| [ << ] [ 2718 ] [ 2717 ] [ 2716 ] [ 2715 ] [ 2714 ] < 2713 > [ 2712 ] [ 2711 ] [ 2710 ] [ 2709 ] [ 2708 ] [ >> ] |
| Barni (hősnév: Bu N'Ko) | 2002. május 20., 08:11:05 |
| Sziasztok **Talisok Na hogy volt, hogy volt? :)))) **McYano :))) Mar megint a felszoveg :) Ez van ha az ember nehany sorban akarja elmondani azt amire egy este sem lenn eleg: amikor a "szimbolikusan venni a Bibliat"-rol beszeltem nem az egeszre gondoltam. Peldaul szo szerint veszem az Ujszovetseg nagy reszet de nem tudom elfogadni a csak ket darab ember (Adam/Eva) nezetet :) Erre gondoltam :) Tetszett az edenyes hasonlatod :) Ezzel egyet ertek: sokszor olyan valaki ad tanacsot vagy utmutatast akirol nem is vartam volna es tapasztaltam, hogy sokszor meg o sem tudja mit miert mondd :) Az eltunt reszekrol: hallottal-e a Holt tengeri tekercsekrol? Anno nagyon reg a konstantinapolyi zsinat az akkor csaszar nyomasra megreformalta a szent szoveget es allitolag akkor nem csak megreformalta hanem kifelejtett reszeket is belole. Mivel akkor a kereszteny egyhaz a papai egyhazat jelentette megvolt a hatalma hozza, hogy megtegye. Az mar egy mas kerdes hogy mikent tudta megtenni, hogy majdnem semmi nyoma nem maradt ... "Sok olyan dolog van, amit Isten és ember ellensége -Sátán-szívesen megismertet az emberrel, aminek az ember aztán nem látja hasznát" - ha nem tapasztalsz jot rosszat egyarant akkor nem is tanulsz/fejlodsz. Habar ez nezopont kerdese :) Mert nem vagyok teljesen meggyozve hogy 1000 evvel ezelotthoz kepest haladtunk volna-e valamit kiveve a technikat :) Barni | |
| Rita (hősnév: Barlang) | 2002. május 20., 08:03:04 |
| Sziasztok!! Még én sem vagyok szobatiszta,nem hogy a Hősnőm... Kéne néhány barátnő!!!!Min.:2!!! | |
| Szabó Dániel (hősnév: Sabes) | 2002. május 20., 07:56:07 |
| Kedves L. Livia! Hősöd eleinte nem tud pénzt keresni. Itatni akkor fogod tudni, ha Hősöd megtanulta az esőtáncot eljárni; etetni pedig akkor fogod udni, ha Hősöd megtanult vadászni. Sok sikert, Sabes | |
| Anni (hősnév: Metal-hős) | 2002. május 20., 07:36:55 |
| Mindnkinek segítek a küldetések/tudományok elsajátításában jutányos áron, adok ingyen kaját/piát! | |
| Lord Degenere (hősnév: Lord Degenere) | 2002. május 20., 06:34:41 |
| ***Rony Én is | |
| L. Livia (hősnév: Kőszáli Enikő) | 2002. május 20., 01:39:31 |
| Sziasztok! Látom sok segitőkész emberke van itt! Jajj de jó! :-))) Nekem is segitenétek? Hogyan kell megetetni/itatni az én kicsikémet? Még újonc és nem szobatiszta az étel/ital ráta meg csökken.... hogyan kell etetni? HOl kell ételt szerezni, meg ilyenek. Amig újonc addig nem is kereshet pénzet? Köszönöm: L. Livia | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2002. május 20., 00:34:20 |
| ***Rony: Most az egyszer még elhiszem, nem voltál gépnél. :)) ***Macska: Egyszóval felejthetetlen lett ez is? :) De irigyellek benneteket! Puszylok mindenkit, s jó éjt! Adrienn (aki sajnálja hogy nem volt Királyréten :( ) | |
| macska (hősnév: Zelda) | 2002. május 20., 00:12:47 |
| Miaú! Újra itt!:-))) Beszámolót tőlem ne várjatok,***Mylady és ***Cat követi majd el ezeket. Bennük van írói véna, Enyém már kissé béna. Röviden egy kicsinységet, hogy hízlaljam az irigységet. Istenek eledele, ó,mennyei manna, Gyorsan ürült ***Mojzinál a boros kanna. Kúsztunk,másztunk,vadásztunk, ***Istenek előtt paráztunk. ***Oxygen,***BSI,***Zsoma,***Mirelle, ***Hore,***Senki,***Mojzi,***Oldeye, Mind ott voltak velünk, küzdöttek értünk,ellenünk. Örök hálánk kísérje Őket, Kapjunk még (legalább) 4 évet! :-))))))))))))))))))))) Remélem szerencsésen hazaért mindenki,(és ***Senki is:-)! Jóccakát,"jók" legyetek! macska | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. május 19., 23:02:39 |
| Szép estét... ***Lord Degenere Nem éppen a legkíméletesebb tanács. Ismerek valakit, aki sohasem tenné meg ezt. No mindegy. :) @-)-- ***Adrienn Köszi, nem voltam gépközelben... tényleg! :)) @-)-- ***Csabi A pecsenye képek remélhetöen sikerültek .:) Legalábbis a fiúk nagyon oda vannak, hogy minden kép tökéletes lett. :))) Majd meglátjuk. :) @-}-- [Azt hiszem ma rózsás hangulatom van. :)] (pl) | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2002. május 19., 22:51:50 |
| ***Vio: Igazán nincs mit. :) Jó éjt! Adrienn | |
| viorica (hősnév: Tündérmanó) | 2002. május 19., 22:49:02 |
| Szia Adri, köszi szépen, puszi :) vio :) | |
| Lau (hősnév: Lau) | 2002. május 19., 22:41:04 |
| Van itt valaki? | |
| Adrienn (hősnév: Keltácska) | 2002. május 19., 22:00:16 |
| ***Barbara: Hogy ne kelljen számolgatnod a napokat: egyszerűen, majd ha 100as bölcsessége lesz Hősödnek, akkor mehetsz férjhez... Addig kutass a NAGY Ő után. :) Puszy: Adrienn | |
| Lord Degenere (hősnév: Lord Degenere) | 2002. május 19., 21:17:09 |
| ***Barbara Ha nem küldöd frigóba, akkor kb 89 nap múlva megjelenik egy gomb "meg szeretném kérni valakinek a kezét. Addig csak szorgalmasan tanulgass és ismerkedj. | |
| Barbara (hősnév: Arany Szöszi) | 2002. május 19., 20:19:13 |
| Hogy tudok férjhez menni???????????? Irjatok minél előbb | |
| Adrienn (hősnév: Era) | 2002. május 19., 19:59:48 |
| ***Dávid: Hősöd még nagyon fiatalka... Szóval szerintem tanulgasson még, s ha már tud írni s olvasni is, akkor szólj, s szívesen adok buznyákokat... De addig tanuljon, s tanuljon! Mellesleg üdvözöllek köreinkben, jó Hősembernevelgetést! :) Puszy: Adrienn | |
| Dávid (hősnév: Daf) | 2002. május 19., 19:40:32 |
| Szóval hogy tehetek szert BUZNYÁKOKRA????? Dávid | |
| Dávid (hősnév: Daf) | 2002. május 19., 19:25:43 |
| Csáó!!!Új vagyok...kitől lehet itt kölcsön kérni????Jó lenne néhány barát is!!!!!! Dávid | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2002. május 19., 19:19:50 |
| Sziósztok! ***Vio: Ha nem baj, válaszolog ***Rony helyett... A lev.lista e-mailcíme, s feliratkozási helyét a Hősárvaház oldalán megtalálod. De ide is leírom: - e-mailke címe: hosember@hosember.hu - DE hogy írhass oda, előbb fel kell iratkozni ezen a címen: http://mail.hosember.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/hosember Sok sikert! Jah, s házasodni 100-as bölcsesség mellett lehet csak. :) ***Katapa: Gratulálok... ***Péter: Várj új tanulmányokra... :) Puszylok mindenkit: Adrienn | |
| Péter (hősnév: Petrukio) | 2002. május 19., 18:00:54 |
| Megtanultam az összes lehetséges "tantárgyat", megoldottam az összes küldetést. A bankomban kamatozik a pénz, annyi a kaja, pia, hogy csak ömlik kifelé a barlangból! MOST MIT CSINÁLJAK????? | |
| nemteljesentökmind1?? (hősnév: Wensday) | 2002. május 19., 17:31:31 |
| Van itt valaki e? | |
| nemteljesentökmind1?? (hősnév: Wensday) | 2002. május 19., 17:30:07 |
| Csá! | |
| morzsoly (hősnév: Spanglika) | 2002. május 19., 16:33:51 |
| Hy All! Talán rossz helyen vagyok, de megmondanátok, hogy mit lehet kezdeni a játékban a pénzzel? Mivel én még nem vettem le. Igazán lehetnének pluszok; vásárlás/szabadidő stb. amire lehetne költeni és színesebbé tené az egészet. szerintem.. sorry ha egyébként megzavartam magasröptű társalgásotokat | |
| Katapa (hősnév: *Lolita*) | 2002. május 19., 16:08:32 |
| Sziasztok!!! :) Csak szeretném közölni, hogy tegnap országos fitness bajnok lettem! :) | |
| Gosztola Ferenc (hősnév: Gosztifeci) | 2002. május 19., 16:00:36 |
| Sziasztok! Hogy vagytok? Réka, te nagyon tetszesz nekem, majd, szeretnék hozzád menni! | |
| vio (hősnév: Tündérfalat) | 2002. május 19., 13:16:35 |
| Szia Röfi, én hozzádmennék! Remélem nem zárnak be pedofíliáért, mert egy napos vagyok! egyáltalán lehet házasodni ennyi idősen? ha igen, akkor IGENt mondok :) | |
| viorica (hősnév: Tündérmanó) | 2002. május 19., 13:11:41 |
| Köszi szépen Rony. Nekem csak az volt a bajom, hogy azok a gondozók akiket a gép írt, hónapokkal ezelőtt jártak nála.. és én úgy szerepelek ott, mintha én gondoznám..szóval be vagyok írva..érted..ott figyel a nevem... na mind1..majd kiderül.. de ha már itt vagy ( remélem még itt vagy ) akkor annyit megmondhatnál hogy itt hol van a levlista, mert én se olyan fület hogy levlista, vagy hogy feliratkozás stb nem találok.. az pedig feltétel, hogy folyamatosan jelen legyek, ha gondozó szeretnék lenni... köszi vio | |
| WebMonster (hősnév: Röf) | 2002. május 19., 13:10:37 |
| KIedves mindenki! Ki akar férjül menni az én kis Röfömhöz? Már jó öreg, itt az idő, hogy legyen felesége, aki segít neki. A gazdájához hasonló. Szeret olvasni, programozni php-t, weblapokat készít, szeret irc-zni, icq-zni, stb. Nagyon vidám kis csákó. A neve elég gusztustalan, de nem tudom megváltoztatni. :) WebMonster (ha írástudó vagy, előbb írj levelet!) WebMonster | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. május 19., 11:27:05 |
| Szép reggelt... ***vio mivel voltak már örökbefogadók elötted, lehet nem ment automatikuan a levél. Én nem tudok mit tenni a helyzetben, meg kell várnod ***Pozsit és ***Lexxet. Légy türelemmel. :) Ha benn a papír nem veszítesz el senkit sem. :) (pl) | |
| viorica (hősnév: Tündérmanó) | 2002. május 19., 09:59:12 |
| MyLady!!!!!! Szia... Kérlek segíííííts nekem.. Örökbe szeretném fogadni második csemetémet is a HÁH-ból. Írtam már Lexxnek, meg a HÁH nyafiba is, de sehol a válasz és én nem érek rá két hetet várni, mert addig elveszitem a kicsikémet.. Szóval a lista szerint én vagyok a gondozója bizonyos Sahnak, pedig én nem lehetek, mert nem kaptam meg a kódot még hozzá.. Szóval mit lehet ilyenkor tenni? Puszó vio | |
| L.Livia (hősnév: Kőszáli Enikő) | 2002. május 19., 02:41:47 |
| Sziasztok! Én is új tag vagyok. Ma sikerült megoldanom az IQ tesztet, pedig a hősnőm 2 napos. :-))) Van ilyen. Csak köszönni akartam, meg világgá kürtölni, hogy Kőszáli Enikő megszületett és még ÉL!!!! :-)))) Minden jót! | |
| Adree (hősnév: Jacqlin) | 2002. május 18., 19:49:57 |
| Hali everybody! ****Bandee!Kire is céloztál illetve mire abban a versikében? Én is kíváncsi vagyok>:) Hi! | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. május 18., 18:34:03 |
| ***Sziszkó ***Valka leendö lovag elhavazhatott a munkájában, ***Aguti lovaghölgy pedig csürdöngöl Királyréten. :) Egyelöre több lovagról nem tudok, lehet hogy a Szent Grált keresik. :) (pl) | |
| Sziszkó (hősnév: Sziszkó) | 2002. május 18., 18:14:45 |
| Ha ez a kerekasztal,hol van Artur király és a lovagok??!!He??Mondja meg máár valakííííí!!!!!!! | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. május 18., 17:07:20 |
| Szép napos dálutánt! :) ***ereeerr Az ilyen beszéd nem ide való. Kérlek használjd más fórumon ezt a stílust. Itt pedig próbálj meg viselkedni. ***Bodzsoka Csuklom!!! :))) ***CSabi Vagy te emlegetsz?? :))) (pl) | |
| skh (hősnév: ereeerr) | 2002. május 18., 13:10:15 |
| Hülye kÖcsög buzi mindenki!!! | |
| RUDY (hősnév: RODOLFO) | 2002. május 18., 12:33:08 |
| Mylady! Kosz a segitseget.Egy ujjabb szerencsetlenseg ert, kiraboltak ! Hogy lehet visszaszerezni a javaim ? Veled mar tortent-e ilyen? Isten veled ! | |
| ZSEMO (hősnév: Marshall B. Mathers) | 2002. május 18., 05:52:06 |
| Hi all! Marshall B. Mathers hősöm segít mindenkinek, ha kéri kaját szerezni, italt szerezni (még ingyen is) és bunkót készíteni (ezt a min. áron is). | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. május 17., 23:04:09 |
| Jó éjt,a Htalisoknak szép hétvégét, azoknak is akik nem mennek, csodaszép idöt, sok napsütést... Álmodjatok szépeket... (=o=) Zzzzz.... (pl) | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2002. május 17., 22:42:15 |
| Szép estét... ***Boy Ha olyan lyukas leszel mint egy Pannónia sajt, akkor igen. :) Mert a sajtokat magukban is nagyon szeretem. :) Föleg egy kis vörösborral. Jöhet hozzá finom fehér kenyér, parasztszalonna, lilahagyma... :)) ***Bandee Pár napja? Hogy érted? Kíváncsi lettem. :) ***Mylady Jó téged itt látni. :)) Méghogy sok lennél.. ugyan!! ***Mojzi Hukk. :) Aztán vigyázni a borra ott a magaslaton.. :)) Egyébként nem rajtam múlott a sok levélke :) aztán 106 volt, megszámoltam! :)) Most hogy továbbítódott pár, helyreállt a rend. :) Köszike. :)) ***Sanya ***Titán Majd legközelebb... de akkor biztos! :)) (pl) | |
| Boy George (hősnév: Karma Chamelion) | 2002. május 17., 22:40:29 |
| Jó Éjt***Mindenkinek! ZZZZZzzzz.. | |
| Boy George (hősnév: Hare Krisna) | 2002. május 17., 22:09:47 |
| Na, hali***Mindenkinek!:)) ***Meme Hmmm... várj.. had gondolkozzak!:)) Tényleg fura kérdés.. nagyon érdekelne mire akarsz kilyukadni.. ...:)) Az a hangulatomtól függ. A citromlét magában is szeretem.. :(gondolom olvasván ezt elég savanyú képet vághatsz!:))) Rakhatok bele cukrot is?:) Na, aztán gyorsan írd le nekem, hogy miért kérdezted!:) Hát mindenki azt akarja, hogy kilyukadjon az oldalam!?:))))) Még lehet hogy jövök.. Boy George | |
| VTybi (hősnév: Igenbénakishős) | 2002. május 17., 22:04:03 |
| Frissen elvált hős korban hozzá illő feleséget keres. (Azaz a gazdija legyen nőnemű és 20 évesnél idősebb.) | |
| Bandeee (hősnév: Bandeee) | 2002. május 17., 21:44:45 |
| ***ALL Üdv az összes Hősnek, Nősnek, s a fényességes isteneknek. Gondoltam írok ide is, mert az jó :c) Versből íme a mostani kedvencem: Arany János: Csalfa sugár Kis bokor, ne hajts még, Tél ez, nem tavasz; Kis lány, ne sóhats még; nem tudod, mi az. Bokor új hajtását Letarolja fagy; Lány kora nyílását Bú követi, nagy. Szánnám a bokorkát Lomb- s virágtalan; S a lányt, a botorkát Hogy már oda van! Sajna aktuális volt pár napja, de hát a szerelm már csak ilyen. Jó htalit, érezzétek jól magatokat s egymást :c) | |
| Mylady (hősnév: Nekemide) | 2002. május 17., 18:39:42 |
| Lehet, hogy mégsem szabadultok? :) ***RUDY A küldetésekhez csak szerencse kell. De ha 5 próbálkozás után sem sikerülnének, gyűjts össze egy kis BZ-t, és kérj segítséget az elvégzéshez! ***Rob Baki? A hibára gondolsz? Baki=hiba (viccesen), ha pl.: tv-s műsorvezető rosszul mondja a szövegét, akkor bakizik. Erre gondoltál? :o) Ha nem bocsi. :oP ***vivien Hogy nem jelenik meg? Azt írja ki, hogy elment sétálni? Mert ilyen van, csak ritkán évente egyszer elmennek sétálni, vagy ki megy a biztosíték? Vagy csak a képe nem jelenik meg? (Akkor nálad van a gond) ***Dávid Melinda Gratulálok, kösz jól, és te? :o) (de tömör vagyok :o) ***Tímea Neked is drakula vagy gratula. :) Ja és szia! Na jó abbafejezem! Bye: Mylady | |
| Dávid Melinda (hősnév: Dávid Melinda) | 2002. május 17., 18:34:07 |
| császtok megszülettem hogy vagytok? | |
| Mylady (hősnév: Mylord) | 2002. május 17., 18:33:41 |
| Szép jó (kora)estét minden Oasztal hívőnek! :) Szeretnék jó előre elnézést kérni htalis kortársimtól, hogy meglepieim kissé nyomorodottra sikerültek, de csak 2 órája sikerült őket beszereznem, és így is majdnem leütött az eladó a bunkósbotjával, hogy én mit keresek a boltban 6 órakor zárás előtt. Hiába próbáltad megmagyarázni,hogy az utóbbi két hétben még levegőt is alig volt időm venni, nemhogy meglepit, akkor is csúnyán nézett rám. Úgyhogy jó előre elnézést a meglepettektől! :( ***Cat Megkaptad te az én postai levelemet? Nem? Vagy csak nem tudsz válaszolni? :( Ugyanis félek hogy lepottyant a bélyegem. Remélem nálad van csak még nem tudtál válaszolni. ***Minden htalisnak, akit nem ismerek Megismerkedésünk érdekében röpke bemutatkozás: Sziasztok, Mylady vagyok, és 2000 novembere óta vagyok HK-s. :) Ugye milyen röpke volt? ***Újak Úgyis oly régen volt már alkalmam minden újnak minden jót kívánni! (ajha, ezt kb.: fél éve írhattam utoljára :)) Na, további (tőlem mentes:) szép estét! Csókolom! Bye: Mylady | |
| Tímea (hősnév: Szunyogné) | 2002. május 17., 18:17:51 |
| Csak üdvözölni szeretnék mindenkit!Mától a hősőm szobatiszta!Hurrá! | |
| vivien (hősnév: boé) | 2002. május 17., 18:02:12 |
| Hi mindenkinek Nem jelenik meg a hosemberem.mit csinaljak? | |
| Rob (hősnév: Robi76) | 2002. május 17., 17:00:43 |
| Mi a baki? | |
| [ << ] [ 2718 ] [ 2717 ] [ 2716 ] [ 2715 ] [ 2714 ] < 2713 > [ 2712 ] [ 2711 ] [ 2710 ] [ 2709 ] [ 2708 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved