| [ << ] [ 2447 ] [ 2446 ] [ 2445 ] [ 2444 ] [ 2443 ] < 2442 > [ 2441 ] [ 2440 ] [ 2439 ] [ 2438 ] [ 2437 ] [ >> ] |
| Zsu (hősnév: Ladybird) | 2003. július 16., 23:58:17 |
| Jazmin illatos szep jo estet! Neeeem, nem optikai csalodas, tenyleg en vagyok, de sajna csak bekukkantottam, es mar megyek is. Tovabbra is csak villamhaton kozlekedem meg egy darabig, majd neha becsapodom ide-oda. :) (Tiggr dragam, szamithatok rad, hogy majd osszekaparsz a bokor alol?) A lenyeg, hogy mindenkit udvozlok (Agutinak megkockaztatok ket pusszantast is), es jelentem nagyon is elek, O-O, es maglyarakasban meg mindig nagyon jo vagyok, bar mar kijottem a gyakorlatbol egy kicsit. Jaajj, es nagyon ramferne mar egy igazi BUGRAAAAAA! Tiggr biztosan benne van, jon meg valaki?.. | |
| Brigi (hősnév: alvin és a mokusok) | 2003. július 16., 23:39:20 |
| http://www.alvinrecords.com/# hu bazz itt meghallgattam a hajnalt ,,átköltve,, nagyon fura:DDDDD hehe:) Attila mér nem irtál vissza?:((( irj kérlek!!!... hello | |
| Andi (hősnév: Minie agy) | 2003. július 16., 22:43:17 |
| Hali! ***Adrienn: Hát igen Minie agy,nem épp a szívem csücske. A barátnőm megcsinálta,aztán itt hagyta nekem. Nem tetszik a neve sem,túl fiatal az enyémeimhez képest,és a jelszvát is állandóan elfelejtem. Ahhoz meg nem szeretem igazán,hogy megváltoztassam. Mentségemre legyen szólva,hogy a sajátjaimat(Szanja,Figarella királynő,Szira és a két árva,hapicapi és Tűzsámán) tökéletesen gondozom. Ők boldogok,sokat tudnak,és mindig van kajájuk,piájuk. Az Isteneknek én is ilyen levelet akartam írni,de azért kösz a tippet!:-D De hova írjak? Ide a Kerekasztalra,esetleg e-mailben??? Na pusssz: Andi | |
| Adrienn (hősnév: 1231) | 2003. július 16., 22:33:58 |
| ***Andi: Igen, leveled köszönöm, arra reagáltam itt a Kerekasztalon, mivel Hőssel postázni már nem tudtam. :) Nja de héééé, milyen dolog elfelejtkezni szegény Hősről? Milyen gondozó lesz igy belőled?! ;) Nem tudod mit irj az *Isteneknek? Egyszerű a válasz: Nem tudsz feliratkozni közénk a levelezőlistára, segitsenek. Nja, milyen ötlet?! :) Puszi: Adrienn | |
| Andi (hősnév: Minie agy) | 2003. július 16., 21:43:22 |
| Szia Adrienn! Voltam oly kedves,és elloptam egy levél erejéig a barátnőm hősét,akit nekem kéne gondoznom,csak szegényről mindig elfelettkezek! Hát,nem sikerül feliratkoznom a levelezőlistára! majd holnap lehet,hogy írok egy Istennek,csak még nem tudom hogy mit! :/ Írtam Neked levelet Szanjikával! Nagyon jó éjt kíván Neked(és persze mindenki másnak is). Pussssssziiiiiiiii: Andi | |
| Adrienn (hősnév: 1231) | 2003. július 16., 21:39:20 |
| ***Andi (& Szanja :) Ha még olvasnátok a mai nap folyamán a Oasztalt, gyönyörű álmokat kivánok, jó éjt. Ha csak holnap jártok errefelé, szép napot, és még úgyis "beszélünk"... :) Nagyon nagy czupp Nektek: Adrienn :*) | |
| Adrienn (hősnév: 1231) | 2003. július 16., 21:10:04 |
| Szép Jó Estét! ***Palasik Róbert: Üdvözöllek köreinkben, szépnevű. :) Az Én Hősöm már túl van a szobatisztaságon egy ideje... :) ***Emi és ***Orsi: Az a másik Hős kattintson a "Segitség! Valaki segitsen" gombocskára, és válassza ki az élelemadást, és írja be a Te Hősödnek a nevét... Egyértelműen adja magát, tehát sikerülni fog biztosan. :) ***Tami: Hát szia. :) ***Karancs: Decsúnyán beszélsz. :( Puszi MIndenkinek: Adrienn :*) | |
| Smile (hősnév: Smile Spike) | 2003. július 16., 21:03:10 |
| Helló Karancs! Nem bírom a modorodat, de elárulom, hogy a GYIK/FAQ-ban benne van! | |
| Karancs (hősnév: Karancs) | 2003. július 16., 20:53:32 |
| HI! Valaki mondjamá'+,hogy hogy a gecibe lehet itt lóvéhoz jutni!??????????! | |
| Tami (hősnév: Tomi béby) | 2003. július 16., 20:29:04 |
| de régen voltam itt nem is emlékeztek rám | |
| Orsi (hősnév: Vad macska) | 2003. július 16., 20:27:43 |
| Engem is erdekelne ,hogyan tudok masokon segiteni legalabb egy kis vizet adni a ra szoruloknak.Ha tudjatok legyszi kozoljetek. Elore is kosz szepne . Egy segitokesz hos tulajdonos | |
| JUCA (hősnév: Vörös szépség) | 2003. július 16., 20:27:41 |
| SSSSSSSSSSZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Palasik Róbert (hősnév: Tasken) | 2003. július 16., 20:22:41 |
| HHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAALLLLLLLLÓÓÓÓÓ!!!!! | |
| Palasik Róbert (hősnév: Tasken) | 2003. július 16., 20:20:38 |
| én | |
| Emi (hősnév: Angyalka14) | 2003. július 16., 19:45:54 |
| Sziasztok!!! Segítsetek!!!!!!!!! Hogy tudok 1 másik hősnek kaját adni??????????? Légysziii,SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!! Köszi előre is! Puszi mkinek!!!!!! Emi | |
| Nick! (hősnév: Nikikolett) | 2003. július 16., 19:45:54 |
| Hy ! van itt valaki? | |
| Trinity (hősnév: Merian) | 2003. július 16., 19:06:36 |
| Hellosztok! Tudja valaki hogy hol lehet megkapni a MATRIX 1. részének a zenéjét és a CD-nek mi a címe? ancsoca@freemail.hu Hello | |
| Palasik Róbert (hősnév: Palasik Róbert) | 2003. július 16., 18:49:34 |
| Hello nekem már majdnem szobatiszta a hősőm és a tied, adrienn? | |
| Adrienn (hősnév: Adrienn) | 2003. július 16., 18:09:04 |
| Sziasztok! Pfu, most jöttem vissza masszirozásról. Szuper volt nagyon-nagyon! :) ***Andi: Van még Neked mára bejegyzésed?! :) Levelezőlistára sikerülget feljelentkezned? Puszi: Adrienn | |
| Andi (hősnév: Szira) | 2003. július 16., 16:22:00 |
| Hali! ***Adrienn: Egyre inkább belejövök a Hősemberképzőbe,és egyre több hőssel foglalkozom.Szegény tengerimalackák!!!:( És szegény roti! Nem lettem volna a helyedben,amikor el kellett ajándékoznotok a kutyust!!! Puszi, Andi | |
| Brigi (hősnév: Brigitta2) | 2003. július 16., 16:20:04 |
| itt vagyok! Attila mér nem irtál vissza az e-mailomra?:( | |
| Tujm (hősnév: Tujm) | 2003. július 16., 16:11:08 |
| Sziasztok!Nem akar beszélgetni vki? | |
| Joó Lajos (hősnév: lombikbébi) | 2003. július 16., 16:08:40 |
| Adrienn (hősnév: Adrienn)bocs a hibás névért de másolási hiba volt remélem ez OK. | |
| Attila (hősnév: Bourney) | 2003. július 16., 16:06:55 |
| Hello!Itt vagyok..........:) Brigi a zenei stilusod passzol az enyémhez(szo-szo)! :) Irj | |
| Adrienn (hősnév: Adrienn) | 2003. július 16., 16:01:15 |
| ***Joó Lajos: Nja igen, legalább a nevét illik helyesen leirni annak, akihez szólsz. És tudod vannak dolgok, amiket nem a nyilvánosság előtt szoktak megbeszélni. De gondolom erről Neked nem kell beszélnem, idős vagy ehhez, hogy pont én oktassalak ki. Amúgy sikerült egyszer elküldenem. Bár meggondolandó hogy mernék-e bármit is Rádbizni. Nja mindegy. Üdv: Adrienn (HÁHgondozó és nevelgető) | |
| Joó Lajos (hősnév: eleven) | 2003. július 16., 15:30:17 |
| rienn (hősnév: Adrienn) itt nem tudod megírni? amit nekem küldesz? | |
| Joó Lajos (hősnév: milla) | 2003. július 16., 15:27:43 |
| Brigi (hősnév: Brigitta2)Nem műxik! már elment a kedvem onnan és itt vagyok | |
| Adrienn (hősnév: Adrienn) | 2003. július 16., 15:24:35 |
| ***Andi: Uhhh, ha igy folytatod, hány Hőst keltesz még életre?! :)) Nekem 4 tengerimalackám volt, egy család. De sajna meghaltak. :'( Azóta csak 1 rotweilerem volt, akit el kellett ajándékoznunk, mert a kis lákáskánkat nem birta. Jah, most meg 2 tűzgőtém van, akik hááááát nem valami tartalmas élőlények. :)) ***Joó Lajos: Levelem vagy ezerszer fogod megkapni, vagy egyszer sem. Ha az első teljesül, elnézést előre is! Freemail nem szuperál teljesen. :( ***Brigi: Köszi, majd megnézem! Puszi: Adrienn :*) | |
| Andi (hősnév: Szira) | 2003. július 16., 15:19:52 |
| A st. Anger tök jó,már csak ez az egy cd-jük nincs meg. (Hála a haveromnak) | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2003. július 16., 15:19:31 |
| *Mr Slow :o(( Remélhetőleg szombaton erre tudok tévedni. pussz.. Rony (*o*) | |
| Brigi (hősnév: Brigitta2) | 2003. július 16., 15:17:58 |
| nem nyitja meg ez a hülye gép a freemailt:((( Attila????!! | |
| Brigi (hősnév: bunkoka) | 2003. július 16., 15:13:27 |
| de hallgatom néhány számukat pl az st angert | |
| Andi (hősnév: Szira) | 2003. július 16., 15:07:43 |
| ***Brigi: M.Mansont én is nagyon szeretem,megvan tőle a dancing with the Antichrist,az Antic. Superstar a Hollywood és meg lesz a Golden Age of grotesqe is. A Metallica-t,slipknot-ot nem szereted??? (ő a legújabb hősöm!!!:) pussz: Andi | |
| Brigi (hősnév: bunkoka) | 2003. július 16., 14:57:24 |
| hivatalost sajna nem találtam de néhány info az van http://www.uno.hu/news/story/74989 http://www.boon.hu/Zene/boon-zene-17788.shtm hivatalos nincs azt hiszem.. | |
| Andi (hősnév: Figarella királynő) | 2003. július 16., 14:56:09 |
| Sziasztok! ***Adrienn: köszi,hogy örülsz,hogy felkerülök a l.listára,de ez még egyáltalán nem biztos! Amilyen okos vagyok, csak remélem,hogy képes leszek felfogni 10 mondatot! szegény Rony már mindent elmondott,de én elég nehéz eset vagyok. Persze mindent megteszek az ügy érdekében! a kedvenc állatom a farkas,de van egy kutyám,aki németjuhász-magyar vizsla kutyulék,őt Morgan-nak hívják. régen volt egy tengeri malacom is,Bogyónak hívták,csak szegény meghalt. :(((( Olyan szomorú voltam. Hát,a buznyák-kunyerbálásról annyit,hogy bennem több büszkeség van annál,minthogy csak azért jöjjek a Kerekasztalba,hogy nekiálljak könyörögni. Meg a Szanjától bárkik kérhet bármit,mert ingyen segít. (A Figarella k-től nem,mert neki is alig van,ő is Szanján "él":) Puszi, Andi | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2003. július 16., 14:51:47 |
| Wááááááááááááááááá ***Brigi: A Hooligans -nek mi a honlapcime?! Nem tudod véletlen? | |
| Brigi (hősnév: alvin és a mokusok) | 2003. július 16., 14:49:22 |
| Attila!:) | |
| Brigi (hősnév: alvin és a mokusok) | 2003. július 16., 14:48:18 |
| ***Andi Marilyn Manson,Good Charlotte,tankcsapda,Sum41,Hooligans.LP ezeket általába de néha mást is | |
| Adrienn (hősnév: *Adrienn*) | 2003. július 16., 14:44:05 |
| Sziasztok! ***Andi: Ha a tánc sportnak számitható, igen, sportolok. :) Modern táncot tanulok, és nyáron nekem sincsen órám. Kedvenc állatom... hmmm.... az öcsém. :)) Komolyra véve a szót: a tengerimalacokat nagyon szeretem. De konkrétan kedvenc nincsen. Neked? Ugyan már, miért ne kunyerálhatnának buznyákért?! Úgyis rájönnek előbb vagy utóbb hogy nem tudnak egyenlőre sokmindent kezdeni vele. Addig meg had "szenvedjenek". :) ***Ágnes: Oh, milyen Adriennek hivnak?! Hááát, Sheemánn Adrienn. :) 16 éves volna szerénytelen személyem. És Te? Gyakran netezel? ***Joó Lajos: E-mail mindjárt megy... ***Hugyecz Viktor: Élelmet és innivalót szivesen adok ingyen, a többi küldetésben is minimális összegben segitek ha megkéred *Adrienn* -t. ***Kóródi Kitti: Jelenleg nincsen örökbefogadható Hős... ***Rony: De jó látni a Te nevecskéd is. :) ***Andi: Nja, látom a lev.listán is "találkozunk" nemsokára. Ennek örülök. :) Puszi Mindenkinek: Adrienn :*) | |
| Attila (hősnév: Bourney) | 2003. július 16., 14:43:38 |
| Hy mindenki! Brigi? :( | |
| Andi (hősnév: Figarella királynő) | 2003. július 16., 14:40:04 |
| szia Rony! Köszi a segítséget!!! remélem most már sikerül valamit haladnom. szia, Andi U.I.:még egyszer köszi!!!!!! | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2003. július 16., 14:37:11 |
| *Andi Először a levelező listára kell felkerülnöd. Ajánlanám, hogy egy *Hősistent kérj meg, hogy segítsen. Az angol értelmetlen oldal alján van két emil :o) Utána már "találkozhatsz" a gondozókkal :o) R. | |
| Andi (hősnév: Figarella királynő) | 2003. július 16., 14:32:57 |
| Szia Rony! jól látom,hogy Te gondozó vagy? ha igen,akkor segítenél nekem,hogy hogyan lehet gondozónak jelentkezni? mert azt az angol jelentkezőlapot nem bírom megfejteni. ha segítesz,akkor nagyon-nagyon köszi!! Andi | |
| Rony (hősnév: Rony) | 2003. július 16., 14:29:23 |
| Huqqq... ha így folytatjátok, 2 hét múlva igencsak lesz mit olvasnom :o) *Adrienn Igen :o) Pusszancs ;o) *Mr Slow Légyszíves nagyon gyorsan vizet önteni a póznára, hogy legyen vétel ;o)) Itten csüccsölök, még egy órácskát és igencsak szeretnék veled "pletyizni" :o) A bölcsességfogam pedig ki fogom vettettni :o( Megint fáááááj :o(( *bodzsoka Ha annyi idöm lesz mint most, akkor nem biztos, hogy elkészül :o(( Rony | |
| Joó Lajos (hősnév: milla) | 2003. július 16., 14:21:50 |
| Bandy (hősnév: metan) beleegyezésed nélkül nem hősködtem Hőslányaiddal és mindjárt 15 óra jön az Én időm. Ne felejtsd milla és eleven korban nagyon illenek lányaidhoz, J(o)ó partik lesznek.Tudnod kell! | |
| OWK (hősnév: Obi-Wan Kenobi) | 2003. július 16., 14:10:05 |
| Üdv! **bodzso: Ebben csak az a poén, hogy már **macska sem tudja megfejteni. Akkor én hogy kezdjek hozzá? **macska: Hát most jól sz*rban hagytál. Le kellett volna adminisztrálni kérem, mit írtál oda, hogy a későbbiekben legalább visszafejthető legyen. Úgy nagyjából sem emléxel? Ezzel az erővel én is ide írhatom, hogy "TMFLEBKM,MHTST,ÉMT!", már most nem tudom, hogy mi is volt ez! {:| Az Erő legyen Veletek! OWK | |
| Andi (hősnév: Szanja) | 2003. július 16., 14:02:04 |
| Hali! ***Brigi: Ezen kívül milyen zenét szeretsz még? ***Ági: Ha már nekünk,többieknek is írtál,akkor bátorkodlak megkérdezni,hogy hány éves vagy? Milyen zenét szeretsz? Meg stb. Ha visszaírsz,mindenképp válaszolok. Pussz. andi | |
| Kóródi Kitti (hősnév: Fiola) | 2003. július 16., 13:43:33 |
| Hogy lehet örökbefogadni egy hőst? | |
| Kóródi Kitti (hősnév: Fiola) | 2003. július 16., 13:42:41 |
| Akinek kell valami, írjon! | |
| Kóródi Kitti (hősnév: Fiola) | 2003. július 16., 13:42:14 |
| Én bármiben és bármit tudok adni, és persze INGYEN! | |
| [ << ] [ 2447 ] [ 2446 ] [ 2445 ] [ 2444 ] [ 2443 ] < 2442 > [ 2441 ] [ 2440 ] [ 2439 ] [ 2438 ] [ 2437 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved