Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2981 ] [ 2980 ] [ 2979 ] [ 2978 ] [ 2977 ] < 2976 > [ 2975 ] [ 2974 ] [ 2973 ] [ 2972 ] [ 2971 ] [ >> ]

Anett (hősnév: Josephine2001. szeptember 13., 17:00:54

***Duch
Egészen megfeletkeztem, büszke vagyok rád. Ez a jó példa, ha mindenki igy csinálná / átvitt értelemben / nem lennénk ilyen világi galibába.

Pusza Anett

Anett (hősnév: Josephine2001. szeptember 13., 16:58:20

***Mojzi
Felrakod majd valamikor a Htalis képeket a Hk-ba ???

***Csimbi, s.gy.
Kedves Komáim, sajnos majd csak holnap tudok emiletekre válaszólni.
Meg tudtok bocsizni ??

***Duch
Várom a választ, találtam anyagot és küldeném. !!


Pusza Anett

Indian (hősnév: Indian2001. szeptember 13., 16:58:04
***Beatrice és sicoka!
Gratulalok! Es a tobbiek is megtettek volna, ha nincsenek ennyire elpolitizalodva. Legyetek Boldogok!!!

***Mindenki!
Koszonom nektek, hogy viszonylag maradtunk a HK temanal, es a politizalas az arra szolgalo szervereken folyt. Koszonom, hogy megertok voltatok azokkal, akik erintettek az ugyben...

***Csimbi ***Marx! (***Tobbi terror- es politikaszakerto!)
Mindketten irtok nagyon jo dolgokat (is), de ez itten a HK honlap!
Mojzi csak azert nyilatkozott be, hogy elore moderalja kicsit a kedelyeket, es nem temat vetett fel!

***Mojzi Hosfelisten Ur!
Mivel BSi-ek tul elfoglaltak, nem-e lehetne-e, hogy intezkedj az ugyemben? :
Rendkivuli Torzsi Gyulest tartok a halottak emlekere, es a Saman baratomat hazavarom, szeretnem, ha 1 napocskaig nem tanulhatna senki semmilyen lecket...
Megoldhato? Koszonom!

En beszeltem!

Indian

Mojzi  2001. szeptember 13., 16:47:38
Na, most nézzük miket írtatok!
(Az amerikás dolgokra nem regálok)

**Arpi:
Passz. Írj a Hősnyavajgóra. Ha lesz időm, akkor megnézem.

**Magdi:
Egy nap munka 0-tól 24 óráig tart. Ha pl. hétfő reggel mondod neki, hogy menjen dolgozni, akkor kedden 0 órától kezdi el a melót és kedd éjfélig tart. Vagyis szerdán 0 óra 1 perckor lesz jóváírva a pénze, amit a szerdai látogatásnál láthatsz.

**Orsolya:
Nem ígérhetem, hogy bárkivel rendszeresen tudnék levelezni, mivel nagyon kevés időm van.

**Zippó:
Még az ősszel meglesz.

Mojzi

Mojzi  2001. szeptember 13., 16:32:10
Sziasztok!

Úgy látom még mindig a keddi események állnak a Kerekasztal központjában is. Arra kérlek titeket, hogy ne idézzetek be feleslegesen több oldalas cikkeket, inkább csak adjátok meg az elérési utat az Interneten. És tartsátok szem előtt a legutóbbi írásomban foglaltakat.
De a legjobb az lenne, hogyha a Kerekasztalt meghagynánk a Hősvilágnak, ahol a legnagyobb katasztrófa az, mikor az embernek (hősnek) ellopják a bunkóját. Aki erről a témáról bővebben akar értekezni, az megteheti az origo fórumán a http://forum.origo.hu/forum/forumServlet?act=show&fid=29484 címen.
Köszi,

Mojzi

Duch (hősnév: Valka2001. szeptember 13., 16:10:30
***Marx
Jól mondod. ***Csimbi és a többiek fogjuk rövidre!!!
Én próbáltam mindig lényegeset tömören írni.

***Csimbi
Ne ess át a ló túlsó oldalára! És léci mellőzd a MIÉP propagandát. Több okból. Főleg mert itt mi próbálunk nem politizálni. Igaz ami igaz, de én sose éltetnék egy köpnyeg forgatót. A legtöbb politikus csak néha hazudik, főleg akkor amikor mozog a szája. :)
És bár én se csípem a TV-ket, (Mondjuk a királyit különösen gyomorforgatónak találom néha.) ne szidjuk őket ezerrel! Nekik ez a munkájuk. Gusztustalan? Ez van. Nem ért hozzá? Miért kellene mindenhez értenie? Ja és a "sztár" riporterek szerinted mikor aludtak utoljára?

Más:
***Anett
látod ezt? Barátkozom a kőmunistánkkal! :)
Talán még kozák tánc is kisül belőle!!!

Valka, leendő lovag

muzyta (hősnév: mirc2001. szeptember 13., 16:08:08
Sziasztok elloptak a hosom bunkojat (nem eloszor) mit tegyek?

Scream (hősnév: Szeszcsempész2001. szeptember 13., 16:01:44
USA suxx!

Marx (hősnév: Lenin a pánk2001. szeptember 13., 15:49:48
Elvtársak!

A kultúrális forradalom küszöbén állunk! Föl kell készítenünk népünket az osztályharcra! Elhatároztam a párt egyszemélyes trojkájának egyhangú támogatásával, hogy kultúrális nép oktató rovatot indítok a H.K.P. tagok számára!
Minden héten, de lehet, hogy gyakrabban egy rövid cikket írok hős jövőnkról!

A szén az ipar kenyere, 1951. szeptember 6.

A bányász leszállt a föld alá és nyolc órát töltött ott. Mit csinált a nyolc óra alatt? Az első négy óra eltelt a réseléssel és a lyukak kifúrásával, a robbantással. Két és fél órát vett igénybe a szén felrakása. Másfél órát a munkahely elegyengetése és a biztosítás. Ez éppen nyolc óra, egy perccel sem kevesebb. Most másképp áll a helyzet. Elmarad először is a réselés, a legnehezebb bányászmunka. Ez három óra nyereség a hazának. A fúrás és a robbantás most is igénybe vesz egy órát. A szén felrakása tovább tart egy órával, mert az új robbatási eljárás segítségével több szenet sikerült lehozni. A biztosítás és elegyengetés munkája ugyanannyi, mint ezelőtt.

Fanta (hősnév: BeeBee2001. szeptember 13., 15:47:58
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Fanta (hősnév: BeeBee2001. szeptember 13., 15:46:04
CSÁKÓ mindenkinet!!!Képzeljétek éppen ezen percekben készült el életem első,(sajnos még elég kezdetlegesde majd még bővülő)de remélem nem utólsó OLDALA!!!Nem sok van még rajta 1 kép, Néhány mondat magamról...DE HA VALAKI KIVÁNCSI NÉZZE MEG!:_____www.tar.hu/frameset.phtml?path=/fanny/index.html____(kicsit hosszú de sebaj)Ugye eggyütt örültök velem?

Marx (hősnév: Lenin a pánk2001. szeptember 13., 15:31:05
***Csimbi

Mind a két kereskedelmi tévé megszólaltatott közel-kelet szakértőt az esti műsorukban. Én láttam. Bár az egész fordítva sült el, mint ahogyan akarták, mert a pánik keltés helyett, amire minden műsorukban törekednek (Fókusz, Forró nyomon, Tények, stb.)egész szépen lebőgtek gyenge értelmi képességű műsorvezetőik:) Kiderült, hogy egyáltalán nincsenek képben arról a témáról, amiről műsort csinálnak. Ha ennyire analfabéták, akkor miért szerepelnek nyílvánosság előtt?!

***Mindenkinek

Lassan kezdem únni, hogy folytatásos teleregényeket lehet olvasni a Kerekazstalon! De komolyan. Lehet, hogy mindenkit nagyon foglalkoztat a dolog, de azért nem kell több oldalas esszéket írni. Mi lenne, ha másról is lehetne már olvasni itt? Végtelenül sajnálok mindenkit, aki érintett ebben a borzalmas eseményben, de nem hiszem, hogy minket ez olyan komolyan érintene, hogy emiatt még a csapból is ennek kellene folynia.

Totó (hősnév: Zomby Jimmy2001. szeptember 13., 15:20:40
Az igaz,hogy megtámadták amerikát de ettől még az élet sajnos megy tovább.Tesék nálunk megint emelték a benzint, a gyógyszert, a kenyeret és még kitudja mit...Sajnálom én is őket,de szerintem a kormányunknak nem kéne beleszolni. A miskolci mentőknek kéne támogatás nyújtaniuk,hogy ne a saját pénzükből induljanak ki.De erre a drága ORBÁNUNK nem képpes áldozni valyon miért???Nem telik az adónkból?

Csimbi (hősnév: Csimbi2001. szeptember 13., 15:11:22
Itt egy copy-paste (az apatiarol) az amerika partiaknak. En ezzel a velemennyel a vegsokig egyet ertek. Amerika baszta ezt el, mar eleg regen, es ugy latszik, nem akarjak elismerni a hibat... Ne de itt az olvasnivalo:

"A TV-2 és az RTL még eddig egyetlen Közel-kelet szakértot, vagy Iszlám szakértot meg nem szólaltatott, csak egyfolytában az amerikai szöveg megy a musoraiban.Csak a Királyi 1-es tette meg azt, hogy egy Iszlám szakérto not is megkérdezzen.

Ebbol azután kiderült, - amit én is tudtam már régen, de mindek is kérdezne meg a TV-2 egy szakértot? -, hogy Oszama Bin Laden az nem más, mint a CIA régen és eléggé jól kiképzett ügynöke, aki egy ido után a kiképzo gazdái ellen fordult, és nem éppen úgy ugrált, ahogy azt a CIA akarta.
Persze, most, hogy a baj bekövetkezett az USA-ban egy szóval sem említi senki sem - foleg nem a bunösök, a CIA és az OSS -, hogy Oszama Bin Laden nem más mint azoknak a terrorista vezéreknek az egyike, akiket a Szovjetunió Afganisztánra való támadása után, Afgán táborokban képeztek ki a CIA emberei a SZU városainak, és katonai bázisainak, valamint ártatlan népének terrorcselekedetekkel történo demoralizálására, és gyilkolására.
Vagyis Oszama Bin Laden-t a CIA arra képezte ki, amit most el is követett.
Csakhogy az USA nem éppen a Word Trade Centerre, hanem esetleg a KGST palotára, vagy a Lomonoszov egyetem épületére, esetleg az Osztankino-i TV toronyra gondolt annak idején.
Addig nem is volt baj a CIA-ban, és az USA-ban sem, amig Laden és társai az orosz városokat robbantották, és orosz pilóták beleit engedték ki a földre. Addig a CIA cinikusan vigyorgott a más baján, és a kiképzett Laden féle csordákat kéjesen uszította rá a békés orosz városokra. Akkor sem volt baj, amikor a Laden féle Tálib csoportok csecsen harcosoknak öltözve lotték és pusztították Groznij népét, a földdel egyenlové téve a várost. Amerika és a CIA akkor is vigyorogva számolta a kibelezett orosz halottakat, és meggyilkolt polgári személyeket.

Csak most van baj, amikor a vérszomjas farkas - aki gazdája ellen fordult - saját egykori gazdáinak hátországára csap le, mégpedig védhetetlenül.
Tessék már nekem tisztelt Schváby úr akár utólag is megmutatni, hogy az USA, vagy annak népe hogyan és mikor tiltakozott, és érzett együtt az oroszokkal, amikor néhány évvel ezelott orosz lakóházak repültek a levegobe? Hol volt akkor az USA együttérzése ? Mert bizony olyan nem volt, csak egy felsobbrendu, és nagyképu kioktatás arról, hogy a csecseneknek szabadság kéne, és egy röhejes szöveg az emberi jogokról!

Tessék már mondani Schávby uram, vagy mondja meg bárki Amerikából nekem, ki nyomta a fegyvert a Tálibok kezébe??? Ki adott nekik pénzt és technikát?
Ki képezte ki oket az Afganisztáni táborokban??? Az oroszok nem, mert ok voltak a Tálibok ellensége! Nos akkor kik??? Sok választás nem maradt, csak a másik oldal, vagyis az USA !!

Igen,....igen.... akármennyire is nem tetszik Csurka Istvánnak tökéletesen igaza van! Amerika addig játszott a terrorizmus szellemével, amíg a szellem o ellene fordult. Ennek nincs köze az áldozatokhoz, mert mindenki sajnálja az áldozatokat, és elítéli a terrorizmust. Csakhogy ne várjon együttérzést az az USA, amelyik egyik élvezoje volt a terrorizmus elonyeinek, és kiképzoje a terroristáknak, mindaddig amíg a kár, és a támadás nem az o hátországát érte.

Kedves Schváby úr ! Három nappal ezelott az USA AIR FORCE gondolt egyet és bombázni kezdte Irakot. Nem volt rá oka, és felhatalmazása sem. Senki nem adott errol hírt, még az Ön televíziója sem. Pedig az Iraki gyermek is fél, ha szétlövik az óvóhelyet, nem csak az amerikai, ha robban a torony.

Amerika addig játszott a tuzzel, amíg ki nem gyulladt a saját háza, és ez így szokott lenni, és így volt amióta világ a világ. A CIA és a FBI tökéletesen csodöt mondott, és az USA polgár többé nem ringathatja magát abban az illúzióban, amit az USA politikusok beléjük vertek, vagyis, hogy az amerikai hátország támadhatatlan és ezért az USA azt tesz a világon és a világgal, ami neki jól esik.

Én három héttel ezelott a HIX Vitán errol az dologról írtam, akkor sokan kinevettek és lehülyéztek. Ha bárki is azt hiszi, hogy örülök neki, ami történt és az igazamat bizonyítja, az durván nagyot téved. De ha a problémákat úgy akarja a világ megoldani, hogy mindig vastagabb szemellenzot tesz a szeme elé, akármikor egy új probléma jelentkezik, akkor még nagyon sok torony fog felrobbanni.

Ma az egész amerikai vezetoség atombiztos óvóhelyen remeg, és esze ágában sincs onnan kidugni az orrát. Onnan üzengetnek az amerikai népnek..... dögöljetek meg ti, mi jó helyen vagyunk.....!! pedig csak 50-70 terrorista támadta meg az USA-t 10 cm-nél rövidebb pengéju késekkel.
Azt az USA-t amelyrol az amerikai vezetok sora mondta el, hogy ott ugyan sohasem fog terrorista megélni !!! Hááááát....megélt !!! Nem Csurkára kell azért prüszkölni, mert valaki volt, aki kimondta az igazságot. Azt kell pofánvágni aki álszent módon dezinformálja az amerikai és a magyar népet. Ugyanis nem kellene elfelejteni ....MI IS NATO TAGOK VAGYUNK !! Azt pedig ember nem tudja, hogy mi lesz a terroristák további ötlete, és az hol fog lecsapni, a világ melyik részén. Oszama Bin Laden-t a CIA képezte ki az USA adófizetoinek pénzén. Sajnos jó tanitvány volt.....de ez nem az Iszlám-világ hibája, hanem az álszent és hazug USA-é, aki kiképezte és fegyvert adott a kezébe. AZ USA csúfosan megbukott az egyetlen nagyhatalmi szerepben tetszelegve. Az USA , de foleg a fiatal Bush elnök azt hitte, hogy a nagyhatalmi szerep az egyeduralkodást jelent a világ minden lakosa felett !! Tévedett! Ezért haltak meg oly sokan a WTC épületében.

Pedig még háború sincs......vagy mégiscsak van???"

antigocsi (hősnév: Aannu2001. szeptember 13., 15:10:40
***eye
Beugratásnak szántam, ne az éhes vagyok kezdetű gombra kattints. De ne is az eljárom az esőtáncot-ra. Azért árulom el midnezt, mert nem tudom, mennyire vagy kezdő, nehogy kölcsönözz egy bunkót, aztán a vadászatgombot nyomogasd holnapig.

antigocsi (hősnév: Aannu2001. szeptember 13., 15:07:54
***eye
Én adok, csak kérjél. Gondolom úgy kell, hogy rakattintasz valamire, találd ki, mire. Annyit elárulok, hogy "éhes vagyok, megyek, szerzek valami kaját". Ja, bocs, arra most nem is tudsz. :-) Azaz izé: :-( (mer' nehogy megsétőggyé má')

Az origóban azt olvastam, hogy a 4. gépet nem lőtték le az amcsik, hanem azért zuhant le, mert az utasok akcióztak. Állítólag előtte valaki mobilon üzente onnan, hogy erre keszülnek. Na, most elhiggyük, vagy ne higgyük? Mert ha lelőtték, az is érthető, mert így kevesebb halott, de sokak számára nem az, így elképzelhető, hogy mindezt a kormény találta ki, hogy így történtek a dolgok. Mert már az is fura, hogy valaki egy terroristák uralta gépről haza tud telefonálni titokban, de ez még OK, megesett már. De hogy ilyesmiket közölgessen...
Amúgy az orginak egy kb 40 perce feltett híre szerint az 50 terroristából 40-et atzonosítottak.

Eye (hősnév: Csóringer Csaba2001. szeptember 13., 14:51:18
Izé...szóval...TUDNA VALAKI ADNI EGY BUNKÓT INGYEN,

Csimbi (hősnév: Csimbi2001. szeptember 13., 14:41:40
Na, kar volt mondanom... Gyulnek a magyar nevek...
Bill Gates is benne van a listaban... De az is csak trefa szerintem...

bodzso (hősnév: Akela2001. szeptember 13., 14:30:52

Azt hiszem mindenki figyelmét most az írott, és íratlan MÉDIA köti le, tehát valószínű tudtok erről, de van benne egy kis érdekesség.
Egyik bulvárlapunkban találtam erre a cikkre. Gondoltam megosztom Veletek.

Kozsó újjászületett. A népszerű énekes éppen a World Trade Centerbe tartott, amikor a két repülőgép eltüntette a föld színéről New York büszkeségét.

Kozsó turistaként tartózkodik Amerika legnépesebb városában.
Feljöttünk a metróból, a Magdison Square Garden környékén lehettünk. Barátaim vették észre, hogy füstöl a kereskedelmi központ egyik tornya. Nem értettük az egészet, kíváncsian közelebb sétáltunk. Nem volt pánik, az emberek csendesen nézték az épületet. Pár perccel később feltűnt a hatalmas repülő, nagyon lassan és alacsonyan repült. Eltűnt az első torony mögött, majd fülsüketítő robbanást hallottunk. Lángcsóva csapott ki az épületből. Ugyanolyan szörnyű volt, mint a Függetlenség Napja című filmben. A többség még ekkor sem fogta fel, hogy mi is történt valójában. Olyan nincs, hogy a Boeing nekimenjen a Világkereskedelmi Központnak! A pánik akkor tört ki, amikor a Center felől az emberek elkezdtek befelé menekülni. Mindenki futásnak eredet, üvöltöztek, kiabáltak, kocsijukat elhagyva rohantak a biztonság felél. Egész Manhattan sötétbe borult, mintha vihar kerekedett volna, a pernye még ott is hullott az égből, ahol mi álltunk. A katasztrófa ellenére a rendőrök szervezetten terelték kifelé az embereket a városrészből. Kizárólag gyalogosan lehetett közlekedni, az autókat otthagyták tulajdonosaik.
Nagy ajándékot kaptam az élettől, nem tudom elhinni, milyen borzalmakat láttam.
Vendéglátónk egyik barátja fél kilenckor sétált ki a toronyból, kész csoda, hogy ő túlélte.
Azt vettem észre, hogy dadogok, nem bírok beszélni. Ha leülepednek bennem a történtek, akkor biztosan megéneklem ezt a borzalmas tragédiát- mondta Kozsó.
Az énekes arról is beszámolt, hogy a helyi televíziós csatornák este még arról adtak hírt: további hat, az Államok légterében tartózkodó gépről nem tudják az illetékesek, hogy eltérítették azokat vagy sem.

bodzso/Éva

bodzso (hősnév: Akela2001. szeptember 13., 14:08:33
****Mojzi!
****Mindenki!

Mojzi azt írja, hogy semmi pánik:( Háát nem is tudom, én tegnap
reggel Budapestre mentem Volán busszal. Normális körülmányek között
ezt az utat a lakóhelyemtől a Ferihegyi gyorsforgalmi úton kb. l5 perc alatt teszem meg, és már Budapesten is vagyok.
Nos tegnap azzal etetve a jó népet, hogy "DELEGÁCIÓ" érkezik a gyorsforgalmi út LE VOLT ZÁRVA.
Nem tudom ki mennyire ismeri ezt az utat. Volt időm figyelmi, mert kerek 65 perc után érkeztem Vecsésről Kőbánya Kispest állomára. Ritkán szoktam itt leszállni, nem szeretem ezt a helyet. Gondoltam az Üllői úton még nagyonbb a forgalmi dugó.
Tehát mentünk a busszal mint a csiga, ráértem figyelni.
A gyorsforgalmin a védőkorlátok kb. 500 méterenként ki voltak szedve, és egy-egy kék uniformisba öltözött úr állt mint a sóbálvány.
Délután hazaféle pontosan ez volt a helyzet.
Ja és láttam amint védik a Repteret is.... a repülők meg biztosan elvesztek egy kanyarban, mert olyan csend volt felettünk:)) nem szállt le egy repülő sem.
Kérdezem, akkor kell-e félnünk vagy sem, hiszen NATÓ ország vagyunk:((
bodzso/Éva

antigocsi (hősnév: Aannu2001. szeptember 13., 13:32:44
Marx írta:
>Azzal is egyet értenék, ha ezek után minden eltérített repülőgépet >megsemmisítenének, ha az valamelyik nagyobb város felé tartana.
Most képzeljétek el a következő szitut:
Terrortámadás egy repcsin. Ugye, a terroristák kedden a radióösszeköttetést megszakították valahogy, ezért észlelték őket későn. tegyük fel, most is ezt teszik. Az utasok tudják, hogy nekik nincs vesztenivalójuk, letámadják a terroristákat és felkoncolját. A pilóta boldogan veszi vissza az irányítást. A rádióösszeköttetést nem sikerül rendbe hozni, így a földi irányítás nem tudja, hogy a terroristáknak annyi. A boldog pilóta az első városban le akar szállni, ami útba esik, erre mihelyt a közelébe ér, az amerikai légierő lelővi a gépet... Ja, és utólag már ki se derül, hogy a terroristák ekkor mondjuk már életben sem voltak, max ha a fekete doboz tud valamit...

***Eszter
Nem azt mondtam, hogy a palesztínok voltak, csak éppen az ő ügyükre ez katasztrofálisan hat, mivel a vilgá közvéleménye a mohamedánok ellen fordul, akikkel baj van, a palesztínok pedig köztudottan nem tartoznak a terrorakciókat elutasító államok közé. Arafat sem véletlenül ijedt be, és tesz meg mindent, hogy kifejezze szolidaritását. Nem kevés amcsi halott volt (de nem is 60k, mivel még csak 10k ember volt az épületben, mert még reggel a többség nem volt bent akkor, és ugye sokan ki is jutottak), de a palesztínok pedig talán egy országot vesztettek el, vagy annak a reményét, ki tudja mennyi időre. Hiába az afgánok voltak akár.
A 2. vh amcsi veszteségéről annyit, hogy akkoriban egy év alatt kb annyi ember halt meg az USA-ban közóti balesetben, mint az összes amcsi veszteség a 2. vh-ban, és az európai országokkal szemben az amcsi lakosság még nőtt is a háború éveiben.
Az amerikaiak, ha háborózni akarnak, nem néznek egy fényes, diadalmas háború elébe, mert más egy ország ellen harcolni és más megfoghatatlan terroristák ellen. Ahogy a vietkongot sem lehetett stratégiai bombázásokkal megfélemlíteni. És a viatkong-harcosok fanatizmusa jellemzo ezekre is, tehát nem félnek a haláltól sem, míg az amcsik ezután is ragyogó célpontot nyújtanak, bármit is tesznek. És az amcsi lakosság már nem az,a melyik felemelte az országot a múlt században. ez egy eltunyult fogyasztói társadalom,a kár a miénjk, cska még jobban, és fél. Meg lehet félemlíteni. A vietnámi háborút is a közvélemény nyerte meg a vietkongnak, hisz annak már nem sok időre elég utánpótlása volt. Ebben a háborúban a pőre bőrű óriás aknavetővel lövöldöz olyan legyeket, amik szintén fel vannak fegyverezve. Az aknavető őket nem találja el, de nekik jó célpont az USA.

Tomi (hősnév: HODDOG2001. szeptember 13., 13:03:34
KEDVES KEREKASZTAL. SZERETNÉK EGY ASZTALT.

s.gy. (hősnév: hu.man.oid2001. szeptember 13., 12:58:33
***Anett
Válaszom az emiledre, ne aggódj nem neked szólt...általánosítás!

pápá sögyö

-g- (hősnév: Csupiszörp2001. szeptember 13., 12:12:24
Sziasztok, megszülettem, ha nem is a boldog békeidökben. :(


Csimbi (hősnév: Csimbi2001. szeptember 13., 12:05:15
MINDENKI!!!
Ugy latom a magyar ember mindenutt jelen van, meg a kaoszban is. Valami barom mar oda is firkantotta Orban Viki nevet a tulelolistara... (2. a sorban, mert elotte van egy " jel...)
Lasd itt:
http://www.ny.com/wtclist.html

Duch (hősnév: Valka2001. szeptember 13., 11:43:54
***Arpi írj a hősnyavajgóba!

***Tiggr
"Usa se lenne jobb", te komolyan azt hitted, hogy jobb?
Mit vársz egy végtelenségig beképzelt nagyhatalomtól, ahol a demokrácia addig tart amíg a (befolyásolt) média, és akit nyilvánosan megaláztak?
***Eszternek igaza van. Bush végtelenül agresszív. A palesztin kérdés úgy jutott ide, hogy míg Clinton próbálta békítgetni a helyzetet, addig Bush szabad kezet adott Izraelnek.

***Amerikai tragédia tényekben (folyt.)
(***Agutinak igaza van jobb ha saját portánkon söprögetünk.)
Ezt a Laden-t (és Afganisztánt) pont amcsik támogatták, képezték az SU ellen. Rövidlátásukat most nem elemezném.
A terrorista pilótákat Floridába képezték repülésre, ezt bárki megteheti.
Az amcsi belsőjáratokon akár még pisztolyt is viselhetsz! Nem is értem, hogy tudták megszerezni késsel a gépet. Pont senkinél nem volt pisztoly?

Miért fontos? Mert életbelépett az 5. cikkely! Azaz minden NATO tag köteles fellépni a támadók ellen (mi is :( ). Persze ez csak azt jelenti mint Koreánál az ENSZ erők. Értsd: ugyanúgy az amcsik torolnak meg, csak NATO színekben nem ők (csak) a "jogsértő gonosztevők". (Mert ugye nemzetközi jog ugye itt felejtve lesz.) (Vae victis!)

Egy vh.-hoz komoly alap kell. Amiket emlegettek azok csak cassus bellik, azaz ez még korántsem veszélyes helyzet. Főleg hogy a ruszkik és a kínaiak is elítélték a dolgot. Nem kell aggódni.

Mi is történt. Amerika a demokrácia hazája támogatja Izraelt a palesztin jogok sárba tiprásában. Az arabok az amcsiktól korábban(?) kapott fegyverekkel küzdenek. Kinek jó? a fegyvergyáraknak. (USA, Anglia)
(Más kérdés hogy az arabokat nem csípem, de ebbe akkor is bele kergették őket, már ha tényleg ők tették.)

Mi lesz? Izrael még vérengzőbb lehet, elszánt amcsi segítséggel.
A CIA költségvetése a hidegháború óta jelentősen visszaesett, ez újra megnő. (Rémisztően hasonlít az egyik filmre, ami pont az önprovokációról szólt.)
Az amcsik mellesleg, minden nki jogot felrúgva, megbombáznak egy-két országot, feszültség levezetés, és példa statuálás címén.
(Megj. Múltkor is megtették, kb. száz robot repcsivel. De vajmi kevés hatása volt.) Rengeteg afgán civil hullik el, ha sikeresek több mint amcsi. (bár őszintén nem sajnálom őket, mégha ez durván is hangzik.)
Csendben kivégeznek több terroristát a CIA és a Moszad, hogy bizonyítson. (Ezeknek persze semmi köze se volt a dolgokhoz.) Esetleg lesz pár "baleset".
Várható hatás: végsőkig elkeseredett vagy halott arabok. (Hogy is van? Jó indián a halott indián?)
Ki tehet róla? Izrael, Usa, arabok (utóbbiak azért mert nem hajlandók lemondani jogaikról, ez igazán nem szép tőlük)

***Magyar ország
Jobb oldal erősödik. Gyenge a tőzsde? Ja kérem WTC romba dőlt.
Egyéb gondok? Ki emlékszik arra ilyen külpolitikai helyzetben.
Csurka megint elmond sok igazságot, amit felelős politikus nem mondhat el.
Erősödik a szélső jobb.
Véleményem: Miért kell megint csontig benyalni? Mi ez a hülye duma, hogy az egész fejlett világot támadás érte? Minket is fenyeget, meg ilyesmik.
Persze ne keressük az okokat, persze álljunk ki az USA mellett. De miért kötelesség nyalni???

Valka, a szomorú

Ui:
Szóval ne aggódjatok. Ez még nem a Part 3. Azt észreveszük majd mert "the final one, which can't be won, will kill the human race". Hogy azon az úton haladunk? Igen, de még sokat tehetünk addig. A remény hal meg utoljára.

***Anett küldök egy SOS emilt!





Arpi (hősnév: sylverfox2001. szeptember 13., 10:43:28

Mojzi valaszolj legyszi ha van ra lehetoseged:(((

Arpi (hősnév: sylverfox2001. szeptember 13., 10:41:03
***Hallo odaat! Akad valaki aki megtudja magyarazni azt hogy: hogy lehetseges az hogy adtam az egyik hosnek kolcson 7buznyakot es o nem kapta meg viszont en sem keptem vissza pedig rakattintottam a megsem adok kolcson gombra.
Nem ertem hogy lehet hogy az en nehezen megekeresett 7 buznyakom eltunt a semmiben!:(((
Szerentem valahogy visszaszerezni hogy lehetseges ez valaki segitsen!
Elore is kosz!:(((


Tiggr (hősnév: Tigrishaj2001. szeptember 13., 09:59:35
Halihóóó!

***Mojzi: Már megint egyetértek! :)

***AnnA: Welcome back! Mi a helyzet a Berzsenyiben?

***King Crimson & Pati: Jaj, de elmennék veletek, ha lenne szabadidőm! Tavaly jártam Zadarban, meg Karlobagban, Pag szigeten! Imádom a tengert! Na mindegy, jó hajókázást!

***Orsi: Ej, de hajtasz Te itt egy Hősistenre! :) Az a tűz a hőseid nevének végén milyen jelentést hordoz?

***Zsu: Pusza!

Üdv: Tiggr

Ginger (hősnév: Ginger2001. szeptember 13., 09:57:00
Szia Mindenki,

korulmenyekhez kepest kellemes napot:))

***Aguti

Persze, persze irjal csak, most itten vagyok mh.en
remelem nem dob le a rendszer:) ha igen akkor este valaszolok:)))

:)))igen regen olvastam en is Oxigentol!!! talan egy kis buzditas
segitene rajta ;) , de tegnap a sima o2-nek is nagyon tudtam volna
orulni...

Roviden ennyi, remuletem agyi kifulladasba torkollott, tegnap, amin
kb. 9 oras alvassal tudtam nemileg segiteni... ugyhogy most talan
pihentnek erzem magamat...

Sziasztok tobbiek...kellemes napot meg1x:)))
Pusz Ginger

Aguti (hősnév: Aguti2001. szeptember 13., 09:43:59
***Ginger
Szia!!!!!!!:))))))))))))))))
Nem tudom gond lenne-e ,ha freemailről írnék?
A házi rendszer agonizál.Se be,se ki,(ami a leveleket
illeti:))
Én is kapkodnék Oxigén után,de sajnos Istennőnk
eltünt egy kissé:) Mojzit lehet csak utolérni:)

***Mindenki
Levelek csak a freemail-es címemre érkeznek és
csak onnan tudok írni.
Nem tudom meddig,még nem jártam a helyi
varázslóknál.Szóval,akinek megéri keressen a
leveli@freemail.hu-n.(Hun itt,hun ott:)
Puszi azoknak akik megérdemlik:*
Aguti

Erika (hősnév: cola2001. szeptember 13., 08:25:11
Nagyon szerető feleséget keresnék.

Erika (hősnév: cola2001. szeptember 13., 08:23:50
Sziasztok!
Nagyon magányos vagyok egyedül szeretnék feleséget találni.

Vlagyimir (hősnév: Kázmérke2001. szeptember 13., 02:21:46
Dokesz...
Ha már aerika van mindenhol, akkor csak annyit, hogy bárki bárkinek is akar robbantgatni akkor elítélendő, pláne, ha ártatlan emberek is meghalnak. Állítólag több mint háromszáz NY-i tűzoltó van elveszettnek nyilvánítva, és ez csak egy töredéke. A lényeg az, hogy amerika mikor beleszólt bizonyos lövöldözésekbe, akkor azt katonai úton tette, és nem civil úton. Abba rengeteg ember nem szólhatott, és szólhat bele, hogy a nagyfőnökök mit határoztak. És szerintem bűnös úgy az USA, mint az arab világ, de a legbűnöseb az a társadalo, amely létrehozta ezt a helyzetet, és ne feledjük, hogy az arab világból többek között Amerika csinált katonai nagyhatalmat, mert az araboknak egyszerűen van pénzük rá...

Apám fia (hősnév: Nyenyecz2001. szeptember 12., 22:18:51
***Orsi:
Te egy igen érdekes és fura emberlány lehetsz! Nem tudom, mire véljelek!??? Hm... Na, üdv.

Kata (hősnév: Tipoka2001. szeptember 12., 21:23:40
Mi az űrlénynevelő oldal címe?

Gold (hősnév: Gold Dragon2001. szeptember 12., 21:13:03
Na ez nem szerencsés nap! Először még csak a küldetés nem sikerült, utánna balfogás történt, most meg télapók...
Mikdenkinek akinek adtam kaját, szívesen.
Továbbra is segítek 2bzny-ákért megcsinálni :
- megszelidíteni egy vadgesztenyét
- kizavarni a denevéreket a barlangjából
- megnézni a holdfogyatkozást
- megegyezni az adószedővel
- fából vaskarikát csinálni
- békából királylányt varázsolni
- megdumálni az ÁFÁ-t
- vizet fakasztani egy sziklából
Ingyen:
Kaja ital bunkó


Bandi (hősnév: Fostos2001. szeptember 12., 20:53:31
SZUSZY!
Tarts ki!

King Crimson (hősnév: King Crimson2001. szeptember 12., 20:17:17
Kedves hősemberek!
Horvátországba 15-én vitorlázni megyek aki akar és kevesebb a létszáma mint 4 jöhet. Zadarból 17.órakor indulunk 1 hétig vitorlázunk csavarogva a szigetek között, minden este jól felszerelt kikötőbe hajózunk.
4 hálószoba 1 nappali betölthető,jelenleg 5-en vagyunk, mi elutazunk ti lehet, hogy itt maradtok. AKIK AKARNAK JÖNNI 40.000.- ft /fő + teljesen csak közös költség elosztva a létszámmal (kikötői díj, takarítás, ...)
Irjatok bővebbet az érdeklődőknek!

Vízre, tengerre MAGYAR !!!! :)
King Crimson és Pati



Dokesz (hősnév: Gránit Maca2001. szeptember 12., 19:42:30
Még egy kicsit Amerika...
... aláírom, hogy a megtorló intézkedések esetleg pont olyan rossz színben tüntetik fel az USA-t (egyesek szemében), mint a terroristákat, de azt sem lehet elképzelni, hogy "robbantgassatok csak drága arab testvéreink, mi majd szépen, birkamódra lenyeljük, a halottainkat meg eltemetjük (ha van annyi maradék belölük) és várjuk a következö akciót".
Szerintem, ha biztosra kiderül, hogy az a szakállas majom szervezte az akciót, akkor Afganisztán egy olyasmi ultimátumot fog kapni, hogy "na pajtik, vagy kiadjátok a szarházit záros idön belül, vagy utánamegyünk!"
No meg azt is meg szeretném nézni, hogy a menekülttábornak álcázott libanoni palasztín terroristakiképzö-bázisiknak mi lesz a sorsa. Meg a rengeteg hasonló irakinak... Lesz itt fingatás, de keményen.

Magdi (hősnév: Hűvös Szellőke2001. szeptember 12., 19:35:20
Sziasztok. Az a gondom, hogy dolgozott a lány 2 nappal ezelőtt és még mindíg nem írja ki, hogy lenne pénzem. Miért nem kapott fizetést az én kicsi Szellőkém??????

Enikő (hősnév: Csongor602001. szeptember 12., 19:28:35
Na írjatok vagy hívjatok.Fiút keresek mármint én nem ahosemberem.Hívjatok!::(22)363-299 Ezazotthoni telefon.Légyszí hívjatok!!!!!!!!!!!!

Orsolya (hősnév: Tamás tűz2001. szeptember 12., 18:38:41
Mojzi? Itt vagy még???

Orsolya (hősnév: Tamás tűz2001. szeptember 12., 18:37:24
*** Mojzi

Akkor levelezünk?

AnnA (hősnév: Mamu2001. szeptember 12., 18:37:09
$red$ Irjatok

AnnA (hősnév: Mamu2001. szeptember 12., 18:35:44
***Mindenki
HI mindenki!
Vissza jöttem ha valakit érdekel!

Ha van valakinek kedve irjon!Amire tudok vissza irok!

Na HI!
AnnA

Zippo (hősnév: Ringyó2001. szeptember 12., 18:30:47
Micsináljak a hősömmel? Már mindent megcsinált és minden tökéletesen sikerült neki, osk lóvéja van, meg minden! Azt írtra az a szöveg, hogy gratulálok, hősöd mindent megcsinált, de még sok feladat és tennivaló vár rá! DE MI?????????

Mojzi  2001. szeptember 12., 18:25:10
Még igen, de már indulófélben...

Orsi (hősnév: Orsolya tűz2001. szeptember 12., 18:24:02
***Mojzi

Szeretnék levelezni veled. Itt a címem: orsolyatuzvfreemail.hu
Lécci írj nekem!!!

Orsi (hősnév: Orsolya tűz2001. szeptember 12., 18:21:58
Mojzi!

Itt vagy?

[ << ] [ 2981 ] [ 2980 ] [ 2979 ] [ 2978 ] [ 2977 ] < 2976 > [ 2975 ] [ 2974 ] [ 2973 ] [ 2972 ] [ 2971 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved