Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 2407 ] [ 2406 ] [ 2405 ] [ 2404 ] [ 2403 ] < 2402 > [ 2401 ] [ 2400 ] [ 2399 ] [ 2398 ] [ 2397 ] [ >> ]

Eszti (hősnév: Bud Spencer2003. augusztus 31., 15:54:11
valaki/ulanbator!

Ezt a lottó nyereményjátékot én indítottam! A legtöbb hősnek tetszik. Nem először indírtok ilyet, kb. egy fél éve indítottam először. Ha Buznyák kell, akkor várjál jövő szombatig, mert akkor indítom a következő lottó játékot! A mostaniról sajnos lekéstél!

valaki (hősnév: ulanbator2003. augusztus 31., 15:40:12
?????Mi ez a lottó?????????

Na csak annyi hogy már 109 a bölcsességm éppezért arra gondoltam hogy v.ki hozzám jöhetne...................írjatok............(de ne e-mailt):)
Ja lehet kérni kaja pia.................(persze min.1buznyák ellenében)
Ja és hogy gondolták azt hogy buznyákot kküldeni?

Eszti (hősnév: Prehistorik2003. augusztus 31., 15:29:56
Kedves lottó játékosok!!

Elnézést, hogy nem az ígéretem szerint 9 és 10 óra között írtam be a győztest és az eredményhirdetést, de nem jött be a Hősemberképző! Szóval elnézést!

Tehát a győztes: Szöcsi/Agyament. Összesen 2 találata van. A 12-es és a 88-as számot találta el. Így a nyereménye 20 Buznyák. Gratulálok neki! Máris küldi Cuki Csoki hősöm a nyert Buznyákot! Mégegyszer szívből gratulálok a nyertesnek!

Itt vannak a lottójáték eredményei: 12, 23, 48, 54, 65, 71, 88, 90.

Jövő szombaton lesz a következő lottójáték!
Sziasztok!

Eszti (hősnév: Prehistorik2003. augusztus 31., 15:26:18
Szanja!

Örülök, hogy tetszenek az ötleteim!

Andi (hősnév: Figarella királynő2003. augusztus 31., 15:24:09
Hali!

***Luca:
Nem találom hősöd a Katalógusban. Most vagy az én gépemmel van a bibi,vagy "xenix" ma született. Ha az utóbbi az igaz,akkor még várnod kell 90 napot,ugyanis 100-as bölcsességtől lehet házasodni. Különben előbb talán el kéne olvasnod a GYIK/FAQ-ot,mielőtt még kérdezel...

Andi

luca (hősnév: xenix2003. augusztus 31., 15:20:33
sziasztok férjet keres xenix nevü lány,kékszem,rézbör,barna haju hösöm

csenge (hősnév: kinga2003. augusztus 31., 14:50:56
Sziasztok!
Kinga nevű hősöm, egy jóképű,jóravaló férjet keres.
Hello,
Csenge!

gorillala (hősnév: SOMY2003. augusztus 31., 14:20:46
***A HŐSÉTLAP még mindíg érvényes és INGYENES INGYENES!!!

***Silwye (hősnév: Fuli Éva Szilvia)
A tudtommal Hőskollégiumi beadás megszünt.Van a lefagyasztás, amiből vissza lehet hozni őket.

***Zorica (hősnév: Ici-pici Kiscsillag)
Használd a "Segítség" kérő gombot szabályosan SOMY ad ingyen

***valakicsoda (hősnév: Jégfej)
nem találtam emilcímet

***valakicsoda (hősnév: Jégfej) VADA'SZ (hősnév: Butulok)
Ajánlat elment.

***Eszti (hősnév: Bud Spencer)
MINDEN írni olvasni tudó Hősöm tippelhet?

***mr.ade (hősnév: mr.vad) EZ A BUNKÓ INGYEN lesz!!
Válaszolj!!! tudsz italt v. kaját adni 99Bz-ér??? Ha igen ebből
14 Bz-ért rendelhetsz bunkót és másnap ingyenesen kérsz kaját v. italt


,



Andi (hősnév: hapicapi2003. augusztus 31., 14:15:31
Óóó,fene egyen meg,már megint én vagyok... ;)
Sőt,már megint írok valamit,verset,méghozzá nem is egyet. Aj,ez a szünet vége hangulat mégiscsak megviselt. :p)

A vers:
,,Aki mást ismer az okos,
Aki önmagát ismeri,az bölcs,
Aki mást gyõz le,az erõs,
Aki önmagát:az egy igaz hõs.
Akinek sikerül:abban van akarat,
Aki kevéssel éri be,több sikert arat.
Aki helyén hûségesen megáll,
Akit a bûn nem gyûr le,
Azé lesz az élet igazán."

*

Az én kedvenc versem pedig ez:
Uhrman Iván

A FARKASEMBER BALLADÁJA


Ha éjjel első álmodból riadsz fel,
a telihold az ablakban ragyog,
és torkod elszorul, s vonítanod kell
(úgy űz egy titkos, ősi, szörnyü sokk),
akár az eb... Nem! Mint a farkasok,
kik, mint az ősöd százezernyi éve,
ma is künn kóborolnak még az éjbe',
mert hajtja őket véres indulat...
Ha rajtad tör ki, el nem fojthatod,
kinő a bundád, karmod és fogad.

Ó, más ez, mint a kommersz, szimpla rémség,
mit százszor látsz a horrorfilmeken:
a génjeidből jő e farkaséhség,
mit jóllakatni nem lehet sosem,
e düh, melyet nem bírsz lenyelni sem,
ha elpattan, mi lelked még befedte,
civilizáltság pókhálónyi leple,
s megláthatod valódi önmagad.
Úrrá bírsz lenni rajta?! Mert ha nem,
kinő a bundád, karmod és fogad.

S ha otthon nem maradsz, s rohansz az utcán,
s üvöltést sejt mindenhonnét füled,
a szörny elől nem mindhiába futsz tán?
Hisz őt saját lelked mélyén leled!
Veled nőtt fel, s együtt születtetek,
szüksége nem volt ahhoz sem fogakra,
hogy bősz varázslatát beléd harapja,
ahogy veszett kutyák a kínjukat:
megosztozott a testeden veled,
s kinő a bundád, karmod és fogad.


Ezeket a verseket elsősorban küldöm *Adriennek,*Bodzsónak,*Ronynak,*Dirának,*Esztinek,és mindenkinek,aki szomorkodik a szünet vége miatt.
Sokk pusssz:
Andi

Andi (hősnév: Szanja2003. augusztus 31., 13:58:17
Hali!

Bepótolom mulasztásom,és írok néhány tanulságos mondást. ha nem tetszik ne olvasd,de szerintem érdemes!

***Zorica:
Mielőtt kérdezel olvasd el a GYIK/FAQ-ot. Ott megtalálod a választ a kérdésedre...


Nézz az emberek szemébe. · Légy megbocsátó magadhoz és másokhoz. · Mindenkivel úgy bánj, ahol elvárod, hogy bánjanak veled. · Ismerd be hibáidat. · Néha légy egyedül. · Ha megbántanak, mielõtt válaszolnál, várj egy órát, hogy megnyugodhass. Ha nagyon fontos dologról van szó, a legjobb, ha alszol is rá egyet. · Ha tudni akarod, hogy milyen egy környék színvonala, figyeld meg az ott lakók modorát. · Soha, senki ne lásson, mikor részeg vagy. · Ne feledd: az emberek legerõsebb érzelmi szükséglete, hogy elfogadják és becsüljék õket. · Ne tervezz hosszú estét, ha olyasvalakivel randevúzol, akit még nem ismersz. Elég egy ebéd. Ha nem mûködik a dolog, mindketten csak egy órát veszítettetek. · Ne azzal foglalkozz, kinek van igaza, inkább törõdj azzal, mi az igazság. · Dicsérj nyilvánosan. · Kritizálj négyszemközt. · Ne gondold, hogy meg tudsz változtatni másokat. · Ne gondold, hogy képtelen vagy megváltozni. · Mielõtt véleményt alkotnál, hallgasd meg mindkét felet. · Ne légy irigy. Sok keserûség forrása. · Senkit ne fossz meg a reménytõl: lehet, hogy csak a remény élteti. · A saját értékrendeddel mérd magad, ne a másokéval. · Egyedül nem megy, ezt hidd el. Legyél hálás, és mindig azonnal köszönd meg a segítséget. · A saját dolgoddal törõdj. · Jegyezd meg: a boldogság nem a földi javakon, hatalmon vagy hírnéven múlik, hanem azon, milyen a viszonyod azokkal az emberekkel, akiket szeretsz és tisztelsz. · Soha ne becsüld alá egy kedves szó erejét. · Ne félj kimondani: "Nem tudom." · Ne félj kimondani: "Hibáztam." · Ne félj kimondani: "Segítségre van szükségem." · Ne félj kimondani: "Bocsánat." · Ragadj meg minden lehetõséget, hogy éreztesd az emberekkel: fontosak. · Amikor elõször találkozol valakivel, jusson eszedbe: nincs még egy lehetõséged elsõ benyomást kelteni. · A szíveddel érezz, az eszeddel gondolkozz. · Soha ne beszélgess pénzrõl olyanokkal, akiknek vagy sokkal több, vagy sokkal kevesebb van, mint neked. · Ha elõször találkozol valakivel, ne kérdezd, mibõl él. Élvezd a társaságát anélkül, hogy címkét ragasztanál rá. · Minden évben legalább nézz végig egy naplementét. · Az életed felkiáltójel legyen, ne magyarázkodás. · Soha ne add fel. Mindennap történnek csodák. · Feküdj hanyatt, és nézd a csillagokat. · Legyél szerény. Sok nagy tettet vittek véghez, mielõtt a világra jöttél. · Minden nap sétálj egy fél órát. · Tanulj meg tettre késznek látszani akkor is, ha nem vagy az. · Tanulj meg vidámnak látszani akkor is, ha nem vagy az. · Ha nehéz feladattal kerülsz szembe, határozd el, hogy nem vallasz kudarcot. · Legyél magabiztos: ha rekord-kísérletre készülsz, vigyél magaddal egy üveg pezsgõt. · A legszörnyûbb helyzetben is õrizd meg a nyugalmadat. · Minden probléma lehetõség a fejlõdésre. · Ne gyújtsd fel magad mögött a hidakat. Magad is meglepõdsz majd, milyen gyakran kell átkelned ugyanazon a folyón. · Ne tégy engedményeket a tisztesség rovására.

Remélem nem untatott senkit,és az *Istenek is megbocsátanak szerény(telen) személyemnek,hogy ilyeneket írkálok ide... ;)

czupp:
Andi

kryss (hősnév: Darth Vader2003. augusztus 31., 13:49:56
Hali mindenkinek!

Esetleg valakinek gáz van a hősével (kaja,pia,bunkóhiány) akkor szóljon nekem nyugodtam.Ingyen csinálok mindent amit tudok.

Silwye (hősnév: Fuli Éva Szilvia2003. augusztus 31., 13:35:08
Zorica! Ha akarod én tok segiteni. Csak szolj.

Silwye (hősnév: Fuli Éva Szilvia2003. augusztus 31., 13:33:34
Hello mindenkinek! Hogyan tudnám kollégiumba adni a hősömet egy időre?? Valaki segitsen!! Köszi!!

Zorica (hősnév: Ici-pici Kiscsillag2003. augusztus 31., 13:32:33
sziasztok
Tudna nekem valaki segíteni??
Nem tudok kaját adni a hősömnek,és már 1 napja éhezik
Kérlek segítsetek!!!!!!!

Zorica (hősnév: Ici-pici Kiscsillag2003. augusztus 31., 13:27:59
Sziasztok
Mióta vagytok ebbe a hősképzőbe?
Én még új vagyok itt!!

Andi (hősnév: Szanja2003. augusztus 31., 13:09:45
Bocs még valami:
***Tünde:
Hogy akarsz 3 bz-t adni,ha nincs is annyid? ;)

Andi (hősnév: Szanja2003. augusztus 31., 13:07:57
Hali!
pfű,de rég nem voltam itt!

***Tünde:
Tőlem nyugodtan kérhetsz keját,de ingyen adok!

***Eszti:
Hogy Neked milyen ötleteid vannak... :)
Nagyon szupi,csak így tovább!

Pussz mindenkinek:
Andi



Tünde (hősnév: Stünc2003. augusztus 31., 13:01:52
Kéne kaja!!

3 buznyit adok!!

valakicsoda (hősnév: Jégfej2003. augusztus 31., 12:43:14
Kinek kell Jégfej s birodalma?
Értesülni:email-ben.

VADA'SZ (hősnév: donkihote2003. augusztus 31., 12:41:24
Mikor támadsz már fel?

harmat (hősnév: malaga man2003. augusztus 31., 12:39:04
Sziasztok!

Nősülni szeretnék, és egy hozzám való hőslányt keresek, hogy egy kis családi meleget hozzon a rideg hősbarlangomba.

VADA'SZ (hősnév: IQ NUQ2003. augusztus 31., 12:37:28
Nekem is kéne Bz.

VADA'SZ (hősnév: Butulok2003. augusztus 31., 12:27:19
M.A.J.O.M adj ajánlatott, 10napra 10-Bz.
Kéne:Bz, kaja, pia.Előre is köszi!

Ardehel (hősnév: Ardehel2003. augusztus 31., 12:17:22
Tartom az ajánlatom, h bármiben szívesen segítek mindenkinek...
Persze térítés mentesen... :o)

Eszti (hősnév: Bud Spencer2003. augusztus 30., 20:26:21
Kedves lottó játékosok!

Holnap 9 és 10 óra között délelőtt felsorolom a nyerteseket és számaikat! Majd kiválasztom a számomra legszimpatikusabb játékost úgy, hogy a nevetekre kattintva megnézlek titeket a hőskatalógusban. Sajnos olyanok is játszottak, akik nem tudnak írni-olvasni. Elég szomorú. Pedig világosan leírtam, hogy csak az írni-olvasni tudó hősök játszhatnak! Mert nem tudom ezek hiányában elküldeni a nyereményt!
Szóval holnap 9 és 10 között leírom a nyerteseket és nyerő számaikat!

Sziasztok és sok sikert!

Conflict (hősnév: conflictovics2003. augusztus 30., 19:44:58
***Eszti/Prehistorik

A számaim: 11, 33, 37, 46, 54, 73, 75. 80.

Üdvözlettel:

Conf:)

Mr Slowhand (hősnév: katiboszi2003. augusztus 30., 19:16:57
***Istenek
Köszike, de a véleményem megmarad róluk :o)))

Dina (hősnév: Morgana2003. augusztus 30., 19:16:49
Helló!
Eszti:
Nagyon jó játék,köszönjük.
Tippjeim:
9,64,27,19,38,44,71,89
üdv!

Sztike (hősnév: Ittyi2003. augusztus 30., 19:10:26
Szió Eszti!
Nagyon tetszik az ötlet!
Tippjeim:8,16, 24, 27, 32, 45, 73, 81

Peti (hősnév: RONALDO2003. augusztus 30., 18:50:29
Képzeljétek a hősöm űrt kutat és a 3. részt is megcsinálta már.

Harapok (hősnév: Harapok2003. augusztus 30., 18:49:46
A számok: 1,2,3,4,5,6,7,8.

mr.ade (hősnév: mr.vad2003. augusztus 30., 18:03:54
Hát rendben azért kösz...
Mennyi pénzért lehet tőled venni a bunkót?
Kell valami lecke ahoz hogy tudjak venni?
Bocs hogy ilyen kis buta vagyok, pedig elolvastam a kődexet meg mindent!!

Tia (hősnév: Timó2003. augusztus 30., 17:59:23
Hát sajna ingyen nem faraghatok... Csak pénzért lehet. Meg amúgyis, ha van elegendő pénzed, akkor neked kell valakitől kölcsönkérned, más nem ajánlhatja fel. :(

mr.ade (hősnév: mr.vad2003. augusztus 30., 17:54:20
Szia tia!! Tudnál nekem faragni egy bunkót sajna nem tudok fizetni érte, de leköteleznél ha adnál egyet!! Kérlek ha tudsz akkor írj!!

Tia (hősnév: Timó2003. augusztus 30., 17:48:53
Sziasztok!
Akinek szüksége van bunkóra, az kérjen tőlem!

Mr Slowhand (hősnév: Lámpamacska2003. augusztus 30., 17:45:51
A fasiszta **** talán fáradjanak egy másik honlapra, ne itt terjesszék fennkölt kultúrájukat.

gorillala (hősnév: SOMY2003. augusztus 30., 17:44:01
***Kardhal (hősnév: Kardhal)
Azonnal kérj a Segítség gomb szabályos használatával SOMY nevű hőstől

Kardhal (hősnév: Kardhal2003. augusztus 30., 17:17:02
Adjon nekem valaki kaját piát 1 napon belül. SŰRGŐS!!!!!!!!!!!!!!

Ádám (hősnév: szalacsi sándor2003. augusztus 30., 17:13:50
szia Eszti
a számok:3,14,30,33,56,73,81,87
hi


Zsú** (hősnév: !**Jennifer**!2003. augusztus 30., 16:32:53
Hi mindenkinek!:) Mit kell megtanulni hogy a hősöm meg tudja nézni a holdfogyatkozást??

Dóra (hősnév: Pandóra2003. augusztus 30., 16:20:27
Eszti***

A hösömnek kell irni és olvasni tudni? Ha igen, ne nézd az alábbi számokat

Dóra (hősnév: Pandóra2003. augusztus 30., 16:17:05
Az én számaim: 8 17 15 6 61 89 82 57

Ricsi (hősnév: piricsir2003. augusztus 30., 15:30:51
Mivel lehet nővelni a hősöm kedvét?

Ricsi (hősnév: baluu2003. augusztus 30., 15:29:01
Házasodni szeretnék!

pzs (hősnév: Karolin2003. augusztus 30., 15:12:42
Szia Eszti!
Tök jó ez a nyolcas lottó!:->>

Az én tippjeim a kövatkezőek:3,11,15,22,55,65,73,80,


Poják Zsófia (alias pzs)

Szöcsi (hősnév: Agyament2003. augusztus 30., 15:06:33
Eszti:12,21,35,47,53,60,79,84,88

Lina (hősnév: Dani_baba2003. augusztus 30., 14:30:49
6,13,16,23,31,46,52,80

Lina (hősnév: Dani_baba2003. augusztus 30., 14:29:09
Sziasztok!!!!! Imádom az életet!!!! csokica

mr.ade (hősnév: mr.vad2003. augusztus 30., 14:27:26
Tud valaki faragni nekem egy bunkót?? Sajnos nem tudok fizetni érte :(
Legyetek olyan aranyosak és küldjetek nekem egyet. Köszi hello!!

gorillala (hősnév: Lallilu2003. augusztus 30., 14:06:24
***MINDENKINEK!
Határtalan öröm önti el hősszívemet amikor reggel az én Hőspárom karjai közt ébredek fel.
Ellenőrzöm a Hőskatalógus beírását >tényleg VAN Hősférjem< és az Akit
választottam és ŐŐŐŐ engem választott. Egymáséi vagyunk.
Pici csókokkal ébresztgetem közös barlangunk Hősét.
és boldogan mutatom neki életem legcsodálatosabb fényképét ami rólunk készült abban a pillanatban amikor kimondtuk az IGEN-t.
Boldogan tudatom a Hősvilág minden tagjával Dr.Nagy Hősnek a legeslegcsodálatosabb hőspárja felesége van Lallilu hősasszony.

[ << ] [ 2407 ] [ 2406 ] [ 2405 ] [ 2404 ] [ 2403 ] < 2402 > [ 2401 ] [ 2400 ] [ 2399 ] [ 2398 ] [ 2397 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved