| [ << ] [ 2732 ] [ 2731 ] [ 2730 ] [ 2729 ] [ 2728 ] < 2727 > [ 2726 ] [ 2725 ] [ 2724 ] [ 2723 ] [ 2722 ] [ >> ] |
| Off (hősnév: Benny Boy) | 2002. április 27., 22:32:55 |
| hello!hogyan lehet egy bizonyos embernek üzenni? köszi | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. április 27., 22:21:17 |
| Jó estét! (Még nem mondtam....) ***Mr Slowhand Jó éccakát! :)) ***Boy Nya, még a vámbeer-ért sem számoltunk! Úgyhogy most fogsz! :))))) 1 bari, igen, meg kell számolnod az összeset! Kivéve a feketét, abból csak 1 van! :)) 1 bari, 2 bari, 3 bari, 4 bari csak így tovább! :))) Munkafogságban vagyok. :( Maradok. :(( (munka alatt..) Itt. :)) Majd benézegetek, hogy haladsz a számolással... 8 bari, 9 bari... Majdnem olyan a vámbeer, mint Füzérredvine. :)) Csodálatos egy hely a Zemplénben! :))) ***Csabi Az oké, hogy ***Tom sárkányölő szere nem annyira hatásos a new generation sárkányokra, de hogy ez kihasson Bell apóra is, az már sok(k). :( Nem akarom bántani az ujjacskáidat, de lehet, kezelésbe veszem őket... :))) (Cuppp... :))) (pl) | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. április 27., 22:10:50 |
| ***Rony Köszi. Miért is vagyok aranyos? Na, nem kérdezem, nem akarom, hogy elfáradjon a kezed...:OOOOOO)))))))!!! De jó neked! Ebéd utáni szeszta? Én nem értem rá! Tom Hanks rokonom rokonaival voltam.. jó volt. Megnyitottunk egy kiállítást.. aztán ebédeltünk is. De felvoltam háborodva, mert képzeld el, NEM VOLT BABLEVES!!! Sem gesztipüré..:) Meddig maradsz? Boy George | |
| Mr Slowhand (hősnév: Mme Tussaud) | 2002. április 27., 21:49:26 |
| Na, jó éjt. Szeretnék most már annyit aludni, amennyire szükségem van. | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. április 27., 21:47:10 |
| ***Mr csrrr.. Slowhand Csrrr... (Lehet el kéne mennem az ablakból? :) Ha nem üvegezném be, megfáznának az álommanóim, s a világért nem szeretném, hogy betegeskedjenek. Túl drágák ahhoz! :)) Fincsi a geszti... :)) | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lámpamacska) | 2002. április 27., 21:39:46 |
| ***Rony Az ablako... Nem arról volt szó, hogy nem üvegezed be? Naponta üvegezni kicsit drága. ***icu Semmi gond :o) | |
| Sebajtóbiás (hősnév: Sebajtóbiás) | 2002. április 27., 21:33:07 |
| Segítek mindenkinek mindenbe íme a hőseim:Sebajtóbiás Helene Jeanne Albínó Adalbert icu minerva Erdei Péter | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. április 27., 21:29:58 |
| ***Mr Slowhand Gesztipüüüüréééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!! Stopi! Küldheted a fénypostával! :))) (pl) | |
| icu (hősnév: icu) | 2002. április 27., 21:27:20 |
| ****Lámpamacska Tudom.Csak vicc volt.Gyerekek megbocsátotok a néninek? | |
| Aranygyerek (hősnév: Aranygyerek) | 2002. április 27., 21:23:13 |
| Sziasztok .Az én hősöm még nem tudja mi a külömbség a szex meg a geszti püre közt ,úgy hogy most tarthatnék neki felvilágosítást , de inkább fogyókúrára fogom. | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lámpamacska) | 2002. április 27., 21:11:47 |
| ***icu Ez nem az az oldal! Itt gyerekek is vannak. Amit te keresel az a társkereső, partnerkereső. | |
| icu (hősnév: icu) | 2002. április 27., 21:03:14 |
| Ha van olyan hős aki szereti a sex-et írjon nekem:icu | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lámpamacska) | 2002. április 27., 20:56:41 |
| Issssteni gesztipürét csináltam. Ki kér? Én már a második adagnál tartok, mindjárt eszem a harmadikat. Még egy marad :o)))) | |
| Andi és Kata (hősnév: Zsózsó) | 2002. április 27., 20:54:51 |
| Sziasztok! Én még csak elsőnek írok a Kerekasztalba. Szívesen segítek akinekkel! Ha pénz vagy küldetést kell megcsinálni! Addig is viszlát:) | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. április 27., 20:48:29 |
| Csend, béke, nyugalom. :) Arra van ideje az embernek, hogy az archívumot olvasgassa. (Késleltetett bőgőverseny... jujujujjj.. :)))) ***Csabi ***kisscsabi ***ZORRO Hiányoztok!!!! (pl) | |
| Katapa (hősnév: Kisbutus) | 2002. április 27., 18:51:03 |
| SZIASZTOK!!! Mindenkinek -adok kölcsön pénzt -segítek küldetést végrehajtani -adok kaját vagy piát -válaszolok a kérdésére -faragok neki bunkót 6 db. hősöm bárkinek segít, aki csak kéri, és ha tud tényleg mindenkinek a rendelkezésére áll az összes kis hősöcském!!! Lehet írni nekik! Nevük: Bendegúz Bora Buerny Dublőr Johika Kisbutus Toldi Csak egyetlen kérdésre nem tudjuk a választ: hogy hogyan lehet valakit megkérni arra, hogy küldetést segítsen véghez vinni. Ja, és egyébként egyáltalán nem muszály fizetni, ingyen teljesítem a feladatokat, ha lehet. Puszi!!! Katapa és segítőkész hősei :) | |
| Maystro (hősnév: Könye) | 2002. április 27., 17:55:19 |
| helló!! | |
| Judit (hősnév: SAPI) | 2002. április 27., 17:40:17 |
| Sziasztok! | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. április 27., 17:11:53 |
| Szép jó reggelt... :) Majdhogynem most ébredtem fel. :)) ***Boy ***Sanya Aranyosak vagytok. :)) Most megyek sziesztázni, ebéd után... :)) ***Sanya A földrengéssel kapcsolatban mennyi hír terjeng felétek? Azt hiszem az érzékenységi szintemmel megéreztem. 3 napja nem bírtam normálisan aludni. Fogják a teliholdra, de szerintem ez is közrejátszott. Szóval érdekel. :))) (pl) | |
| Mr Slowhand (hősnév: Jimmy Page) | 2002. április 27., 16:19:38 |
| ***Veisz G. El kell, hogy keserítselek. Csak úgy tudsz valakinek segíteni, ha megkér rá. Ez azért müxik így, hogy ne legyen a HK-ból "Direct shopping" műsor. :o))) | |
| Veisz Gábor (hősnév: Askia N'degéOcello) | 2002. április 27., 16:05:29 |
| szavasztok! Hogy tudok egy hősnek segíteni, anélkül,hogy megkérne rá? Teszem azt. bunkót akarok neki készíteni, vagy egy küldetést a karok neki teljesíteni, vagy akár kaját küldeni neki? Help! | |
| Strenner Tamás (hősnév: Hahaha) | 2002. április 27., 15:10:01 |
| Üzenem mindenkinek hogy ma 2 napig dolgozom!!!!!!! | |
| Emese (hősnév: Tarzin) | 2002. április 27., 14:08:37 |
| Nem ír senki???? | |
| Chipsy (hősnév: Babszem) | 2002. április 27., 14:01:34 |
| Szeva! ***Mr Slowhand Jaaaaa!!!!!!:-)))) Bocsi!! Ez vagyok én! Mindent összekutyulok!!!!:-))) Igen, tudom, hogy Bery énekelte, de inkább nem mondok semmit. :-)) Köszike, hogy megpróbáltad, nagyon. Pusza! :-)))) ***Sanya Texasban??? De jó valakinek!!! :-))Mióta vagy kint? Sokat lovagoltál? :-))) Jó pilledést! Chipsy | |
| Emese (hősnév: Zsoli) | 2002. április 27., 13:58:54 |
| Hellóka!Minden jófej hősnek!!! | |
| Ani (hősnév: Marymóza) | 2002. április 27., 13:46:51 |
| Hellóbelló. Nincs kinek örökbeadandó hőse vagy tevéje? | |
| Panni (hősnév: K-Anna) | 2002. április 27., 13:16:35 |
| Hahó írjatok! Szeretnék valakivel beszélgetni!! | |
| SzeRa (hősnév: Lapitakosz) | 2002. április 27., 13:03:45 |
| Én itt vagyok, rajtam ne múljon! | |
| Dorina (hősnév: Hernandez) | 2002. április 27., 11:29:17 |
| Hi mindenkinek! Nagyon nagy a punnyadás itt! Ébredjetek már fel! | |
| vivien (hősnév: boé) | 2002. április 27., 10:16:24 |
Na ebreszto | |
| vivien (hősnév: boé) | 2002. április 27., 10:09:20 |
| Hi ZSEMO Neked milyen hosembered van ? | |
| vivien (hősnév: boé) | 2002. április 27., 10:06:55 |
| Hi mindenkinek Én ViViEn vagyok | |
| ZSEMO (hősnév: Marshall B. Mathers) | 2002. április 27., 06:33:27 |
| Valaki aki tudja az összes küldetéshez, hogy milyen tanulmány kell hozzá megkérem, hogy elküldje E-mailben a djzsemo@drotposta.hu címre. Nagyon megköszönném, még talán adnék is érte valamit. A válaszotokat előre is köszönöm. | |
| Von Blomberg (hősnév: Vortex) | 2002. április 27., 02:56:00 |
| Itt is van meg ott is van amott nincs hiszen ottvan. Hasonlóan magányos lányok írjatok!!!! jelige:Olyan romantikus vagyok mint az útszélen álló kurva. Leveleitek előre is köszönöm. pápá | |
| Pollo (hősnév: Tomi Filth) | 2002. április 26., 23:48:14 |
| Hi MIndenkinek! Jó dolog ez a Hősemberesdi!! :-))) | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. április 26., 23:24:50 |
| ***Rony! Jó éjt! ***Mr Slowhand akinek dóga van.. Én is nagyon szeretem a LZ-t, de csak nem rég óta. 3 cd-m van tőlük. Nem kellett fizetnem értük.. kölcsön kaptam, és lemásoltam a CD íróval.. mázlista vagyok asszem. | |
| Sanya (hősnév: Romeo) | 2002. április 26., 23:17:53 |
| ***Rony Jo eccakat! Ekezetes betuk,(ěůíâÄäíóúÉ). Ha egy picit erolkodom sikerul:) Lepeny fincsi volt:) | |
| Sanya (hősnév: Dakota moon) | 2002. április 26., 23:11:59 |
| ***Mr Slowhand Tavaly nyaron Virginia Beach-en laktam. Ott egyszer talaltam egy lemez boltot. 75% csak bakelit, szamuk sacc meghaladta a 15.000-t. LZ kb 100 fele volt, atlag 10-15$ arban. Nem hittem a szememnek. Es ez csak egy kis toredeke volt a kinalatnak. | |
| Rony (hősnév: Dr. Boróka) | 2002. április 26., 23:10:25 |
| Oh... tömeg. :) Jó éjt mindenkinek! ***Sanya Johet! :)))) Na 11 nap múlva ékezetesen fogunk olvasni. :))) (remélhetően..) ***Boy SZIA BOy... :)))) HA bonzo, akkor igen ***Mr Slowhand volt. Útirány háh... ***Mr Slowhand 1 ok, amiért nem kell megnősülnöm. :)) Így vihetem a lemezeket... :))) Van mit, azt hiszem. :))) (jujj, kapok a fejemre... :) Van egy mondat a fejemben, valaki mondotta: az élet első fele arra van, hogy megkeserítsük a másodikat! Ne így legyen!!! Mentem alucikázni, mert a mai nap kb. 14 órát gépeltem, s nem látom a billentyüzetet. :( Jó éccakát! Barik!!! :))) (pl) | |
| Sanya (hősnév: suny) | 2002. április 26., 23:06:54 |
| ***Mr Slowhand Nem tudom, melyik album ez, ennyire nem figyeltem. Egyebkent cd, es szereny szamitasaim szerint ugy 13000 Ft. | |
| Mr Slowhand (hősnév: BONZO) | 2002. április 26., 23:06:51 |
| Gyerekek Tényleg dolgom van ***Boy Nem egy hősnek ez a neve, hanem háromnak. bonzo; Bonzo és BONZO, de van -LZ- is. Gyerekkori kedvencem a Zep, minden bakelit megvolt tőlük, pedig egy vagyonba kerültek. A Phisycal Graffity pl. 7000 volt, de a legdrágábban a Codát vettem (12000), miután Bonzo meghalt. | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lámpamacska) | 2002. április 26., 23:00:52 |
| Még annyit. ***Sanya A legolcsóbban '86-ban tudtam bakelitet szerezni, 4600-ért (The song remain's the same) | |
| Lilien (hősnév: Lilien) | 2002. április 26., 23:00:34 |
| ***Ljubos Azt hiszem most már meg sem csináltatom... Vakolókanál nem kell nekem! (Vagy az nem erre van?) :o) Olvasva, válasz is megy, majd, ha élek... Addig adok egy kis jókedvet :o))))))))))) Jó éjt, ne add fel! Mosolyogj a kedvemért... ;o)) | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. április 26., 23:00:09 |
| ***Mr Slowhand Szereted a Led Zeppelint? Állati! És az egyik hősödet úgy hívják, mint a Led Zeppelin dobosát? Ugye...? Vagy az nem te vagy? | |
| Sanya (hősnév: suny) | 2002. április 26., 22:57:25 |
| kellemes estet! Mar egy ideje itt ucsorgok, de sok irnivalom csak most engedett hozzatok:) ***Virus Kaptam en is egy joparat. Koszonom, fogadtam. Azonban kettos balszerencse all fenn. A Yahoo es a konyvtar. Mindketto a legprofibb virushalokkal van felszerelve, es meg ha akarom sem tudom megnyitni oket. Pontosabban megnyitom, de ennyi. A program nem fut. He! ***Iro kez Jelenlegi tamaszpontom; Texas, bar nem a Ewing-farm, de hasonlo kornyezet. Houston. Meg kb 11 napig! Azutan Mo:) Az itteni napi sajto inkabb pletyka, mint sem hir. A masik oldala pedig szaraz "biznissz"! Nem sokat erdemes olvasni! Sajna. ***Pitbull Azt mondom, ha valami javulast szeretnenk a fociban, ne adjuk fel. Meg egyszer hagsulyozom; a nagy penzeket nem a jatekosok zsebelik be! A hatterben sokkal nagyobb a lobby, mint hinnenk. ***Istenek Gratulalok a dijhoz. Meg legalabb ilyen jo 40 evet:) ***Barni Na ugye! Mennivel jobban hangzik! ***Boszi***Gabocza, Hogy tettszik az otlet. Persze a habosTORTA azert meglesz! ***Mr. Slowhand Eppen tegnap lattam egy zeneboltban egy LZ dupla koncertfelvetelt. Ara:46$, persze hasznaltan. Nem rossz! ***Rony Levelken dolgozom! Sanya | |
| Boy George (hősnév: Gyuri fiú) | 2002. április 26., 22:56:33 |
| HALI RONY:))) JA BOCS, a Caps Lockot véletlenül..benyomtam..OO) | |
| Mr Slowhand (hősnév: Lámpamacska) | 2002. április 26., 22:56:21 |
| ***Chipsy Kikattantam. A legjobb válasz az volt, hogy valaki már hónapokkal ezelőtt kérdezte, és nem kapott rá választ :( Egyébként nyitottam egy lánglovagok szobát, de most kicsit felfüggesztem magam (na nem kötélre), dolgom van. Kb egy óra múlva re. | |
| Ljubos (hősnév: Ljubos) | 2002. április 26., 22:53:11 |
| ***Lilien Válasz ment, nyisd ki az ab... csrrrrr Na! későn szóltam, kitört az üveg. | |
| Lilien (hősnév: Lilien) | 2002. április 26., 22:30:48 |
| ***Ljubos Kőtábla vár, meg egy pusza. :o) Sajnos lepényt még nem tudok sütni. :o( | |
| Mr Slowhand (hősnév: Mme Tussaud) | 2002. április 26., 22:20:05 |
| ***Chipsy Arra gondoltam, utánanézek, hol találod meg. Már nyomon vagyok, a Trefort chat-en kérdezősködök :o) Egyébként magyarul állítólag Bery? énekelte | |
| [ << ] [ 2732 ] [ 2731 ] [ 2730 ] [ 2729 ] [ 2728 ] < 2727 > [ 2726 ] [ 2725 ] [ 2724 ] [ 2723 ] [ 2722 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved