Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2718 ] [ 2717 ] [ 2716 ] [ 2715 ] [ 2714 ] < 2713 > [ 2712 ] [ 2711 ] [ 2710 ] [ 2709 ] [ 2708 ] [ >> ]

Barni (hősnév: Bu N'Ko2002. május 20., 08:11:05
Sziasztok

**Talisok
Na hogy volt, hogy volt? :))))


**McYano
:))) Mar megint a felszoveg :) Ez van ha az ember nehany sorban akarja
elmondani azt amire egy este sem lenn eleg: amikor a "szimbolikusan venni
a Bibliat"-rol beszeltem nem az egeszre gondoltam. Peldaul szo szerint veszem
az Ujszovetseg nagy reszet de nem tudom elfogadni a csak ket darab ember (Adam/Eva)
nezetet :) Erre gondoltam :)
Tetszett az edenyes hasonlatod :) Ezzel egyet ertek: sokszor olyan valaki ad tanacsot
vagy utmutatast akirol nem is vartam volna es tapasztaltam, hogy sokszor meg o sem tudja
mit miert mondd :)
Az eltunt reszekrol: hallottal-e a Holt tengeri tekercsekrol? Anno nagyon reg
a konstantinapolyi zsinat az akkor csaszar nyomasra megreformalta a szent szoveget
es allitolag akkor nem csak megreformalta hanem kifelejtett reszeket is belole.
Mivel akkor a kereszteny egyhaz a papai egyhazat jelentette megvolt a hatalma
hozza, hogy megtegye. Az mar egy mas kerdes hogy mikent tudta megtenni, hogy
majdnem semmi nyoma nem maradt ...
"Sok olyan dolog van, amit Isten és ember ellensége -Sátán-szívesen megismertet az
emberrel, aminek az ember aztán nem látja hasznát" - ha nem tapasztalsz jot rosszat
egyarant akkor nem is tanulsz/fejlodsz. Habar ez nezopont kerdese :) Mert nem vagyok teljesen
meggyozve hogy 1000 evvel ezelotthoz kepest haladtunk volna-e valamit kiveve a technikat :)

Barni

Rita (hősnév: Barlang2002. május 20., 08:03:04
Sziasztok!! Még én sem vagyok szobatiszta,nem hogy a Hősnőm...
Kéne néhány barátnő!!!!Min.:2!!!

Szabó Dániel (hősnév: Sabes2002. május 20., 07:56:07
Kedves L. Livia!

Hősöd eleinte nem tud pénzt keresni. Itatni akkor fogod tudni, ha Hősöd megtanulta az esőtáncot eljárni; etetni pedig akkor fogod udni, ha Hősöd megtanult vadászni.

Sok sikert,
Sabes

Anni (hősnév: Metal-hős2002. május 20., 07:36:55
Mindnkinek segítek a küldetések/tudományok elsajátításában jutányos áron, adok ingyen kaját/piát!

Lord Degenere (hősnév: Lord Degenere2002. május 20., 06:34:41
***Rony
Én is

L. Livia (hősnév: Kőszáli Enikő2002. május 20., 01:39:31
Sziasztok!
Látom sok segitőkész emberke van itt! Jajj de jó! :-))) Nekem is segitenétek? Hogyan kell megetetni/itatni az én kicsikémet? Még újonc és nem szobatiszta az étel/ital ráta meg csökken.... hogyan kell etetni? HOl kell ételt szerezni, meg ilyenek. Amig újonc addig nem is kereshet pénzet?

Köszönöm:
L. Livia

Adrienn (hősnév: *Adrienn*2002. május 20., 00:34:20
***Rony:
Most az egyszer még elhiszem, nem voltál gépnél. :))

***Macska:
Egyszóval felejthetetlen lett ez is? :) De irigyellek benneteket!

Puszylok mindenkit, s jó éjt!
Adrienn (aki sajnálja hogy nem volt Királyréten :( )

macska (hősnév: Zelda2002. május 20., 00:12:47
Miaú!

Újra itt!:-)))

Beszámolót tőlem ne várjatok,***Mylady és ***Cat
követi majd el ezeket.
Bennük van írói véna,
Enyém már kissé béna.
Röviden egy kicsinységet,
hogy hízlaljam az irigységet.
Istenek eledele,
ó,mennyei manna,
Gyorsan ürült ***Mojzinál
a boros kanna.
Kúsztunk,másztunk,vadásztunk,
***Istenek előtt paráztunk.
***Oxygen,***BSI,***Zsoma,***Mirelle,
***Hore,***Senki,***Mojzi,***Oldeye,
Mind ott voltak velünk,
küzdöttek értünk,ellenünk.
Örök hálánk kísérje Őket,
Kapjunk még (legalább) 4 évet!


:-)))))))))))))))))))))


Remélem szerencsésen hazaért mindenki,(és ***Senki is:-)!

Jóccakát,"jók" legyetek!


macska



Rony (hősnév: Rony2002. május 19., 23:02:39
Szép estét...

***Lord Degenere
Nem éppen a legkíméletesebb tanács. Ismerek valakit, aki sohasem tenné meg ezt. No mindegy. :)
@-)--
***Adrienn
Köszi, nem voltam gépközelben... tényleg! :))
@-)--
***Csabi
A pecsenye képek remélhetöen sikerültek .:) Legalábbis a fiúk nagyon oda vannak, hogy minden kép tökéletes lett. :)))
Majd meglátjuk. :)
@-}--
[Azt hiszem ma rózsás hangulatom van. :)]

(pl)

Adrienn (hősnév: *Adrienn*2002. május 19., 22:51:50
***Vio:
Igazán nincs mit. :)
Jó éjt!
Adrienn

viorica (hősnév: Tündérmanó2002. május 19., 22:49:02
Szia Adri, köszi szépen, puszi :)

vio :)

Lau (hősnév: Lau2002. május 19., 22:41:04
Van itt valaki?

Adrienn (hősnév: Keltácska2002. május 19., 22:00:16
***Barbara:
Hogy ne kelljen számolgatnod a napokat: egyszerűen, majd ha 100as bölcsessége lesz Hősödnek, akkor mehetsz férjhez... Addig kutass a NAGY Ő után. :)
Puszy:
Adrienn

Lord Degenere (hősnév: Lord Degenere2002. május 19., 21:17:09
***Barbara
Ha nem küldöd frigóba, akkor kb 89 nap múlva megjelenik egy gomb "meg szeretném kérni valakinek a kezét. Addig csak szorgalmasan tanulgass és ismerkedj.

Barbara (hősnév: Arany Szöszi2002. május 19., 20:19:13
Hogy tudok férjhez menni????????????
Irjatok minél előbb

Adrienn (hősnév: Era2002. május 19., 19:59:48
***Dávid:
Hősöd még nagyon fiatalka... Szóval szerintem tanulgasson még, s ha már tud írni s olvasni is, akkor szólj, s szívesen adok buznyákokat... De addig tanuljon, s tanuljon! Mellesleg üdvözöllek köreinkben, jó Hősembernevelgetést! :)
Puszy:
Adrienn

Dávid (hősnév: Daf2002. május 19., 19:40:32
Szóval hogy tehetek szert BUZNYÁKOKRA????? Dávid

Dávid (hősnév: Daf2002. május 19., 19:25:43
Csáó!!!Új vagyok...kitől lehet itt kölcsön kérni????Jó lenne néhány barát is!!!!!! Dávid

Adrienn (hősnév: *Adrienn*2002. május 19., 19:19:50
Sziósztok!

***Vio:
Ha nem baj, válaszolog ***Rony helyett...
A lev.lista e-mailcíme, s feliratkozási helyét a Hősárvaház oldalán megtalálod. De ide is leírom:
- e-mailke címe: hosember@hosember.hu
- DE hogy írhass oda, előbb fel kell iratkozni ezen a címen: http://mail.hosember.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/hosember
Sok sikert!
Jah, s házasodni 100-as bölcsesség mellett lehet csak. :)

***Katapa:
Gratulálok...

***Péter:
Várj új tanulmányokra... :)

Puszylok mindenkit:
Adrienn

Péter (hősnév: Petrukio2002. május 19., 18:00:54
Megtanultam az összes lehetséges "tantárgyat", megoldottam az összes küldetést. A bankomban kamatozik a pénz, annyi a kaja, pia, hogy csak ömlik kifelé a barlangból! MOST MIT CSINÁLJAK?????

nemteljesentökmind1?? (hősnév: Wensday2002. május 19., 17:31:31
Van itt valaki e?

nemteljesentökmind1?? (hősnév: Wensday2002. május 19., 17:30:07
Csá!

morzsoly (hősnév: Spanglika2002. május 19., 16:33:51
Hy All! Talán rossz helyen vagyok, de megmondanátok, hogy mit lehet kezdeni a játékban a pénzzel? Mivel én még nem vettem le. Igazán lehetnének pluszok; vásárlás/szabadidő stb. amire lehetne költeni és színesebbé tené az egészet. szerintem.. sorry ha egyébként megzavartam magasröptű társalgásotokat

Katapa (hősnév: *Lolita*2002. május 19., 16:08:32
Sziasztok!!! :)
Csak szeretném közölni, hogy tegnap országos fitness bajnok lettem! :)

Gosztola Ferenc (hősnév: Gosztifeci2002. május 19., 16:00:36
Sziasztok!

Hogy vagytok? Réka, te nagyon tetszesz nekem, majd, szeretnék hozzád menni!

vio (hősnév: Tündérfalat2002. május 19., 13:16:35
Szia Röfi, én hozzádmennék!

Remélem nem zárnak be pedofíliáért, mert egy napos vagyok!
egyáltalán lehet házasodni ennyi idősen?
ha igen, akkor IGENt mondok :)


viorica (hősnév: Tündérmanó2002. május 19., 13:11:41
Köszi szépen Rony.
Nekem csak az volt a bajom, hogy azok a gondozók akiket a gép írt, hónapokkal ezelőtt jártak nála..

és én úgy szerepelek ott, mintha én gondoznám..szóval be vagyok írva..érted..ott figyel a nevem...

na mind1..majd kiderül.. de ha már itt vagy ( remélem még itt vagy ) akkor annyit megmondhatnál hogy itt hol van a levlista, mert én se olyan fület hogy levlista, vagy hogy feliratkozás stb nem találok.. az pedig feltétel, hogy folyamatosan jelen legyek, ha gondozó szeretnék lenni...

köszi
vio

WebMonster (hősnév: Röf2002. május 19., 13:10:37
KIedves mindenki!
Ki akar férjül menni az én kis Röfömhöz? Már jó öreg, itt az idő, hogy legyen felesége, aki segít neki. A gazdájához hasonló. Szeret olvasni, programozni php-t, weblapokat készít, szeret irc-zni, icq-zni, stb. Nagyon vidám kis csákó. A neve elég gusztustalan, de nem tudom megváltoztatni. :) WebMonster (ha írástudó vagy, előbb írj levelet!) WebMonster

Rony (hősnév: Rony2002. május 19., 11:27:05
Szép reggelt...

***vio
mivel voltak már örökbefogadók elötted, lehet nem ment automatikuan a levél. Én nem tudok mit tenni a helyzetben, meg kell várnod ***Pozsit és ***Lexxet. Légy türelemmel. :)
Ha benn a papír nem veszítesz el senkit sem. :)

(pl)

viorica (hősnév: Tündérmanó2002. május 19., 09:59:12
MyLady!!!!!! Szia...

Kérlek segíííííts nekem..

Örökbe szeretném fogadni második csemetémet is a HÁH-ból. Írtam már Lexxnek, meg a HÁH nyafiba is, de sehol a válasz és én nem érek rá két hetet várni, mert addig elveszitem a kicsikémet..

Szóval a lista szerint én vagyok a gondozója bizonyos Sahnak, pedig én nem lehetek, mert nem kaptam meg a kódot még hozzá.. Szóval mit lehet ilyenkor tenni?

Puszó
vio

L.Livia (hősnév: Kőszáli Enikő2002. május 19., 02:41:47
Sziasztok! Én is új tag vagyok. Ma sikerült megoldanom az IQ tesztet, pedig a hősnőm 2 napos. :-))) Van ilyen. Csak köszönni akartam, meg világgá kürtölni, hogy Kőszáli Enikő megszületett és még ÉL!!!! :-))))
Minden jót!


Adree (hősnév: Jacqlin2002. május 18., 19:49:57
Hali everybody!
****Bandee!Kire is céloztál illetve mire abban a versikében? Én is kíváncsi vagyok>:)
Hi!

Rony (hősnév: Rony2002. május 18., 18:34:03
***Sziszkó
***Valka leendö lovag elhavazhatott a munkájában, ***Aguti lovaghölgy pedig csürdöngöl Királyréten. :)
Egyelöre több lovagról nem tudok, lehet hogy a Szent Grált keresik. :)

(pl)

Sziszkó (hősnév: Sziszkó2002. május 18., 18:14:45
Ha ez a kerekasztal,hol van Artur király és a lovagok??!!He??Mondja meg máár valakííííí!!!!!!!

Rony (hősnév: Rony2002. május 18., 17:07:20
Szép napos dálutánt! :)

***ereeerr
Az ilyen beszéd nem ide való. Kérlek használjd más fórumon ezt a stílust. Itt pedig próbálj meg viselkedni.
***Bodzsoka
Csuklom!!! :)))
***CSabi
Vagy te emlegetsz?? :)))

(pl)

skh (hősnév: ereeerr2002. május 18., 13:10:15
Hülye kÖcsög buzi mindenki!!!

RUDY (hősnév: RODOLFO2002. május 18., 12:33:08
Mylady! Kosz a segitseget.Egy ujjabb szerencsetlenseg ert, kiraboltak ! Hogy lehet visszaszerezni a javaim ?
Veled mar tortent-e ilyen?
Isten veled !

ZSEMO (hősnév: Marshall B. Mathers2002. május 18., 05:52:06
Hi all!

Marshall B. Mathers hősöm segít mindenkinek, ha kéri kaját szerezni, italt szerezni (még ingyen is) és bunkót készíteni (ezt a min. áron is).

Rony (hősnév: Rony2002. május 17., 23:04:09
Jó éjt,a Htalisoknak szép hétvégét, azoknak is akik nem mennek, csodaszép idöt, sok napsütést...
Álmodjatok szépeket...
(=o=) Zzzzz....

(pl)

Rony (hősnév: Rony2002. május 17., 22:42:15
Szép estét...

***Boy
Ha olyan lyukas leszel mint egy Pannónia sajt, akkor igen. :)
Mert a sajtokat magukban is nagyon szeretem. :) Föleg egy kis
vörösborral. Jöhet hozzá finom fehér kenyér, parasztszalonna,
lilahagyma... :))
***Bandee
Pár napja? Hogy érted? Kíváncsi lettem. :)
***Mylady
Jó téged itt látni. :)) Méghogy sok lennél.. ugyan!!
***Mojzi
Hukk. :) Aztán vigyázni a borra ott a magaslaton.. :))
Egyébként nem rajtam múlott a sok levélke :) aztán 106 volt, megszámoltam! :)) Most hogy továbbítódott pár, helyreállt a rend. :) Köszike. :))
***Sanya ***Titán
Majd legközelebb... de akkor biztos! :))

(pl)

Boy George (hősnév: Karma Chamelion2002. május 17., 22:40:29
Jó Éjt***Mindenkinek!

ZZZZZzzzz..

Boy George (hősnév: Hare Krisna2002. május 17., 22:09:47
Na, hali***Mindenkinek!:))

***Meme
Hmmm... várj.. had gondolkozzak!:))
Tényleg fura kérdés.. nagyon érdekelne mire akarsz kilyukadni..
...:))
Az a hangulatomtól függ. A citromlét magában is szeretem..
:(gondolom olvasván ezt elég savanyú képet vághatsz!:)))
Rakhatok bele cukrot is?:)
Na, aztán gyorsan írd le nekem, hogy miért kérdezted!:)

Hát mindenki azt akarja, hogy kilyukadjon az oldalam!?:)))))

Még lehet hogy jövök..

Boy George

VTybi (hősnév: Igenbénakishős2002. május 17., 22:04:03
Frissen elvált hős korban hozzá illő feleséget keres. (Azaz a gazdija legyen nőnemű és 20 évesnél idősebb.)

Bandeee (hősnév: Bandeee2002. május 17., 21:44:45
***ALL
Üdv az összes Hősnek, Nősnek, s a fényességes isteneknek. Gondoltam írok ide is, mert az jó :c)
Versből íme a mostani kedvencem:

Arany János: Csalfa sugár


Kis bokor, ne hajts még,
Tél ez, nem tavasz;
Kis lány, ne sóhats még;
nem tudod, mi az.

Bokor új hajtását
Letarolja fagy;
Lány kora nyílását
Bú követi, nagy.

Szánnám a bokorkát
Lomb- s virágtalan;
S a lányt, a botorkát
Hogy már oda van!

Sajna aktuális volt pár napja, de hát a szerelm már csak ilyen. Jó htalit, érezzétek jól magatokat s egymást :c)

Mylady (hősnév: Nekemide2002. május 17., 18:39:42
Lehet, hogy mégsem szabadultok? :)

***RUDY
A küldetésekhez csak szerencse kell. De ha 5 próbálkozás után sem sikerülnének, gyűjts össze egy kis BZ-t, és kérj segítséget az elvégzéshez!

***Rob
Baki? A hibára gondolsz? Baki=hiba (viccesen), ha pl.: tv-s műsorvezető rosszul mondja a szövegét, akkor bakizik. Erre gondoltál? :o) Ha nem bocsi. :oP

***vivien
Hogy nem jelenik meg? Azt írja ki, hogy elment sétálni? Mert ilyen van, csak ritkán évente egyszer elmennek sétálni, vagy ki megy a biztosíték? Vagy csak a képe nem jelenik meg? (Akkor nálad van a gond)

***Dávid Melinda
Gratulálok, kösz jól, és te? :o) (de tömör vagyok :o)

***Tímea
Neked is drakula vagy gratula. :) Ja és szia!

Na jó abbafejezem!
Bye: Mylady

Dávid Melinda (hősnév: Dávid Melinda2002. május 17., 18:34:07
császtok
megszülettem
hogy vagytok?

Mylady (hősnév: Mylord2002. május 17., 18:33:41
Szép jó (kora)estét minden Oasztal hívőnek! :)

Szeretnék jó előre elnézést kérni htalis kortársimtól, hogy meglepieim kissé nyomorodottra sikerültek, de csak 2 órája sikerült őket beszereznem, és így is majdnem leütött az eladó a bunkósbotjával, hogy én mit keresek a boltban 6 órakor zárás előtt. Hiába próbáltad megmagyarázni,hogy az utóbbi két hétben még levegőt is alig volt időm venni, nemhogy meglepit, akkor is csúnyán nézett rám. Úgyhogy jó előre elnézést a meglepettektől! :(

***Cat
Megkaptad te az én postai levelemet? Nem? Vagy csak nem tudsz válaszolni? :( Ugyanis félek hogy lepottyant a bélyegem. Remélem nálad van csak még nem tudtál válaszolni.

***Minden htalisnak, akit nem ismerek
Megismerkedésünk érdekében röpke bemutatkozás:
Sziasztok, Mylady vagyok, és 2000 novembere óta vagyok HK-s. :)
Ugye milyen röpke volt?

***Újak
Úgyis oly régen volt már alkalmam minden újnak minden jót kívánni! (ajha, ezt kb.: fél éve írhattam utoljára :))

Na, további (tőlem mentes:) szép estét!
Csókolom!
Bye: Mylady

Tímea (hősnév: Szunyogné2002. május 17., 18:17:51
Csak üdvözölni szeretnék mindenkit!Mától a hősőm szobatiszta!Hurrá!

vivien (hősnév: boé2002. május 17., 18:02:12
Hi mindenkinek
Nem jelenik meg a hosemberem.mit csinaljak?

Rob (hősnév: Robi762002. május 17., 17:00:43
Mi a baki?

[ << ] [ 2718 ] [ 2717 ] [ 2716 ] [ 2715 ] [ 2714 ] < 2713 > [ 2712 ] [ 2711 ] [ 2710 ] [ 2709 ] [ 2708 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved