Kerekasztal


[ Írni szeretnék a Kerekasztalba... ]

[ Archívum böngészése ]

[ << ] [ 1468 ] [ 1467 ] [ 1466 ] [ 1465 ] [ 1464 ] < 1463 > [ 1462 ] [ 1461 ] [ 1460 ] [ 1459 ] [ 1458 ] [ >> ]

Marci (hősnév: herike2005. június 12., 18:44:03
www.kutyavilag.net

Hanna (hősnév: Apahaci2005. június 12., 17:58:37
Akinek tetszik a hösemberképzö, annak biztos tetszenének ezek is:
www.teveclub.hu
www.csigacsapat.hu

Nezzétek meg ezeket is!!!

Hanna (hősnév: Apahaci2005. június 12., 17:56:54
Helloztok! Hogy vagytok??? En jol!! MOst csak azert irok, mert.... nemtudom!! Hello

Ildi (hősnév: Gyaksi2005. június 12., 17:21:50
Helló!!!
Léci segítsetek!!!!!!!!!
Anyagi gondom van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ELŐRE IS KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kriszti (hősnév: Xtike2005. június 12., 17:13:11
hello!
apámnál voltam, és lehibernáltam a hősömet..jah, és pénteken csináltam! tök örülök neki mer kicsi koromban mindig ilyen nevelgetős akármikkel játszottam...szal most örülök a fejemnek:),h. ilyernre rábukkantam! pusi mindenkinek, és aaaa gorillát, vagy minek hívják triplán pusilom!!!! csiki14@freemail.hu --> írjatok, mer válaszolok cupp

Pásztor Anikó (hősnév: Qvanjing2005. június 12., 17:05:39
aleanornak,lorienek,Ariadnenak és a többieknek Kelemes Vakációt
Kivánunk.
Qvanjing,Lili Cseng,Tomuka,Fehér Sas,Aja,prof Márk,Alina,prof Eliz és a többiek

hümmike (hősnév: Janka.2005. június 12., 17:00:39
Sziasztok!

Akinek kell tőlem ingyen kaja, pia, pénz kapható!
Kérjetek, van bőven, az enyém meg csak hízik! :)

Deddy (hősnév: Alberto2005. június 12., 16:35:41
Üdv!

Egy érdekes szavazást szeretnék a figyelmetekbe ajánlani: ki volt a világ eddigi legjobb focistája? A nemzetközi szavazást természetesen Puskás Öcsi vezeti toronymagasan, de azért el kél még egy-két voks! A link: http://www.bestfootballer.com , itt pedig keressétek Öcsi bácsi fényképét (jobbszélen)! Figyelem: minden nap le lehet adni egy-egy szavazatot!

Ha pedig ezzel megvolnátok, látogassatok el a www.parbulikepei.pokol.hu -ra is, hátha magatokra ismertek valamelyik képen! :)

További minden jót, üdv: Deddy!

Bagosi Dávid (hősnév: Bagosy Dávid2005. június 12., 16:20:08
Hello Dávid vagyok,nagyon örülök hogy,létre hoztak!
NÉZZÉTEK MITTANULTAM:EC PECKIMEHEC
A KIS AJTÓN BEJÖHECC....
VAGY VALAMI ILYESMI!!!


NA HELLO:DÁVID

Ricsi (hősnév: Gekko2005. június 12., 16:01:18
Sziasztok !!! valaki beszéljen Slime007-tel!Egyépként nem az én (H)ősemberemnek van 5-ös jó kedve és le merném fogadni hogy nem a gép a híbás hanem te és még azt mondodd hogy én nem foglalkozom a (H)ősemberemmel.
Amúgy szarok rád magasról !!!


Ricsi & Gekko


[Dögöljön + a hősöd ]


Ricsi (hősnév: Gekko2005. június 12., 15:49:33
(Te büdös G.C| Slime007 akkora 1 buzi vagy hogy az nem igaz ) ennnyit meg rolad . Csak tudd + hogy nekem nem csak Gekko van .

Dorí (hősnév: vörösróka2005. június 12., 15:42:00
Halihó! :))
Megint én. A magazim tök jó, de lehetne hosszabb és sűrűbben is megjelenhetne... Szerintem: 4
Pusszancs:
vörösróka

Dorí (hősnév: vörösróka2005. június 12., 15:36:20
Sziasztok!
Adry, az űrkutatás koordinátái csak tetszőleges számok! Te találod ki őket! :)
Pussz:
vörösróka

(.) (hősnév: opó a medve2005. június 12., 15:20:57
Anita (hősnév: Oggy) 2005. június 12., 14:28:42
Sziasztok kedves kerekasztal olvasói és írói!


Hősmagazin értékelése 5 (öt) de öt/alá

Túl ritkán jelenik meg!
a 2. számig már rég elfelejti mindenki az elsőt :(

Adry (hősnév: Mrs Adrienn2005. június 12., 15:19:22
Sziasztok!

Megtudná mondnai nekem valaki hogy az űrkutatáshoz szükséges kódókat/koordinátákat hol találom meg?Előre is köszi...

Adry (hősnév: Mrs Adrienn2005. június 12., 15:19:22
Sziasztok!

Megtudná mondnai nekem valaki hogy az űrkutatáshoz szükséges kódókat/koordinátákat hol találom meg?Előre is köszi...

Killah (hősnév: Mandarin2005. június 12., 15:17:40
www.lanytitkok.gportal.hu
MINDEN, AMIRE EGY MAI CSAJNAK SZÜKSÉGE VAN!
~SZÉPSÉGÁPOLÁS
~DIVAT
~PASIK
~PÁLYAVÁLASZTÁS
+
~TYNA NAPLÓJA
~NYEREMÉNYJÁTÉK
www.lanytitkok.gportal.hu

Jolyloker (hősnév: Jolyloker2005. június 12., 15:10:50
A magazin egész jó, de nincs benne fiú divat, a viccek meg lehetnének kicsit jobbak is, és sűrűbben is írhatnál.
értékelés:4,

Bianka (hősnév: Tamaspc142005. június 12., 15:09:35
Helló! eladó vagyok!!!! megtanultam már minden leckét, rengeteg pénzem van, és rengeteg kajám, stb! már csak azért is érdemes lenne engem gondozni, mert a másik hősödnek is tudnék segíteni kaja, pia ügyben!!! akit érdeklek, az írjon Bianka15-nek 1 kőtűáblát, vagy mailt!

(g) (hősnév: opó a medve2005. június 12., 15:05:48
Ma ilyenek is történtek:

egyik hős:
A hősöd olyan mélyen aludt, hogy abban a mélységben már nem lehetett hallani a hangodat, ezért hát nem sikerült felébresztened. Látogasd meg holnap, addigra biztosan kialussza magát!

másik hős:
Sajna nem találtad otthon a hősödet. Úgy néz ki megint kódorog valamerre... Nézz be hozzá holnap, addigra biztosan hazaér!

Betti (hősnév: Mumuja2005. június 12., 14:59:41
Sziasztok!

Magányos vagyok,férjet keresek.Kérlek jelentkezzen az (küldjön hőstáblát) ,aki "igazából" szeretne egy 12 éves lánnyal "házasodni".
12-15 éves fiúk jelentkezését várom (azért nem szeretnék egy 58 éves papikával házasodni :) )

Anita (hősnév: Oggy2005. június 12., 14:28:42
Sziasztok kedves kerekasztal olvasói és írói!

Megjelent egy új csoda a hősemerképzőben! A Hősmagazin.

Júniusi szám:

1. Téma: 5 Dolog amiről soha sem feletkezz meg:

1. Nyáron nem kell REGGEL 7-KOR KELNI
2. Lesz időd bámulni a strandon a helyes sráccokat vagy csajokat
3. Nincs lenyó
4. Napozhatsz és barnulhatsz
5. Stranddolhatsz kifulladásig

2.Téma: Kedvenc háziállatom

Ha van e-mail címed és van a kedvenc állatodról kép akkor írj az:
s-anita@freemal.hu e-mailcímre és írd le hogy az az állat ami neked a legkedvencebb miért az! Küld 1 képet is!
Az első 4 helyezet ajándéka:
1. 300 buznyák
2. 200 buznyák
3. 100 buznyák
4. 50 buznyák

Sok sikert!

3.Téma: Fotó

Küld el magadról a legjobb képet az:
s-anita@freemail.hu e-mailcímre

Az első 2 nyereménye:
1. 100 buznyák
2. 50 buznyák

4.Téma: Vicces délután
Viccek:


1.Az agresszív kismalac szájon csapja nyuszikát egy palacsintával.
Nyuszika lassan, vészjóslóan, hunyorítva ránéz és megkérdi:
- Ez szándékos volt?
- Nem! Lekváros!

2.Az agresszív kismalac utazik a trolin. Arra jön az ellenõr:
- Jegyeket, bérleteket!
- Nem kérek!

3.A nyuszi megy az erdõben, találkozik a rókával. Nyuszi:
- Szia vöröske!
Róka:
- Hogy mersz te engem le vöröskézni???
Nyuszi:
- Ha akarod, le is rókázhatlak!


5.Téma:Mi a divat nyáron?

Kék ruha:

Húzz egy kék trikót és egy hozzáillő kék térdnadrágot és egy kék cipőt és ha van egy kék kalapot.
Miért Csinos:

Vízpart, kék ég, bárányfelhők...
Add át magadat a nyárnak, bujj bele egy csini kék színű ruhába és máris a fellegekben találod magadat!

Rózsaszín:

Vegyél magadnak egy jó kis rózsaszín szoknyát és ahoz egy csinos rózsaszín pólót és egy rózsaszín stradpapucsot vagy cipőt és egy kimaradhatatlan rózsaszín táskát!

Mi benne a szép?

Strand, vattacukor, szerelem...
Ha többféle árnyalatát hordod tuti a hódítás!És még akkor sem kell félned ha leeszed magad málnafagyival! :D

6.Téma: Horoszkóp
Ha kíváncsi vagy horoszkópodra írd le Oggynak a horoszkópod jelét és ő maj leírja neked a júniusihoroszkópod.


Köszönjük hogy végigolvastad legújabb magazinunkat!
Legújabb szám megjelenése: Júl.2.
Adj Jegyet a magazinnak itt a kerekasztalban
5
4
3
2
1

Köszi!

Sziasztok



joe (hősnév: joe112005. június 12., 14:00:17
Megtanultam a B. faragást,de mégse tudok faragni:(((

Fredyke (hősnév: Dr.Fredyke2005. június 12., 13:28:32
Hello mindenkinek! =)
Nekem küldhettek mindenféle jóságot!
Sajna csóró vagyok, éhes és szomjas is.

Dorina (hősnév: Cadpig2005. június 12., 13:08:45
Büdös macska, büdös macska mivel etetnek téged?
Büdös macska, büdös macska nem a te hibád!
Nem visznek állat orvoshoz,
Nem te vagy a kedvenc háziállatuk,
Lehet hogy nem vagy egy rózsakert,
Kinek orra van elszelel...

(-:

Dorina (hősnév: Cadpig2005. június 12., 13:02:59
Sziasztok!

Adok ingyen kaját-piát!
Férjet keresek a hösnömnek!
És ha tudtok irjatok e-mailt vagy akármit mert baromira unatkozom!!!

Andrea (hősnév: *Szép Afrodité*2005. június 12., 12:49:08
Szisztok hősök!

Ha ellopták a bunkótokat, én faragok nektek minimál bz-ért.
Kaját, piát ingyen adok mindenkinek.
Ha kölcsön kellene, azt is adok minimális kamatra.
Csak szóljatok, és segítek bármi legyen a problémátok!!!

Lilla (hősnév: tibicsoki2005. június 12., 12:37:09
Sziasztok főleg lányok!mert most hozzátok szólok a facér feléhez!van-e olyan lány akinek a bölcsessége elérte a 100-at és hozzá jönne tibicsokihoz??Irjatok kőtáblát!!!!és megkérem a kezeteket!igazz hogy én is lány vok de tibicsoki nem az!!!szóval irjatok mert házasodni akarok!:D:D:Dvan pénzem.....ilyenek

Kinga (hősnév: pruntyi2005. június 12., 11:56:11
Sziasztok!
Ételt, italt adok ingyen, csak kérnetek kell, szóval forduljatok bátran pruntyi nevű hősömhöz!

Inka (hősnév: Gyuszi baba2005. június 12., 11:47:40
SZIASZTOK!!!!!
Enni inn bz ad Gyuszi baba Tarzan hősember és bamba marha.Ingyen is!!!

Mamutt Mandark (hősnév: Mamutt Mandark2005. június 12., 11:39:36
Aki akar vegyen tőlem bunkót!Min.ár:0 buznyák (Ezt nem lehet kihagyni!)

........ (hősnév: Baby172005. június 12., 11:33:59
KAJA, PIA ITT MAX 3 BUZNYÁKÉRT SZÍVESEN ADOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

........ (hősnév: Baby172005. június 12., 11:32:59
Kaja, pia itt max. 3 buznyákért szívesen adok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

........ (hősnév: Baby172005. június 12., 11:32:00
sziasztok, Akinek kell kaja, pia annak max3buznyákért szívesen adok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timicicc (hősnév: timicicc2005. június 12., 11:05:45
Hat megneztem.. es meg meg kell csinaljam a kuldetest.. hat akkor egy ideig az meg ott fog viritani az a feher teglalap .. uresen :)

Koszonom meg1x szepen!

pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Timicicc (hősnév: timicicc2005. június 12., 10:57:13
kedves Csicsu ;)

koszonom nagyon szepen :D megyek meg is nezem,hogy tudok-e olyat.. mert nem tudom :D

Dani (hősnév: Dani the2005. június 12., 10:46:43
Akinek kell bunko kaja pija annak adok minimál buznyák ért is!

Dani (hősnév: Sani2005. június 12., 10:43:52
Kinek kell kölcsön buznyák?Az jelentkezzen!

Drace (hősnév: Drace2005. június 12., 10:26:13
Mi lesz, ha keresztezik a kecskét és a kacsát?
McDonald
Hogy hívják a kínai tévészerelőt?
tyekép tyehang
Mikor megy el a zsiráf életkedve?
Amikor nyakat kell mosni.
Hogy hívják a japán ejtőernyőst?
Víííííín patty
Hogy hívják a görög kőművest?
Körmealatt Lapitakosz
Miről lehet felismerni a repülő nyulat?
sas van a hátán
Mi a világ legerősebb állata?
a nyúl, mert sassal a hátán is tud repülni
Miért van a zsiráfnak olyan hosszú nyaka?
hogy elérje a fejét
Mi az, két keze és négy lába van?
kezesbárány
MI az, két lába van és véres?
fél kutya
MI az, elöl hátul véres?
boci-boci tarka, se füle, se farka

Most jönnek a hosszabb viccek.

Megy a csiga az erdőben.
-Hú de jó, hogy ilyen lassan megyek!
1 óra múlva:
-Hú de baromi jó, hogy ilyen lassan megyek!
Arra megy a nyúl és meghallja a csigát:
-Te csiga, miért ilyen jó, hogy lassan méssz?
-Hát tudod nyuszika, rossz fele megyek.

Rendőrakadémián a tanulóknak az a feladatuk, hogy menjenek be egy szobába és lőjék le a feleségüket(vagy férjüket).Az első férfi bemegy, majd rögtön kijön:
-Én ezt nem tudom megtenni.
Bemegy a második férfi, öt perc múlva kijön:
-Én ezt nem tudom megtenni.
Harmadiknak bemegy egy nő, nagy dörömbölés és kiáltozás hallatszik, majd kijön:
-Maguk barmok nem mondták, hogy vaktöltény van benne, a székkel kellett agyonütnöm.

Nos tehát gondoljátok meg írtok-e nekem!






Pepe (hősnév: Pompejusz2005. június 12., 10:11:30
Sziasztok!
Kaja pija INGYEN!!!
Csak kérjetek nyugodtan!!!

simipeti (hősnév: Waterman2005. június 12., 10:02:46
Én üzentem!
Lécci segíts!!!

Drace (hősnév: Drace2005. június 12., 10:01:32
Amíg valaki nem üzen nekem, fárasztó vicceket fogok írogatni.(és nagyon elfogok fáradni)

simipeti (hősnév: Waterman2005. június 12., 09:59:46
Sziasztok!
A hősömet nmetudom megnézni,. Amikor belépek csilagászosdit jácccok .miért?

Drace (hősnév: Drace2005. június 12., 09:58:10
Van itt valaki? Mert ha igen akkor üzenem neki, hogy unatkozom!!!!

Anti (hősnév: Emperor2005. június 12., 09:28:51
****Cukorfalat44

Jó volt a vicc.

Minden jót!

Anti (hősnév: Emperor2005. június 12., 09:27:15
Családi kör

Reggel van, reggel vagy
Mindenki ideges.
A ház ura üvöltve tiszta
Zoknit keres.

Feketés csészével,
boglya fejű asszony,
ajánlja az égnek,
hogy reája rogyasszon.

Mintha szélből volna a
nagylánynak lába,
Sebesen bevonul a fürdőszobába.
Hosszú perceken át pingálja
a szemét,
testvéröccse kiállt:
Gyere ki te szemét!

Konyha megegében jó pirítós mellett,
Nagymama mosolyog,
ahogy tőle telhet.
Min vigyorog mama?-kérdezi a veje,
csupa borotvahab összevagdalt feje.

Wc-be zárkózik a legkisebbik gyermek,
Most írja a leckét-na még
csak ez kellett.
Ajtó előtt jár a család furcsa táncot,
szemük szikrákat szór,
arcuk sok-sok ráncot.

Mire a rádió mondja hét tizet,
Elromlik a bojler, nem ad több melegvizet.
Az asszony begörcsölt kezekkel mosogat,
férj jeges vízben sziszegve mos fogat.

A nagyleánynak immár fél keze kabátban,
a másikba pöttyös kakaós pohár van.
Le is önti frissen mosott blúzát,
s kabátján vastagon megkent kiflit húz át.

Az utcáról szalad vissza a ház ura,
lábán cipő helyett megszokott papucsa.
A regel számára eléri a csúcsát,
a cipőben megleli elveszett sluszkulcsát.

Reggel van, reggel van,
ideges mindenki,
az asszony is elment nincs már otthon senki,
bevetettlen ágyon gyűrött párna feszít,
s a wc tartály halkan sistereg egy picit.

A (hősnév: Napsugar2005. június 12., 09:02:24
"vers felnőtteknek rovat"
Napsugaras válogatás

Kányádi Sándor

HARMAT A CSILLAGON

Megjártam bár a történelmet,
konok vagyok, konokabb, mint a gyermek,
kinek apja hiába magyarázza,
hogy nem labda a hold,
konok, ki ha százszor meglakolt,
százegyedszer is a könyörtelen
igazat keresem.
Ez a kenyerem.

A boldogság tört szárnyú madara
vergődik a tenyeremen;
a boldogság tört szárnyú madarát,
mely évezredek óta
röppen fel s hull alá,
nekem kell fölrepítenem.

Vergődtem, vergődöm magam is,
– megviseltek a hosszú századok –;
szétosztom minden örömöm,
a bánatomon is osztozzatok.

Ó, szép szavak barokkos balzsama, –
ne hosszabbítsd a kínjaim!
A féligazság:
múló novokain.
Az egyenes beszéd,
nekem csak az a szép.

Kenyéren és vízen is csak azt vallhatom.
Ezért tart engem a társadalom.

Labda a hold! S ha netán el nem érném,
harmat leszek, harmat e csillagon,
hogy fényemtől is fényesebbnek
lássák a földet a
szomszédos égitestek.

S ha elszólít a Nap,
nyugodt lélekkel mondják:
tócsákkal nem szövetkezett,
liliomok fürödtek benne,
úgy tünt el, amint érkezett.
......................................................................
üdvözlök mindenkit itt a Oasztalnál, ezen a berús vasárnap délelőtt Napsugar



Saca (hősnév: Pöttyös2005. június 12., 07:50:30
Sziasztok!
Kérdésem lenne!
Hősasszonyom ippeg űrkutat. A progi meg egy 9 jegyű számsort kér. Oda bármit beírhatok? Légyszi emilben írjatok a jerne@freemail.hu-ra, mert keveset vagyok bent sajna. Előre is köszönöm!:)

TIMUS (hősnév: timus792005. június 12., 07:44:09
HELLÓSZTOK HŐSEMBEREK MOST MEGNYITOM AZ ÉTERMEMET AHOL FINOMABBNÁL FINOMABB ÉLELMET ÉS ITALT TALÁLSZ HA SZOLSZ MÉG HÁZHOZ IS SZÁLITON ÉS LEHET HOGY INGYEN VAN.A MAI NAPTOL MEGNYITOM A timus79 ételbárt és mindenkit szivesen várok a megnyitora kaja pia ingyen.

Vesekövi Edömér (hősnév: Vesekövi Edömér2005. június 12., 07:24:02
Sziasztok valaki fiú hősömet feleségül venné de legyen buznyákja köszi irj kőtáblát na hello

[ << ] [ 1468 ] [ 1467 ] [ 1466 ] [ 1465 ] [ 1464 ] < 1463 > [ 1462 ] [ 1461 ] [ 1460 ] [ 1459 ] [ 1458 ] [ >> ]

 

Hősemberképző - Kerekasztal Version 4.2.8
Copyright © 1999-2002 Bóna (BSi) Barnabás
All rights reserved