| [ << ] [ 2756 ] [ 2755 ] [ 2754 ] [ 2753 ] [ 2752 ] < 2751 > [ 2750 ] [ 2749 ] [ 2748 ] [ 2747 ] [ 2746 ] [ >> ] |
| Rony (hősnév: Esthajnal) | 2002. március 30., 19:23:39 |
| ***Mr Slowhand El az ujjacskáiddal a gépemtöl! :))) Én is láttam, hogy olvastad... :) Felejtünk, felejtünk? (A korral jár? :))) Ennyire ki lehet ismerni? Valamit nagyon elronthattam... :)))) | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lopez de Futastan) | 2002. március 30., 19:01:46 |
| ***Rony Egyszerű. Beosontam a gépedhez és megnéztem megérkezett-e. :o) Vagy csak kértem visszajelzést? Nem tudom, már nem emlékszem. Nem volt véletlen a választás, rád jellemző, és ez jó. | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 30., 18:50:34 |
| ***lajti Menüsor hösárvaház gombja, ott minden lényeges dolog le van írva. :)) További kérdéssel hozzám nyugodtan fordulhatsz! :))) | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 30., 18:48:17 |
| Szép sonkás estét! :))) ***Mr Slowhand Mindent tudsz? :))) Ez viszont nagyon tetszik: "Ha igazán szeretek egy embert, akkor minden embert szeretek, szeretem a világot, szeretem az életet." (Erich Fromm) Köszönöm. :))) ***Lopez Mi van a kiállítással?? ***Chipsy Ez csak ***Lexx dolga... :))) A leányzó vár rád! (Eddig csak én merészkedtem be a barlangjába....) Rony :) | |
| lajtos dorka (hősnév: lajti) | 2002. március 30., 18:46:53 |
| Sziasztok én itt új vagyok!!! egy hőst szeretnék örökbefogadni létszi segítsetek hogy keell??? Elöre is köszi ja és kellemes husvéti unnepeket!!! | |
| Mr Slowhand (hősnév: bonzo) | 2002. március 30., 18:40:46 |
| ***Rony Nem bölcselkedés akart lenni, nem vagyok Lao Ce, egyszerűen így érzem. Látom megérkezett :o) | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 30., 17:32:35 |
| ***Mr Slowhand Ezeket a bölcsességeket egyszer össze fogom gyüjteni, s egy kötetben kiadni. :))) | |
| Mr Slowhand (hősnév: bonzo) | 2002. március 30., 17:14:29 |
| ***Rony Ha dolgozni kell egész nap, oly mindegy, hogy reggelnek, vagy estének hívják, csak az a különbség, hogy este már fáradt az ember, reggel pedig még. | |
| Emese (hősnév: T.Orsi) | 2002. március 30., 15:12:14 |
| SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOGY VAGYTOK? HOGY TELIK A TAVASZI SZÜNET????? NEM AKAR VALAKI IRNI A HÖSÖMNEK? UGY UNATKOZIK. EMESE | |
| Chipsy (hősnév: Babszem) | 2002. március 30., 14:23:31 |
| Sziasztok!!! ***Sanya Na ja, és még odatartozik az angyalka is. Mivel a gyerekek általában öröklik szüleik valamely (külső avagy belső) tulajdonságát, képzeld el a szülőket! :)))) ***Lilien Nagyon szép mosoly volt, köszönöm!!! :)))) ***Rony Tanács megfogadva, emilke elküldve, most már csak a választ várom. Remélem megsegítenek az ***Istenek :))))) ***Christine Hol vagy??? Szió, este még jövök! Chipsy | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. március 30., 11:42:15 |
| Szép tormás reggelt... :))) ***Sanya Ki mi hova? :)) Nekem elment a válaszom... a tiedre még várakozom. :))) ***Mr Slowhand Jó éjt? Most már jó reggelt... :))) ***Chipsy Tábla reppült! Vigyázz, fejbe ne vágjon... :))) Opsz.. az ablakot találtam el... :))) ***Peti Hösárvaház gombocskára kattintva a menüsörben (:)))) s ott minden részletes infot megkapsz. Ha még van kérdésed, akkor itt vagyok! :))) Rony :) | |
| Viktor (hősnév: Mr. BaB) | 2002. március 30., 09:19:47 |
| Sziasztok! Háborúban harcolok! Segítsetek! | |
| Zoli hősembere (hősnév: Zoli hősembere) | 2002. március 30., 09:02:47 |
| Én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én én! | |
| HŐ (hősnév: HŐ) | 2002. március 30., 08:41:15 |
| Re mindenkinek!!!!!!!! itt lehet feleséget szerezni???????????????????????????????? | |
| Peti (hősnév: Pepepe) | 2002. március 30., 08:02:28 |
| Hogy lehet örökbe fogadni? | |
| János (hősnév: Szilver) | 2002. március 29., 23:50:41 |
| Jóestét mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Boozgoe épp teljesen holtpontra jutott, mikor egy másik tervező, bizonyos Dath Hergo új szabályzóval állt elő. Ez a kontragiroszkóp elvén alapult, és lehetővé tette, hogy a robot tízfoknyi oldaldőléssel lépjen a szobába. (A kutatólaboratórium szerint a tízfokos oldalirányú dőlés a legbosszantóbb dőlésszög, amit egy robot felölthet). Azonkívül a véletlen kiválasztás elvének alkalmazásával azt is sikerült megvalósítania, hogy a robot, szabálytalan időközönként, részegen és bosszantóan támolyogjon - soha el ne ejtsen semmit, de ennek mindig csak kis híja legyen. E fejleményt a gyártmánytökéletlenitési osztályon természetesen hasznos eredményként ünnepelték. Boozgoe meg kitalálta, hogy a beépített nyikorgó-csikorgó-súrlódó testet a támolygásszabályzó közepébe illessze bele. Nevét a mérnöki szaklapok Dath Hergóéval együtt emlegették. Az új típusú Abbag-házirobotok általános feltűnést keltettek. Ekkor határozta el Boozgoe, hogy a vállalatától fizetés nélküli szabadságot kér, és elvállalja a Tranai elnöki tisztjét. Úgy érezte, ennyivel tartozik a Tranai népének. Ha a földi találékonyság ennyivel tökéletesíthette a tökéletlenítést, mennyivel tökéletesíthetné a tökéletesedést. A Tranai már-már maga volt a megvalósult Utópia. Ha az ő kezébe kerül a gyeplő, megtehetik a hátralevő utat a teljes tökéletességig: Elment hát Melith-hez a hivatalába, hogy megbeszélje vele a dolgot. akad javítanivaló - mondta Melith elgondolkodva. A bevándorlási főnök az ablak mellett ült, s tétlenül figyelte az arra járókat. - Bár a mi mostani rendszerünk már jó ideje működik, mégpedig nagyon jól. Igazán nem tudom, mit tökéletesítene rajta. Nálunk például nincs bűnözés... - Mert törvényesítették - jelentette ki Boozgoe. - Egyszerűen megkerülték a kérdést. - Mi nem így látjuk. És nincs szegénység sem... - Mert mindenki lop. És az öregekkel sincs gond, mert az állam koldust farag belőlük. Ami azt illeti, bőven van itt változtatni- és tökéletesítenivaló. - Hát, éppen lehet - mondta Melith. - De én akkor is azt hiszem... - Hirtelen elhallgatott, odaugrott a falhoz, lekapta a puskát. - Ott megy! Boozgoe kinézett az ablakon. Épp egy férfi ment el az ablak előtt. Látszólag semmiben nem különbözött a többitől. Tompa kattanást hallott, a férfi megtántorodott, és elzuhant a kövezeten. Melith lőtte le a hangtompítós puskával. ' - Ezt miért tette? - kapott levegő után Boozgoe. ************************************************************************ Üdv Szilver | |
| Lilien (hősnév: Lilien) | 2002. március 29., 23:38:09 |
| Hm. Mar ilyen keso lenne? Ejnye-bejnye! :o) *Chipsy Szelesebbet?? :o]]] Nojo... hadjuk. :o)) *Sanya Koszonom, ez mar tokeletes, ezzel vasarnapig siman atveszelem a napocskakat, csak az egi napocska ne vakitson meg. :o)) (Bar mar ugyis vak vagyok a szerelemtol... :o)) *Ljubos @-)-- Ja, es ez ;o)) Jo ejtcakat es meg szebb almocskat. :o)) Lilien | |
| Mr Slowhand (hősnév: Bonzo) | 2002. március 29., 22:30:37 |
| Kissé fáradt vagyok Jó éjt mindenkinek | |
| adri (hősnév: csajszi15) | 2002. március 29., 22:27:31 |
| Csá! Ki lenni ott? Ki komunikálni velem? | |
| Sanya (hősnév: Romeo) | 2002. március 29., 22:18:04 |
| ***Rony Haragocska? Semmi nyoma! Emilia? Szall tova! Ez kicsit vaczak, de most mennem kell, varnak a torzsek! Vasarnap viszont ujra itt! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ***Chipsy Nyuszi es a Telapo? Furcsa csald. bizony kemeny buli lehetett:) sanya | |
| Rony (hősnév: Jullia) | 2002. március 29., 21:54:40 |
| Itt vagyok... ***Mr Slowhand A radikális ritkítással nagyon nem értek egyet!!! ***Chipsy Máris megyek, csak ezt befejezem, meg a munkára is nézek egy picit. :))) ***Sanya Nekem nem is írsz??? Várj, átgondolom a kérdésem, s ha elolvastad a levelem, akkor visszavonom. Tudod, miért.... :))))) Ugye nincs harag? ***Furi Még nincs benne a játékban. ***imhotep Szivesen... tudod, csak nem tudtam válaszoli eddig, mert magam alatt voltam egy picit a munkában. :( ***Boy Hát persze! Rony, kicsit gyorsan... :) | |
| Chipsy (hősnév: Tania) | 2002. március 29., 21:36:16 |
| Hahó!!! ***Sanya Hát ez nagyon jó kérdés. Álommanó természetesen altat. A Nyuszi pedig télidőben a Télapónak segédkezik, mivel rokonok. A Nyuszi beáll Rudolf mellé szánthúzni. De ez nem biztos. Majd ha találkozom vele Vasárnap, megkérdem. A királylány és a béka-13+1 variáció egy témára Klasszikus: A királylány megcsókolta a békát. A béka gyönyörű herceggé változott. Boldogan éltek, míg meg nem haltak. 1. variáció: A királylány megcsókolta a békát. Ő is békává változott. Boldogan éltek, míg meg nem haltak. 2. variáció: A királylány megcsókolta a békát. Ő is békává változott. A világ kitaszította őket. Boldogtalanul éltek és meghaltak. 3. variáció: A királylány megcsókolta a békát. A királylányból királyfi lett. A béka nem változott. 4. variáció: A királylány megcsókolta a királyfit. A királyfiból béka lett. A királylány kolostorba vonult. 5. variáció: A királylány megcsókolta a krályfit. A királylány ból béka lett. A királyfi bevonult. 6. variáció: A királyfi megcsókolta a békát. Abból is királyfi lett. Megkapták az AIDS-t. 7. variáció: A királyfi megcsókolta a királylányt. Belőle is királylány lett. Esténként összejártek és kipletykálták az egész palotát. 8. variáció: A királyfi megcsókolta a királlányt. Erre kiderült, hogy a királylány is királyfi. Hatalmi viszályba keveredtek, és elpusztították egymást. 9. variáció: Egy béka megcsókolt egy másikat. Az egyik királyfivá, a másik királylánnyá változott. többször nem mertek csókolózni, mert féltek, hogy visszaváltoznak békává. 10. variáció: Egy béka megcsókolt egy másikat. Hamarosan új békék születtek. Boldogan éltek, míg meg nem haltak. 11. variáció: A királyfi megcsókolta az anyósát. Béka lett belőle. Azelőtt kígyó volt. 12. variáció: A királyfi megcsókolta a békát. Anyós lett belőle. A királyfi megnézte, majd elvette a lányát. 13. variáció: A királylány megcsókolta a békát. A béka királyfivá változott, de a királylánynak a béka volt az esete. 13+1. variáció: A királyfi megcsókolta a királylányt. Nem történt semmi. Még egy ideig csókolóztak, aztán megunták egymást. Szió Chipsy | |
| FURI (hősnév: Furi) | 2002. március 29., 21:19:32 |
| ÉN HŐSBEN ÉRTEM HOGY LEHET GYEREKEM?ELMAGYARÁZNÁ VALAKI? | |
| Mr Slowhand (hősnév: bonzo) | 2002. március 29., 21:15:03 |
| ***Chipsy Nem akartam elmenni, ezt a félreértések elkerülése végett írom, csak úgy döntöttem, radikálisan ritkítom magam, ennyi. | |
| Chipsy (hősnév: Babszem) | 2002. március 29., 21:12:26 |
| Sziasztok! ***Csabi Oké!!! Most már hullanyugodt vagyok. :))) ***Rony Igen, asszem már kezdem felérni ésszel a dolgokat, bár én "csak egy csekély értelmű medvebocs vagyok" /micimackó/. Ja, ha még itt vagy, akkor nézd meg Dr. Borókát, küldtem neki kőtáblát. Lécci gyorsan válaszolj!!! ***Mr Slowhand Akkor jó! Remélem azt az ötletet is ejtetted, hogy itthagyj minket!!! :))) ***Lilien Pont ennyit akartam. Egy kicsit szélesebb...iigen...így PONT jó!!! :)))) Chipsy | |
| Mr Slowhand (hősnév: bonzo) | 2002. március 29., 21:09:58 |
| ***TITÁN Most látom mily dalos kedvedben vagy. Van még, ki emlékezik a Rolls Frakcióra? :o))) | |
| Sanya (hősnév: suny) | 2002. március 29., 21:05:59 |
| Ujra itt! Kellemes estet. Tegnap nem voltam. Atolvastam mindent. CSUNYA dolgokat irtok. Szerintem ezeket, igy (!), ne itt. Es ennyi volt amit ehhez szerettem volna szolni. Ezeket a cikkeket ezentul at fogom ugrani. Erdekeltek, de nem igy:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ***TITAN Legalabb te maradj a regi! Kiraly! Ne hagyd abba! Olvaslak, de anyuszi meg mindig viszi a primet!!!:) ***Christine Mit is? Egy hasonlot magam mmelle!:) ***bodzso Napocska itt mindig vidam es mosolyog, meg akkor is, ha alszom. ***Lilien Tegnap: nem voltam, de potolom :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ma: vagyok :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ***OWK Szivesen maskor is! ***Chipsy Telapo altat? Nyuszi most elfoglalt. O mit csinal telidoben? Es mit csinal az alommano!? Egy regi adossag ***Mothercat ;) Sanya | |
| Nonesz (hősnév: Moon) | 2002. március 29., 21:03:12 |
| HI!!!!!! Kinek KELL BUNKÓ vagy PÉNZ KÖLCSÖNBE????????????? Ha kell írj ide vagy a hősömnek!! Nonesz | |
| imhotep (hősnév: kőolaj) | 2002. március 29., 20:32:18 |
| ***Lilla A Nemzetközi Tankönyvkiadó BIOLÓGIA VI.-es könyv 85. oldalán ismertetik a szitut.Még szemlétető ábra is van.Sőt az Öreg Katonák Magazinjában is vannak idevágó részletek. ***TITÁN Az "Öregedés" melléklet nagyon jó, nagyon igaz és szivlelendő.Elküldhetnéd nekem ismerek olyan embereket akiknek nem ártana meg ha elolvasnák és elgondolkodnának rajt. WWW.imhotep@enternet.hu köszike | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. március 29., 20:31:04 |
*** Rony Végülis, füvön is lehet síelni.. Tényleg, már tavasz van! Szóval, Ronykám, tudsz biciklizi? | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. március 29., 20:29:15 |
Hali. *** Rony!!! Király, jó a gép. Hol is tartottunk? Ja, az orrom és a kesztyű.. Már rendben vagyok ( már más bajom van, de az nem tarozik ide..)! Milyen színű a kesztyűd? Ugye, nem fehér? Akkor sose találjuk meg..OO))) *** Djukic Na, ma végre sikerűl neked is írnom. Küldtem e-mailt is. A telefonod még mindig a tesódnál van? *** George Michael Köszi, hogy leírtad Rony-nak, amit kértem! Igazán rendes tőled... Remélem sikerűlt az ún. bosszú! Na, de majd Hétfőn úgyis megtudom mi van veled, lehet, hogy felhívlak. A kazettát még nem vettük meg, de ne aggódj! Ami késik, nem múlik! Sziasztok, Jó Hétvégét! Boy George | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 29., 20:28:17 |
| Wowwww.... Ekkora forgalmat! :))) ***Boy Szupper!!!!! Olvasok! :))) De most már csak a füvön fogunk síelni. :( Hacsak nem találunk ki valamit. :))) ***Mr Slowhand Hála az égnek. :) No, nem kapsz tüzoltókészüléket, hacsak nem egy mammutot. Tökéletes tüzoltó készülék. (Tejszín)habellátmánya tökéletes! :))) ***szimi.... Le mertem volna fogadni, ha qkk, akkor te is... :))) | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. március 29., 20:20:23 |
*** Rony! Most kiprószálom a gépet. Ha ezt elolvastad, akkor az azt jelenti, hogy jó a gépem... .. ha nem, akkor.. szívás! | |
| Lilien (hősnév: Lilien) | 2002. március 29., 20:19:14 |
| Szep jo estet! :o)) *Chipsy Nya, ennyi eleg lesz? :o))))) *Ljubos Hol vagy? Kereslek, de nem talallak. :o( *Sanya Vagy ma vagy nem vagy? Az itt a kerdes! :o)) Egy piciket maradok, hatha megjelentek itt nekem. :o) Lilien | |
| Mr Slowhand (hősnév: -LZ-) | 2002. március 29., 20:14:30 |
| ***Rony Elég volt egyszer. A sztrájkot pedig tessék beszüntetni, tűzoltókészülékből nem kérek, látok épp' eleget. ***Szimi miatt pedig ne aggódj (elég ha én aggódok), ha beqkk, azonnal itt vagyok :o))) ***Gabóca Ez jéghideg volt ***Bodzso Én nem haragudtam, és most sem haragszom senkire. ***Chipsy Lásd fenn :o) ***Anna Egy régi ismerős valahonnan a @2 környékéről? ***TITÁN Ma először igazán jót nevettem, mondhatnám, úgy röhögtem, majd' kiesett a nagynéni az ablakon :o))) | |
| imhotep (hősnév: kőolaj) | 2002. március 29., 20:09:29 |
| Kellemes húsvéti ünnepeket minden hősnek és hősgazdinak. A lányoknak sok locsolót , a fiuknak mégtöbb tojást /pirosat/ ! Mihelyt rájővők, Hogy birom hősőm locsolás iránti vágyát felkelteni locsoni fogok,/lányok meneküljetek/. Vagy mégsem? Búcsúzóúl néhány versike: Nadrágomban locsolóm, nincsen dugó benne, hogyha én azt elővenném, nagy röhögés lenne, de én ezt nem teszem, mert kezemben a kölni, locsolkodni jöttem, nem pedig tökölni! Sivatagban él a teve, locsolkodni jöttem hehe! Itt vagyok, friss vagyok máris sorba állok! Csak egy kicsit meglocsollak aztán odébb állok! Húsvét van, odakinn mosolyog az ég is. Adjanak egy ezrest, mosolygok majd én is. Galagonya túróval, itt állok a fúróval. Szép virágszál lábad köze többet ér mint Rábaköze! Fel a szoknyát, le a bugyit, hadd locsolom meg a nyuszit! **az anyóst se hagyjuk ki** Illatos fű, moha, páfrány, meglocsollak házisárkány. Végszükség esetére pedig: Egy gondolat bánt engemet: Elfeledtem a versemet! Üdv. mondenkinek... | |
| Lilla (hősnév: Furi) | 2002. március 29., 19:44:00 |
| Valaki meg tudná mondani, hogy lehet gyermekem? | |
| Szabo Ágnes Szöszi (hősnév: Kucsera Gréta) | 2002. március 29., 19:26:15 |
| Hello! Boldog húsvétot kívánok minden kedves HŐSEMBERNEK és gazdáik- nak! Remélem mindenki jól van. Az én HŐSÖM- re nagyon buknak a fiúk.Jellem:Hosszú szőke haj, kék szem,ugye ő nő mégpedig: Kucsera Gréta,gyártási száma:**** Viszlát! Elérhetsz a következő E- mailon:mafika@inter.net.hu | |
| Mojzi | 2002. március 29., 18:33:51 |
| Sziasztok!
Mindenkinek boldog nyuszit és kellemes tojásokat kívánok! Mojzi | |
| Ricsy RICS (hősnév: Szarba Nyúló Joe) | 2002. március 29., 18:19:46 |
| Ép a bölcsek kövét nézem a moziban | |
| Dungeon (hősnév: Sámán) | 2002. március 29., 18:18:47 |
| Sziasztok. Bármilyen gondotok van(pl: a hősötöknek nincs elég kajája, itala) akkor nyugodtan írjatok a Sámán nevű hősnek, vagy kérjetek tőle, mert ő már majdnem mindent tud és szívesen segít másokon. | |
| Csabi (hősnév: ZORRO) | 2002. március 29., 17:49:35 |
| Elmegyek haza,és mindenkinek jó hétvégét! ***Rony Ne vagyunk egyekk! :))) | |
| Lopakova (hősnév: Lopakova) | 2002. március 29., 17:22:45 |
| Héééé!!! Hol a Mester??? Hogy lesz így kiállítás??? Pedig még egy fehér liliom díszítésü bunkót is szereztem!!! :))) | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. március 29., 16:53:36 |
| ***Pit Semmi baj, a héten már nagyobb meglepi nem érhet. (Bár tudnék még mit mondani...) Egyébként sem vagyok haragtartó. Meg "ugyan honnan tudhattad..." :)))) A tesóságot látom!! Mind a ketten ugyan olyan rosszul gépeltek! ;)))) Ja, nem engedtem bántani. :) Még a ***Dokynak sem! Ö is védte! :)))) Segítesz nekem kirángatni a gödörböl? Eléggé egy makacs természet! :)))) Hmmm... az elejét gondolom nem olvastad? Akkor egy perc a múltból: "Bodzso 2002. január 29., 16:09:26 A konferencia résztvevői: Anett, Boszi, KisCsabi, Napsugi, és jó magam:-) Én per pillanat hallgatok, és Nektek írok*** Rony *** Nagy pusszantás, vigyázzunk Csabira***" "Bodzso 2002. január 29., 19:35:00 Rony*** Vigyázz a tűzzel ne játsz, egy szív valahol eped érted, én már csak tudom, abból a fránya konferenciából." "Rony 2002. január 29., 22:21:56 Boszorkányságaimtól eltekintve nem szoktam tűzzel játszani. (Na talán a konyhában... de süteményt csak egyszer sütöttem, az olyan is lett!:)) ) Boszorkányságom meg csak annyi van, mint egy átlag nőnek! :)) Szóval itten ég a máglya! [Ezért félti annyira ***Tibu az ingét egy újabb könny-ártól! :))] A tűz már lassan felemészt...:)))) Ha tudnád, hogy a szívem mely égtáj felé repked...:))) [Budapesttől számítva úgy DK az irány...bár tájékozódási készségem térkép nélkül egyenlő a 0-val!] Ezek szerint kifecsegtetek a konferencián... bár Én is ilyen jó kis témát hallgathattam volna a múlt héten! Tűzzel nem játszom! :))) Komolyan gondolok Én mindent!:))) Csak mindez egy "kis iskoláslány pizsiben" vagyon bújtatva... :)))" Remélem minden világossá vált... (azt meg majd ***Csabi elmeséli, hogy mit csinált elötte...) Erre pedig így reagálok: "Ja és szerett." :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).... Ja, és ne menj sehova!!!! Jó helyen vagy! :))) ***Chipsy Remélem te is elkezded kapisgálni egy picikét... :)) ***Mr Slowhand Gyere vissza, egy félreértés miatt ne hagy itt minket, mert akkor szedem a lapátot, meg a sátorfádat, s visszavonszollak az asztalra! Ki fogja így várni ***szim qqcsait??? :)))) ***Csabi Mit gondoljak át?? :))) Az a gond, hogy mindig a szívem beszél a fejem helyett... :)))) Jaj, ez már egy csöpögös regénnyé változott... :)))) (pl) [***Pit, hogy a kérdést megelözzem: pl = pásztorlányka. Méghozzá a fekete barié!] | |
| Csabi (hősnév: ZORRO) | 2002. március 29., 16:47:47 |
| Itt vagyok.. ***Babszem Én edig is itt voltam,és vagyoksöt leszek míg engedik. Dehol igy ,hol ugy mindig megtalálható vagyok! :)) ***Pit tesó,én elfogadom ,söt megvagyok rendülve hogy te ilyet is csinálsz! Ez nem jellemzö rád!De majd a Rony eldönti ,hogy efogadja e, vagy nem! Barnitol is bocsánatott kértél. ***Bodzso Akella Jöhet nekem is,és majd banánnt adok neki. :))) ***Rony Jól gondold meg ,mit csinálsz,hidd el megéri! ***Gaboca neked is puszi,. :))) ***Zsuzsi Jó pihenést. Lesz ,ami lesz! Hogy miröl van még szó,azt nem tudom?De igyekszem meg tudni.. ***Pit írjad öket,senki sem szól érte! (fb) | |
| Chipsy (hősnév: Babszem) | 2002. március 29., 16:32:55 |
| Sziasztok! ***Lilien Na, egy kis jókedvet! ***Rony, ***Mr Slowhand, és ***Csabi Bár ***Csabival egyáltalán nem, és veletek is alig ismerjük egymást, szeretnék egy icipicit hozzáfűzni a dolgokhoz. Nem tudom, hogy mi történt, csak annyit szeretnék mondani, hogy légyszives béküljetek ki!!!!!!!!!!!!!! Egyikőtök se menjen el innen, mert szinte üres lenne nélkületek!!! Szerintem most az egész Oasztal nevében beszélek. Nem rég szólaltam meg először, de már előtte is olvastam rendszeresen a Oasztalt. Érezni lehetett a soraitokból, hogy nagyon jó barátok vagytok, és fontosak vagytok egymás számára. Béküljetek ki, mert az egész Oasztal bánatos lesz. Szükségünk van rátok!!!!! :(((((((((((((((((((((((( ***bodzso Téged sem ismerlek, bocsáss meg, hogy megszólítalak. Kérlek ne engedd, hogy elmenjen valamelyikük!! Látom, ti jóbarátok vagytok. Beszélj velük, kérlek! ***TITÁN Látom nagyon jó kedved van. Csak tartson ki egész nap! Sziasztok Chipsy | |
| Keltamen (hősnév: Keltamen) | 2002. március 29., 16:21:49 |
| Sziasztok! Ma megnéztem a felújított E.T.-t. Tök jó. ***TITÁN: Akár hiszed, akár nem, ezeket a törvényeket azért vezették be, mert már elkövették azokat a bizonyos dolgokat. Pl. Izraelben nem szabad szombaton piszkálni az orrodat. Nem tudom hol viszont nem szabad medvét vinni a tengerpartra. Skóciában vasárnap nem szabad horgászni, stb. Khm... mostanában nincs igazánnagyon értelmes téma. Mindegy. KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET (még 9 nap a választásokig)! Keltamen | |
| Anna (hősnév: Zotyek) | 2002. március 29., 16:16:30 |
| sziasztok akinek szüksége van 99 buznyákra és van felesleges kajája vagy vize, írjon nekem. | |
| Pit Bull (hősnév: Pit Bull) | 2002. március 29., 16:00:24 |
| Sziasztok Rony: neked írok elsönek. Bocsánatott kérek tőled ,mert nagyon megbántottalak.Nem mondta Csabi ,hogy miis a helyzett,és én meg nem kérdeztem.Meg is kaptam a magamét!De ö az én "tesom",ha lehet ezzel a szóval élni. És láttam hogy mindenki öt bántja,hola nemesfelét,hol pedig azt a bizonyos fontosabik testrészét,hát ezt nem hagyom.. Mindenki: Aki azt hiszi ,hogy Csabi egy elfusrált ember,az jöjjön hozzám. Mikor 3éve is haza jött ,nem az édesanya volt az első,hanem még utazott 40km hozzám! Most már, tudom hogy BÉLA egy röfi,bár meg terveztük hogy menyi kolobit csinálunk belölle. bodzso:Akela,küld csak nyugottan,majd dumccsizok vele! ,meg ilyet barni: Bocsesz,hogy neked mentem,de nem volt szándékos. Lázadás.nem ,én nem ilyenre gondoltam. Komolyan Rony,ne vág átt az agyát,nem érdemli meg.Olyan amilyen,de rendes gyerek!Ja és szerett. Na ezért is kapok? A mai nap egész jól indult,beléptem egy játékba,és máris kiakartak írtani. De szólt a Csabi,és eliagazított! Adást vettem!!! Ilyet lehet írni:]]],meg ilyet:O, ??? Csabi: ez igy rendbe van? De ha gázos a dolog,akkor inkább én megyek ell! | |
| Kriszta (hősnév: Menö-lilike) | 2002. március 29., 15:52:36 |
| Nahét,emberek a múltkor nagy marhaságokat írtam össze(biztos azért,mert 3-ast kaptam)Érdekes,most a lehelete sincs meg a levélnek!!!Írjon már valaki,hogy miért!!(Léci) Krisztinka | |
| [ << ] [ 2756 ] [ 2755 ] [ 2754 ] [ 2753 ] [ 2752 ] < 2751 > [ 2750 ] [ 2749 ] [ 2748 ] [ 2747 ] [ 2746 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved