| [ << ] [ 2781 ] [ 2780 ] [ 2779 ] [ 2778 ] [ 2777 ] < 2776 > [ 2775 ] [ 2774 ] [ 2773 ] [ 2772 ] [ 2771 ] [ >> ] |
| Ktomi (hősnév: Tülkös Tomi) | 2002. március 4., 18:21:23 |
| Bunkók eladók 5 Buznyákért (1. vásárlásnál 2 Buznyák kedvezmény) € | |
| Rony (hősnév: *Rony*) | 2002. március 4., 18:03:22 |
| ***Csabi Csak ülök itt a széken, Kicsordul a könnyem, A boldogságtól sírni? Megy ez, nagyon könnyen! ;))))) "Istenem vagy, megteremtettél engem!" Mondtam már, nem tudok rád haragudni! Egyszerüen nem megy, és kész. :))) (Ha ezek után is azt mondod, hogy nem tudsz írni, akkor ne legyen költö belölem! :))) Nagyon fehéredsz... :))) ) (pl) [***Író Kéz Ajánlom figyelmedbe a lentebb jegyzett töredékeket, melyek nagyon kedvesek szívemnek, s belopták magukak lelkembe... :)))] | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2002. március 4., 17:41:40 |
| Jó napot mindnekinek! Egy vallomás,és egy bocsánat kérés! Nem volt szándékos,de töllem ,mit lehet várni? ***Rony csak neked!!! Mindent megbocsátasz, És mindig jót akarsz nekem, Hogyha néha bántlak, Te akkor is jó vagy velem. ------------------------------------------------------------------------ Te légy a párnám, ha fáradt vagyok, Te légy az ágyam, ha elszunnyadok, Te légy az árnyék, ha bánt már a fény, És te légy a sírom, ha meghalok én! ------------------------------------------------------------------------- Csillag vagy nékem, mely száll fenn az égen, És oly vonzó a fénye, mit nem érek el. Álmomban látlak, és mindennap várlak, Mert amíg élek, nekem csillag leszel. --------------------------------------------------------------------------BOCSÁNAT RONY. ***Barni Igazad van,és bölcsen cselekszel.. ***Napsugi A(BÉLA), jol van,köszöni szépe.Valami akrobata joszág,nehéz dolog lesze majd levágni! ***Bodzso Bell.meg volt! De miért a fehéret? még veszítek a szinemböl! Még vagyok! (fb) | |
| Mórgó (hősnév: Mórgó) | 2002. március 4., 16:52:51 |
| Judytrouble: Köszi, kezdésnek kértem kölcsön 5 buznyákot. Most várom az ajánlatokat. Remélem, jó úton indultam el! | |
| Temptress (hősnév: Judytrouble) | 2002. március 4., 16:46:38 |
| Morgo: Kolcson kell kerjel valakitol, vagy el kell menjel dolgozni. Mivel dolgozni szerintem meg nem tudsz, kerj kolcson! | |
| Író Kéz (hősnév: Író Kéz) | 2002. március 4., 16:31:41 |
| Tisztelt Írók és Olvasók Lexikona! Bár az általam művelt műfajban - amire nem emlékszem - egyre csökkentettem a személyes jellegű és a költészettől magától távolabb eső megnyilatkozásokat - ami viszont nem igaz - megint változtatnom kell elveimen. Ime: ***Napsugár! Magam is és a ***Többiek is körülbelül így vannak vele. Én is egy egyszerű ember vagyok!:))) Mi is egyszerű emberek vagyunk!:))) Ez a nagyszerű!:))) Üdvözöl ***Mindenkit, az egyszerű Író Kéz | |
| Mórgó (hősnév: Mórgó) | 2002. március 4., 16:14:16 |
| Sziasztok, én csak azt szeretném kérdezni, hogy hogy lehet buznyákhoz jutni. Bocs a tudatlanságomért, de ez az első napom itt. | |
| Temptress (hősnév: Judytrouble) | 2002. március 4., 16:06:15 |
| Babybell: szivesen elvallalom a felvigyazast! Nalam jobb baby sintert keresve sem talalhatsz! Es igerem visszaadom epsegben! | |
| Barni (hősnév: Bu N'Ko) | 2002. március 4., 15:49:52 |
| Sziasztok **Babybell Ha nem akarsz veglegesen hos nelkul maradni ilyent ne tegyel. Honnan tudod hogy a kedves bacsi meg visszaadja a hosodet amikor visszajossz? Egyszeruen fagyaszd le. Mivel a hosod ma szuletett ugysem veszitesz semmit ... **Csabi Altalaban azt nezem ki mondja es nem hogy mit mondd ;) Ugyhogy ha megtortenne sem lenne vilagvege :) Barni | |
| Babybell (hősnév: babybell3) | 2002. március 4., 15:38:19 |
| Hello! Meg szeretnék kérni egy olyan 1ént, akinek arra is van ideje, hogy az én kis hősömmel foglakozzon kb. 1 hétig, mert addig nem leszek itthon. A segítőmnek előre is köszönöm: Babybell babybell3 mestere | |
| Napsugár (hősnév: Napsugár) | 2002. március 4., 15:30:35 |
| ***Író Kéz!! Jaj, hát nem tudtál róla..Napsugár pályázatokra szokott írni.. de a mostani hangulata..olyan, hogy nem küldi el..de talán egyszer ismét vészi a bátorságát és a többivel együtt olvashatod Te is a net-en... Különben nem vagyok költő csak egyszerű ember ki érzéseit... gondolatait néha sorokba önti.. Napsugi | |
| babybell (hősnév: babybell3) | 2002. március 4., 15:24:42 |
| Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudná-e kb. 1 hétig gondját viselni a hősömnek, mert addig nem leszek itthon, és nem szeretném, ha gondja lenne. A gondját viselőt nagy jutalmazásban fogom részesíteni!!!!!!!!! Előre is köszi: Babybell babybell3 mestere | |
| Író Kéz (hősnév: Író Kéz) | 2002. március 4., 15:16:30 |
| Tisztelt Írók és Olvasók Szépművészetiakadémiája! A ***lányok, a ***lányok, a ***lányok ***angyalok! Nem először fordul elő, hogy hétfőre virradóan überolhatatlan (sic!) költeménnyel állnak elő lányok. A múlt héten Stilla, mint múzsa és most ***Napsugár, mint KÖLTŐ, valamint Cat, stb.:))) ***Napsugár! Rólad sem fogok megfeledkezni a napi- hetidíj kiosztásakor. "Egy gondolat bánt engemet", hogy ezt a gyönyörűt sem hozzám írták.(((- De nem baj - ***Karma - ettől is szép az élet!:))) Gratulálok és irigykedek tovább!:))) ***Enyéim, vagy ***Enyimeim! Alkossatok, olvassatok, alkossatok!:))) Üdvözletem, Író Kéz | |
| Napsugár (hősnév: Napsugár) | 2002. március 4., 14:35:09 |
| Szép napot Mindenkinek!! Nem olvastam végig az O-t sok a beírás nincs időm..:(((( Mindenkitől elnézést kérek... ****kisscsabi!! Na áruld már el lécci...mi van azzal a bizonoyos "A BÉLA-val"..))) ****Karma!!! Tudom nehéz tanácsot adni mit és hogyan kellett volna csinálni, vagy most mit tegyél...Sajnos ez a Te utad...Neked kell rajta haladni... De azt tudom, ha megosztod a bánatod, akkor mindent könnyebb visleni...Ne zárd Magadba, add ki. Fogadd el a barátok kéznyújtását. Az ember, hajlamos arra, hogy mindig az Őt ért bánatot tartja a legnagyobbnak...nézz szét...s tapasztalod...sok-sok nagyon sok gondal néznek emberek napról napra szembe...Ne engedj a csüggedésnek..ne húzzon le a bánat..kérlek... ------------------------ ha minden pillanat egy újabb gondolat, ha minden gondolat egy régiből fakad, ha régen Te voltál az első gondolat, akkor én minden nap, minden új pillanat- ban csak Rád gondolok ma nincsen gyengédség, elmúlt már, emlékkép, ma nincsen pillantás, mi hozna megváltást, ma nincsen kéz-intés, nincsen kéz-érintés, pedig én szemedbe és a két kezedbe helyezném szívemet sajnos hiába vársz, mást-ilyet nem találsz sajnos csak én vagyok, ki tudja bánatod, sajnos csak én voltam, ki örömöt hoztam, remélem, azt tudod: álmaid valóra- váltója én vagyok még mindig én vagyok, már mindig én leszek, még sajnos nem tudod, már sajnos nem lehet, még jobban távolodsz, s ha messzebb már nem mehetsz, tán visszafordulnál: fölégett hidakon vissza már nem jutnál de ha ezt olvasod, egy híd még megmaradt, időben gondolod- gondoltad meg magad, még sokszor hallhatom mellettem hangodat, akarod, érzed is, tudod és hiszed is: még mindig szeretlek ---------------------- Üdv: Napsugár Ui: Pénteken egy bálban több jeligével tomboláztunk és az egyik befutó a Napsugár jelige volt..:))) | |
| bodzso (hősnév: Akela) | 2002. március 4., 14:12:12 |
| Sziasztok*** Csabi*** Ne vacakoljál velem nem érek rá. Csak bekukkantok ide:-(( Vagyok meg nem is vagyok:-(( Közérdekű közlemény******** Még pénteken inter-orbán Anett*** Boszi*** Anett-nek nincs és lehet nem is lesz net elérhetősége nagyon szigorúak a germának azt mondja. Aki Boszit hiányolja azoknak*** Boszi a Zempléni középhegységben pihen, talán szerdán lesz:-)) Nagyon sajnálom, még pénteken kellett volna megírnom, de NEM volt időm arra sem hogy meghaljak. Cat*** A szemed elé sem merek kerülni:-(( emil miatt!!! Karma*** Édesa Karma Neked kellene vígasztaló sorokat írnom, fáj a szívem érted nagyon, de kérlek szépen arra a barátságra ami közöttünk kialakult légy nagyon erős!! Az idő nagyon nagy ÚR minden sebet begyógyít:-( bár néha az a seb felszakad, aztán hegesedik, majd újra felszakadt. Egyszer beforr!!! Igaza van TITÁN-nak a Htalin majd mindent megbeszélünk:-))) Kérlek légy olyan erős amilyen erős én voltam, és vagyok még most is:-(( Csabi*** Ha annyira akarod jöhet Bell apó, az üzi rögzítőm is tele van:-(( meg sem tudtam hallgatni... Pásztorlányka*** Tereld a barikat, de csak a fehéreket Csabi felé:-))) Drága Édes Dokikám igérgem Neked is emilt:-(( Talán klónozni kellene, hogy mindenre jusson az időmből, de nem megy... No és engem pont engem nem is lenne érdemes.... Tom*** Igaz Téged nem igen ismerlek, csak az írásaidat szoktam olvasgatni, de Anett azt üzeni, hogy vége:-(( remélem érted, Zsuzsi már tudja, és Boszi is:-((( Mindenkit akit ismerek szeretettel pusszantok.... bodzso | |
| Temptress (hősnév: Judytrouble) | 2002. március 4., 13:55:20 |
| Sziasztok fiatalok! Hogy vagytok a mai nap? En koszi jol, bar kisse megfaztam. Most vagyok tul az elso szaz papirzsebkendon a mai nap folyaman! Gondoltam ezt megosztom veletek! Nem kellett volna? Na mindegy! Meseljetek valami izgiset! | |
| TITÁN (hősnév: TITÁN) | 2002. március 4., 13:27:33 |
| ***Karma Most olvasom a veled történteket. Meg a reagálásokat. Próbáltam elérni a HK-t, de nem sikerült. A lényeg: KAPCSOLÓ NINCS! Ismersz, tehát elhiheted amit irok. Nekem 3 komoly kapcsolat után kellett talpraállnom. Nem volt könnyü, de megérte. Biztos találsz olyan barátot aki életed végéig szeretni fog. Aki nem ilyen az NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED! A H talin majd mindent megbeszélünk. Szeretettel: TITÁN | |
| Rony (hősnév: *Rony*) | 2002. március 4., 13:09:55 |
| ***Csabi Kérlek szépen... Ne csináld ezt velem! Ez nagyon nem jó! ;( Most már megyek. Kérlek... (pl) ;( | |
| Feri (hősnév: Kotonka) | 2002. március 4., 12:55:00 |
| Nem tudom mi van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2002. március 4., 12:39:05 |
| SZÉP NAPOS DÉLUTÁNT, MINDNEKINEK! ÉS JÓ ÉTVÁGYAT AZ EBÉDHEZ!! ***: Kasuki Figyelj: inkáb írj az e-mail címre! ***Rony Köszi :( ***TITÁN Jó téged újra látni ! :))) ***Duch Igyekszem értelmes dolgokat kitalálni! ***Barni Nem is ajánlom ,senkinek!! ***Napsugi+Bodzso Most már bevetem a BELL-t.. ***Tibu Te merre járst? Este jövövk,vagy még korábban.. (fb) | |
| Kovács Nóra (hősnév: Nodó) | 2002. március 4., 12:33:59 |
| kedves K. Attila! Nagyon köszönöm hogy adakoztál a hősömnek. Nagyon kedves volt tőled. Élete mentettél. Mégegyszer köszi: Nodó | |
| TITÁN (hősnév: TITÁN) | 2002. március 4., 12:16:16 |
| Vesz a maci egy mikrobuszt, és meghívja a barátait egy kis piknikre. Mivel a busz hétszemélyes, a maci magával viszi még a rókát, a farkast, a sünit, a mókust, a vakondot és a nyuszikát. Szépen becsomagolnak mindent, beszállnak a mikrobuszba, és elindulnak. Egyszer csak látják, hogy ott áll a hal az út szélén, és stoppol. A maci megáll neki, és kiszól neki, hogy nem tudják fölvenni, mert már minden hely foglalt. Erre a hal megkéri, hogy hadd szálljon be mégis, legföljebb nem fog tudni leülni. A többiek beleegyeznek. Ahogy mennek tovább, egyszer csak felkiált a nyuszika: - Odanézzetek! A nyolcadik utas, a hal, áll! TITÁN | |
| Duch (hősnév: Valka) | 2002. március 4., 11:55:14 |
| ***Aguti Már ha sikerül egyszer elküldenem egy emilt. :( ***Csabi Dehogy írsz hülyeségeket! Nagyon jók a meglátásaid! Üdv, Valka, leendő lovag | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 4., 11:17:29 |
| Szép hétfői napot! :) ***Mr Slowhand ***dog Ha így folytatjátok, még engem is lehangoltok... Az pedig nem igazán jó. Naaaa... nincs annyi gödör! Aztán a jókedv nem is megy magától. Valamit nektek is hozzá kell tennetek! :) ***Csabi Féltékenységed a ***Keresztfiacskámra fergeteges (de felesleges)! :))))) Talán túl aktív is... :) ***Titán Kíváncsian várjuk a beszámolót! :)) ***Bettus Ha beírtad a gyártási számot is, meg az új emilcímet is, akkor egy nagy Enter. Ha benmaradt még mindig, addig kell folytatni a folyamatot, amig sikerül az új bevitele! :) Nekem is 2x kellett bevinnem, hogy a HÁH emilje megváltozzon az enyémre... Örültek volna a kötábláimnak! :)) ***Józsi Ajánlom figyelmedbe a GYIK/FAQ-ot és a Kődexet! Rony :) | |
| rapcsák (hősnév: rapcsák) | 2002. március 4., 08:58:44 |
| Hősök! Férfiak és ***Asszonyok! rapcsák mesél, III/1. rész. A Homo habilis lába szintén sokkal inkább hasonlított a modern ember lábához, mintsem az Australopithecus-fajok egészen majomszerű lábához. Domború lábközép csontjai első ízben a felegyenesedve járó Homo habilisnek lehetőséget adott arra, hogy futás közben a rázkódást csillapítsa.Az erősen kifejlett lábujja módot adott számára, hogy a homo sapiens-hez hasonlóan felegyenesedett járás közben elrugaszkodjék. Térdét - az Australopithecus-fajokkal ellentétben - teljesen kitudta nyújtani. Kezei ügyesebbek voltak, mint a kortársaié. A Homo habilis már át is lépte a küszöböt az állattól az emberhez vezető úton és ezért joggal viseli - a vitatott - "homo" faj elnevezést. Az Australopithecust és a Homo habilist időben a Homo erectus, a "felegyenesedett ember" követte. (Holnap, folyt. köv.) Üdv., rapcsák | |
| Barni (hősnév: Bu N'Ko) | 2002. március 4., 08:45:25 |
| Sziasztok **Cat Meg a vegen osszefutunk :)) **Csabi Itt meg senki :) Vagy az is lehet hogy igen csak nem vettem eszre :) Barni | |
| solvejg (hősnév: Mikuli) | 2002. március 4., 08:40:35 |
| ****Katica wrote: "Hellóka Mindenkinek! Írjon nekem mindenki aki az ikrek jegyében született és szereti az álatokat." :-) ****Katica,én nagyon szeretem az atokat,föleg,ha ál...:-) | |
| Író Kéz (hősnév: Író Kéz) | 2002. március 4., 08:37:43 |
| Tisztelt Írók és Olvasók Újhete! Van szerencsém a "jeles" napok között a mai Kázmér napról megemlékeznem. Kázmér napon kell - a néphagyomány szerint - a patkányirtást megkezdeni. A Kázmér név a középkorból számazik. A név eredete a Káz, a szláv knyáz (herceg) rövidülésére és hasonulására vezethető vissza. A középkorban még a "kocsmáltatás", vagy kocsma-állítás, azaz az italmérés nemesi-földbirtokosi jog volt. A legenda szerint ez a bizonyos (herceg) knyáz is kiíratta, hogy "MA K(ny)ÁZ MÉR", később ebből lett a Kázmér. Éljenek a Kázmér nevűek! Sok boldogságot és erőt, egészséget nekik is! Úgymint ***Mindenkinek! Író Kéz | |
| Józsi (hősnév: Brucee) | 2002. március 4., 08:04:03 |
| Császtok!Csak pénteken eszkábáltam egy hősembert.Felvilágosítanátok, hogy mi a lényege ennek az egésznek? Hogy lehet pénzhez jutni?(a hősömnek) | |
| TITÁN (hősnév: TITÁN) | 2002. március 4., 07:43:49 |
| Na megjöttem. Részleteket, majd később. TITÁN | |
| Bettus (hősnév: Töpörte Törpe) | 2002. március 4., 06:46:11 |
| Szióka mindenkinek! Van egy kis problémám, örökbe fogadtam egy hőst, de nem tudom az e-mail címet megáltoztatni a sajátomra. Sajna még mindig a hanyag elődöm címe van meg. Ha valaki tud segítsen! Előre is kösz. :))))))) Bettus | |
| Csabi (hősnév: kisscsabi) | 2002. március 4., 06:32:58 |
| Jó reggeli mindnekinek! Látom nem volt csppetsem csendes a hétvége! ***Hore Rég látalak! Mizujs veled? :))))))))))) Telcsid mág a régi? ***Rony Hát!Te mont aktiv résztvevöje a hétvégi Hk-k. De hogy is, van ez? Kukancs-puszancs???????:)) ***Mc Yano A merényletett nem kell végig nézned,de lefogni kötelezö!!! Azért malacom: mert az anya álatott lekellet vágonm!És ez meg árva maratt! De vigyázok rá,és gondozom!Jó kövér lesz! ***Bodzso+Napsugi Pénteken kerestelek benetekett, de sehol senki! :( De remélem a mai nap lesztek? :))) ***Anett Hol vagy? ***Boszi Te még, mindig a legjobb vagy!!! ***Zsuzsi Csak Kedden ,leszel???? ***rapcsák Tisztelettel!! ***Író Kéz Helló,nagy Tóll! ***Tom Nem igazán használta szer! Mert a mai nap, már jön a sárkány!!!:((( ***Cat Helló! Egy kérdés; a GOG hol marad? A konnektor orru,multhét Szombaton volt egy hetes!! Eszik mint a rozsda,és hizik,hatalmas sonka hegyek ,csak ugy dudorodnak!! Még jövök,valamikor!! (fb) | |
| dog (hősnév: tülök) | 2002. március 4., 06:15:36 |
| jó reggelt mindenkinek! étel, ital, bunkó, egyebek nálam is kérhető Egyébként elég rossz azt olvasni, hogy sok réginek szintén elment a kedve a HK-tól. Megértem, mivel sokáig én is így voltam vele. | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan) | 2002. március 3., 22:53:43 |
| ***Rony Igen olvastam, majd megy válasz. Per pill gondolkodom magamban, egyenlőre nincs kedvem foglalkozni a HK-val. II.26 | |
| Rony (hősnév: Jullia) | 2002. március 3., 22:46:22 |
| ***Sanya Ez egy gyors szösszenet volt? Na mindegy... Tetszett!!! Don Quijote-ot otthonhagytad? :))) Bepótlást várjuk, Mosolyt látjuk! :) ***Karma Erröl jut eszembe: "Az élet rövid, de milyen hosszú az út a születés és a halál közt!" ***Mr Slowhand Ejnye-bejnye! Ha nem tudnám, hogy alig látsz ki a szemeden, akkor lenne nemulass, de most nem... Láttam emiliát olvastad! :) Ez most azonban "futastan"-ra sikeredett, az biztos! :))) Kávélopást lásd alább... 2002. március 2., 12:45:41 Rony bejegyzette ***Tibunak :) Lassan elballagok az ágyikómig! (Fájnak a térdeplöim!) Pussz, Rony :) | |
| Sanya (hősnév: Dulcinea) | 2002. március 3., 22:38:57 |
| Sajna megint csak par percre tudok maradni, mivel megint ellogtam! A munkahelyemet kockaztatom, de csak azert, hogy olvassalak benneteket. Irni sajna most sincs idom. Csak halogatom, mig egyszercsak keso lesz. Megegyszer BOCSI!!!!!!!!!!! A heten tenyleg bepotolok mindent, persze magyarazatokkal toldva! :))))))))))))))))))))))))))) ***Karma Fel a fejjel! Meg sok van hatra! | |
| Medoc (hősnév: Geogh) | 2002. március 3., 22:36:22 |
| Sziasztok! Ha valakinek segítség kell, nyugodtan forduljon Geoghoz. Nem csak ételt, italt ad a rászorulóknak, de segít a küldetések teljesítésében is. Amúgy barátkozó kedvű Höslányok jelentkezését is várja, de csak olyanok jelentkezzenek, akik két nap után nem únnak bele a levelezésbe és az ismerkedésbe. Pussz mindenkinek... Geogh | |
| Sanya (hősnév: Romeo) | 2002. március 3., 22:32:03 |
| Ujra itt egy kis szosszenetre! Nem tobbre! | |
| Rony (hősnév: *Rony*) | 2002. március 3., 22:09:32 |
| ***Mr Slowhand Naaa.... gyere ki szépen.... :) Egy nózi-kukkancs, Rá egy pusszancs... Mehetsz vissza! :)) | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan) | 2002. március 3., 22:02:49 |
| Nincs kedvem | |
| János (hősnév: Szilver) | 2002. március 3., 21:23:28 |
| Jóestét Jó olvasást mindenkinek. Üdv Szilver +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Most hol dolgozik? - Művezető vagyok a Seakirki Építővállalatnál - sóhajtott az öreg. - Én, aki valamikor egy ötvenfúvókás klipper kapitánya voltam. És amilyen betont ezek készítenek... No, megiszunk még egy pohárkával a gyönyörű Tranai tiszteletére? Megittak többel is. Mire Boozgoe elhagyta a bárt, már megszületett benne az elhatározás. Valahol a világmindenségben, megtalálták a modus vivendit, beteljesítették az ember ősi álmát a tökéletességről. Ennél kevesebbel nem éri be. Másnap fölmondta az állását a Keleti-parti Robotműveknél, és kivette megtakarított pénzét a bankból. A Tranaira készült. Beszállt a Legis-II-re tartó Csillagképek Királynőjére, s arról átszállt Oumé felé a Galaktika Büszkeségére. Miután megállt a Machangon, Inchangon, Pankangon, Lekungon és az Osztrigán - csupa sivár kis hely -, megérkezett a Tung-Bradar-IV-re. Szerencsésen maga mögött hagyta a Galaktikus Örvényt, és végül kikötött a Bellismorantin, ahol véget ért a Terra befolyási övezete. Innét egy űrjárat uzsoraáron elvitte a Dvasta-II-re. Onnét egy teherrakétával elhajózott a Seves, Olgo és Mi mellett a Mvanti ikerbolygóra. Ott leragadt három hónapra; s az idejét arra használta, hogy egy hipnopedagógiai tanfolyamon megtanulja a tranai nyelvet. Végül felfogadott egy dzsungelpilótát, hogy elvigye őt a Dingre. A Dingen börtönbe vetették, mint higastomeritreai kémet, de sikerült egy g'Moreeba tartó ércszállító rakéta rakománya közt elbújva megszöknie. A g'Moreen kigyógyították a fagyásból, hőgutából és elsőfokú sugárégési sebeiből, s végül sikerült megtalálnia a módját, hogy átkeljen a Tranaira. Mikor az űrhajó elsiklott a Doé és Ri hold mellett, és Port Tranaiban leszállni készült, alig tudta elhinni, hogy célhoz ért. A légzsilipek megnyíltak, s Boozgoe-a mélységes levertség vett erőt. Ez részben egyszerű kimerültség volt - ekkora utazás után elkerülhetetlen. De ami sokkal fontosabb, egyszerre megrémült, hátha az egész Tranai csalásnak bizonyul ? Átkelt a Galaktikán egy öreg űrjáró meséi alapján. S most valahogy egyre valószínűtlenebbnek érezte a dolgot. Még Eldorádó is hihetőbb, mint az a Tranai, amire számított. Kiszállt. Port Tranai meglehetősen kellemes városkának ígérkezett. Az utcákon nyüzsögtek az emberek, és a boltok teli voltak áruval. A mellette elmenő férfiak, mint az emberek mindenütt. A nők meg igazán csinosak. De volt valami különös, valami alig észrevehetően, mégis kifejezetten baljós, valami idegen a levegőben. Beletelt egy percbe, míg megfejtette, mi az. | |
| Katica (hősnév: TONGA) | 2002. március 3., 18:22:52 |
| Hellóka Mindenkinek! Írjon nekem mindenki aki az ikrek jegyében született és szereti az álatokat. | |
| nonem (hősnév: repa) | 2002. március 3., 17:35:48 |
| Tudok segíteni, keressetek... Kaja, pia, bunkó és ha kell néhány (száz) buznyak is akad.. Keress | |
| Gina (hősnév: Rongybaba) | 2002. március 3., 17:24:09 |
| Ezt a játékot valahogy nem tudom felfogni. Mit is kell ezzel tulajdonképpen csinmálni? Mondjuk hogy lehet aranyhalat fogni, kaját, piát szerezni... SEGíTSETEK! | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 3., 16:57:56 |
| ***Flóra Hol láttad, hogy "ennek ennyi, annak annyi gyereke van"? Ha a katalógus végén, akkor azok valószínüleg a teszt-szülök. Tudtommal még nincs benne a játékban. Ha benne lesz, akkor tudni fogjuk, s nem fogunk "gyerekes" válaszokat adni a dologra. Egyelöre várjuk az ***Isteneket. Dolgoznak a dolgon. Bövebben nem tudok mit írni. ***Mr Slowhand Hova bújtál?? Melyik gödörben keresselek?? Dugd ki szépen a nózidat a barlangodból... kérlek! Emiliát el fogom küldeni. | |
| Flóra (hősnév: Lilianna) | 2002. március 3., 16:41:23 |
| Elolvastam a GYIKot és a Kődexet, meg vagy ötven "gyerekes" hozzászólást, de nem találtam választ a sokszor feltett kérdésre, a hősgyerekek ügyében. Tudom, hogy lehetséges a dolog, láttam a katalógusban, hogy ennek ennyi, annak annyi gyereke van, de mi a gyerektartás feltétele, és hogy szerehet egy hőspár gyereket. Én még nem vagyok házas, az információt leginkább hősbarátnőm, Lian érdekében szeretném megszerezni. Szóval: HOGY LEHET HŐSGYEREKET SZEREZNI???? | |
| Farkas Judit (hősnév: Ősilányka) | 2002. március 3., 12:40:22 |
| Sziasztok! Hogy vagytok? Írjatok! | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 3., 12:21:00 |
| ***Hore Bocsánat, bocsánat, bocsánat... [No elvérzett a becsületem... :)] Önön büntetésemet letöltöttem, kukoricatérdeplés megvolt, s most némasági fogadalmat teszek, pár órácskára, vagy holnapig... [A fekete bari hatása... előbújt belőlem is a kis fekete... :)] Egy "***Isteni" hátsón billentést megengedek, mert megérdemlem! Szánom, bánom bűnöm, akkor is már, most is, nem fogok győzni bocsánatot kérni.... ***Istenek Alázattal hajolok meg. :)) Kicsit többet látogathatnátok erre... ez személyeskedés? Nekem pl. hiányzik, hogy nem ismerlek benneteket eléggé. A háttérben mozgolódtok, de néha előbújhatnátok a barlangból... Egy picikét... :) ***Mikus Nikolett veled kezdem, veled fejezem, de remélem megértetted hogy miért tettem. Nekem nagyon rosszul esett a dolog, hogy ezt tettem. Bocsánat. ;(( ***Csabi Mire kell oktatnod? Rosszaságra már nem, az van bennem elég... :( Most irány a konyha, s a tegnapi receptet kipróbálhatjuk... :))) ***McYano Epekedve várjuk a hölgy nevét, és a levelet... Rony ;( (Aki elviharzik egy koncertre, s megy egy picit sír, mert megbántott embereket, pedig pont ő nem akar Senkit! ;( ) | |
| Cat (hősnév: Miryam) | 2002. március 3., 02:10:42 |
| ***McYano Örülök, hogy néha feltűnsz a színen:) Egyébként, ha orvos leszel, és sokáig dolgozol, neked is lesz "diliflepnid":) Vagyis megállapítják, hogy normális vagy, és még praktizálhatsz... Persze könnyű őket átvágni:) Egy barátomnak sérült a lába, és beadta a szellemi képességeit viszgáló, neves pszichiáterekből és elmedoktorokból álló bizotségnak, hogy bolond, így lett "100°%-os rokkant":)) Egyébként normális, csak néha sántít egy kicsit... Ez minden. ***Barni Nyáron Szovátán leszek táborban!!! | |
| HAKA (hősnév: RAGI) | 2002. március 3., 01:54:12 |
| sziasztok azt nemmondhatjátok hogy surun zavarlak benneteket van egy kérdésem ha saját feleségemnek akkarok kölcsön adni akkor mért csak ugytudok ahogy az idegeneknek. | |
| [ << ] [ 2781 ] [ 2780 ] [ 2779 ] [ 2778 ] [ 2777 ] < 2776 > [ 2775 ] [ 2774 ] [ 2773 ] [ 2772 ] [ 2771 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved