| [ << ] [ 1468 ] [ 1467 ] [ 1466 ] [ 1465 ] [ 1464 ] < 1463 > [ 1462 ] [ 1461 ] [ 1460 ] [ 1459 ] [ 1458 ] [ >> ] |
| Marci (hősnév: herike) | 2005. június 12., 18:44:03 |
| www.kutyavilag.net | |
| Hanna (hősnév: Apahaci) | 2005. június 12., 17:58:37 |
| Akinek tetszik a hösemberképzö, annak biztos tetszenének ezek is: www.teveclub.hu www.csigacsapat.hu Nezzétek meg ezeket is!!! | |
| Hanna (hősnév: Apahaci) | 2005. június 12., 17:56:54 |
| Helloztok! Hogy vagytok??? En jol!! MOst csak azert irok, mert.... nemtudom!! Hello | |
| Ildi (hősnév: Gyaksi) | 2005. június 12., 17:21:50 |
| Helló!!! Léci segítsetek!!!!!!!!! Anyagi gondom van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ELŐRE IS KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| kriszti (hősnév: Xtike) | 2005. június 12., 17:13:11 |
| hello! apámnál voltam, és lehibernáltam a hősömet..jah, és pénteken csináltam! tök örülök neki mer kicsi koromban mindig ilyen nevelgetős akármikkel játszottam...szal most örülök a fejemnek:),h. ilyernre rábukkantam! pusi mindenkinek, és aaaa gorillát, vagy minek hívják triplán pusilom!!!! csiki14@freemail.hu --> írjatok, mer válaszolok cupp | |
| Pásztor Anikó (hősnév: Qvanjing) | 2005. június 12., 17:05:39 |
| aleanornak,lorienek,Ariadnenak és a többieknek Kelemes Vakációt Kivánunk. Qvanjing,Lili Cseng,Tomuka,Fehér Sas,Aja,prof Márk,Alina,prof Eliz és a többiek | |
| hümmike (hősnév: Janka.) | 2005. június 12., 17:00:39 |
| Sziasztok! Akinek kell tőlem ingyen kaja, pia, pénz kapható! Kérjetek, van bőven, az enyém meg csak hízik! :) | |
| Deddy (hősnév: Alberto) | 2005. június 12., 16:35:41 |
| Üdv! Egy érdekes szavazást szeretnék a figyelmetekbe ajánlani: ki volt a világ eddigi legjobb focistája? A nemzetközi szavazást természetesen Puskás Öcsi vezeti toronymagasan, de azért el kél még egy-két voks! A link: http://www.bestfootballer.com , itt pedig keressétek Öcsi bácsi fényképét (jobbszélen)! Figyelem: minden nap le lehet adni egy-egy szavazatot! Ha pedig ezzel megvolnátok, látogassatok el a www.parbulikepei.pokol.hu -ra is, hátha magatokra ismertek valamelyik képen! :) További minden jót, üdv: Deddy! | |
| Bagosi Dávid (hősnév: Bagosy Dávid) | 2005. június 12., 16:20:08 |
| Hello Dávid vagyok,nagyon örülök hogy,létre hoztak! NÉZZÉTEK MITTANULTAM:EC PECKIMEHEC A KIS AJTÓN BEJÖHECC.... VAGY VALAMI ILYESMI!!! NA HELLO:DÁVID | |
| Ricsi (hősnév: Gekko) | 2005. június 12., 16:01:18 |
| Sziasztok !!! valaki beszéljen Slime007-tel!Egyépként nem az én (H)ősemberemnek van 5-ös jó kedve és le merném fogadni hogy nem a gép a híbás hanem te és még azt mondodd hogy én nem foglalkozom a (H)ősemberemmel. Amúgy szarok rád magasról !!! Ricsi & Gekko [Dögöljön + a hősöd ] | |
| Ricsi (hősnév: Gekko) | 2005. június 12., 15:49:33 |
| (Te büdös G.C| Slime007 akkora 1 buzi vagy hogy az nem igaz ) ennnyit meg rolad . Csak tudd + hogy nekem nem csak Gekko van . | |
| Dorí (hősnév: vörösróka) | 2005. június 12., 15:42:00 |
| Halihó! :)) Megint én. A magazim tök jó, de lehetne hosszabb és sűrűbben is megjelenhetne... Szerintem: 4 Pusszancs: vörösróka | |
| Dorí (hősnév: vörösróka) | 2005. június 12., 15:36:20 |
| Sziasztok! Adry, az űrkutatás koordinátái csak tetszőleges számok! Te találod ki őket! :) Pussz: vörösróka | |
| (.) (hősnév: opó a medve) | 2005. június 12., 15:20:57 |
| Anita (hősnév: Oggy) 2005. június 12., 14:28:42 Sziasztok kedves kerekasztal olvasói és írói! Hősmagazin értékelése 5 (öt) de öt/alá Túl ritkán jelenik meg! a 2. számig már rég elfelejti mindenki az elsőt :( | |
| Adry (hősnév: Mrs Adrienn) | 2005. június 12., 15:19:22 |
| Sziasztok! Megtudná mondnai nekem valaki hogy az űrkutatáshoz szükséges kódókat/koordinátákat hol találom meg?Előre is köszi... | |
| Adry (hősnév: Mrs Adrienn) | 2005. június 12., 15:19:22 |
| Sziasztok! Megtudná mondnai nekem valaki hogy az űrkutatáshoz szükséges kódókat/koordinátákat hol találom meg?Előre is köszi... | |
| Killah (hősnév: Mandarin) | 2005. június 12., 15:17:40 |
| www.lanytitkok.gportal.hu MINDEN, AMIRE EGY MAI CSAJNAK SZÜKSÉGE VAN! ~SZÉPSÉGÁPOLÁS ~DIVAT ~PASIK ~PÁLYAVÁLASZTÁS + ~TYNA NAPLÓJA ~NYEREMÉNYJÁTÉK www.lanytitkok.gportal.hu | |
| Jolyloker (hősnév: Jolyloker) | 2005. június 12., 15:10:50 |
| A magazin egész jó, de nincs benne fiú divat, a viccek meg lehetnének kicsit jobbak is, és sűrűbben is írhatnál. értékelés:4, | |
| Bianka (hősnév: Tamaspc14) | 2005. június 12., 15:09:35 |
| Helló! eladó vagyok!!!! megtanultam már minden leckét, rengeteg pénzem van, és rengeteg kajám, stb! már csak azért is érdemes lenne engem gondozni, mert a másik hősödnek is tudnék segíteni kaja, pia ügyben!!! akit érdeklek, az írjon Bianka15-nek 1 kőtűáblát, vagy mailt! | |
| (g) (hősnév: opó a medve) | 2005. június 12., 15:05:48 |
| Ma ilyenek is történtek: egyik hős: A hősöd olyan mélyen aludt, hogy abban a mélységben már nem lehetett hallani a hangodat, ezért hát nem sikerült felébresztened. Látogasd meg holnap, addigra biztosan kialussza magát! másik hős: Sajna nem találtad otthon a hősödet. Úgy néz ki megint kódorog valamerre... Nézz be hozzá holnap, addigra biztosan hazaér! | |
| Betti (hősnév: Mumuja) | 2005. június 12., 14:59:41 |
| Sziasztok! Magányos vagyok,férjet keresek.Kérlek jelentkezzen az (küldjön hőstáblát) ,aki "igazából" szeretne egy 12 éves lánnyal "házasodni". 12-15 éves fiúk jelentkezését várom (azért nem szeretnék egy 58 éves papikával házasodni :) ) | |
| Anita (hősnév: Oggy) | 2005. június 12., 14:28:42 |
| Sziasztok kedves kerekasztal olvasói és írói! Megjelent egy új csoda a hősemerképzőben! A Hősmagazin. Júniusi szám: 1. Téma: 5 Dolog amiről soha sem feletkezz meg: 1. Nyáron nem kell REGGEL 7-KOR KELNI 2. Lesz időd bámulni a strandon a helyes sráccokat vagy csajokat 3. Nincs lenyó 4. Napozhatsz és barnulhatsz 5. Stranddolhatsz kifulladásig 2.Téma: Kedvenc háziállatom Ha van e-mail címed és van a kedvenc állatodról kép akkor írj az: s-anita@freemal.hu e-mailcímre és írd le hogy az az állat ami neked a legkedvencebb miért az! Küld 1 képet is! Az első 4 helyezet ajándéka: 1. 300 buznyák 2. 200 buznyák 3. 100 buznyák 4. 50 buznyák Sok sikert! 3.Téma: Fotó Küld el magadról a legjobb képet az: s-anita@freemail.hu e-mailcímre Az első 2 nyereménye: 1. 100 buznyák 2. 50 buznyák 4.Téma: Vicces délután Viccek: 1.Az agresszív kismalac szájon csapja nyuszikát egy palacsintával. Nyuszika lassan, vészjóslóan, hunyorítva ránéz és megkérdi: - Ez szándékos volt? - Nem! Lekváros! 2.Az agresszív kismalac utazik a trolin. Arra jön az ellenõr: - Jegyeket, bérleteket! - Nem kérek! 3.A nyuszi megy az erdõben, találkozik a rókával. Nyuszi: - Szia vöröske! Róka: - Hogy mersz te engem le vöröskézni??? Nyuszi: - Ha akarod, le is rókázhatlak! 5.Téma:Mi a divat nyáron? Kék ruha: Húzz egy kék trikót és egy hozzáillő kék térdnadrágot és egy kék cipőt és ha van egy kék kalapot. Miért Csinos: Vízpart, kék ég, bárányfelhők... Add át magadat a nyárnak, bujj bele egy csini kék színű ruhába és máris a fellegekben találod magadat! Rózsaszín: Vegyél magadnak egy jó kis rózsaszín szoknyát és ahoz egy csinos rózsaszín pólót és egy rózsaszín stradpapucsot vagy cipőt és egy kimaradhatatlan rózsaszín táskát! Mi benne a szép? Strand, vattacukor, szerelem... Ha többféle árnyalatát hordod tuti a hódítás!És még akkor sem kell félned ha leeszed magad málnafagyival! :D 6.Téma: Horoszkóp Ha kíváncsi vagy horoszkópodra írd le Oggynak a horoszkópod jelét és ő maj leírja neked a júniusihoroszkópod. Köszönjük hogy végigolvastad legújabb magazinunkat! Legújabb szám megjelenése: Júl.2. Adj Jegyet a magazinnak itt a kerekasztalban 5 4 3 2 1 Köszi! Sziasztok | |
| joe (hősnév: joe11) | 2005. június 12., 14:00:17 |
| Megtanultam a B. faragást,de mégse tudok faragni:((( | |
| Fredyke (hősnév: Dr.Fredyke) | 2005. június 12., 13:28:32 |
| Hello mindenkinek! =) Nekem küldhettek mindenféle jóságot! Sajna csóró vagyok, éhes és szomjas is. | |
| Dorina (hősnév: Cadpig) | 2005. június 12., 13:08:45 |
| Büdös macska, büdös macska mivel etetnek téged? Büdös macska, büdös macska nem a te hibád! Nem visznek állat orvoshoz, Nem te vagy a kedvenc háziállatuk, Lehet hogy nem vagy egy rózsakert, Kinek orra van elszelel... (-: | |
| Dorina (hősnév: Cadpig) | 2005. június 12., 13:02:59 |
| Sziasztok! Adok ingyen kaját-piát! Férjet keresek a hösnömnek! És ha tudtok irjatok e-mailt vagy akármit mert baromira unatkozom!!! | |
| Andrea (hősnév: *Szép Afrodité*) | 2005. június 12., 12:49:08 |
| Szisztok hősök! Ha ellopták a bunkótokat, én faragok nektek minimál bz-ért. Kaját, piát ingyen adok mindenkinek. Ha kölcsön kellene, azt is adok minimális kamatra. Csak szóljatok, és segítek bármi legyen a problémátok!!! | |
| Lilla (hősnév: tibicsoki) | 2005. június 12., 12:37:09 |
| Sziasztok főleg lányok!mert most hozzátok szólok a facér feléhez!van-e olyan lány akinek a bölcsessége elérte a 100-at és hozzá jönne tibicsokihoz??Irjatok kőtáblát!!!!és megkérem a kezeteket!igazz hogy én is lány vok de tibicsoki nem az!!!szóval irjatok mert házasodni akarok!:D:D:Dvan pénzem.....ilyenek | |
| Kinga (hősnév: pruntyi) | 2005. június 12., 11:56:11 |
| Sziasztok! Ételt, italt adok ingyen, csak kérnetek kell, szóval forduljatok bátran pruntyi nevű hősömhöz! | |
| Inka (hősnév: Gyuszi baba) | 2005. június 12., 11:47:40 |
| SZIASZTOK!!!!! Enni inn bz ad Gyuszi baba Tarzan hősember és bamba marha.Ingyen is!!! | |
| Mamutt Mandark (hősnév: Mamutt Mandark) | 2005. június 12., 11:39:36 |
| Aki akar vegyen tőlem bunkót!Min.ár:0 buznyák (Ezt nem lehet kihagyni!) | |
| ........ (hősnév: Baby17) | 2005. június 12., 11:33:59 |
| KAJA, PIA ITT MAX 3 BUZNYÁKÉRT SZÍVESEN ADOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| ........ (hősnév: Baby17) | 2005. június 12., 11:32:59 |
| Kaja, pia itt max. 3 buznyákért szívesen adok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| ........ (hősnév: Baby17) | 2005. június 12., 11:32:00 |
| sziasztok, Akinek kell kaja, pia annak max3buznyákért szívesen adok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| Timicicc (hősnév: timicicc) | 2005. június 12., 11:05:45 |
| Hat megneztem.. es meg meg kell csinaljam a kuldetest.. hat akkor egy ideig az meg ott fog viritani az a feher teglalap .. uresen :) Koszonom meg1x szepen! pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii | |
| Timicicc (hősnév: timicicc) | 2005. június 12., 10:57:13 |
| kedves Csicsu ;) koszonom nagyon szepen :D megyek meg is nezem,hogy tudok-e olyat.. mert nem tudom :D | |
| Dani (hősnév: Dani the) | 2005. június 12., 10:46:43 |
| Akinek kell bunko kaja pija annak adok minimál buznyák ért is! | |
| Dani (hősnév: Sani) | 2005. június 12., 10:43:52 |
| Kinek kell kölcsön buznyák?Az jelentkezzen! | |
| Drace (hősnév: Drace) | 2005. június 12., 10:26:13 |
| Mi lesz, ha keresztezik a kecskét és a kacsát? McDonald Hogy hívják a kínai tévészerelőt? tyekép tyehang Mikor megy el a zsiráf életkedve? Amikor nyakat kell mosni. Hogy hívják a japán ejtőernyőst? Víííííín patty Hogy hívják a görög kőművest? Körmealatt Lapitakosz Miről lehet felismerni a repülő nyulat? sas van a hátán Mi a világ legerősebb állata? a nyúl, mert sassal a hátán is tud repülni Miért van a zsiráfnak olyan hosszú nyaka? hogy elérje a fejét Mi az, két keze és négy lába van? kezesbárány MI az, két lába van és véres? fél kutya MI az, elöl hátul véres? boci-boci tarka, se füle, se farka Most jönnek a hosszabb viccek. Megy a csiga az erdőben. -Hú de jó, hogy ilyen lassan megyek! 1 óra múlva: -Hú de baromi jó, hogy ilyen lassan megyek! Arra megy a nyúl és meghallja a csigát: -Te csiga, miért ilyen jó, hogy lassan méssz? -Hát tudod nyuszika, rossz fele megyek. Rendőrakadémián a tanulóknak az a feladatuk, hogy menjenek be egy szobába és lőjék le a feleségüket(vagy férjüket).Az első férfi bemegy, majd rögtön kijön: -Én ezt nem tudom megtenni. Bemegy a második férfi, öt perc múlva kijön: -Én ezt nem tudom megtenni. Harmadiknak bemegy egy nő, nagy dörömbölés és kiáltozás hallatszik, majd kijön: -Maguk barmok nem mondták, hogy vaktöltény van benne, a székkel kellett agyonütnöm. Nos tehát gondoljátok meg írtok-e nekem! | |
| Pepe (hősnév: Pompejusz) | 2005. június 12., 10:11:30 |
| Sziasztok! Kaja pija INGYEN!!! Csak kérjetek nyugodtan!!! | |
| simipeti (hősnév: Waterman) | 2005. június 12., 10:02:46 |
| Én üzentem! Lécci segíts!!! | |
| Drace (hősnév: Drace) | 2005. június 12., 10:01:32 |
| Amíg valaki nem üzen nekem, fárasztó vicceket fogok írogatni.(és nagyon elfogok fáradni) | |
| simipeti (hősnév: Waterman) | 2005. június 12., 09:59:46 |
| Sziasztok! A hősömet nmetudom megnézni,. Amikor belépek csilagászosdit jácccok .miért? | |
| Drace (hősnév: Drace) | 2005. június 12., 09:58:10 |
| Van itt valaki? Mert ha igen akkor üzenem neki, hogy unatkozom!!!! | |
| Anti (hősnév: Emperor) | 2005. június 12., 09:28:51 |
| ****Cukorfalat44 Jó volt a vicc. Minden jót! | |
| Anti (hősnév: Emperor) | 2005. június 12., 09:27:15 |
| Családi kör Reggel van, reggel vagy Mindenki ideges. A ház ura üvöltve tiszta Zoknit keres. Feketés csészével, boglya fejű asszony, ajánlja az égnek, hogy reája rogyasszon. Mintha szélből volna a nagylánynak lába, Sebesen bevonul a fürdőszobába. Hosszú perceken át pingálja a szemét, testvéröccse kiállt: Gyere ki te szemét! Konyha megegében jó pirítós mellett, Nagymama mosolyog, ahogy tőle telhet. Min vigyorog mama?-kérdezi a veje, csupa borotvahab összevagdalt feje. Wc-be zárkózik a legkisebbik gyermek, Most írja a leckét-na még csak ez kellett. Ajtó előtt jár a család furcsa táncot, szemük szikrákat szór, arcuk sok-sok ráncot. Mire a rádió mondja hét tizet, Elromlik a bojler, nem ad több melegvizet. Az asszony begörcsölt kezekkel mosogat, férj jeges vízben sziszegve mos fogat. A nagyleánynak immár fél keze kabátban, a másikba pöttyös kakaós pohár van. Le is önti frissen mosott blúzát, s kabátján vastagon megkent kiflit húz át. Az utcáról szalad vissza a ház ura, lábán cipő helyett megszokott papucsa. A regel számára eléri a csúcsát, a cipőben megleli elveszett sluszkulcsát. Reggel van, reggel van, ideges mindenki, az asszony is elment nincs már otthon senki, bevetettlen ágyon gyűrött párna feszít, s a wc tartály halkan sistereg egy picit. | |
| A (hősnév: Napsugar) | 2005. június 12., 09:02:24 |
| "vers felnőtteknek rovat" Napsugaras válogatás Kányádi Sándor HARMAT A CSILLAGON Megjártam bár a történelmet, konok vagyok, konokabb, mint a gyermek, kinek apja hiába magyarázza, hogy nem labda a hold, konok, ki ha százszor meglakolt, százegyedszer is a könyörtelen igazat keresem. Ez a kenyerem. A boldogság tört szárnyú madara vergődik a tenyeremen; a boldogság tört szárnyú madarát, mely évezredek óta röppen fel s hull alá, nekem kell fölrepítenem. Vergődtem, vergődöm magam is, – megviseltek a hosszú századok –; szétosztom minden örömöm, a bánatomon is osztozzatok. Ó, szép szavak barokkos balzsama, – ne hosszabbítsd a kínjaim! A féligazság: múló novokain. Az egyenes beszéd, nekem csak az a szép. Kenyéren és vízen is csak azt vallhatom. Ezért tart engem a társadalom. Labda a hold! S ha netán el nem érném, harmat leszek, harmat e csillagon, hogy fényemtől is fényesebbnek lássák a földet a szomszédos égitestek. S ha elszólít a Nap, nyugodt lélekkel mondják: tócsákkal nem szövetkezett, liliomok fürödtek benne, úgy tünt el, amint érkezett. ...................................................................... üdvözlök mindenkit itt a Oasztalnál, ezen a berús vasárnap délelőtt Napsugar | |
| Saca (hősnév: Pöttyös) | 2005. június 12., 07:50:30 |
| Sziasztok! Kérdésem lenne! Hősasszonyom ippeg űrkutat. A progi meg egy 9 jegyű számsort kér. Oda bármit beírhatok? Légyszi emilben írjatok a jerne@freemail.hu-ra, mert keveset vagyok bent sajna. Előre is köszönöm!:) | |
| TIMUS (hősnév: timus79) | 2005. június 12., 07:44:09 |
| HELLÓSZTOK HŐSEMBEREK MOST MEGNYITOM AZ ÉTERMEMET AHOL FINOMABBNÁL FINOMABB ÉLELMET ÉS ITALT TALÁLSZ HA SZOLSZ MÉG HÁZHOZ IS SZÁLITON ÉS LEHET HOGY INGYEN VAN.A MAI NAPTOL MEGNYITOM A timus79 ételbárt és mindenkit szivesen várok a megnyitora kaja pia ingyen. | |
| Vesekövi Edömér (hősnév: Vesekövi Edömér) | 2005. június 12., 07:24:02 |
| Sziasztok valaki fiú hősömet feleségül venné de legyen buznyákja köszi irj kőtáblát na hello | |
| [ << ] [ 1468 ] [ 1467 ] [ 1466 ] [ 1465 ] [ 1464 ] < 1463 > [ 1462 ] [ 1461 ] [ 1460 ] [ 1459 ] [ 1458 ] [ >> ] |
Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved