ez a nagyszerű!:)))
Üdvözöl ***Mindenkit, az egyszerű Író Kéz

Mórgó (hősnév: Mórgó2002. március 4., 16:14:16
Sziasztok, én csak azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet buznyákhoz jutni. Bocs a tudatlanságomért, de ez az első napom itt.

Temptress (hősnév: Judytrouble2002. március 4., 16:06:15
Babybell:

szivesen elvallalom a felvigyazast! Nalam jobb baby sintert keresve sem talalhatsz! Es igerem visszaadom epsegben!

Barni (hősnév: Bu N'Ko2002. március 4., 15:49:52
Sziasztok

**Babybell
Ha nem akarsz veglegesen hos nelkul maradni ilyent ne tegyel.
Honnan tudod hogy a kedves bacsi meg visszaadja a hosodet amikor
visszajossz? Egyszeruen fagyaszd le. Mivel a hosod ma szuletett
ugysem veszitesz semmit ...

**Csabi
Altalaban azt nezem ki mondja es nem hogy mit mondd ;) Ugyhogy
ha megtortenne sem lenne vilagvege :)

Barni

Babybell (hősnév: babybell32002. március 4., 15:38:19
Hello!
Meg szeretnék kérni egy olyan 1ént, akinek arra is van ideje, hogy az én kis hősömmel foglakozzon kb. 1 hétig, mert addig nem leszek itthon.
A segítőmnek előre is köszönöm:

Babybell
babybell3 mestere

Napsugár (hősnév: Napsugár2002. március 4., 15:30:35
***Író Kéz!!

Jaj, hát nem tudtál róla..Napsugár pályázatokra szokott írni..
de a mostani hangulata..olyan, hogy nem küldi el..de talán
egyszer ismét vészi a bátorságát és a többivel együtt olvashatod
Te is a net-en...
Különben nem vagyok költő csak egyszerű ember ki érzéseit...
gondolatait néha sorokba önti..

Napsugi

babybell (hősnév: babybell32002. március 4., 15:24:42
Hello!
Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudná-e kb. 1 hétig gondját viselni a hősömnek, mert addig nem leszek itthon, és nem szeretném, ha gondja lenne. A gondját viselőt nagy jutalmazásban fogom részesíteni!!!!!!!!!
Előre is köszi:

Babybell
babybell3 mestere

Író Kéz (hősnév: Író Kéz2002. március 4., 15:16:30
Tisztelt Írók és Olvasók Szépművészetiakadémiája!
A ***lányok, a ***lányok, a ***lányok ***angyalok!
Nem először fordul elő, hogy hétfőre virradóan überolhatatlan (sic!) költeménnyel állnak elő lányok. A múlt héten Stilla, mint múzsa és most ***Napsugár, mint KÖLTŐ, valamint Cat, stb.:)))
***Napsugár! Rólad sem fogok megfeledkezni a napi- hetidíj kiosztásakor. "Egy gondolat bánt engemet", hogy ezt a gyönyörűt sem hozzám írták.(((- De nem baj - ***Karma - ettől is szép az élet!:))) Gratulálok és irigykedek tovább!:)))
***Enyéim, vagy ***Enyimeim! Alkossatok, olvassatok, alkossatok!:)))
Üdvözletem, Író Kéz

Napsugár (hősnév: Napsugár2002. március 4., 14:35:09
Szép napot Mindenkinek!!

Nem olvastam végig az O-t sok a beírás nincs időm..:((((
Mindenkitől elnézést kérek...


****kisscsabi!!

Na áruld már el lécci...mi van azzal a bizonoyos "A BÉLA-val"..)))


****Karma!!!

Tudom nehéz tanácsot adni mit és hogyan kellett volna csinálni, vagy
most mit tegyél...Sajnos ez a Te utad...Neked kell rajta haladni...
De azt tudom, ha megosztod a bánatod, akkor mindent könnyebb visleni...Ne zárd Magadba, add ki. Fogadd el a barátok kéznyújtását.
Az ember, hajlamos arra, hogy mindig az Őt ért bánatot tartja a legnagyobbnak...nézz szét...s tapasztalod...sok-sok nagyon sok gondal
néznek emberek napról napra szembe...Ne engedj a csüggedésnek..ne húzzon
le a bánat..kérlek...


------------------------

ha minden pillanat
egy újabb gondolat,
ha minden gondolat
egy régiből fakad,
ha régen Te voltál
az első gondolat,
akkor én minden nap,
minden új pillanat-
ban csak Rád gondolok

ma nincsen gyengédség,
elmúlt már, emlékkép,
ma nincsen pillantás,
mi hozna megváltást,
ma nincsen kéz-intés,
nincsen kéz-érintés,
pedig én szemedbe
és a két kezedbe
helyezném szívemet

sajnos hiába vársz,
mást-ilyet nem találsz
sajnos csak én vagyok,
ki tudja bánatod,
sajnos csak én voltam,
ki örömöt hoztam,
remélem, azt tudod:
álmaid valóra-
váltója én vagyok

még mindig én vagyok,
már mindig én leszek,
még sajnos nem tudod,
már sajnos nem lehet,
még jobban távolodsz,
s ha messzebb már nem mehetsz,
tán visszafordulnál:
fölégett hidakon
vissza már nem jutnál

de ha ezt olvasod,
egy híd még megmaradt,
időben gondolod-
gondoltad meg magad,
még sokszor hallhatom
mellettem hangodat,
akarod, érzed is,
tudod és hiszed is:
még mindig szeretlek
----------------------


Üdv: Napsugár

Ui: Pénteken egy bálban több jeligével tomboláztunk és az egyik befutó
a Napsugár jelige volt..:)))

bodzso (hősnév: Akela2002. március 4., 14:12:12
Sziasztok***

Csabi***

Ne vacakoljál velem nem érek rá. Csak bekukkantok ide:-((

Vagyok meg nem is vagyok:-((

Közérdekű közlemény********

Még pénteken inter-orbán Anett*** Boszi***

Anett-nek nincs és lehet nem is lesz net elérhetősége nagyon szigorúak a germának azt mondja.

Aki Boszit hiányolja azoknak***

Boszi a Zempléni középhegységben pihen, talán szerdán lesz:-))

Nagyon sajnálom, még pénteken kellett volna megírnom, de NEM volt időm arra sem hogy meghaljak.

Cat***

A szemed elé sem merek kerülni:-(( emil miatt!!!

Karma***

Édesa Karma Neked kellene vígasztaló sorokat írnom, fáj a szívem érted nagyon, de kérlek szépen arra a barátságra ami közöttünk kialakult légy nagyon erős!! Az idő nagyon nagy ÚR minden sebet begyógyít:-( bár néha az a seb felszakad, aztán hegesedik, majd újra felszakadt. Egyszer beforr!!!
Igaza van TITÁN-nak a Htalin majd mindent megbeszélünk:-)))
Kérlek légy olyan erős amilyen erős én voltam, és vagyok még most is:-((

Csabi***

Ha annyira akarod jöhet Bell apó, az üzi rögzítőm is tele van:-(( meg sem tudtam hallgatni...

Pásztorlányka***

Tereld a barikat, de csak a fehéreket Csabi felé:-)))

Drága Édes Dokikám igérgem Neked is emilt:-((

Talán klónozni kellene, hogy mindenre jusson az időmből, de nem megy...
No és engem pont engem nem is lenne érdemes....

Tom***

Igaz Téged nem igen ismerlek, csak az írásaidat szoktam olvasgatni, de Anett azt üzeni, hogy vége:-(( remélem érted, Zsuzsi már tudja, és Boszi is:-(((

Mindenkit akit ismerek szeretettel pusszantok....

bodzso

Temptress (hősnév: Judytrouble2002. március 4., 13:55:20
Sziasztok fiatalok!

Hogy vagytok a mai nap? En koszi jol, bar kisse megfaztam. Most vagyok tul az elso szaz papirzsebkendon a mai nap folyaman! Gondoltam ezt megosztom veletek! Nem kellett volna? Na mindegy! Meseljetek valami izgiset!

TITÁN (hősnév: TITÁN2002. március 4., 13:27:33
***Karma
Most olvasom a veled történteket. Meg a reagálásokat.
Próbáltam elérni a HK-t, de nem sikerült. A lényeg: KAPCSOLÓ NINCS!
Ismersz, tehát elhiheted amit irok. Nekem 3 komoly kapcsolat után kellett talpraállnom. Nem volt könnyü, de megérte. Biztos találsz olyan barátot aki életed végéig szeretni fog. Aki nem ilyen az NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED!
A H talin majd mindent megbeszélünk.

Szeretettel:

TITÁN

Rony (hősnév: *Rony*2002. március 4., 13:09:55
***Csabi
Kérlek szépen... Ne csináld ezt velem! Ez nagyon nem jó! ;(
Most már megyek. Kérlek...

(pl) ;(

Feri (hősnév: Kotonka2002. március 4., 12:55:00
Nem tudom mi van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csabi (hősnév: kisscsabi2002. március 4., 12:39:05
SZÉP NAPOS DÉLUTÁNT, MINDNEKINEK!
ÉS JÓ ÉTVÁGYAT AZ EBÉDHEZ!!

***: Kasuki
Figyelj: inkáb írj az e-mail címre!

***Rony
Köszi :(

***TITÁN
Jó téged újra látni ! :)))

***Duch
Igyekszem értelmes dolgokat kitalálni!

***Barni
Nem is ajánlom ,senkinek!!

***Napsugi+Bodzso
Most már bevetem a BELL-t..

***Tibu
Te merre járst?

Este jövövk,vagy még korábban..


(fb)

Kovács Nóra (hősnév: Nodó2002. március 4., 12:33:59
kedves K. Attila!
Nagyon köszönöm hogy adakoztál a hősömnek. Nagyon kedves volt tőled. Élete mentettél. Mégegyszer köszi:
Nodó

TITÁN (hősnév: TITÁN2002. március 4., 12:16:16
Vesz a maci egy mikrobuszt, és meghívja a barátait egy kis piknikre. Mivel
a busz hétszemélyes, a maci magával viszi még a rókát, a farkast, a sünit, a mókust, a vakondot és a nyuszikát. Szépen becsomagolnak mindent, beszállnak a mikrobuszba, és elindulnak.
Egyszer csak látják, hogy ott áll a hal az út szélén, és stoppol. A maci
megáll neki, és kiszól neki, hogy nem tudják fölvenni, mert már minden hely foglalt.
Erre a hal megkéri, hogy hadd szálljon be mégis, legföljebb nem fog tudni
leülni. A többiek beleegyeznek. Ahogy mennek tovább, egyszer csak felkiált
a nyuszika:
- Odanézzetek! A nyolcadik utas, a hal, áll!

TITÁN

Duch (hősnév: Valka2002. március 4., 11:55:14
***Aguti
Már ha sikerül egyszer elküldenem egy emilt. :(

***Csabi
Dehogy írsz hülyeségeket! Nagyon jók a meglátásaid!

Üdv,
Valka, leendő lovag

Rony (hősnév: Dr. Boróka2002. március 4., 11:17:29
Szép hétfői napot! :)

***Mr Slowhand ***dog
Ha így folytatjátok, még engem is lehangoltok... Az pedig nem igazán jó. Naaaa... nincs annyi gödör! Aztán a jókedv nem is megy magától. Valamit nektek is hozzá kell tennetek! :)
***Csabi
Féltékenységed a ***Keresztfiacskámra fergeteges (de felesleges)! :)))))
Talán túl aktív is... :)
***Titán
Kíváncsian várjuk a beszámolót! :))
***Bettus
Ha beírtad a gyártási számot is, meg az új emilcímet is, akkor egy nagy Enter. Ha benmaradt még mindig, addig kell folytatni a folyamatot, amig sikerül az új bevitele! :) Nekem is 2x kellett bevinnem, hogy a HÁH emilje megváltozzon az enyémre... Örültek volna a kötábláimnak! :))
***Józsi
Ajánlom figyelmedbe a GYIK/FAQ-ot és a Kődexet!

Rony :)

rapcsák (hősnév: rapcsák2002. március 4., 08:58:44
Hősök! Férfiak és ***Asszonyok! rapcsák mesél, III/1. rész.
A Homo habilis lába szintén sokkal inkább hasonlított a modern ember lábához, mintsem az Australopithecus-fajok egészen majomszerű lábához. Domború lábközép csontjai első ízben a felegyenesedve járó Homo habilisnek lehetőséget adott arra, hogy futás közben a rázkódást csillapítsa.Az erősen kifejlett lábujja módot adott számára, hogy a homo sapiens-hez hasonlóan felegyenesedett járás közben elrugaszkodjék. Térdét - az Australopithecus-fajokkal ellentétben - teljesen kitudta nyújtani. Kezei ügyesebbek voltak, mint a kortársaié. A Homo habilis már át is lépte a küszöböt az állattól az emberhez vezető úton és ezért joggal viseli - a vitatott - "homo" faj elnevezést.
Az Australopithecust és a Homo habilist időben a Homo erectus, a "felegyenesedett ember" követte. (Holnap, folyt. köv.) Üdv., rapcsák

Barni (hősnév: Bu N'Ko2002. március 4., 08:45:25
Sziasztok

**Cat
Meg a vegen osszefutunk :))

**Csabi
Itt meg senki :) Vagy az is lehet hogy igen csak nem vettem eszre :)

Barni

solvejg (hősnév: Mikuli2002. március 4., 08:40:35
****Katica wrote:
"Hellóka Mindenkinek!
Írjon nekem mindenki aki az ikrek jegyében született és szereti az álatokat."

:-) ****Katica,én nagyon szeretem az atokat,föleg,ha ál...:-)

Író Kéz (hősnév: Író Kéz2002. március 4., 08:37:43
Tisztelt Írók és Olvasók Újhete!
Van szerencsém a "jeles" napok között a mai Kázmér napról megemlékeznem. Kázmér napon kell - a néphagyomány szerint - a patkányirtást megkezdeni.
A Kázmér név a középkorból számazik. A név eredete a Káz, a szláv knyáz (herceg) rövidülésére és hasonulására vezethető vissza. A középkorban még a "kocsmáltatás", vagy kocsma-állítás, azaz az italmérés nemesi-földbirtokosi jog volt. A legenda szerint ez a bizonyos (herceg) knyáz is kiíratta, hogy "MA K(ny)ÁZ MÉR", később ebből lett a Kázmér.
Éljenek a Kázmér nevűek! Sok boldogságot és erőt, egészséget nekik is!
Úgymint ***Mindenkinek! Író Kéz

Józsi (hősnév: Brucee2002. március 4., 08:04:03
Császtok!Csak pénteken eszkábáltam egy hősembert.Felvilágosítanátok, hogy mi a lényege ennek az egésznek? Hogy lehet pénzhez jutni?(a hősömnek)

TITÁN (hősnév: TITÁN2002. március 4., 07:43:49
Na megjöttem.
Részleteket, majd később.

TITÁN

Bettus (hősnév: Töpörte Törpe2002. március 4., 06:46:11
Szióka mindenkinek!
Van egy kis problémám, örökbe fogadtam egy hőst, de nem tudom az e-mail címet megáltoztatni a sajátomra. Sajna még mindig a hanyag elődöm címe van meg. Ha valaki tud segítsen!
Előre is kösz.

:)))))))

Bettus

Csabi (hősnév: kisscsabi2002. március 4., 06:32:58
Jó reggeli mindnekinek!


Látom nem volt csppetsem csendes a hétvége!


***Hore
Rég látalak! Mizujs veled? :)))))))))))
Telcsid mág a régi?

***Rony
Hát!Te mont aktiv résztvevöje a hétvégi Hk-k.
De hogy is, van ez?
Kukancs-puszancs???????:))

***Mc Yano
A merényletett nem kell végig nézned,de lefogni kötelezö!!!
Azért malacom: mert az anya álatott lekellet vágonm!És ez meg árva maratt!
De vigyázok rá,és gondozom!Jó kövér lesz!

***Bodzso+Napsugi
Pénteken kerestelek benetekett, de sehol senki! :(
De remélem a mai nap lesztek? :)))

***Anett
Hol vagy?

***Boszi
Te még, mindig a legjobb vagy!!!

***Zsuzsi
Csak Kedden ,leszel????

***rapcsák
Tisztelettel!!

***Író Kéz
Helló,nagy Tóll!

***Tom
Nem igazán használta szer! Mert a mai nap, már jön a sárkány!!!:(((

***Cat
Helló!
Egy kérdés; a GOG hol marad?


A konnektor orru,multhét Szombaton volt egy hetes!!

Eszik mint a rozsda,és hizik,hatalmas sonka hegyek ,csak ugy dudorodnak!!

Még jövök,valamikor!!

(fb)

dog (hősnév: tülök2002. március 4., 06:15:36
jó reggelt mindenkinek!

étel, ital, bunkó, egyebek nálam is kérhető
Egyébként elég rossz azt olvasni, hogy sok réginek szintén elment a kedve a HK-tól. Megértem, mivel sokáig én is így voltam vele.

Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan2002. március 3., 22:53:43
***Rony
Igen olvastam, majd megy válasz. Per pill gondolkodom magamban, egyenlőre nincs kedvem foglalkozni a HK-val. II.26

Rony (hősnév: Jullia2002. március 3., 22:46:22
***Sanya
Ez egy gyors szösszenet volt? Na mindegy... Tetszett!!!
Don Quijote-ot otthonhagytad? :)))
Bepótlást várjuk,
Mosolyt látjuk! :)
***Karma
Erröl jut eszembe:
"Az élet rövid, de milyen hosszú az út a születés és a halál közt!"
***Mr Slowhand
Ejnye-bejnye! Ha nem tudnám, hogy alig látsz ki a szemeden, akkor lenne nemulass, de most nem... Láttam emiliát olvastad! :)
Ez most azonban "futastan"-ra sikeredett, az biztos! :)))
Kávélopást lásd alább... 2002. március 2., 12:45:41 Rony bejegyzette ***Tibunak :)

Lassan elballagok az ágyikómig! (Fájnak a térdeplöim!)
Pussz, Rony :)

Sanya (hősnév: Dulcinea2002. március 3., 22:38:57
Sajna megint csak par percre tudok maradni, mivel megint ellogtam! A munkahelyemet kockaztatom, de csak azert, hogy olvassalak benneteket. Irni sajna most sincs idom. Csak halogatom, mig egyszercsak keso lesz. Megegyszer BOCSI!!!!!!!!!!! A heten tenyleg bepotolok mindent, persze magyarazatokkal toldva!
:)))))))))))))))))))))))))))

***Karma
Fel a fejjel! Meg sok van hatra!

Medoc (hősnév: Geogh2002. március 3., 22:36:22
Sziasztok!

Ha valakinek segítség kell, nyugodtan forduljon Geoghoz.

Nem csak ételt, italt ad a rászorulóknak, de segít a küldetések teljesítésében is.

Amúgy barátkozó kedvű Höslányok jelentkezését is várja, de csak olyanok jelentkezzenek, akik két nap után nem únnak bele a levelezésbe és az ismerkedésbe.

Pussz mindenkinek...
Geogh

Sanya (hősnév: Romeo2002. március 3., 22:32:03
Ujra itt egy kis szosszenetre! Nem tobbre!

Rony (hősnév: *Rony*2002. március 3., 22:09:32
***Mr Slowhand
Naaa.... gyere ki szépen.... :)
Egy nózi-kukkancs,
Rá egy pusszancs...
Mehetsz vissza! :))

Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan2002. március 3., 22:02:49
Nincs kedvem

János (hősnév: Szilver2002. március 3., 21:23:28
Jóestét Jó olvasást mindenkinek.

Üdv Szilver

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Most hol dolgozik?
- Művezető vagyok a Seakirki Építővállalatnál - sóhajtott az öreg. - Én, aki valamikor egy ötvenfúvókás klipper kapitánya voltam. És amilyen betont ezek készítenek... No, megiszunk még egy pohárkával a gyönyörű Tranai tiszteletére?
Megittak többel is. Mire Boozgoe elhagyta a bárt, már megszületett benne az elhatározás. Valahol a világmindenségben, megtalálták a modus vivendit, beteljesítették az ember ősi álmát a tökéletességről.
Ennél kevesebbel nem éri be. 
Másnap fölmondta az állását a Keleti-parti Robotműveknél, és kivette megtakarított pénzét a bankból.
A Tranaira készült.
Beszállt a Legis-II-re tartó Csillagképek Királynőjére, s arról átszállt Oumé felé a Galaktika Büszkeségére. Miután megállt a Machangon, Inchangon, Pankangon, Lekungon és az Osztrigán - csupa sivár kis hely -, megérkezett a Tung-Bradar-IV-re. Szerencsésen maga mögött hagyta a Galaktikus Örvényt, és végül kikötött a Bellismorantin, ahol véget ért a Terra befolyási övezete.
Innét egy űrjárat uzsoraáron elvitte a Dvasta-II-re. Onnét egy teherrakétával elhajózott a Seves, Olgo és Mi mellett a Mvanti ikerbolygóra. Ott leragadt három hónapra; s az idejét arra használta, hogy egy hipnopedagógiai tanfolyamon megtanulja a tranai nyelvet. Végül felfogadott egy dzsungelpilótát, hogy elvigye őt a Dingre.
A Dingen börtönbe vetették, mint higastomeritreai kémet, de sikerült egy g'Moreeba tartó ércszállító rakéta rakománya közt elbújva megszöknie. A g'Moreen kigyógyították a fagyásból, hőgutából és elsőfokú sugárégési sebeiből, s végül sikerült megtalálnia a módját, hogy átkeljen a Tranaira.
Mikor az űrhajó elsiklott a Doé és Ri hold mellett, és Port Tranaiban leszállni készült, alig tudta elhinni, hogy célhoz ért.
A légzsilipek megnyíltak, s Boozgoe-a mélységes levertség vett erőt. Ez részben egyszerű kimerültség volt - ekkora utazás után elkerülhetetlen. De ami sokkal fontosabb, egyszerre megrémült, hátha az egész Tranai csalásnak bizonyul ?
Átkelt a Galaktikán egy öreg űrjáró meséi alapján. S most valahogy egyre valószínűtlenebbnek érezte a dolgot. Még Eldorádó is hihetőbb, mint az a Tranai, amire számított. Kiszállt. Port Tranai meglehetősen kellemes városkának ígérkezett. Az utcákon nyüzsögtek az emberek, és a boltok teli voltak áruval. A mellette elmenő férfiak, mint az emberek mindenütt. A nők meg igazán csinosak.
De volt valami különös, valami alig észrevehetően, mégis kifejezetten baljós, valami idegen a levegőben. Beletelt egy percbe, míg megfejtette, mi az.


Katica (hősnév: TONGA2002. március 3., 18:22:52
Hellóka Mindenkinek!

Írjon nekem mindenki aki az ikrek jegyében született és szereti az álatokat.

nonem (hősnév: repa2002. március 3., 17:35:48
Tudok segíteni, keressetek... Kaja, pia, bunkó és ha kell néhány (száz) buznyak is akad..

Keress

Gina (hősnév: Rongybaba2002. március 3., 17:24:09
Ezt a játékot valahogy nem tudom felfogni. Mit is kell ezzel tulajdonképpen csinmálni? Mondjuk hogy lehet aranyhalat fogni, kaját, piát szerezni... SEGíTSETEK!

Rony (hősnév: Dr. Boróka2002. március 3., 16:57:56
***Flóra
Hol láttad, hogy "ennek ennyi, annak annyi gyereke van"? Ha a katalógus végén, akkor azok valószínüleg a teszt-szülök. Tudtommal még nincs benne a játékban. Ha benne lesz, akkor tudni fogjuk, s nem fogunk "gyerekes" válaszokat adni a dologra. Egyelöre várjuk az ***Isteneket. Dolgoznak a dolgon.
Bövebben nem tudok mit írni.
***Mr Slowhand
Hova bújtál?? Melyik gödörben keresselek?? Dugd ki szépen a nózidat a barlangodból... kérlek! Emiliát el fogom küldeni.

Flóra (hősnév: Lilianna2002. március 3., 16:41:23
Elolvastam a GYIKot és a Kődexet, meg vagy ötven "gyerekes" hozzászólást, de nem találtam választ a sokszor feltett kérdésre, a hősgyerekek ügyében. Tudom, hogy lehetséges a dolog, láttam a katalógusban, hogy ennek ennyi, annak annyi gyereke van, de mi a gyerektartás feltétele, és hogy szerehet egy hőspár gyereket. Én még nem vagyok házas, az információt leginkább hősbarátnőm, Lian érdekében szeretném megszerezni.

Szóval: HOGY LEHET HŐSGYEREKET SZEREZNI????

Farkas Judit (hősnév: Ősilányka2002. március 3., 12:40:22
Sziasztok!
Hogy vagytok?
Írjatok!

Rony (hősnév: Dr. Boróka2002. március 3., 12:21:00
***Hore
Bocsánat, bocsánat, bocsánat...
[No elvérzett a becsületem... :)] Önön büntetésemet letöltöttem, kukoricatérdeplés megvolt, s most némasági fogadalmat teszek, pár órácskára, vagy holnapig...
[A fekete bari hatása... előbújt belőlem is a kis fekete... :)]
Egy "***Isteni" hátsón billentést megengedek, mert megérdemlem!
Szánom, bánom bűnöm, akkor is már, most is, nem fogok győzni bocsánatot kérni....
***Istenek
Alázattal hajolok meg. :)) Kicsit többet látogathatnátok erre... ez személyeskedés? Nekem pl. hiányzik, hogy nem ismerlek benneteket eléggé. A háttérben mozgolódtok, de néha előbújhatnátok a barlangból...
Egy picikét... :)
***Mikus Nikolett veled kezdem, veled fejezem, de remélem megértetted hogy miért tettem. Nekem nagyon rosszul esett a dolog, hogy ezt tettem. Bocsánat. ;((

***Csabi
Mire kell oktatnod? Rosszaságra már nem, az van bennem elég... :( Most irány a konyha, s a tegnapi receptet kipróbálhatjuk... :)))
***McYano
Epekedve várjuk a hölgy nevét, és a levelet...

Rony ;(
(Aki elviharzik egy koncertre, s megy egy picit sír, mert megbántott embereket, pedig pont ő nem akar Senkit! ;( )

Cat (hősnév: Miryam2002. március 3., 02:10:42
***McYano
Örülök, hogy néha feltűnsz a színen:)
Egyébként, ha orvos leszel, és sokáig dolgozol, neked is lesz "diliflepnid":) Vagyis megállapítják, hogy normális vagy, és még praktizálhatsz... Persze könnyű őket átvágni:) Egy barátomnak sérült a lába, és beadta a szellemi képességeit viszgáló, neves pszichiáterekből és elmedoktorokból álló bizotségnak, hogy bolond, így lett "100°%-os rokkant":)) Egyébként normális, csak néha sántít egy kicsit... Ez minden.

***Barni
Nyáron Szovátán leszek táborban!!!

HAKA (hősnév: RAGI2002. március 3., 01:54:12
sziasztok azt nemmondhatjátok hogy surun zavarlak benneteket
van egy kérdésem ha saját feleségemnek akkarok kölcsön adni akkor mért
csak ugytudok ahogy az idegeneknek.

[ << ] [ 2781 ] [ 2780 ] [ 2779 ] [ 2778 ] [ 2777 ] < 2776 > [ 2775 ] [ 2774 ] [ 2773 ] [ 2772 ] [ 2771 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved