Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 1081 ] [ 1080 ] [ 1079 ] [ 1078 ] [ 1077 ] < 1076 > [ 1075 ] [ 1074 ] [ 1073 ] [ 1072 ] [ 1071 ] [ >> ]

Spike (hősnév: SPIKE2006. április 28., 22:22:38
Hát ez a nap is jól eltelt, azt hiszem. Én legalábbis jól éreztem magam.:))) És ti?
***Napsugar, jó, hogy végül te is befutottál. Már akartam mondani neked, mennyire szeretem a vers mindenkinek rovatodat! Most egy követőd is akadt, lám a jó példa ragadós! Nem látta valaki ***Andrást (Bloom Orlando) mostanában? Úgy emlékszem, ő írt jó kis történeteket még nekünk. Naszreddin hodzsa például gyerekkorom régi kedves olvasmányai közé tartozik...remélem, előkerül ő is nemsokára.

***kedves Lufinyuszi-szakértő Fattyú barátunk, kösz a figyelmeztetést, nem megyek én bunkó nélkül eleve sehova. Ebben a (H)ősvilágban bármikor kellhet egy jó husáng! Nálam akkor is van bunkó, ha éjjel ellopták, hisz én már tudok faragni magamnak.:)) Amíg ***Jentry megtanul, forduljon hozzám bizalommal, ha az övét ellopnák...;)) Ja, és ***zaka barátom nevenincs mamutja is sokat van velem, nem hiszem, hogy mellette komoly veszély fenyegetne csalódott menedzselted miatt. Meg aztán egyszer csak megbékél ő is.:))

***engiee kedves, láttad ***ashley-éket? Milyen vidáman jöttek a sámántól! Vajon mit mesélhetett **zaka útközben? Lassan induljunk haza szerintem. Holnap korán kéne kelni, hogy idejében kiérjünk a tóhoz. És nekem a reggel meg a koránkelés nem erős oldalam sajna...:) Hazakísérlek ma is, nehogy bajod essék útközben! Persze csak ha akarod...

Andi (hősnév: Szössszi2006. április 28., 21:49:52
Sziasztok!

Kérhettek tőlem akármit (kaja, pia, bunkó, buznyák, küldetés), a lehető legolcsóbban, szóval amit lehet azt ingyen is. A húgom Babbi nevű hősére ugyanez vonatkozik, csak a rendszer őt sajnos nem engedi be a kerekasztalba.


Kedves Picipockom!!!!
KÉRLEK BOCSÁSS MEG!!!!!!!!!!!!!!!! LÉCCI LÉCCI LÉCCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

viki (hősnév: sila baba2006. április 28., 20:58:53
valaki tud adni kaját és piát?

Ciccuka (hősnév: A Nő2006. április 28., 20:55:26
Segítség, valaki segítsen! Ellopták a bunkóm és szükségem lenne egy másikra. Ha valaki tud adni egyet, szívesen elfogadom! :)
Előre is köszi.

mikulás (hősnév: santa2006. április 28., 20:32:37
sziasztok

akinek anyagi gondja ven az nyugodtan írjon szívessen adok bárkinek bármennyit:)
minden megtelt lóvéval:)) nem tudok mit kezdeni vele
( az életbe nem így van:(( )

Santa

nono (hősnév: galnono2006. április 28., 20:22:45
Kedves slipknot erectus!

Köszönöm a szerenádot. Még 27 nap után is felvídítottál.

Mégegyszer köszi:nono

Kriszti (hősnév: csajci2006. április 28., 20:12:00
Dobsa Péter-nek köszönöm a szerenádot :)

Ami (hősnév: duki2006. április 28., 19:51:26
hé ádi mi ez hogy tartozom neked!!!vagy kikodolom a hali4-gyet!!!!nem fizetem ki ˝te ......hali4

Vivi (hősnév: Sanyíka2006. április 28., 19:27:43
Én vagyok Sanyíka.Ma jöttem a viláágra.Bár új vagyok,de nősülni szeretnék.Ha valakit érdeklek kattanjon rám.

Napsugar (hősnév: Napsugar2006. április 28., 19:12:53

***engie Kedvesem!

Megérkeztem. Igaz nagyon fáradtan, mivel ma a barlangunk előtt megnőtt füvet kellett lenyírni, és a kicsi kertünkbe virágokat ültettem. Fantasztikus érzés amikor a frissen nyírt fű illata és a gyümölcsfák édeskés virágillata keveredik. Szikrázik a kék ég. Szóval most kiváló a csűr avatáshoz a hangulatom.
Hoztam gyógyteákat, de ezeknek a nagy szakértője ***Tunyika. Legközelebb tőle kell majd kérni, mivel ő mindíg tudja, hogy miből, mikor kell főzni.

Azonban lepénysütésben igen jó vagyok. Bizonyíték erre maga ***gorillala kedves férjecském. Holnapra sütök néhányat és elviszem ***Csücsülök csárdájába.

További szép napot, vagy inkább estét. Ölel: Napsugar

Babits Mihály: BALLADA IRISZ FÁTYOLÁRÓL

Megjön a tavasz tarkasága:
fehér pöttyök és piros pontok,
virágos fák, tavaszi gondok,
tavaszi sírok ciprusága,
fehér virág hull barna sárba,
szelet mond az alkonyi pír is;
halálvágy száll a bús muzsákba,
mikor
zöld köntösét cifrázza Irisz.

S megjön a nyárnak tarkasága:
poros utak, száraz porondok,
a kertkarókon piros gombok,
ezüst zápor piros rózsákra,
piros pipacs hullós virága;
minden virág lehull, ha nyíl is;
hajlós rozs érik a kaszákra,
mikor
meleg szemét kinyitja Irisz.

S megjön az ősznek tarkasága:
aranyos lombok, piros lombok,
gyümölcsös berkek, hangos dombok,
sápadt levelek ordas ága,
avarok zörgő pusztasága;
a kósza szél kacag is, sír is:
az estnek rögös ege sárga,
mikor
felhős fátyolát tépi Irisz.

Herceg! hátha megjön a tél is?
Lesz fehérsége, barnasága,
lesz jégvirágos tarkasága,
mikor
fehér gyászát felölti Irisz.

Fanni (hősnév: Hitvi2006. április 28., 18:48:44
sziasztok!10 évesek vegyenek fel msn-re4hitvike@vipmail.hu

Mónika (hősnév: Ősjudit2006. április 28., 18:40:26
Kiss Alexnek:100 bölcsesség után!

Nóri (hősnév: Titanie2006. április 28., 18:38:09
Sziasztok!
Ha valakinek kaja vagy víz-gondja van, írjon bátran, én adok!!!

Mónika (hősnév: Ősjudit2006. április 28., 18:33:06
Hali!
Hát most elvagyok keseredve:(,ugyanis senmi se irt!
IRJATOK!

Fattyú (hősnév: Jentry of Aurak2006. április 28., 18:07:47
Lassan tényleg kiballagok a világ ezen sarkából és egy másik énem, másik életét fogom élni. Remélem hamarosan újra láthatlak benneteket, nézhetem, ahogy esztek, isztok, hallhatom a nevetések gyöngyöző görgetegét és élvezhetem, mikor a mammut, aki szelíd ugyan, de vak is és így nem veszi észre, hogy én már ott állok, rámpihen.

Láttam néhány elhívatott embert, aki a kultura megosztását is fontosnak véli, nem csak az egyéni élvezetet preferálja. Így teszek most én is, ha bánjátok, ha nem:

Szeretettel egyik kedvenc költőm általam legkedveltebb rovásírása:


A VÖLGY ALVÓJA

Zöld, keskeny szakadék, mélyén patak dorombol,
és eszelősen minden fűszálat teletűz
ezüst rongydarabokkal, míg a kevély oromról
a nap süt: a kis völgyben pezseg az enyhe tűz.

Egy ifjú katona, nyílt szájjal és fedetlen
fővel, míg nyaka fürdik kék vadparaj hüsén,
alszik, hanyatt a fűben, s arany felhő lebeg fenn,
s ő zöld ágyán oly halvány, pedig zuhog a fény!

Lába a sásszirom közt, alszik s derűs az ajka,
mint beteg gyermeké, s álom mosolyog rajta, -
óh Természet, melengesd szegény fázó fiút!

- És száll az édes illat, s cimpája fel nem érez,
süt rá a nap, s keze csöndben hajol szivéhez.
Alszik. - S jobb oldalán két kármin szélü lyuk...

Tóth Árpád fordítása


Szép bármit mindenkinek!
A majálisozóknak egy jótanács: A lufinyuszit nem kell legelni vinni!

Fattyú PR manager és Lufinyuszi-szakértő

Pufy (hősnév: LittlePufy2006. április 28., 17:55:16
Sziasztok Hősök és Hősgazdik !!!

!!! AKCIÓ !!! a LittlePufy Hős-Shop-ban !!!
Kaja--> INGYEN !!!
Pia--> INGYEN !!!
Bunkó--> Minimális buznyákért !!!
Küldetés segítés--> A minimális buznyákért !!!
Kérjetek nyugodtan kaját-piát,van bőven !!!

Na csáztok !!!

Dóri (hősnév: error2006. április 28., 17:27:35
Sziasztok!

amanda (hősnév: amanducka2006. április 28., 17:07:21
hol kell kitölteni az tesztet,hogy tudjon tanulni az ősemberem?

angel (hősnév: hellish angel2006. április 28., 16:58:16
hello!!! nekem nem kell már a hősöm és szeretném odaadni vkinek!!!! akinek esetleg kell az írjon e-mailt!!!

szabtam (hősnév: Stonehangya2006. április 28., 16:57:32
Meglepi annnak aki meglássa :))))): http://www.lzd.hu/~owk

szabtam

Mandy (hősnév: Picipockom2006. április 28., 16:55:23
Hello!Az mit jelent ha egy hős hullott?Értitek!Olyankor van kiírva ha túl sokááig van hibernálva a hős?

Kiss Gergely (hősnév: Mamutvadász 22006. április 28., 16:45:46
Jóminőségü bunkó, étel, ital, eladó!(OLCSÓN)
Bunkó:2 buznyák
Kaja:1 buznyák
Ital:1 buznyák

Fattyú (hősnév: Jentry of Aurak2006. április 28., 16:35:26
Kedves zaka!

Köszönöm a megtisztelő szavakat, melyeket irányomba indítottál és annak rendje és módja szerint céba is juttatál! Noha éreztem köztük olyat, mely parthusi kedvességgel volt megspékelve, mint a jó mammutcomb a baconnel, de nem veszem a szívemre. Jentry-nk még nem fogja szerencsére ezeket az apró, pókhálófinomságú intrikákat, ő a kedves mosoly mögött mindig kedvességet gondol. Ha megengeded, nem fogom lefordítani neki szó szerinti értelmét a szavaidnak.
Azt nem tudom, hogy mi a normális, hiszen egy olyan elvont, kézzel nem fogható, viszonyítási pontok nélküli fogalmat kellene meghatároznunk hozzá, mely nem csak egyed függő, hanem hangulat, környezet, időjárás, vízállás és hajóvonták találkozása tilos! függő.
Nos, kérdezem: a rámenősség fizikai megnyilvánulásai a dilis viselkedésre mutatnak rá avagy az akarat erős elfojtása az, ami inkább erre utal?
Nem tudom, hogy ösztönlénynek lenni mennyire elítélendő, hiszen ezt leginkább őszintének gondolom, ami alapnak nem rossz egy erkölcsi, etikai kérdésben. A társadalmak pedig csak és kizárólag erőszakon alapulnak. Akkor valahol a szerencsétlen neveltem viselkedése, amit normálnak kell tekintenünk, amitől persze még nem lesz kellemes (ezt láthatod nyomokban rajtam).
Az antiagresszivitás tanfolyamra esetleg elviszem, de nem bízok a csodákban. Ő Oktav-Ianus inkarnációja, egyik az első megtestesülései közül.

Amúgy jól néz ki a csűr. Öröm volt itt üldögélni egy kicsit és nézni a sörcsapot. Kár, hogy ma senki nem csapolt és megint le kellett ballagni a tóhoz, hogy a békanyálas vízből kortyoljak. A halcucc is elfogyott, mire visszatértem. Mindegy. Örülök, hogy legalább a balfékem eszik.

Kellemes hétvégét azoknak, akik tartják ezt az ünnepet, a többieknek jó melót!

Fattyú Pr manager és Szájmisztikus


Viky (hősnév: Rómeócska2006. április 28., 16:27:43
Kérjetek Rómeócskától és Matissetól kaját-piát-bunkót!!!:))

Valka (hősnév: Valkaduch2006. április 28., 16:19:54
***Aguti
Hamár a macskafélék :) letesztelték a gejzír hőfokát, én is belógok!
Lógásban jó vagyok. :) Nem gondolhattad, hogy Val(a)k(i)a kimarad bármi buliból! ;)

Pláne ha minde rendű és rangú szabtam is ott lesz!

Bambuszcsap!
:)

zaka (hősnév: zaka2006. április 28., 15:54:43
Sziasztok!

***Ashley kedves persze hogy ízlett a te drága kezed által is gyártott halpaprikás!Látom épp heverészel ,jómagam az ebéd után elmentem jártam egyet mert...nos ha gondolod szép szőke hőstársam,elkisérhetnél sámánunkhoz és útközben elmondom:)))
***Fattyú ha gondolod vidd el hősőd a sámánhoz mert a napokban indított agresszív hősök számára csoportterápiát(remélem nem érted félre ezzel nem azt6 mondom hogy nevelted esetleg nem lenne épeszű csak PR manager-ként tudnod kell hogy ha lehet igenis kell fejleszteni)
Ashley kedves gyere tarts velem!

ashley96 (hősnév: ashley962006. április 28., 15:20:38

***k1991, írtam neked ímélt a hősnél lévő címre. Nagyon fontos, AZONNAL OLVASD EL! NAGYON FONTOS!!! KOMOLYAN! ÉS SÜRGŐS IS! OLVASD EL AZ ÍMÉLEDET!!! MOST RÖGTÖN!!!

ashley96 (hősnév: ashley962006. április 28., 15:10:13
Egész jó lett ez a halpaprikás, nem gondoljátok? Köszönöm a segítséget ***engiee. Remélem, ***zakának is ízlett...:)
Na, akkor most itt a csendespihi ideje, kicsit elhevergetek itt. A reggeli esőzés után most mintha sütne a nap...:)))...vagy mégse?...de mégis!...döntse már el, aztán maradjon sütve!
***szegény Fattyú, remélem hamar kihevered hősöd rohamát. Kicsit fejlessze az önuralmát, akkor könnyebben talál majd magának hölgyet talán. Esetleg bemutatjuk majd pár ismerősnek...ha akarja...meg az ismerősök is.:)))
Most csendben maradok egy kicsit, amíg itt pihi van...olyan jó a friss tavaszi fűben heverészni...


***Sissy (Borcsi) küldetést vadászás megtanulása után ad majd a program. Kaját-piát rengetegen kínálnak, de a hősödnél a "Segítséég..." gombbal kell kérni! Javaslom erősen a GYIK/FAQ elolvasását!!! (baloldali ikonoszlop) Sokat segít!!

k1991 (hősnév: k19912006. április 28., 15:09:07
küldetést csak azután kapsz, miután szobatiszta vagy, el tudod járni az esőtáncot és tudsz élelmet szerezni. Kérj segítséget a hősömtől, ingye is segítek.

Sissy (hősnév: Lencsi2006. április 28., 15:05:04
Nekem lehet ne küldeni italt de főleg ételt!
És ha megmondanátok hogyan lehet küldetést kapni
hálás lennék de nagyon-nagyon.
Az enyém Borcsi is ennek a kettőnek kellene segítség%!
Kaja
ital
Hogyan lehet küldetést kapni.
Köszike-puszika

k1991 (hősnév: k19912006. április 28., 15:02:19
én szívesen segítek küldetésben és ételt meg italt is tudok adni bárkinek

Sissy (hősnév: Borcsi2006. április 28., 14:50:17
Valaki meg tudja mondani,hogy hogyan lehet elvégezni egy küldetést?
Vagy egyáltalán hogy lehet egy küldetést megkapni?
Tud adni valaki kaját és italt?

Birkás Csaba (hősnév: Rinox2006. április 28., 14:47:25
Kiss Alexnek írom:100 bölcsesség után.

Gábor (hősnév: Jerryke32006. április 28., 14:28:16
HELLO!

Kaját,piát lehet kérni.Bunkót is faragok alacsony áron.Buznyákot is lehet kérni.

dadus (hősnév: Winne the tou2006. április 28., 14:22:00
****szabtam (hősnév: Stonehanga) 2006. április 28., 14:03:22

////***Zsolt: Amennyire Lalát ismerem, már ment is neked egy szép hosszú levél. Olvasd végig... :)

a gorillala husszú HOSSZÚ tacepaóját mexokta előzni egy kapcsolatfelvevő
emilke ami a hőshözírt emilcímvalódiságát ellenőrzi :))
ahonnan nem jön válasz oda nem ír hosszút (g) :D)) :D)) :D))))))))))))))
dadus aki kezd anyóssá alakulni (neveltek bölcsessége közelít a 100-hoz)

Ani (hősnév: Póni Ani2006. április 28., 14:11:43
Szia leonardó!
Drága férjecském!
Vannak szabályok:
1.Irj ha már megtanultál irni olvasni levelet nekem
2.Adj minden nap szerenádot ha megtanultad.
3.Ölel:Póni Ani

szabtam (hősnév: Stonehanga2006. április 28., 14:03:22
Üdv!

***Spike: Részemről akár mehetünk is! :)
***Aguti: Már megyünk is! Ha ennyire szeretnéd, akkor bizony avatás lesz! Na jó, majd sörbe lógatunk, és nem kell összemenned sem... :)
***Fattyú: Asszem az alant leírt tisztségek tükrében érthető, hogy miért nem kívánok élni a lehetőséggel... :)
***Kis Alex: HA elérte a 100-as bölcsességet, és van kivel... :)
***Zsolt: Amennyire Lalát ismerem, már ment is neked egy szép hosszú levél. Olvasd végig... :)

szabtam
a Hős Szűz-, Nő-, Feleség-, Özvegy- s Elvált hölgyek Gyámolitásával foglalkozó tárcanélküli Minisztérium poltikai államtitkára; a Sárkányfű lovagja és könnyített középkereszttel kitüntetett; HFKGP-beli örökös tag; Erogénzónák kijelölője és a Szemérmetességi Főrendész; kormányfőtanácsos; "MINDnyájan Távollétében Becses Személyét Pótólni Próbáló Bizottság" tagja; 1. HősOlimPia szervező-bizottságának teljes jogú tagja;


Balcsy (hősnév: Jenó2006. április 28., 14:02:43
Hellosztok!
Szép, szőke feleséget keresek.=)
jelentkezéseket váarok

Eszti (hősnév: leonardó2006. április 28., 14:01:43
Ne haragudj Póni Ani de a hősm még nem tanult meg írni és olvasni lennél szives itt leírni az üzenetedet?Lécci!

Zsolt (hősnév: Z.S.O.L.T.I.2006. április 28., 13:26:05
Sziasztok! Ma csináltam először ezt a hősemberes játékot..nem nagyon tudom
hogy kell ezzel játszani!
!!!Rock4Ever!!!
zsolt_sss@hotmail.com [e-mail és msn cím]

Kiss Alex (hősnév: alex392006. április 28., 13:14:01
csá!Én vagyok az alex csak azt szeretném kérdezni hogy mikor házasodhat meg a hősemberem?

pocok (hősnév: lioness2006. április 28., 13:08:43
Halihó mindenkinek! Green day & Erdei Bálint 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fattyú (hősnév: Jentry of Aurak2006. április 28., 13:03:49
Szép reggelt mindenkinek, így dél körül!

Nem kevés megpróbáltatással jár ez a nevelési tanácsadás.
engiee!
Megkövetlek a kellemetlenségek miatt, de én csak tolmácsoltam az óhajt. spike-ot sem akartam megbántani, nem is tudtam az érzelmi szálról, bár egy kicsit nagyobb figyelemmel élve bizonyára láthattam volna köztetek pattogó szikrákat.
spike!
Örülök a megértésednek, de azt mondanám neked, tisztán jószándékból, hogy hordozz magaddal egy ideig a fa testápoló családból egy-két darabot!
Picit feszültnek tűnt Jentry, mikor megtudta a híreket.
Azt hiszem, egy időre szanatóriumba vonulok. Ki kell hevernem a megrázkódtatást, amit végzett rajtam. Legalább 10 percig csinálta és közben néha megfordított, hogy a fejem is érezze az anyaföld érintését.
Na jó, nem panaszkodok, lesz ez majd jobb még.
Kedvenckém eljárta ma a megtanult esőtáncot. Nagyon szomorú volt, hogy nem jött el, akit annyira várt. (Látod spike, már nem is említem a nevén engiee-t, ennyire tiszteletben tartom az érzelmeiteket.)
Most tök idiótán néz ki az ázás miatt, de vígaszként megemlítettem neki, hogy máskor sem jobb.
Nem bánnám, ha valaki tolna egy sörcsapot, természetesen mögöttes tartalommal, az arcom elé.

Előre is köszönöm.

Ha van bárki, aki a jövő uralkodójának hű talpnyalója szeretne lenni és így föléemelkedni a környék populációjának, elnyomóként működni egy biztos hátterű erőszakszervezet képviselőjeként, annak jelentkezését várom a személyes emil-címemen. A diszkéciómra számíthat mindenki.

Békés napot mindenkinek, amíg még lehet!

Üdvözlettel: Fattyú, Jentry of Aurak PR managere

Ps.:Ha van szabadabb gondolkozású, vállalkozó kedvű leány, Jentry of Aurak várja őket szeretettel a lelki sebeinek leápolására. Ügyfélfogadás érkezési sorrendben, sorszám tépése ajánlott.


Paradise (hősnév: Harmatcseppecske2006. április 28., 12:49:33
Arra a párt kereek levélre ne jelentkezetek.Rájöttem,h nekroka milyen aranyos.:DDD

Spike (hősnév: SPIKE2006. április 28., 12:38:11
Hali!

***engiee kedves, megjöttem. ashley is jön nemsokára, csak elugrott sétálni arrafelé amerre **zaka barlangját sejti...hátha "véletlenül" összetalálkoznak.;))) (Az én jókedvem majdnem teli van...a sok puszi is segített szerintem...ma eddig minden sikerült...van énnekem őrangyalom, igaz, angyalom?:))))

Képzeljétek, idefelé láttam ***Agutit! Fogalmam sincs mit művel: egy bokor mélyén lapít. Lehet, hogy el akart bújni? De akkor miért hagyta kint a lábát keresztbe az ösvényen? Majd a bölcsisek jól átesnek rajta a végén. Azt hiszem, megyek és idehozom, ***szabtam, segítesz?
Hát a többiek? Á, ott látom ***gorillalát néhány árvával. Segítek, amiben csak tudok, csak szóljatok emberek!
Remek ötlet ez a tavi kirándulás, ***Naarvik! A párod se kóborolhat most túl messze, pár napja láttam.

Ja, megint itt a mai zsákmány. Sajna, megint hal, de talán egy jó halpaprikást összehozhatna valami konyhakreatív hős. ***ashley azt hiszem vállalja, csak egy kis segítség kell majd neki.

***Mindenki aki még nincs itt, gyertek!!! (Az újak is...) Ma buliidőpontot választunk, holnap meg majd piknikezünk!

. (hősnév: Tigris2006. április 28., 12:29:58
***mano (hősnév: manusz) 2006. április 28., 12:24:47
Surgosen szuksegem van buznyakra, kerjetek tolem amit akartok, mindent tok adni.
Kerlek segitsetek, es ha lehet majd viszonozom!!!!


Számold + mennyi van neked?
mond + nekem mire kell neked?
adok 10x annyi mintamennyidvan!!

mano (hősnév: manusz2006. április 28., 12:24:47
Surgosen szuksegem van buznyakra, kerjetek tolem amit akartok, mindent tok adni.
Kerlek segitsetek, es ha lehet majd viszonozom!!!!



Löroj (hősnév: Löroj2006. április 28., 12:04:49
Szijasztok!

Szeretnék 1 kis segítséget kérbi 1 fiú hőstől,mert 1 feladatomat nem sikerült teljesítenem.
Írjatok!!!!
köszi

Kriszti (hősnév: csajci2006. április 28., 12:00:46
Sziasztok!
Kérjetek kaját, piát, adok INGYEN!!!!

Aguti (hősnév: Aguti2006. április 28., 11:34:17
***mindenki

Eh,hát nem megin elvesződtem? Hogy mennyire megváltoznak a fák meg a bokrok mikor levelet vesznek a hátukra?!
No,valami avatást halottam-és hősünk összeráncolja homlokát.*Boszi azt mondta ez azt jelenti,hogy a kitörő gejzírbe kell lógatni valakit addig még össze nem megy!Határozottan kijelentem,hogy nem vállalom!Kellene valaki...-és gyorsan körülnézett,majd hirtelen a megrezdülő bokorba vetette magát! Nahát, egy önként jelentkező *Tiggr és *macska.Ekkora meglepetést khm!=)
Aguti

[ << ] [ 1081 ] [ 1080 ] [ 1079 ] [ 1078 ] [ 1077 ] < 1076 > [ 1075 ] [ 1074 ] [ 1073 ] [ 1072 ] [ 1071 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved